Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30151) -v- válasza rbalint88 (#30150) üzenetére


-v-
addikt

(a kurblis hátsó ablakra se érdemes mert még 330i-ben is eskü több van olyan mint villanyos... ciki nem ciki, a bmw adta ilyennel, a szarrágó náci meg vette)

(#30152) bitpork válasza -v- (#30151) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Törném le Jürgen kezét és állítanám a hátába amikor így rendelte meg :W És nem csak BMW de VW és Audi is annyi ilyen van h komolyan a belem fordul ki.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30153) -v- válasza bitpork (#30152) üzenetére


-v-
addikt

És ez még semmi, van manuális klíma is :D és még 325-ösben is van amelyikben műanyag!! kormány van :(
Azért ez kemény szerintem, 2004-ben tudtál venni olyan 192 lovas 3-mas bimmert, amiben kazettás magnó, kurblis ablak, műanyag kormány és manuális klíma van.

(#30154) Ironizer válasza Qtya123 (#30148) üzenetére


Ironizer
tag

Igen, én ezt megjártam, amikor 330Ci-ket is nézegettem, nincs belőlük nagy választék.
De ez érthető dolog, ezek rétegtermékek. A 2 liter fölötti benzines eléggé luxusnak számít magyarországon, coupé meg nem elég a gyerek miatt, nem lehet vele nagymamához menni sok cuccal, stb. Erre megoldás a két autó, de hát az se sok embernek fér bele anyagilag. Vagy csak simán az emberek többségét nem érdekli a lóerő, meg a hátsókerék, ennyi. Mindenkinek más a dilije.

Btw hétvégén voltunk barátomnak nézni 350z-t (ez volt az első, amit megnéztünk), de nem ez lesz a nyerő példány. Több jel is arra mutatott, hogy estek vele (tudom, melyikkel nem). Ami poén volt, hogy a belső tükör nem volt fenn, a csávó ilyet szól, "így olyan forma-1-es". :D Jah, vagy csak nem ragasztották vissza az esés után. :D

(#30155) Qtya123 válasza bitpork (#30152) üzenetére


Qtya123
őstag

Igen azért itt kijön a klasszikus sóhersége a Jürgennek, hogy megveszi újonnan a géped drága pénzé', az nem számít, de spórol az ilyen kényelmi extrákon....

(#30156) Qru válasza Qtya123 (#30137) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Remélem nincs több kérdés minek van jó hangja... ;]

mod:

Bit: Nem Jürgen sóherkedi el az extrákat, hanem a kitelepül K. európai gyökerek... :U

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#30157) bitpork válasza Qru (#30156) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez a jó hang. Pont :P

MOD:
Dehogynem. Itt is többen megaszonták h Jürgen tuggya ami kell neki, csak azt veszi meg. A Káeurópai majom igényli csak a full-full extrát.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30158) -v- válasza Qru (#30156) üzenetére


-v-
addikt

Ennek :K nem a 4 hengereseknek :N

Az extrákhoz azt is tegyük hozzá, irreálisan drágán ad néhányat a bimmer.
Mi meg kelet európaiként amúgy hajlamosak vagyunk leszólni mindent, kint van M paketes full extrás 318i is ugyanúgy, mi azt is leszóljuk hogy jó jó na de minek ha nem megy, egy "bmw menjen" már mert milyen ciki... a jürgen meg ezt leszarja és azt veszi amit akar meg amire szüksége van.
A másik meg 325i-t vesz, mert kell neki a nagy hat hengeres, de a kuvra drágán mért ablakemelőre meg sajnálja. Mi ezt is leszóljuk, ő meg csak azt veszi amire szüksége van.
Amúgy lehet itt sóher jürgenezni, de azért nézzük meg hol tart az a gazdaság meg társadalom, meg hol a miénk :) Szóval amúgy én annyira nem verném a mellem a magyar mentalitásra vagy gondolkodásra, hogy az mennyire jó ..

