Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71001) bajzal


bajzal
őstag

Sziasztok!

Volt egy régi pc (amd athlon 64 x2 stb...) tönkre ment az alaplap, vannak új cuccok, intel pentium G4400 stb.. tehát kb. egy új gép. Windows 10-et tennék rá, Rufus-al megcsináltam a pendriveot, elindul a telepítő, de nem ismeri fel a hdd-t. Pedig jó lenne, mert van rajta egy D partíció is amin dokumentumok vannak. Ezt írja ki: :F
Miért? Köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#71002) szabonagyur válasza bajzal (#71001) üzenetére


szabonagyur
félisten

HDD jó amúgy? Kép alapján az is ment a korábbi géppel a sírba.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#71003) Abrion


Abrion
senior tag

Hali

Hová menti a microsoft játékok az adatokat? le kell törölnöm a Sudokut és MineSweeper játékokat mert nem jutok el velük a játékig, de szeretném az achievemeket tovább adni a következő telepítésnek.
Segítsetek.

(#71004) bajzal válasza bajzal (#71001) üzenetére


bajzal
őstag

Hát egy ideig jó volt, igazából úgy kezdődött, hogy egyszer csak amikor be akarták kapcsolni ezt a gépet, akkor se kép se hang, néha nyekkent, aztán ennyi. Most lett benne cserélve, táp, alaplap, ram, cpu, tehát az egész gép a hdd-n kívül :D

(#71005) szabonagyur válasza bajzal (#71004) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor HDD is cserés, sőt szerencse hogy annak nem lett olyanja ami vinné az egész új gépet.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#71006) 4ron


4ron
senior tag

2 hete újratelepítettem a rendszert, mert egyfolytában pörgette a CPU hűtőt (Toshiba Satellite L850-13M). Jó is volt, erre ma megint ezt csinálja, mégpedig a "Windows Modules Installer Worker" folyamat. Ez ha jól sejtem a Windows Update. Na most ezzel csak az a baj, hogy minden frissítés telepítve van.

Mi a francot csináljak vele? Kezd nagyon bosszantó lenni, annyira, hogy már a Windows 7 visszatelepítésén is gondolkodtam, amit már nagyon régen használtam és nem szívesen venném elő újra.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#71007) szabonagyur válasza 4ron (#71006) üzenetére


szabonagyur
félisten

Meg kellene várni, hogy a folyamat befejezze magát, hiába megy a Win7 vissza, ott is míg meg nem csinál mindent pörögni fog. Valószínűleg a gépednek több idő kell befejezni a műveletet.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#71008) 4ron válasza szabonagyur (#71007) üzenetére


4ron
senior tag

De mit csinál? Minden frissítés települt, újraindítás után sincs töltőképernyő. Volt, hogy 1 napig így hagytam, had tegye a dolgát és újraindítás után is ez volt. Pörgeti a procit, ami pörgeti a ventit és emiatt rohadtul idegesítő a zúgása.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#71009) Marci112233 válasza 4ron (#71008) üzenetére


Marci112233
őstag

Futtass egy malwarebytes programot. Lehet hogy van egy bányászvírus is a gépen. Mint írtad pár napig ment tehát elképzelhető bányászvírus is.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#71010) Werkly


Werkly
őstag

XnView és Cursor FX megy a 10-es alatt? Vagy más alternatíva kurzor cserére? A legjobb portable lenne. A 7-esből ismert óra csak 8gadget pack-kal megoldható? Egér driverét érdemes föltenni? Kösz!

(#71011) Geth válasza 4ron (#71008) üzenetére


Geth
addikt

.NET kódot forgat/optimalizál. Azzal meg tele van a rendszer.
Eltart neki egy ideig, elvileg akkor kellene csinálnia, ha éppen ráér/áram alatt van, stb.
Lehet gyengébb konfigon tovább tart.

