Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31777) z123456789 válasza tomcsi23 (#31740) üzenetére


z123456789
addikt

(#31740) tomcsi23
Száraz, fénytől védett helyen tárolom. A gumivédő folyadékot pedig megvárom még megszárad. Csak utána csomagolom be. Nem akarom bedunsztolni. Annyira nem zárja le a gumit, hogy ne levegőzne. Másrészről pedig így védem valamelyest a mechanikai behatásoktól is...már amennyire kell egy jó tároló helyen.

(#31748) trassher
Nem kötekedés, de ez teljességgel hamis állítás. Nekem is van olyan ismerős rendőröm, akivel ha beszélek úgy beszél mintha mindent tudna, én meg elhiszem, mert mégis csak rendőr...vagyis már nem hiszek el mindent. :DDD Ezzel nem bántani akarom az ismerősödet, de hogy nálunk a KPK-002 cordobából, és a "tejeskocsiból" tutira mérnek, az 100%. Mármint belülről. Egy helyen szokott kint lenni a gép, de ott azért, mert a növényzet, és az útviszonyok miatt nem tudnak máshogyan. De ott pl a rendőr kocsiból is kiszedik a gépet kivétel nélkül. 2 naponta biztosan találkozom a mérős kocsikkal, mert olyan útvonalon járok, ahol lépten-nyomon trafi törzshelyek vannak. Szóval én nagyon nem is tudok hajtani. :( :DDD Ezek korábbi felvételek, de ha valaki még ezek után sem hiszi, akkor szívesen megállok holnap fotózni egyet. Azért holnap, mert tegnap pont kint álltak, szóval holnap lesznek ismét. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.