Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135951) moongoose válasza King Unique (#135950) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Igen mint írtam, olvastam a linkjeid és eszközöltem is azokat.
De mint hangoztatom, nincs szükségem semmi újdonságra a win részéről.
Visszatérek a w8.1-hez, ott ha letiltom a frissítéseket úgy is marad.
Éveken át használtam a win7-ez úgy hogy nem volt frissítve.
A megszokás nálam nagy úr, nincs szükségem a sok b@romságra egy oprendszertől, majd ha kíváncsi vagyok valamire utánanézek, és telepítem.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#135952) King Unique válasza moongoose (#135951) üzenetére


King Unique
titán

Hát ezek szerint mégsem lett megfelelően beállítva, mert akkor nem frissített volna automatán, mint már említve volt.
Igen, ezért is javasoltam előzőleg és most is, hogy ilyen hozzáállással jobb ha inkább visszaállsz egy korábbi Windowsra, ahol a W8.1 még ugye 2 évig támogatott, bár ha a user önkényesen és balga módon véglegesen letiltja a frissítéseket mellőzve ezzel a biztonsági és egyéb fontos javításokat is, akkor végül is mindegy meddig támogatott. :))

(#135953) isti732712


isti732712
aktív tag

Na most akkor win10 vagy 11?

:D

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#135954) westlake


westlake
félisten

Microsoft Windows 11 Will Boost Intel Alder Lake (And Other big.LITTLE CPUs) Performance
Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy ez a régebbi rendszerekre (és a mostaniakra) nincs kihatással. De majd kiderül.

Play nice!

(#135955) savior


savior
őstag

Nekem úgy tűnt, hogy a 11es gyorsabban fut a 10esnél. Valahogy gördülékenyebb, gyorsabban bejönnek az ablakok. Pedig nem friss telepítést csináltam, hanem átvittem mindent.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#135956) b-max


b-max
aktív tag

Sziasztok, folyamatosan csökken a tárhely a c: meghajtón, kb. 20 giga már "eltünt", és még fogy, teljesen lefogy nullára vagy kevésre a tárhely, akkor törlök valamit, majd akkor szép lassan megint elfogy. 250-es SSD. Pár kisebb program van rajta, a legnagyobb az openoffice 300 M-val. Mitől lehet ?

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#135957) King Unique válasza b-max (#135956) üzenetére


King Unique
titán

Lásd egy másik válaszban leírtakat.

(#135958) Krystal_s válasza moongoose (#135946) üzenetére


Krystal_s
addikt

A csoportházirendben állítottad/tiltottad (automatikus frissítések konfigurálása) és mégis magától kérdés nélkül frissített? :F
Olvastam már ilyet többször, hogy valaki tiltotta (nem tudom hol) a WU-t és mégis frissített, de nem akarom elhinni, hogy normálisan beállított csoportházirendet bármi felülbírálná. Én még nem tapasztaltam ilyet. Jelzi, ha van új, mert így állítottam be, de magától nem frissít.

(#135959) Krystal_s válasza b-max (#135956) üzenetére


Krystal_s
addikt

Milyen vírusirtót használsz? Nemrég pont ez a bug volt a Win Defenderben is. Elvileg már javították.

Windows Defender bug may fill your hard drive with thousands of files

Furcsa hiba van a Windows 10 vírusirtójában, magától fogyhat a gépen lévő hely.
Volt, akinél a hiba 24 óra alatt 30 gigabájttal rövidítette meg a merevlemez kapacitását.

"A hibajelenség során a program rengeteg felesleges állományt generál le, adott esetben akár több gigabájtot. Egy felhasználónál 24 óra alatt 30 gigabájt szabad hely tűnt el a számítógép HDD-jéből."