Ha ki akarod erőszakolni, hogy lefusson, illetve legalább látod, hogy dolgozik, admin cmd-be:
"%SystemRoot%\Microsoft.NET\Framework64\v4.0.30319\ngen.exe" eqi
"%SystemRoot%\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319\ngen.exe" eqi

Vagy malware :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71012) 4ron válasza Marci112233 (#71009) üzenetére


4ron
senior tag

Nem hinném, hogy van rajta vírus. Lefuttattam még az újratelepítés előtt egy boot scant Avast-tal, utána Malwarebytes, végül újratelepítés lett belőle. Jogtiszta Windows és nincs rajta semmi kalóz program, bármennyire is hihetetlen.

(#71011) Geth: áram alatt van, de használatban, Chrome fut mellette. Amit küldtél, hogy írjam be a parancssorba, azzal teszek egy próbát. Köszi :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#71013) Werkly


Werkly
őstag

Mitől van, hogy bekapcsolás után a W10 megnyitja az IE-t? Minden indításnál? Mi okozza ezt?

(#71014) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő lenne a kérdésem. Kinőttem a jelenlegi ssd meghajtóm (Samsung 850 pro 1128 GB), és ezért a rajta lévő windows 10 pro jogtiszta 64 bit op. rendszert át szeretném klónozni egy beszerzendő nagyobb 256 GB-os ssd-re. Ebben az esetben újra kell aktíválni az operációs rendszert, vagy nem szükséges? Előre is köszönöm a segítséget

(#71015) ace05


ace05
senior tag

Hogy kellene beállítani, hogy bizonyos alkalmazások total commander, utorrent tudják használni a másodlagos meghajtómat ? Mert jelenleg csak akkor tudják, ha rendszergazdaként futtatom őket.

(#71016) movax válasza Tappancs2001 (#71014) üzenetére


movax
őstag

Nem kell.

(#71017) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sziasztok!
Igy még sosem jártam felraktam a a rendszert és azt tapasztalom hogy a hosszu u és a hosszu ö nem működik, de nagyként meg jó. Mit csináljak?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#71018) Abrion válasza Abrion (#71003) üzenetére


Abrion
senior tag

Miért van úgy hogy mindig a második üzenetre válaszoltok?

Én mindig megnézem milyen üzenetet nem olvastam el. nem olyan nehéz.

(#71019) szabonagyur válasza Abrion (#71018) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha nincs válasz szerinted miért van? Valószínűleg akik online vannak nem tudnak rá válaszolni, vagy nem vették észre.

De a kérdésedre a válasz: valószínűleg felhőbe menti ha MS fiók is van csatlakoztatva, ha nincs akkor lokálisan.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#71020) quailstorm válasza Abrion (#71003) üzenetére


quailstorm
nagyúr

UWP appok a következő útvonalon menthetnek:

c:\Users\FELHASZNÁLÓNEVED\AppData\Local\Packages\CSOMAG_NEVE\LocalState\

vagy segít vagy nem, de simán lehet, hogy el van kódolva és a mentést nem fogja bevenni újratelepítés után, gameloft játékok amik ide mentenek, azok se másik gépre nem vihetőek át, se reinstallt nem bírnak ki, de van felhő

[ Szerkesztve ]

(#71021) Sokimm


Sokimm
senior tag

Sziasztok!
LPT portot szerettem volna kernel szinten (egy program kért ilyen driver-t) b.zerálni, ezért feltettem ezt:
WDF Drivers in Windows 10
Majd újra indult a gép (persze a kernel szintű LPT hozzáférést a LPT tesztelő program nem kapta meg, ezért letöröltem a WDF csomagot (több mint 2GB).

Majd újraindulás után, a második monitorom nem kapcsolt be.
Újra telepítettem már a vga driver-jét, mégsem látja a második kijelzőt. Mi lehet a gond?

Mások is szenvednek ilyennel, de nem nagyon tud a Microsoft se megoldást adni rá.

Esetleg nektek valami ötlet, mitől nem jön be a második monitorom?