[ Szerkesztve ]

(#30159) Qru válasza -v- (#30158) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Még most sem hiszem el, hogy azt a Spec B-t elvitték. Nagyon le volt rúgva. Azt vki vagy szerelmből megcsinálja vagy pedig totál lerúgja. Valószínűleg az utóbbi valósul meg. :(

R.I.P. :((( :O

mod:

Bit: Ehh, varrógép motor. ;] Na ez már vmi: [link]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#30160) rbalint88 válasza -v- (#30151) üzenetére


rbalint88
addikt

mondjuk ebben szerintem az autógyártó is hibás. bizonyos motor felett az alapfelszereltség része kellett volna legyen pár dolog. pl 20d és 20i felett csak digitklíma, tempomat, 4x villanyablak, bőrkormány (a multi azért már túl extra lenne).

mondjuk én most egyelőre csak teoretikusan nézelődök, de Alfa 156-ból keresek V6-ot, de belső faceliftes vagy teljes faceliftes kb ritka, mint a fehér holló. és abból is a legtöbb agyon van baszva az automatával... azért vicces lenne átülni a tempomatos-digitklímás-BOSEhifis dízliből egy fapados V6-a :)

(#30161) -v- válasza rbalint88 (#30160) üzenetére


-v-
addikt

Mindig is ez jellemezte a prémium gyártókat, nincsenek felszereltségi szintek annyira, minden extra külön rendelhető, és mindennek szép ára van ... nyilván nem véletlen csinálják amúgy, a profitra mennek, nem hülyék. A vásárló se, ő meg az ár érték arányra megy.

Itt is jó kis hangok vannak :K

(#30159) Qru: biztos, hogy az utóbbi, aki szerelemből venne ilyet mindenáron, az tuti inkább hoz magának a németektől egy érdemes darabot

[ Szerkesztve ]

(#30162) stickermajom válasza bitpork (#30152) üzenetére


stickermajom
addikt

Elöl ülsz úgyis, nem? :P ;]

Nem éreztem még hiányát a hátsó elektromos ablaknak amúgy, de nagyon röhögtem amikor megláttam. Xenonra, tetőablakra meg anyámkínjára futotta, de hátul maradt kurblis az ablak.. :D De azért szerintem ez nem olyan nagy érvágás egy autóban, én nem dobnám el emiatt.

(#30164) rbalint88 Persze, az tuti, hogy aki nem számított arra, hogy a bimmerhez ez nem jár alapból rosszul lett a látványtól. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30163) Qru válasza -v- (#30161) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kár érte, jobb sorsra érdemes lenne az a gép. De hát hagyták lepukkanni és látszott hogy nem vigyáztak rá. ~1,5M az ára és alhangon ennyit kellett volna ráköltened pluszban hogy gyári állapotban legyen és akkor még a 386k-t futott motorhoz nem nyúltál....

mod:

stickermajom: Az enyémben is 4x elko ablak van a hátsókat soha nem használtam. Vételkor ellenőriztem, hogy működik és ennyi. Engem az se zavarna ha hátul kurblis lenne de ugye a japókat nem lehet konifgolni ott csomagok vannak.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#30164) rbalint88 válasza -v- (#30161) üzenetére


rbalint88
addikt

vágásiferi, nincs is ezzel gond, de azért ezzel saját maguk alatt is vágják a fát, hogy jürgen tud magának konfigurálni ilyen fos felszereltségű nagymotoros gépet. úgy mondom, hogy szerintem beleférne az árképzésbe az, hogy a nagyobb motor felárába beleépítik az extrákat és jürgen akkor se tud bőrös-kurblis 330i-t venni, ha hétrét feszül. ez a bőrös dolog a másik. valaki megrendeli 600+ezerért a bőrkárpitot és 60ezerért nem vesz hozzá villanyablakot hátra? hát lófaszt mama. legyen 700k a bőrkárpit, de járjon hozzá a villanyablak.

stickermajom: szerintem azért volt pár egyén, aki lesápadva fogta a fejét, amikor megjött a kocsija hátul kurblis ablakkal 15misiért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30165) zack válasza Qtya123 (#30148) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem ne mondd. E46 328i, 330i volt tervben Mondeo előtt. "Fehér holló" volt már akkor is, ami meg tetszett volna, nem néztem meg, mert irreálisan drága volt.
Egyet megnéztem, én kértem elnézést, hogy vevőként beléptem a kedves és szimpatikus nepper birodalmába.
Ezüst színű, kombi 330i...Első lökös lóg. Kérdem, ezt mi lelte...Válasz, "ez ilyen, nem muszáj megvenni". Aztán tovább vizsgálódtam. Sárvédő belső felén friss festék nyoma...Erre már rá sem kérdeztem, ennél a pontnál fordultam ki köszönés nélkül.
Hasznaltauto.hu-n ami kombi, az szinte mind kintről hozott, ez a kisebbik gond. De hogy mindegyik dízel... :((
Ezekhez a dízelekhez szó szerint zsebben kell hogy legyen 500k, mert nyűgösek, szinte mindegyik beteg.
Aztán le is tettem az E46-ról. Mindenáron nem kellett.
Így utólag pedig azt mondom, a Mondeo (Ghia) köröket ver az E46-ra, persze akinek nem fontos, hogy hátsó kerekes legyen. Extrákban, belső tér kialakításban, helykínálatban, mindenben. Vezetési élményt tekintve aláírom, hogy a BMW egyedülálló, de talán a Mondeo sincs lemaradva túlságosan.
Alapvetően BMW sportosabbra van hangolva, tehát más karakterű összességében, de közel sem tartom "mindenesnek" ahogy a Mondeot.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30166) bitpork válasza stickermajom (#30162) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Engem zavar. Olyan mintha lenne gy full extrás nőd, nagy dudákkal, meg szép arccal, de a háta meg szőrös lenne. Mert ugye ki nézi azt először. Pfej.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30167) zack válasza bitpork (#30166) üzenetére