(#135960) savior


savior
őstag

Az nem lehet, hogy a Win 11 nem egy különálló oprendszer lesz, hanem a 10et frissítik tovább és abból lesz a 11? Tehát a következő Win 10 update az a 11es lesz.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#135961) hhgygy válasza savior (#135960) üzenetére


hhgygy
senior tag

Az nemhogy lehet, de már van is. A Windows 11 ugyanaz, mint a Windows 10,csak a csicsa más

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#135962) King Unique válasza Krystal_s (#135959) üzenetére


King Unique
titán

"A Bleeping Computer szerint a Microsoft mostanra kiadott egy hibajavítást, amit a Windows Update felületről lehet letölteni. Ha önnél is felbukkan egy újfajta kiadás, úgy érdemes mielőbb telepítenie azt."

Vagyis a Defender esetében ez a hiba elvileg már rég javítva lett, a program aktuális verziószáma is már 1.1.18200.4, én nem tapasztaltam egyik általam használt W10-nél sem mostanában rejtélyes tárhelycsökkenést emiatt, stb. Persze a notórius, Windows Update-et helyből véglegesen tiltó nemfrissítőknél előfordulhat, akik nem telepítették a javítást. :))

[ Szerkesztve ]

(#135963) King Unique válasza savior (#135960) üzenetére


King Unique
titán

Épp akartam volna javasolni, hogy nem feltétlen itt kellene a még hivatalosan be sem jelentett Windows 11 témával offolni, hanem egy fórumtag által nemrég nyitott Windows 11 topikban, de az végül (átmenetileg) zárásra került. Ha kinyit, vagy lesz helyette másik, akkor értelemszerűen ott lehet folytatni, addig jobb híján módjával elfér itt is.
Egyébként le lett írva itt már többször, hogy ez a 21996.1-es buildet és az abban lévő újításokat eredetileg a W10 21H2-nek szánták, csak végül vélhetően marketing és egyéb okokból kitolták, kiadják új Windowsként, hogy még nagyobb legyen a hírverés, új bevételek, stb., ennyi. :)) Ahol ha a W10 általános kiadásainál 2025 a támogatási idő vége, ezt a W11-et (vagy mi lesz a neve) meg eleve új Windowsnak szánják, akkor értelemszerűen 2 külön Windowsról beszélünk és mindkét rendszer fejlesztése fut majd párhuzamosan, elvileg. Aztán hogy a W10 esetében mi lesz a jövőbeli funkciófrissítésekkel, lesz-e a 21H2 és újabb, meg azokban milyen újítások lesznek stb., az jó kérdés. :D :))

[ Szerkesztve ]

(#135964) adika4444 válasza King Unique (#135963) üzenetére


adika4444
addikt

Miért lett bezárva? Hisz hivatalosan még nem jelentették be, de úgy is kellőképp hangos már ettől a net... :F

üdv, adika4444

(#135965) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Asus par honapos laptop, win 10-vel.
Ezidaig olyannpriman kb 3-4 masodperc alatt kapcsolt ki es kb ennyi idot vett igénybe a bekapcsolás is.
Par napja viszont, bár a bekapcsolás ugyanúgy gyors a kikapcsolaskor bár elsotetul gyorsan most is a képernyő de a fokapcsolo vilagito ledjen latszik hogy még mindig folyamatban van a kikapcsolas percekig.
Mi a bánat allitodott el?

F.K.T.

(#135966) b-max válasza Krystal_s (#135959) üzenetére


b-max
aktív tag

Igen, erre gyanakszok, holnap ránézek a mappára .

[ Szerkesztve ]

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#135967) mrbego válasza psg5 (#135965) üzenetére


mrbego
aktív tag

Nem lehet, hogy eddig ki volt kapcsolva a gyors indítás, és most valamiért be lett kapcsolva/bekapcsolódott? (akarattal vagy egy frissítéstől pl.)