Win+P kiterjesztett-re se reagál
Jobb klikk az asztalon, megjelenítés beállítások alatt a több megjelenítő-nél nem lát második monitort. (pedig nem húztam ki)

[ Szerkesztve ]

(#71022) svgyula válasza ace05 (#71015) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az aktuális meghajtó vagy könyvtár hozzáférését megváltoztatod! Jobb klikk-tulajdonságok-biztonság-speciális-fent módosítás- névhez beír "mindenki"-név ellenőrzés-ok utána megnézed az első lapon fent a szerkesztésben legyen a teljes hozzáférés pipa.

#71021) Sokimm
Szia! Nálam is csinált ilyet többször általában nagy frissítés után az új driver telepítéssel. Akkor én a vezérlőpultban eltávolítottam a videó vezérlőt és újraindítottam a gépet. Eddig ez mindig bevált és utána látta mindkét monitort.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#71023) Sokimm válasza svgyula (#71022) üzenetére


Sokimm
senior tag

Felcseréltem a két monitor (1-2 displaport csatlakozója) kábelét és most látja mindkettőt...
Hardveresen nem nyúltam a géphez, kontakthiba kizárva, eddig ment, ezután meg nem? OMG mik lesznek még itt a win alatt?
Köszönöm a tipped, legközelebb azt fogom megpróbálni, ha előjön a hiba! :)

(#71024) Abrion válasza quailstorm (#71020) üzenetére


Abrion
senior tag

nem regeltem magam a felhöre aszem :D ha a onedrive gondolsz.
És nem regiztem be a béna microsoft weblapra hogy lássák menyire vagyok okos, esetleg lássak kreatívabb reklámokat tőlük, az email címemen :D, csak egy hónapja vagyok aktív aknakeresőben és sudokuban, túl teszem magam rajta, de azért készítek egy másolást hátha jó lesz.
Ha nem jönn be akkor csinálok egy gyenge email cimet nekik és ara regizem be a játékokat.

Kösz a választ.

(#71025) tordaitibi válasza ace05 (#71015) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Tudom nagyon hulyen hangzik de formazd le fat32.
En hetekig szivtam egy mobilvinyoval, meg akiknel megfordult a vinyo es w10 van azok is.
Allandoan felsirt jogosultsag problemak miatt, hssznalhatatlan volt.
Mivel csak adatvinyo, ez tokeletesen bevalt, azota csend beke es nyugalom honol.

(#71026) Abrion válasza Abrion (#71024) üzenetére


Abrion
senior tag

áh igen, bevette a fájlokat, ergo nem lehet kódolt szerencsémre. :D

Boldog vagyok mert azért az akna keresőben az akció lv11 pályán van :D

(#71027) HurkaLES


HurkaLES
tag

Sziasztok.

Azokat a képeket, amiket kijelentkezve váltogat a windows hol találom meg? Egy csomó olyan kép van ami tetszik, ezt valahogy nagyon eltalálták.

(#71028) King Unique válasza HurkaLES (#71027) üzenetére


King Unique
titán

Ha a reflektorfény (spotlight) van beállítva, akkor annak a képeit pl. ezzel a módszerrel lehet előbányászni és lementeni.

(#71025) tordaitibi:
A FAT32-nél nincsen jogosultságkezelés, de attól még elég favágó módszer csak emiatt azt használni. Ennyi erővel az NTFS-nél át lehet állítani parancssorban és grafikus felületen is a jogosultságokat.

(#71029) spiritex:
A szokásos módon a Windows 10-nél is megoldható az automatikus kikapcsolás, illetve shutdown / restart gadgetek a 8GadgetPack programban is vannak.

[ Szerkesztve ]

(#71029) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok!
Ahogy win7 alatt voltak Shutdown gadget-ek, amikkel időzítetten ki lehetett kapcsolni a gépet tetszőleges óra elteltével, azt itt win10 alatt hogy kell megcsinálni? Előre is köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#71030) sinick


sinick
senior tag

BÚÉK!

