Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) mpo válasza Cs1csó (#85999) üzenetére


mpo
veterán

A meglévő Chrome-ot (mert van benne flash és néha az kell a streamhez, Firefox-ban meg nincs) tudom Sandboxie-ben futtatni, új telepítés nélkül?

Ha érted, akkor már elavult.

(#86002) Benhill


Benhill
senior tag

Sziasztok.

Ezt hogy lehet leállítani hogy ne dobálja fel naponta 3x?

[kép]

Helyicsoportházirend-szerkeszőben a frissítések letiltva, nem frissítgetném, amíg nincs gondom.

Eleinte ki tudtam X-elni, de most már rá kell kattintani, hogy letöltések megtekintése, és csak a felugró ablakot tudom ki X elni. Elég zavaró amikor játék vagy film közbe kirakja

[ Szerkesztve ]

(#86003) Cs1csó válasza mpo (#86001) üzenetére


Cs1csó
félisten

Simán észre sem fogod venni hogy normál módban vagy Sandboxie-ban fut a böngésző, van egy sárga kerete de azt is ki lehet kapcsolni ahogy jónak látod személyre lehet szabni magyar nyelvű már a telepítője is.

(#86004) mpo válasza MaxxDamage (#86000) üzenetére


mpo
veterán

Lényegében nem is használom (amúgy hivatalos verzió)
Sajnos mindkettő Adobe termék (a hivatalos verzió) sok biztonsági hibával jön ki, amit csak későn szoktak javítani. Ezért lettek száműzve.
A flash-t a Google is üldözi, a mobilodon sincs, a flash-es weboldalakat is száműzni szeretné.

Ha érted, akkor már elavult.

(#86005) mpo válasza Cs1csó (#86003) üzenetére


mpo
veterán

A héten kipróbálom.
Köszönöm.

Ha érted, akkor már elavult.

(#86006) ArthurShelby válasza Cs1csó (#85988) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Én a chip magazin féle eset smart security híve vagyok. Igaz ezzel havonta foglalkozni kell 1 percet.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#86007) Cs1csó válasza ArthurShelby (#86006) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha fizetős terméket választanák az ESET valamelyik megoldása tuti dobogós lenne, de így marad az Avast free Windows Firewall Control-lal, ami az 5.4-estől funkciókorlátozás nélkül is ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#86008) King Unique válasza Benhill (#86002) üzenetére


King Unique
titán

Nem lenne célszerűbb inkább rendesen lefrissíteni? Ha teljesen letiltod a frissítéseket, ráadásul hosszabb időre, akkor nem meglepő, ha egy idő után elkezd miatta nyaggatni a rendszer. Ráadásul mindennemű frissítést teljesen és véglegesen letiltani amúgy sem javasolt... Ha a frissítések miatt parázol, akkor meg ott van a rendszer-visszaállítás, rendszermentés lehetősége, hogy szükség esetén vissza lehessen állítani a korábbi állapotot. De normál esetben gond nélkül lefut.

[ Szerkesztve ]

(#86009) fabri07


fabri07
aktív tag

Sziasztok,

Rendeltem egy ssd-t és újrateszem a gépet(amin nem az a windows van aminek kéne), akkor ez nem kétes, hanem csak nincs aktiválva? [link] [link]

(#86010) King Unique válasza fabri07 (#86009) üzenetére


King Unique
titán

Mi a kérdés valójában? :D

Amiket linkeltél, azokról a weboldalakról a Windows 10-es ISO-k tölthetők le, amik nyilván nem kétes eredetűek, hiszen eleve Microsoft forrás mind a kettő. Az aktiválás, illetve a termékkulcs és a licenc pedig megint más dolog, azzal neked kell rendelkezned, ha pl. megvásároltad a szoftvert. Egyébként meg csak azért nem feltétlen muszáj újratelepíteni a Windowst, mert pl. a HDD ki lesz cserélve alatta SSD-re. Erre a célra találták ki a klónozást, amihez Windowson rendelkezésre áll számos program (példák).

[ Szerkesztve ]

(#86011) fabri07 válasza King Unique (#86010) üzenetére


fabri07
aktív tag

Szeretném újratenni, mert szerintem valami vírust benyelt a gépem.

(#86012) totyino77


totyino77
tag

Hello lenne egy kérdésem, vettem digitális kulcsot win 10pro, be is aktiváltam vele a windowst na most ellenörzés céljából productkey kis progival megnéztem hogy egyezik e a kulcs mint amivel aktiváltam, de teljesen más kulcsot irt ki ez hogy lehetséges?
Hali

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#86013) mpo válasza fabri07 (#86011) üzenetére


mpo
veterán

Szeretném újratenni, mert szerintem valami vírust benyelt a gépem.
Mi vagy te víruskereső?
Arra ott vannak a programok és még a nevét is kiírják, ha találnak.

Ha érted, akkor már elavult.

(#86014) Zotya84 válasza totyino77 (#86012) üzenetére


Zotya84
őstag

A digitális kulcsok már csak ilyenek.

