Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30101) Qru válasza MunezXBK (#30100) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bekormoltad az orrát? ;]

#nincsbennetarcsi

(#30102) Kornel válasza Qru (#30101) üzenetére


Kornel
veterán

Kormi :D

(#30103) Skillet válasza blt.62 (#30081) üzenetére


Skillet
addikt

Dízel? :) Szép? :)) morajló? :DD

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#30104) MunezXBK válasza Qru (#30101) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kicsit. Lámpánál inkább elkanyarodott. :D

(#30105) zack


zack
nagyúr

Megszabadítottam a téli kosztól. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30106) bitpork válasza Skillet (#30103) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A v6 nem egy sor 4 ám :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30107) Skillet válasza bitpork (#30106) üzenetére


Skillet
addikt

Igen, én próbáltam... youtube-on megnéztem sok v6 tdi videót. Nem linkelem egyiket se, nehogy az legyen, hogy én nem találtam meg, amit kellett volna. Linkelj 1-2 olyan videót, amin szép hangja van egy v6 dízelnek.
Néztem v8 és v10 dízeleket is. :N
Korábban volt már erről szó. Ahogy arról is, hogy nincs az a sor4 aminek jó hangja lenne. Na ezzel nagyon egyet tudok érteni. Tud az durrogni, surrogni, szisszenni, ordítani meg minden... de szép hangja annak sosem lesz.
Hogy egy dízelnek nem lehet szép hangja (akkor sem, ha v6 vagy bármi más), azt meg tudjuk be az én véleményemnek, amit a dízelek iránti ellénérzésem mondat velem :B

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#30108) aero. válasza Skillet (#30107) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

[link]

Nekem ez tetszik konkrétan, szeretem a 6 hengeres dízelek hangját, a 4 se zavar de 4 benzinben se jó. A legszebb nekem az 5 henger, sor6, v8, v10, v12 sorban.

(#30109) bitpork válasza Skillet (#30107) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Minden v6 dízelnek szép a hangja. :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30110) Skillet válasza aero. (#30108) üzenetére


Skillet
addikt

:N áhhhhh
Vártam a csodát, de a világon semmit sem hallottam benne. Nem szép, de még csak közel sincsen hozzá.
Ennél még azok is sokkal jobbak, amiket én néztem (hallottam), pedig aztán... :U
Velem van a baj. Vagy hát tényleg igaz, ízlések és pofonok. :B

(#30109) bitpork
Azaz. Persze. Egyenesen csodás :R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#30111) deicide válasza SzlobiG (#30098) üzenetére


deicide
veterán

Pici öröme volt, mire azt az egy másodperc késlekedést visszahoztam, aztán görbülhetett le a szája. Nem láttam a hátulján jelzést, hogy milyen modell lehet, annyira meg nem értek az Audikhoz, de hogy diesel volt, azt a füstből sejtettem. :DDD

MunezXBK: Ezek színesítik meg a napokat, nem? :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#30112) MunezXBK válasza deicide (#30111) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Így van. :D

(#30113) bandus válasza zack (#30093) üzenetére


bandus
veterán

Hat ezt szomoruan hallom, mert 9-17 kozott dolgozom gyor mellett, de megprobalom megoldani :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30114) AMD Power


AMD Power
titán

Nyárra szépen ,megint "jó" ára lesz a benzinnek. :W

Húsvétkor is tovább drágul a benzin

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30115) Kornel válasza AMD Power (#30114) üzenetére


Kornel
veterán

325-ös eurót akar az mnb.
Lesz itt megint 400 a benzin igen hamar.
:W

(#30116) AMD Power válasza Kornel (#30115) üzenetére


AMD Power
titán

Rohadnának meg.... Még ez a 30X Ft-s benzin is még éppen ,hogy csak "jó" volt. Ilyen gázos hazai fizuk mellé nem lenne szabad többnek lennie a benzinnek 250Ft-nál egy liternek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30117) Kornel válasza AMD Power (#30116) üzenetére


Kornel
veterán

Blokád kéne, addig, amíg nem emelik még a fizukat legalább cseh szintre.
Amikor 3. 4. hete allna a gazdaság, nulla bevétellel, akkor hajlandóak lennének a kompromisszumra...