zack
nagyúr

Miért? Szerintem szexi. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30168) EQMontoya válasza Qru (#30163) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azért már a 2000-res, 1.6 vvti (béka facelift) Corollámban is 4 elektromos ablak volt. Szóval még a japókban is van. A kurbli ciki. :)

Same rules apply!

(#30169) -v- válasza bitpork (#30166) üzenetére


-v-
addikt

Te mondod mindig, ha lenne full extrás felszereltség kisebb/gyengébb motorral, te azt vennéd, mert csak az első érdekel úgyis, a második meg mindegy. De csak a nagy motorhoz van jó felszereltség.
Na, fordítva engem meg csak az érdekel, a 3 literes 6 hengeres benne legyen, kis túlzással utána nekem elöl is lehet kurblis ablak :DDD

(#30170) Kornel válasza bitpork (#30166) üzenetére


Kornel
veterán

Borotváld meg ;)

(#30171) Qru válasza zack (#30165) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

mk3 Mondi V6-nak szép hangja van. Egyszer vezettem egy olyat. Kb egyik első autó aminél kikapcsoltam a rádiót mert tényleg szép hangja volt. Ez Kormiról pl már nem mondhatom el... :DDD

EQMontoya: Ha feláras extra lenne sztem sokan nem kérnék/kérték volna bele pluszpénzért. Nekem kimondottan szimpi hogy teljesen egyénre szabhatod a náczi autókat.

mod:

[rvilike]: +1. Én is inkább az alapfelszereltségű de erősebbet vettem mint sem a gyengébb de jobban felszereltet.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#30172) zack válasza Qru (#30171) üzenetére


zack
nagyúr

Én is mindig vívódok, hogy zene vagy motorhang, mert mindkettő zene füleimnek. :)

Kintről egyébként "odafordulós". Bent pont annyit hallani, ami hosszútávon nem fárasztó.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30173) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Valóban mondom h nem a motorhoz kellene kötni. De ne mond már h egy 5erben normális a hátsó kurblis ablak :F Vagy hogy nincs ülésfűtés és (nem memória!)elektromos ülésállítás :Y Hát akkor minek vegye meg az ember?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30174) zack válasza bitpork (#30173) üzenetére


zack
nagyúr

Kurblis hátsó ablak talán egy Swift kategóriájú autóban még elmegy.
Ülésfűtés, elektromos állítás azok azért extrábbak, bár kétségkívül könnyen hozzá lehet szokni.
Ennyi erővel az állófűtés is lehetne széria, meg a fűtött első szélvédő. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30175) -v- válasza bitpork (#30173) üzenetére


-v-
addikt

Mer jó vezetni és hátul hajt és megy. :D
5er-ben talán már nem volt azért kurbli :F

(#30176) EQMontoya válasza Qru (#30171) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ha feláras extra lenne sztem sokan nem kérnék/kérték volna bele pluszpénzért. Nekem kimondottan szimpi hogy teljesen egyénre szabhatod a náczi autókat.

Ez alapvetően szimpatikus valóban, de én ennek a magyar piacon nem örülök, mert ez valahol a 712Li irányába viszi el az autópiacot, miután a sok spúr marha a szomszédnak vesz autót.

Same rules apply!