[ Szerkesztve ]

Üdv, P

(#135968) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ez mire utalhat az eseménynaplóban? (win10 64bit asztali gép i5-2400; 8gb ram; ssd)
A rendszer belső vezérlőprogramja módosította a processzor MTRR regisztereit alvó állapotra váltáson keresztül (S4).
Ez csökkentheti az ébresztési teljesítményt.
Volt itt ez már kérdés 2016-ban, ha jól láttam nem volt rá válasz. (#38539).
:R

(#135969) borix válasza King Unique (#135963) üzenetére


borix
őstag

A win 10 már 6 éve kint van nem olyan nagy buli már tovább vinni élettartam licencként.
Bejelentik a Windows 11-et pár csicsás változással és egyből feléledt a méhkas és sokaknak vásárlási kedvük támadt. ;]

(#135970) koby11h


koby11h
aktív tag

Sziasztok!
Van arra lehetőség, hogy a Start menüben az Alkalmazások ne csoportosítva jelenjenek meg?
Tehát ne az legyen, hogy

A
Access
E
Excel
F
Firefox

Hanem csak az, hogy:

Access
Excel
Firefox
Gépház

Én nem találtam, mindig a csempék csoportosítása vagy tálcás csoportosítás... találatok jönnek be gugliban :)
Már az is jó ha nincs ilyen és tudom, hogy nincs rá lehetőség...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#135971) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Windows 10 frissítés után nem működik az USB. Hogy lehet orvosolni? PS2-es bill/egér nem igazán opció, mert környéken sincs.
A portok működnek, BIOS-ba be lehet lépni, működik, ahogy betölt a Windows, akkor kapcsol le, már az F8-ra sem reagál.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135972) psg5 válasza mrbego (#135967) üzenetére


psg5
veterán

Szia!
De ha az ki lett volna kapcsolva akkor nem épp azért lett volna eddig is lassabb? Egyébként megnéztem es be van pipalva. Kivettem a pipát majd vissza. De ugyanaz. De jo hogy irtad mert valami frissites lehet a ludas, mert a Windows update menuben csak porog hogy "Kis türelmet" de semmi nem tortenik. A fokapcsolonal kiirja hogy frissites/leallitas vagy ugye ujrainditas de barmelyikre kattintok utana bekapcsolodva ujra ott vannak ezek az opciok...

F.K.T.

(#135973) moongoose válasza Krystal_s (#135958) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Sajnos megcsinálta.
Otthagytam a gépet tegnap seed-elni, aztán mire hazaértem, már lefrissített.
Törölte a vga drivert, a hd realtek managert alapra állította.
Aztán megint akart frissíteni.
Hát elküldtem a csába.
Tegnap felraktam a win 8.1-et.
Ma ezzel is meglesz a házi, mire beállítok mindent aprólékosan.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#135974) psg5 válasza psg5 (#135972) üzenetére


psg5
veterán

Most leallt a Kis türelmet. De a kikapcsolas lassu tovabbra is.
Nem lehet hogy beakad mindig egy futo program vagy fiokot kerget?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#135975) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Vajon lehet majd frissíteni win10-ről win11-re vagy ez egy különálló dolog lesz amit meg kell venni? :B

(#135976) savior válasza ToBeY (#135975) üzenetére


savior
őstag

En az olvastam hogy valoszinuleg lehet. 24.-en biztos szova kerul ez is.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#135977) prisz válasza Dilikutya (#135971) üzenetére


prisz
aktív tag

Nem kompatibilis a régi illesztő. Nézd meg az eszközkezelőben, hol a sárga felkiáltó jel. Frissítsd, és a kompatibilis illesztők között válaszd az "universal" drivert. Szüttyög egy kicsit, és jó lesz. Pár hónapja pont én is ezzel szívtam egy Lenovón...

(#135978) Pyttawrx válasza ToBeY (#135975) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Látom jön már a win11 őrület.... (annyian kérdezték már, hogy hogy meg mikor) utána meg jön a szidás, így sz@r úgy sz@r.. stb. :D Jó lesz itt olvasgatni megint :DD
Nem neked címzem, csak ide írtzam épp.

