Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31398) w333 válasza Remekelek28 (#31396) üzenetére


w333
félisten

2 Literes cseresznyével sokkal jobban jársz ez biztos :K

A Turtle wax az kb. 0.5dl. viasz és a többi víz ami ugye 2200 Ft, a másik pedig ugye 2L kőkemény koncentrátum amit úgy keversz be magadnak ahogy akarsz, de ezt majd úgyis kitapasztalod de mondom 1dl viaszhoz raksz kb. 9dl vizet az úgy tökéletes lesz :))

Általában leírás szerint 1dl -ből lehet csinálni 5L de szerintem annak elég gyenge a hatása 1 mosást bír kb. de ahogy írtam a keverési arányt az bőségesen elegendő, nagyon dobni fogja a vizet ... ha nagyon tönyényre hígítod akkor érdemes a végén sima vízzel még 1X leöblíteni ekkor már látod a hatását is :D

Samponos mosás után a viasz nagyon sokat veszít a hatásából, ezért kell minden mosás után fújni rá a viaszt, a sima esőt bírja 3-5 alkalommal legalább ! :K

Szerk.

Ragacsos fenyőfákat messzire kerüld mivel a gyantát csak lakbenzinnel tudod eltávolítani, semmi mással nem szabad :N

Kb. 2 hónapja bejött egy nyugdíjas egy zsír új 3 hónapos Opel Mokka -val hogy leszedte a gyantát és fel kéne polírozni, ilyet még nem láttatok papír zsebkendővel és csiszolópapírral szedte le róla szó szerint fémig a fényezést, nem lehetett rajta segíteni mivel mit polírozzak rajta ? a csupasz fémet amin már nem volt festék ? :Y

Már bánom hogy nem fényképeztem le ! :B

De olyan is volt már hogy a tűzpiros UFO Civic kellett polírozni amivel legalább 3 napig szenvedtem, szomszéd fújta a kaput szép fehér festékkel a szél pedig felhordta a tűzpiros Kuvikra, ami majdnem úgynézett ki mint a Túró Rudi (pöttyös az igazi) :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.