(#30118) M_o_g_y_i válasza AMD Power (#30114) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Költsék gyógyszerre az összeset... :(( :W

Nem baj gyerekek, csinálják. Most nem fogok belehalni a plusz ~200 Ft-ba egy teletanknál, de szépen csúszik az ország így a "megfelelő" irányba, kérdés lesz-e elég töke az országnak. :(((

szerk.:

(#30119) AMD Power: persze, totálisan igazad van, én csak a mostani emelésre írtam, de amúgy meg pont ez az, hogy ha viszonylag ritkán tankolsz, még jobban szembetűnő. Vétel óta mentem vagy 4 (max. 5) ezret a verdával, mondjuk szünetekkel. De pont ez bosszant engem is, most lehet az ezelőttihez képest több már vagy 20-30 Forinttal is, igaz én az ÖMV MM95-öt tankolom, így még nagyobb a kiadás. :O

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#30119) AMD Power válasza M_o_g_y_i (#30118) üzenetére


AMD Power
titán

Ha már 30Ft-al több egy liter, mint ahogy az elmúlt időszakban történt emelés is mutatja ott már nekem 52l már 1500Ft +. Sajnos az az 1500Ft sem egy összeg ma már de ha havonta tankolok egyszer az már évi + 18.000Ft. :( Úgy ,hogy én nem megyek sokat. Évi max 8-9000km.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30120) bitpork válasza AMD Power (#30119) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Így soha nem szabad számolni. Ismered a viccet: hol a ferrarid? Ez elmenne másra soha nem realizálódna mint megtakarítás. Abban igazad van h lenne jobb helye is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30121) Toki2016 válasza Moromel (#25218) üzenetére


Toki2016
újonc

Szia!

A károkozástól egy évig van lehetőséged akár pótlólagos kárigényt követelni a biztosítótól.
Ha casco-ra rendezed, ugrik a bónusz és az önrészesedés.
A szervizek meg igazán nincsenek felkészülve egy ilyen kamu rendszámos károkozós csűrcsavarra...
Érdemes kárrendezési szakértőhöz[link] fordulni Ők leboxolják a biztosítóval, ha kell a károkozóval. Előre nem kérnek pénzt, csak sikerdíjat kell utólag fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#30122) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Üdv Mindenkinek komoly választás előtt állok.

Volt egy bizonyos márkám / Renault Thalia 1,5 dci, amibe sikerült vaskosan belenyúlni, jelenleg nem akarom javítani... /

Keresek tanulóvezető autót :)

Kiszemeltek között a modern dízelesek már nem játszanak...

Japán felé fordultam, és innen ezeket merítettem.

Honda Jazz 1,4 2001-től , állítólag ez a Szent Grál mostanság

Toyota Corolla 1,4 /béka utáni /, itt a testes mivolta miatt félek a magasabb fogyasztástól.

Suzuki Swift 1,5 / gombóc// állítólag az 1,3-as típushibás nyelestengely csapágya kissé morcos költség

Mazda 2,/ még a Demio utáni/ de itt kollegám 3-asából kiindulva ,végtelen rozsdára számíthatnék

Szóval kinek mi a tapasztalata / a topicokban már jártam, ide azért írtam, hátha van, aki került vmivel közelebbi viszonyba.

Ja még ami szóba került, SDI, semmi más, ebből Fabia, Ibizia, Golf IV

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30123) lsc válasza Graphics (#30122) üzenetére


lsc
nagyúr

Corolla egyáltalán nem fogyaszt sokat, 1,4-es is élhető. Egy dologra kell figyelni, sokak szerint kevés karbantartást igényel és megbízható, emiatt a kötelező karbantartásokat is elspórolják.

Az élet kegyetlen .

(#30124) Bozso68


Bozso68
senior tag

Sziasztok!

Feladtam a küzdelmet. Chevy Captiva 2.0D részecskeszűrő regenerálását valamilyen úton OBD2-es kütyüvel akartam kimutatni, de se DPF, se katalizátor hőmérsékleteket nem jelez vissza a kocsi a csatlakozón keresztül. Csupán elméleti kérdésem az lenne, hogy a regenerálódást egy leddel ki lehet a műszerfalon jelezni? Gondolom, valahol ad 5, vagy 12 voltot a kocsi ilyenkor.