(#30177) bitpork válasza -v- (#30175) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Jó vezetni? Mit? Az 5er is tohonya nagy bálna, ha nem egy 35d v 4 liter motor van benne :) És nyugodtan nézz körül pl mobile-n fogsz találni könnyen 525-530 modelleket hátsó kurblival. Amikor Teddyt kerestem, meg is voltam feküdve h milyen gusztustalanság mán ez. De ok legyen neked, a passat-ok (2009 utániakat néztem mostanság) szintén nagyon meg vannak áldva ilyen szinten :( Szégyen

(#30174) zack: nem a szokásról van szó, hanem arról h filléres extrák az autó árát tekintve. És igen az állófűtést és a klímát kötelezővé tenném: sok problémát és balesetet segítenének megelőzni. Az első szélvédő fütttés nekem nem gyere be, mert torzítja a képet, de ettől még hasznos lehet.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30178) -v- válasza -v- (#30158) üzenetére


-v-
addikt

pl. [link] :DD :W

(#30177) bitpork: a vezetési élmény nem csak/főleg a motorerőn múlik :N és az 5-öst nyilván ne az mx5-höz hasonlítsd, hanem az azonos súlyú és meretű taligákhoz. De veled nem beszélgetek amúgy sem ilyenről. :D

[ Szerkesztve ]

(#30179) zack válasza -v- (#30175) üzenetére


zack
nagyúr

5-ös E39 540i...Jaj de fincsi. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30180) rbalint88 válasza bitpork (#30173) üzenetére


rbalint88
addikt

memória nélkül szerintem csak önszopatás az elektromos ülés. lassabb vele beállítani, mint a kattogóssal.
5er E39 óta nincs kurblis hátsóval szerencsére.
én amiket kötelezővé tennék: abs, esp, automata klíma (mert a paraszTYa képtelen értelmesen használni a manuálist), összes elektromos ablak, automatikus fényszóró-magasságállítás, parkradar. ezek is azért, hogy saját magukat megvédjük az egységsugarú juzerektől és ezáltal másokat is megvédjen vele.

(#30181) zack válasza rbalint88 (#30180) üzenetére


zack
nagyúr

asr kimaradt. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30182) Ironizer


Ironizer
tag

Az elektromos ablak egész addig jó, amíg nem szarik be úgy, hogy nem bírod felhúzni. Kurva szar ám esőben lehúzott ablakkal szopni. :D Haver mondta, hogy ő hogy örült, hogy az autójában hátul kurblis az ablak. Akkor legalább az az egy dolog van, ami soha nem fog beszarni. :D

(#30183) Qru válasza bitpork (#30177) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csak este zavaró, napközben engem nem zavar. Amúgy hasznos extra, bár én még soha nem használtam 2 év alatt. :D

#nincsbennetarcsi

(#30184) Ironizer


Ironizer
tag

Kifutottam a szerkesztési időből. Tegnap voltunk a Pilisben autózni kicsit:

[link] [link]

Látszott egyébként, hogy itt a jó idő, nem rossz vasak jöttek szembe sem. Dobogókő parkolóban nem én voltam az egyetlen V8, volt egy Shelby Mustang is. :)

[ Szerkesztve ]

(#30185) Qru válasza Ironizer (#30184) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Este voltam én is aztán kicsit melege volt mire felértem: [link] :DDD

#nincsbennetarcsi

(#30186) rbalint88 válasza Qru (#30185) üzenetére


rbalint88
addikt

nem is siettél. ;] nekem a dízel is így pattogott, plusz szaga vót (gumi+fék+kis kuplung) :B

[ Szerkesztve ]

(#30187) Mágus2 válasza -v- (#30158) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Majdnem lefulladt. :Y :DDD

Ez legalább elindul...

[ Szerkesztve ]

(#30188) Qru válasza rbalint88 (#30186) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor jobb vagy, nekem Kormi talán 1x ha pattogott 2 év alatt. :D
Igaz az annyira szarul kanyarodik (botrányosan orrnehéz), hogy nincs értelme nyelezni kanyargós úton.

#nincsbennetarcsi

(#30189) Kornel válasza bitpork (#30177) üzenetére


Kornel
veterán

Passat helyett egy ilyen? ;)

[link]

(#30190) rbalint88 válasza Qru (#30188) üzenetére


rbalint88
addikt

2-3-4 csak 3000rpm felett. ezért van benne motul olaj :DDD mondjuk nálam ez viszonylag gyakran előfordul, hogy pattog, mert ugye a viszonylagos orrnehézsége ellenére is jó vele kanyarogni. ha már két-három szezon alatt nullára nyalja a gumi belső oldalát, legalább tapadjon is :D zseniális futóművet raktak alá, picit elkezdi morzsolni az eleje, utánakönnyül a hátulja, aztán betapad az egész és csak megy és megy. és érdekes, hogy az elsőkerekessége ellenére nyélen jó vele fordulni, úgy jobban tapad az eleje, ami ugye szembemegy a fizikával :) pedig nem is sperres (még).