Windows 10 alól egy Samsung UE50F6650SS LED tévére küldenék Full HD képernyő kivetítést (tükrözést). A kapcsolat összejön, viszont nem működik, mert a tévén "nem támogatott formátum" hibaüzenetet kapok. Felbontás és színmélység nem számít. Ha viszont a notebookon egy videóra jobb klikk, majd "Átvitel eszközre" műveletet hívok a tévére, akkor bejön a WMP és a lejátszás gond nélkül megy. Ugyanezen tévére egy Lumia 630 képernyő tükrözése szintén megy. A notebook: I5 7200U CPU, I630HD VGA, 8GB RAM, Windows 10 Home őszi update (1709), driverek legújabbak.

Mi lehet a gond?

Köszi: sinick

(#71031) Beldar


Beldar
tag

Sziasztok!
Most jöttem rá, friss 1709 verzió telepítés után, h nem szabályoztam be a OneDrive-omat és automatikusan szinkronizálta a doksijaimat meg képeimet a tárhelyre, vmint az ott levő anyagokat letöltötte a pécémre!
Az egy dolog, h összevissza átrendezte a Desktop ikonokat, de olyan TEMP file-okat (~2 GB) is feltöltött a hülye, amiket törölni kellett volna.
Jelenleg így állítottam be:

Ha most törlöm a PC-ről a képeket, amiket ő töltött le OneDrive-ról feleslegesen, akkor ugye nem fogja szinkronizálni és onnan a OneDrive-ról is törölni? :)

(#71032) HurkaLES válasza King Unique (#71028) üzenetére


HurkaLES
tag

Pontosan erre gondoltam, köszönöm, Mondjuk nem gondoltam h ennyire bonyolult 😁

(#71033) Becksman


Becksman
őstag

Sziasztok!

Van egy eredeti, jogtiszta windows 10 pro oem-em. A gond a következő:
2-3 napig semmi baj nem volt vele, de ma újraindítás ki-be kapcsolás se segített a tálca működésre bírására. (Start menü, naptár meg ikonok tálcán se megy. )
Valaki mit tud javasolni? Lapoztam, keresgéltem vissza de konkrét megoldást nem találtam.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#71034) tordaitibi válasza King Unique (#71028) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ez egy 5*6 pc kozotti hurcolaszos mobil hdd, a tartalma kb. 3-4 naponta teljesen megvaltozik, filmeket csereberelunk vele. 6 pc-n a franc alitgassa a hozzaferesi jogosultsagokat. Legpraktikusabb a nem naplozo fajlrendszer ebben az esetben. Ha meg osszedol valamiert, semmi nincs veszve, rahuzzuk ujra a filmeket oszt jonapot.

(#71035) Geth válasza tordaitibi (#71034) üzenetére


Geth
addikt

Ami még zavaró FAT32-nél, az a 4GB fileméret korlát.
Én nem tudom, hogy csináljátok, nekem sose kellett még jogosultságot állítanom (NTFS).

(#71036) sinick válasza tordaitibi (#71034) üzenetére


sinick
senior tag

Tegyél a gyökérre egy "Mindenki" jogot teljes jogosultsággal, majd örököltesd (ha kell) le és sose lesz gondod.

(#71037) svgyula válasza sinick (#71030) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az FHD felbontásnál ne a PC felbontások közé állítsd be hanem az UHD, FHD, SD, vagy valami hasonló felirat alatti felbontásból válassz. Nekem sem szereti a tv ha PC módban adom meg a felbontást.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#71038) Tiger. válasza Becksman (#71033) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én is tapasztaltam ezt, nekem azóta van amióta volt a nagy frissítés.
Most újra raktam azóta nincs ilyen gond, lehetséges, hogy ez is olyan mint a telefonoknál, ha nagyobb frissítést kapsz érdemes újra húzni a rendszert. De előtte felraktam a driver boostert iobittől, és az felfrissített mindent, utána 1 hétig teszteltem és jó volt, szóval érdemes megnézni azt is.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#71039) Fred23