Köszi előre is: Zsolt

(#30125) bitpork válasza Bozso68 (#30124) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

VAGnál a regenerálódásnak több feltétele és jele van, de jellemző hogy megemeli a fordulatszámot és a ventilátor is bekaccsol. Külön jelzője gyk sehol nem van ( pontosítanék: én nem tudok ilyenről ). Nem plusz feszültséget ad a motornak, hanem elállítja legalább egy befecskendezőnek az értékeit, ezzel sok elégetlen üzemanyagot juttatva a kipufba ahol elégve a rácsot kellene tisztítania.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30126) Bozso68 válasza bitpork (#30125) üzenetére


Bozso68
senior tag

Nekem az a gondom vele, hogyha nagy nehezen este hazaérek, beállok az udvarba, állítanám le a kocsit, és 1000-es alapjáraton ketyeg. Hosszú út után is rendre persze még olyankor regenerál. Erre vissza a főútra, hogy kikormoljam. Ha hagyom alapjáraton, volt, hogy megszakította a regenerálást. És ezzel van tele a tudatom. Nekem épp azért kellene egy visszajelzés, hogy amikor kormol, akkor tudjam, hogy fordulaton kell tartani, és nem lekanyarodni a főútról. Az alapjárat emelkedésének észlelése menet közben nem egyértelmű. Gondolom, a kikormoláshoz valamilyen vezérlőjel, működési feszültség kell, amit mérve/megcsapolva lehetne kijelezni.

[ Szerkesztve ]

(#30127) alienpapa


alienpapa
senior tag

Sziasztok!
Valakinek van szellőzőrácsra rakható pohártartója? Ha igen akkor ki mennyire elégedett, illetve hol vette?

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#30128) bitpork válasza Bozso68 (#30126) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A vezérlőjel olyan vékonka (pl a VAGos CAN BUSon, hogy gyk mérhetetlen. Ezek már nem olyan rendszerek amikben mindent egy közbeiktatott led tud jelezni :) Ilyen módon sajnos nem tudok ötletet adni. Esetleg azt tudom ötlet szintján javallani , hogy iktass be egy fix napot a héten amikor megyei matrizsa árában kormolsz a pályán - a legtöbb elektronika megragadja az alkalmat ha tartósan 2000 rpm felett mész, legalább 80km/hval és elkezd regenerálni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30129) Gergőke88 válasza AMD Power (#30116) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem kotelezo autoba ulni ha nem fer bele... :U

(#30130) EQMontoya válasza Graphics (#30122) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ha A-ból B-be kell az autó, akkor ebből Jazz, azzal nehéz mellényúlni.

A Corolla 1.4 vvti szerintem egy fokkal komolyabb gép, viszont ott volt probléma a motorok olajfogyasztásával. Ezeket a blokkokat gyárilag garanciában cserélte a Toyota 7(!) éves korig. Ha találsz motorcseréset, azt vedd meg, keveset fogyaszt, nem is lomha, világból kimegy.

Mazda2 szerintem nem akkora rozsdahalom, viszont árban drágább lesz, a Corollánál kisebb, viszont sokkal élénkebb, sportosabb gép. Az 1.5-ös mocival kis vagány gép, futómű is van alatta valamennyire, de szerintem árban az lesz a legdrágább. Nem véletlenül.
Az alkatrész viszont ritka, mert elég kevés van belőle.

Swiftnek nagy előnye az olcsó fenntartás, és hogy bármelyik sarkon van hozzá alkatrész.

Same rules apply!

(#30131) Graphics válasza EQMontoya (#30130) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Köszi, Toyotanal ezt nem tudtam :)

Jazz-bol van most egy Dunaharasztiban. Nagyon tetszik amúgy ,helyben egyet kipróbáltam.

Ami megdrágítja az a 8db gyujtogyertya.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30132) EQMontoya válasza Graphics (#30131) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ami megdrágítja az a 8db gyujtogyertya.

Ha ez tétel, akkor ne vegyél autót.
Nem beszólni akarok, tényleg.
20.000Ft-ról beszélünk kb.? Segítek: egy szett gumi alsó hangon 60e, egy vezérléscsere minimum ennyi, az éves biztosítás is lesz vagy 30...

Same rules apply!