(#30191) Qru válasza rbalint88 (#30190) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Milyen Motult teszel bele? Nekem az EcoClean+ nem annyira vált be most X-Clean FE van benne (ezt javasolta a forgalmazó).

Korminak is elkönnyül a fara (és az se segít a súlyeloszlásán ha teli tankolom, már próbáltam) tovább nem mertem erőltetni de lehet az is betapadna...

#nincsbennetarcsi

(#30192) rbalint88 válasza Qru (#30191) üzenetére


rbalint88
addikt

X-clean van benne nekem is. hát az úgy volt, hogy sikerült kicsit túlvállalni a kanyart, aztán amikor már ott voltam, akkor már nem volt értelme fékezni -meg az amúgy is a buziknak van- aztán csak ráhúztam az ívre, kicsit elkönnyült, betapadt és mintha sínen húznák, elfordult. na akkor szerettem meg igazán az autót :DDD ekkor volt nálam nagyjából két hete. :P

(#30193) Mágus2 válasza Qru (#30191) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A kormi alatt passzív kormányzású hátsó futómű van, egy 225-ös vagy szélesebb gumival elég reménytelennek tűnő kanyarokban is elfordul a kívánt íven. :K Próbáld ki egy biztonságos helyen, ahol nincs minek nekitámasztani. Majd meglátod, hogy többet tud, mint amit sejtet.

Nekem könnyű dolgom van az octaviaval. Ma is mentem itt.

Hátsókerék-kormányzást önmagában nem alkalmaznak közúti használatra szánt járműveknél, azon egyszerű oknál fogva, hogy az ilyen jármű hátsó kereke járdaszegély mellől, előre történő elindulásnál felugratna a járdára.

Az ilyen rendszereket csak munkagépeknél (pl. villás targonca) használják, ahol más szempontok fontosabbak.
A személygépkocsik hátsó futóművei sok esetben mégis megvalósítanak enyhe kormányzó hatást, amit az oldalerők váltanak ki. A kerék elfordulásának mértéke azonban minimális, legfeljebb 1-3 fok, iránya általában megegyezik az első kerekekével.
Ezt az úgynevezett passzív hátsókerék-kormányzást a hátsó futómű rugalmas rögzítő elemei, illetve a többlengőkaros futóműveknél a futómű geometriája váltja ki, leginkább nagy sebességű kanyarodáskor, amikor nagyok az oldalerők.

[ Szerkesztve ]

(#30194) MunezXBK válasza Ironizer (#30184) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Fussunk már össze. :D

(#30195) -v- válasza Mágus2 (#30193) üzenetére


-v-
addikt

Utálom ezt az országot, hogy itt semmi tisztességes hegy nem maradt már határon belül :(

(#30196) Qru válasza rbalint88 (#30192) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor neked az bevált? Ez kecsegtető lenne rám nézve is.

Mágus2: Most még a 205-ös téli van fent de lassan felkerül a 215-ös nyári. Majd akkor legközelebb rápróbálok.

#nincsbennetarcsi

(#30197) -v- válasza Qru (#30191) üzenetére


-v-
addikt

Hát ja, még az 50-50 se ideális elvileg, boxster meg cayman is valami 55 hátul 45 elöl asszem, ott a középmotor miatt gondolom bármit kihozhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#30198) Mágus2 válasza -v- (#30195) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A Kassa táblánál az asszony majdnem kidobta a tacskót, pedig nem mentem a kocsi és saját határaimhoz közel, csak tempósabban vettem a kanyarokat. Egyedül simán megríkatom a nyári 225-45 R17 Fuldákat.

Na jó, van egy szakasz(log domb, ide hordom tesztelni turbónyomás gondokkal küzdő TDI-ket, aminek baja van, itt kiderül), ahol nem bírok magammal, ott lehet csak előzni és kell is. Ebből a kanyarból kifelé 3. padló, 4. padló, és az 5.-et nem bírja leforgatni. De ma nem voltam ilyen rossz, nem mentem a megengedett fölé.

Fölfelé két sáv van, lefelé egy, csak erő kell a motorba, meg rendes gumi és lehet érdekes dolgokat művelni.

[ Szerkesztve ]

(#30199) Qru válasza Mágus2 (#30198) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nagyon érik egy látogatás hozzátok... ;] :))

mod:

rvilike: Ott a Mátra, igaz olyan szar az út, hogy gyökketővel se tudsz menni nem hogy normál tempóban. :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#30200) -v- válasza Mágus2 (#30198) üzenetére


-v-
addikt

A huligánság :( ;]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.