Fred23
nagyúr

(#71040) Becksman válasza Tiger. (#71038) üzenetére


Becksman
őstag

Driver booster? Az ingyenes program? Legfrisebb isoval telepítettem.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#71041) andreas49 válasza Beldar (#71031) üzenetére


andreas49
senior tag

Mielőtt törölsz, először a 'Fiók' fülön állítsd be a szinkronizálandó mappákat és 1 újraindítás után törölheted a fájlokat. Ha nem ez a sorrend szerint törölsz, akkor a felhőből is törölni fogja.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#71042) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Na fiúk, van egy féle megoldásom a nem feljövő startmenüre.
Ez szigorúan az én tapasztalatom, de eddig (kopp-kopp) nem volt ilyen bajom 1709 alatt.
Szóval, a 1709 elkezdte megint a hülyeségét, hogy nincs startmenü.
Visszaálltam 1703-ra (váltás régebbi verzióra) majd ott jó volt, mert ott nincs az a bug.
Itt használtam a gépet vagy 2 napig, hiba nélkül. A frissítést (1709) nem engedtem neki leszedni.
2 nap után frissítettem a rendszert és azóta (kopp-kopp) megint jó. Van startmenüm minden alkalommal 1709 alatt. Nem tudom, mi ez nála de eddig működik. Hogy miért, nem tudom. Igaz, sem drivert, sem programot nem raktam fel. Minden van úgy ahogy van.
Ha valaki is szenved ilyen bajjal, próbálja már ki, hogy neki ez a módszer megy-e. Vagy csak nálam vannak rejtéjek... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#71043) spiritex válasza Sub-ZeRo (#71042) üzenetére


spiritex
veterán

"A frissítést (1709) nem engedtem neki leszedni."

Mivel akadályoztad meg? Mert nálam szedi és telepíti, bármit csinálok.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#71044) jokeph válasza spiritex (#71043) üzenetére


jokeph
nagyúr

Egy hónapig el lehet halasztani.... :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#71045) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!

Létezik Win10 alatt olyan lehetőség, amivel a hálózati beállításokat gyárira veszi vissza, és elfelejt az adott gépen minden korábbi megosztást, otthoni csoport tagságot és korábbi csoporttagokat?

Az asztali és a lapos hol látja egymást helyi hálón, hol meg nem... már az agyamra megy, szívesen ráküldenék egy "resetet" mindkettőre, hogy az elejéről tudjam kezdeni a belső hálózat beállításait.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#71046) spiritex válasza jokeph (#71044) üzenetére


spiritex
veterán

Nálam semmit sem kérdezett, csak már azt kérte, hogy indítsam újra a gépet, mert fent van az új rendszer...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#71047) jokeph válasza spiritex (#71046) üzenetére


jokeph
nagyúr

Gondolom, mert teljesen automatikusra van beállítva a WIN update.

Nálam jelezte, hogy kész a 1709-es fő-fő-fő frissitésre, felajánlotta hogy mikor szeretném, alapból 1 napot engedett halasztani, aztán a az update beállításainál lehetett neki egy hónap halasztást beállítani. :K

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#71048) spiritex válasza jokeph (#71047) üzenetére


spiritex
veterán

Az enyém sajnos egy legális Home verzió, amiben nem lehet szinte semmit sem állítani... :W
A lapossal együtt jött.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#71049) spiritex válasza spiritex (#71048) üzenetére


spiritex
veterán

Ráadásul úgy frissült, hogy le volt kézzel tiltva a Services-ben a Windows Update és a Background Intelligent Transfer + az összes update folyamat a Scheduled Tasks-ban + a Registry-ben 2-esre állítottam a Windows Update AUOptions értékét... Ennek semmi sem szent, kibirhatatlanul és ellentmondást nem tűrően támad és terjeszkedik...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#71050) jokeph válasza spiritex (#71049) üzenetére


jokeph
nagyúr

Hmmmm.......

Hát ez elég elkeserítő.... :(((

Nálam x64 Enterprise N fut, teszt jelleggel 3 különféle konfigon, ebben mindet lehet állogatni, eddig hibamentes volt...

Na majd a 1709 után is remélem az lesz. ;]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.