(#30133) Graphics válasza EQMontoya (#30132) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bocsi,nem tétel :)

Csak nem voltam képbe ez mennyire speciális ennél :) / eddig csak dizelem volt , legyen ez a mentsegem :D

Leszogezem a Jazz a nyerő, mindössze találnom kell egy jót :)

Vezérlés láncos,remélhetőleg azért azt nem kellene most cserélni :)

Munkaeszköz lenne,műszakilag a legstabilabb megoldást keresem :)
Autóm van amúgy, a kopó dolgok tudom,hogy ezzel járnak

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30135) EQMontoya válasza Graphics (#30133) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nagy mellét egyikkel sem lőhetsz szerintem.
Viszont kérdés, hogy ha már munkaeszköz, akkor milyen körülmények között közlekedsz.

Mert ha sokat mész pályán vagy tempósabb (2*2 sáv) országúton, akkor a helyedben elfelejteném az 1.2-es Jazzt és az 1.3-as Stiftet, de Corollából is inkább a 110 lovas 1.6-on gondolkodnék. (Erről pont azt kell tudni, amit az 1.4-ről írtam lentebb).
Tempósabb haladásnál a fogyasztáskülönbség is elenyésző.
Ha inkább városban mész többet, akkor nyugodtan maradj a kisebb motoroknál.

Same rules apply!

(#30136) Graphics válasza EQMontoya (#30135) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

1.4-es Jazz van kinézve. Pálya nem lesz. Főut kb 20-30km oktatásban /80-90km/h/

Többi varosban. Fogyasztás így minimalizálható szerintem. Egyet megnézek autószerelővel szerintem kedden vagy szerdán.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30137) Qtya123 válasza Skillet (#30107) üzenetére


Qtya123
őstag

"nincs az a sor4 aminek jó hangja lenne. Na ezzel nagyon egyet tudok érteni. Tud az durrogni, surrogni, szisszenni, ordítani meg minden... de szép hangja annak sosem lesz."

Nyilván ízlés kérdése, de én például azt gondolom, hogy ennek a 4 hengeresnek a hangjáról azért általában nem az jön le, hogy rossz a hangja: :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#30138) EQMontoya válasza Qtya123 (#30137) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az S2000 egy Isten.
Nincs más autó kb., ami 10+ éves korára és 4 misi fölött érne a 10M körüli új ára után.

Same rules apply!

(#30139) Qtya123 válasza EQMontoya (#30138) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem is nagyon adja el senki.
De olyat se sokat kell keresni, ami 2.0 szívómotorral 240 lóerőt tud tuningmentesen, 8ezres fordulat felett kószál és nem hullik szét fél évente. Kicsit követhetnék a példát a mai 1.0 3henger, 110 ló turbóval korszakban. Tudom, tudom a környezeti normák persze...

[ Szerkesztve ]

(#30140) -v- válasza Qtya123 (#30137) üzenetére


-v-
addikt

Hát nem rossz, de a jó az nem ilyen :N
Bármelyik utcai (tehát nem kimondottan célgép, vagy sportautó) 4-nél több hengeres autó hangja is jobb :K
pl.: [link] ez azért sokkal kellemesebb az én fülemnek.
Igazi sok hengeres sportgépeket meg ne is említsünk :D

(#30138) EQMontoya: porschék is.. M3-masok is. Sőt igazából bármelyik célgép, amiből legenda lett :)
Egy jó STi is picsa drága sok évesen is stb. Ezek az autók nem véletlen híresek :)

[ Szerkesztve ]

(#30141) -v- válasza aero. (#30108) üzenetére


-v-
addikt

Hát ez a hang .. ez szar.

(#30142) brickm


brickm
őstag

Hali!
Asszony Daewoo matiza multkor megrogyott bal első kerékre.... mintha gödörbe ment volna vele. De vissza felemelkedett az autó, azóta nem csinálta ezt. Viszont ha emelem a jobb hátsó oldalát a kerék lentmarad a földön, mintha a rugó nyomná lefelé... Alánéztem, amennyire tudtam, nem látok semmi rendelleneset, viszont azóta a motorháztető sem záródik le.
A héten megnézi egy szerelő, csak szeretném tudni kb mi okozhatja.
Ja és most vettem észre, hogy a jobb hátsó kerék lötyög...nem maga a felni, mert azok a csavarok meg vannak húzva, le is vettem a kereket, meghúztam megint. Akkor állt a helyén, most megint billeg. A dob anya lazulhatott meg?