(#135979) Dilikutya válasza prisz (#135977) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem nyert. Mindent végigpróbáltam, le/ki/fel/be stb. Végül egy registry bejegyzés törlésével egyből megoldódott.
3 éves brand gépnél nem gondolnám, hogy nem kompatibilis Intel USB3.0 extensible host controller illesztőbe kell botlani. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#135980) King Unique válasza borix (#135969) üzenetére


King Unique
titán

igen, nyilván, bár ha itt is lesz free upgrade korábbi Windowsokról, akkor vásárlás-bevétel inkább az előtelepített hardverekből és OEM licencekből, + céges licencekből lesz. + Kérdés, hogy a nem olyan régen tárgyalt TPM, Secure Boot stb. követelmény megmarad-e a véglegesnél is, mert ha igen, akkor lehet venni az ezeket nem támogató régi hardverek helyett új hardvert is. ;]

(#135981) King Unique válasza ToBeY (#135975) üzenetére


King Unique
titán

Mármint max. a free upgrade lehet kérdés, mert maga az upgrade nyilván nem, az eddig is megoldható volt korábbi Windowsokról többféleképpen. Ahol ha azt nézem, hogy jelenleg W10-ről a közvetlen in-place upgrade W11-re, valamint W11 clean install esetén is beaktiválódott a W11 a W10-nél már meglévő digitális licenccel és nem kellett új termékkulcsot megadni az aktiváláshoz, akkor adott a válasz, hogy működhet a váltás ingyen. Aztán, hogy marad-e ez a véglegesnél is, majd kiderül 24-én, vagy később.

(#135982) #86564352 válasza koby11h (#135970) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nekem is úgy tetszene jobban, lenne logikusabb. Viszont az ABC jelzés fix, tehát így jártunk.

(#135983) koby11h válasza #86564352 (#135982) üzenetére


koby11h
aktív tag

Köszi, így nem akkora kudarcként élem meg... :)
Elfért volna a start menü kb. 1 képernyőn, így meg lapozgatni kell. Na de majd a Win11!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#135984) #86564352 válasza koby11h (#135983) üzenetére


#86564352
törölt tag

Félmegoldás, ha a csempés részre kitűzöd ami kell, aztán az ABC alkalmazás listát kikapcsolod gépház start menünél.

(#135985) koby11h válasza #86564352 (#135984) üzenetére


koby11h
aktív tag

Köszi, Hotkey-ek és a tálcán 5 ikon, nekem most ennyi elég. A start menü csak heti egyszer kerül elő, így túlélem :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#135986) Krystal_s válasza moongoose (#135973) üzenetére


Krystal_s
addikt

Én utálom a W10-et az erőszakos dolgai miatt. Második rendszerként "használom", tesztelem, mert nem bízom benne. Azt tudom, hogy a korábbi rendszereknél megszokott módon nem lehet tiltani, vagy felfüggeszteni a WU-t pl a Szolgáltatásokban, mert akkor elindítja erőszakosan a WaasMedicAgent.exe-t, ami "javítani" akarja a tiltás ellenére is. Közben terheli a CPU-t szerintem a végtelenségig, és nem törődik bele abba, hogy ne frissíthessen.
Továbbá a Defender is ilyen sunyi módon működik. Hiába van külön Vírusirtó telepítve, ami miatt a Win jelzi, hogy a Defender nem fut, de a háttérben ugyanúgy tevékenykedik és szó nélkül töröl dolgokat, ami neki nem tetszik.
Ezért azt is külön tiltani kell még pl külső programmal, vagy a Csoportházirendben. Az ott beállított dolgokat még nem láttam, hogy felülbírálta volna, de azért folyamatosan figyelem.
Megértem, hogy visszamentél a stabil W8.1-re. 🙂 Nekem sincs idegzetem a W10 hülyeségeihez.

(#135987) Cs1csó válasza Krystal_s (#135986) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez a Defender-es dolgot nem tapasztaltam bár pár dolgot azért érdemes kiemelni:
- ha telepítünk egy külső védelmi programot akkor a Defender INAKTIVÁLJA magát, tehát NEM kapcsolja ki magát mert folyamatosan figyeli, hogy az aktuális védelem működik e, frissül e, ha eltávolítod a külső védelmet akkor azonnal vissza is kapcsolja magát
- a Smart Screen ha nem kapcsolod ki akkor önállóan működhet ezért pl. letöltött fájlokra ugorhat.
Plusz a Windows 10 sem szereti a nagy fokú babrálást azokból lesz a BSOD. A Windows 8.1 még kb. két évig lesz támogatott. A Linux továbbra is ott van.

(#135988) King Unique válasza Krystal_s (#135986) üzenetére


King Unique
titán

Hát igen a notórius nemfrissítőknek, Windows Upate-et helytelenül erővel tiltóknak valóban nem kedvez a jelenlegi beállítás. :D De mondjuk többször le lett már írva itt és linkelve a szükséges útmutatók, hogy bőven vannak beállítási lehetőségek a Windows Update esetében a különféle frissítések szüneteltetéséhez, halasztáshoz, manuálisra állításához stb. és az alapesetben elég, nem feltétlen kell szolgáltatás szinten teljesen letiltani a működését, meg pláne nem ostoba módon véglegesen...

Ha 3rd party antivírus szoftver van telepítve, akkor normál esetben a beépített Defender eleve kikapcsol, max. a rendszeres vizsgálat kapcsolható vissza opcionálisan, ami pl. nálam normálisan működő AV-k - lásd pl. ESET termékei - esetén működik is és nem kell a Defendert külön tiltani ilyen-olyan módszerekkel. Persze ilyen CIS és társai mára bugtenyészetté vált programoknál esetleg előfordulhat kivétel, de a normális működés az, ami ez előbb lett leírva. :))

[ Szerkesztve ]

(#135989) movax válasza Krystal_s (#135986) üzenetére


movax
őstag

Nahát, öt éve nyúzom napi 12 órában a win10-et, de egyszer sem volt erőszakos, a procit sem terheli, a frissítései is tök rendben működnek, és összességében kezes bárány, gyors, atomstabil és kényelmes. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok? :)

(#135990) mefistofeles válasza Krystal_s (#135986) üzenetére

Ha ennyire szar a win 10 akkor mazohista vagy, hogy folyamatosan "használod" és teszteled?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#135991) Cs1csó válasza movax (#135989) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ejnye, ne szítsd itt a hangulatot! ;)

(#135992) Jorus válasza Krystal_s (#135986) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én idén váltottam Win10-re a játékok miatt, ha visszakeresel, elég sokat szívtam misztikus hibák miatt (jellemzően az explorer.exe és a searchindexer volt az, ami esett-kelt naponta többször, újraindításnál különböző processzek fagytak be, a hibanapló tele volt vörös bejegyzésekkel). Minden fellelhető leírást elolvastam, kipróbáltam, de semmi sem segített. Helyesebben amíg nem telepítettem frissítéseket egy stabil buildről, addig rendben működött, aztán ahogy frissült bármi, ugyanaz volt a hiba, a rendszer használhatatlan volt (searchindexer indexeli a levelek tartalmát az Outlookban, 15 fiók 5-10 évnyi levelezése keresés nélkül kezelhetetlen). Végső megoldásként felmerült, hogy biztosan hardver hiba okozza, bár a diag szoftverek szerint a RAM-ok, SSD-k hibátlanok voltak. Aztán lecseréltem a házon kívül a teljes konfigot a jelenlegire - más okból - és reméltem, hogy a hiba megoldódik. De nem. Azóta nálam group policyből tiltva vannak a frissítések, a WU fut, de nem frissít semmit, csak jelzi, ha van frissítés, ezek közül a biztonságiakat telepítem, a többit nem. És azóta boldogan élünk a Win10-zel, működik a searchindexer, üres a hibanapló, nem áll a földbe a tálca minden nap, szóval öröm és boldogság vala.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#135993) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Nem biztos, hogy ez a legtutibb topic a kérdésemnek:
Windows 10 alatt van fa.ca program, amivel androidos árúházas programot tudnék futtatni a következőhöz?:
Raiffeisen megszünteti a "kényelmem érdekében" az SMS jelszót, és helyette a/egy appot kell használni, viszont nekem egy gombos Nokia telefonom van.
Olyan program kellene, ami Windows 10 alatt fut és androidot emulál. És lehet, hogy ezen keresztül kell futnia a chrome-nak is :F nem lesz jó úgy, hogy a Win 10 alatt indítok mondjuk egy csekk befizetést, és a Mobil token-hez használnám csak az emulátort?
Android 5.0 vagy iOS 11.0 kellene a programhoz.