(#30143) Graphics válasza brickm (#30142) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akár kerékcsapágy, szilentek.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30144) brickm válasza Graphics (#30143) üzenetére


brickm
őstag

Ha kerékcsapágy lenne menetközben morogna, nem?
A szilentre én is gondoltam, mert ha nagyon kitekerem a kormányt állóhelyzetben és elindulok koppan párat, de nem mindig. Kicsavart kormánynál mikor alánéztem láttam is a talpast, mintha meg lenne gyűrődve, elég szarul nézett ki. De attól tud ilyet produkálni, hogy az autó orra lemegy majdnem földig? Meg nem záródik a motorház?

(#30145) Debilon válasza brickm (#30144) üzenetére


Debilon
addikt

toronycsapágy a helyén van? nem mozdult ki?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#30146) Qtya123 válasza -v- (#30140) üzenetére


Qtya123
őstag

Persze, hogy jobb a több mint 4hengeres motorok hangja. De én ezzel a linkkel a kollégának azt az állítását próbáltam megcáfolni, hogy minden 4hengeres hangja szar.

(#30147) -v- válasza Qtya123 (#30146) üzenetére


-v-
addikt

Nekem ez is szar :B Egyszerűen a 4 hengeresnek nincsenek olyan felhangjai vagy nem tudom, hiába raknak rá sportkipufogót vagy forog 8 ezerig, én ugyanazt az ostoba bubogást hallom ... ilyen integra type r meg ezek se jönnek be. Sőt a 4 hengeres boxereknek sincs semmi extra hangjuk, nekem ugyanúgy nem tetszik az sti sem :B

[ Szerkesztve ]

(#30148) Qtya123 válasza -v- (#30147) üzenetére


Qtya123
őstag

Nyilván ízlés kérdése. Abban egyetértünk, hogy a sokhengeressel a versenyt nem veszi fel, de én bírom az ilyen 8-9ezerbe forgó idegbeteg motorokat is.

Amúgy érdekességképp, ha már sokhegeres BMW-t likeltél:
Nagyon nincs könnyű dolga annak, aki ma sokhengeres E46-ot akar venni itthon.
- felmegy ma a hahura, BMW-k dögivel
- belövi, hogy E46 legyen, találat: 1428 --> hóhó nem lesz itt baj, van választék, valamit csak találunk! :)
- benzin legyen: találat 773-ra csökken --> jóezmég!
- sedan legyen: találat 333-ra csökken (valamiért mindenki a kombi E46-ra gerjed, nekem felfoghatatlan okból)
- legyen benne 6 henger: találat már csak 72 :F
- váltó manuális: már csak 56-al számolunk

Aztán lehet még finomítani, én például nem tartom túl nagy elvárásnak, hogy ilyen autóban már hátul ne kurblis ablak legyenek ---> találat: 29 db. Aztán mehetünk tovább, szintén az a véleményem, hogy az autóban ne az FM transmitterrel szórakozzak, vagy hallgassam a kazettát, szóval CD is legyen benne: találat kemény 15 db. Ebből kb az első 10 db-ot lehet is bezárni, ezek a kintről aranyásók által behordott romok, amelyeket komplett forgalomba helyezéssel árulnak 800ezerért. Marad kb 1-2 amiért érdemes telefont ragadni.

Háromhúszdé kombiból meg akkora a választék, hogy eltelefonálod a fizetésedet a sok hirdetésre.

[ Szerkesztve ]

(#30149) -v- válasza Qtya123 (#30148) üzenetére


-v-
addikt

Persze, álomautó egy ilyen S2000 minden más szempontból, a hangja az pont nem olyan jó :)

- legyen benne 6 henger: találat már csak 72 :F
- váltó manuális: már csak 56-al számolunk

És abból 55 320i lesz :) 325i meg 330i nem létezik, szóval ahogy mondod, itthon nem lehet venni.

(#30150) rbalint88 válasza Qtya123 (#30148) üzenetére


rbalint88
addikt

mondjuk a rádió alapján nem szűkíteném a keresést, mert arra sok igényes és olcsó megoldás van, de amúgy ja, a többivel egyet értek.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.