Van valaki tipp, vagy kezdjem sorba amit talál a google: Az 1. például a BlueStacks 5

[ Szerkesztve ]

(#135994) Croft-21


Croft-21
őstag

Az normális, hogy bekapcsolom a gépem és a feladatkezelő szerint a lemez állandóan 100%on teker? A memória pedig 80 %on? És mindezt úgy, hogy én nem csinálok semmit? Ilyenkor még a Google is nehezen nyílik meg.

(#135995) King Unique válasza [CS]Blade2 (#135993) üzenetére


King Unique
titán

8 Best Android Emulators For PCs In 2021

Igen, ha PC-n, W10 alól akarsz futtatni Android alkalmazást.

Másik megoldás androidos okostelefon vásárlása, használata, ami manapság azért nem akkora extra. :))

(#135996) pilipi válasza Croft-21 (#135994) üzenetére


pilipi
aktív tag

Igen :W

(#135997) King Unique válasza Croft-21 (#135994) üzenetére


King Unique
titán

Attól függ, hogy esetedben milyen a szoftverkörnyezet, rendszerindításnál mennyi program indul el és tölt be automatikusan, HDD/SSD-e a rendszermeghajtó, mennyi a fizikai RAM, szükség esetén vírusellenőrzés talált-e a valamit, stb.
Egyébként nem, nyilván nem normális ha állandóan, tartósan van ez az állapot, bootolás után max. pár percig reális az előbb említetteknek is a függvényében. Ahol ha már megnézted a feladatkezelőt, akkor azt is látnod kellett, hogy pontosan melyik folyamat generál magas terhelést. :)

[ Szerkesztve ]

(#135998) zolee001 válasza [CS]Blade2 (#135993) üzenetére


zolee001
őstag

Android 5-ön ami már nem támogatott akarsz banki MFA-t használni?
Komoly bank lehet ha engedi

Beépitett Hyper V Android Emulator a Google által Supportálva
https://devblogs.microsoft.com/visualstudio/hyper-v-android-emulator-support/

(#135999) Cs1csó válasza [CS]Blade2 (#135993) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 a listán elsőként szereplő BlueStacks-re, az 5-ös verziót telepítsd.

(#136000) MasterDeeJay válasza King Unique (#135980) üzenetére

Ez a dolog nekem új. Lehet más buidem van, nem írta hogy gond lenne.
Core2-es noti, nem is tud secure bootot mert nem is efi-s. Bár eleve legacyba telepítettem ott meg gondolom nem is lehet követelmény.
Annyi hogy win7-es intel driver kellett a 4500hd-hez mert a gyári windowsossal a fenti képen nem volt tálca szín, bár az várható volt régi a noti.
Mindegy a lényeg hogy eleve nem uefibe rakom fe a régi gépekre mert nem is bootol efi módba.
Holnap egy asztali core2 lesz a teszt. E6600 proci, giga p965 lap, 4gb ram, ssd, 7200gs.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.