Pl. Offie 2016-nál is csak egy kulcskártyát kapsz, ami termékkulcs. Viszont nem tudod vele aktiválni a szoftvert. Mert azzal a kulccsal csak regisztrálni tudod. Azután meg kapsz egy aktiválókulcsot, ami kicsit sem hasonlít a termékkulcsra - ellenben regisztrálás nélkül aktiválja a programot akármikor később is. (Hogy én mennyire utálom ezt, mint tegnap, mikor 15 kulcsot kellett rögzítenem egy ügyfélnek, majd aktiválgatnom őket...) Gondolom a Win-nél is így megy, automatizáltan kicseréli a termékkulcsot egy olyanra, amivel aktiválni lehet.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#86015) flegga92


flegga92
senior tag

Sziasztok!

Új céges gépet kaptam, Windows 10 Enterpise-al, rendszergazdai jogosultságom nincs hozzá. Rendszergazda letojja az apró problémáidat, max akkor foglalkozik veled, ha mondod hova kattintson :W
Legfőbb gondom, hogy állítólag nem lehet hálózaton mappába scannelni, csak a win 7-el megy. A scanner er Xerox B1025. Jelenleg pendrive-al szórakozok, de nem valami hatékony.

Másik dolog, hogy nálunk kb 5 perc üresjárat után lezár a gép, win7 a monitort kicsapcsolta, most pedig csak fekete képernyő van, de nem teszi alvóba a monitort, fekete kép van, de megy a háttérvilágítás.

Köszi előre is a segítséget.

(#86016) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Skálázási problémémám van. 16299-es verzió fut a gépemen.

A felállás: Laptop (13,3" FHD, DP kábellel van összekötve a monitorral (Dell P2419H) és elsődleges kijelző a monitor másodlagos a laptop kijelzője. (Kép üzemmód: asztal kiterjesztés) Viszont az összes Office alkalmazás szőrösen jelenik meg. Mindenhol máshol tű élesek a betűk (pl FF) de pont azoknál az irodai alkalmazásoknál amiket a nap 99 százalékában használok élvezhetetlen. Valami tipp?

Köszönöm

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#86017) Cs1csó válasza flegga92 (#86015) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnos a rendszergazda tud segíteni a nyomtatóval kapcsolatban mond meg neki a munkádhoz szükséges. A másik problémáról volt már szó nem tudom melyik topikban de sajnos ott is az a probléma hogy programmal megoldható lehet de gondolom nincs telepítési jogköröd. Ami megoldás lehet - ha van a gépen valami media lejátszó programot indítasz ami nem engedi alvóba a monitort és zárolni a gépet.

(#86018) svgyula válasza adamssss (#86016) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Próbáld meg klónozni a kijelzőt.
(#86017) csicso82
Az elalvó kijelzőre a legjobb megoldás ha elkezd rajta dolgozni :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#86019) King Unique válasza fabri07 (#86011) üzenetére


King Unique
titán

Ahhoz előtte nem ártana ténylegesen megbizonyosodni erről. Ott vannak pl. az MBAM, HitManPro, Emsisoft Emergency Kit stb. szoftverek, amelyekkel felkutathatók és eltávolíthatók a különféle vírusok. Vagy akár a rezidens antivírus szoftver ellenőrzését lefuttatni, Defender esetén akár offline vizsgálatot. Valamint komolyabb vírusfertőzések kipucolásához léteznek pendrive-ról bootolható Live antivírus megoldások is (példák). Szóval a lényeg, hogy ha esetleg benyeltél valami vírust, akkor még nem feltétlen kell amiatt újratelepíteni a Windowst. Az akkor indokolt, ha pl. emiatt teljesen szétgányolódott a rendszer, vagy egy ransomware lekódolta a fájlokat és nem akarsz fizetni, illetve eleve van máshol a fontos adatokról biztonsági mentésed.

De ha mindenképpen újra akarod telepíteni, akkor telepítsd, a te dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#86020) adamssss válasza svgyula (#86018) üzenetére


adamssss
veterán

Azt, hogy kell?

Legjobb tudomásom szerint két mód van: Extend vagy duplicate. Nekem ez előttire van szükségem.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#86021) Graphics válasza Graphics (#85969) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erre van valakinek ötletE?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#86022) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok újrahúztam a gépem lenovo y720 és azóta fagy a chrom vagyis pl a híreket vagy a hír 24 nyitom meg a startlapon 2 percet gondolkozik...

A másik a játékoknál PL farmarama minden alkalommal engedélyezni kell a flasht .

Előtte ezt nem csinálta ...Nállatok is ilyen?

Lehet a chrommal vagy a flashel lesz a hiba?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#86023) flegga92 válasza Cs1csó (#86017) üzenetére


flegga92
senior tag

Igen sajnos nem tudok feltenni semmit. Próbálkozott egy keveset a rendszergazda, de nem sokra jutott. Van egy olyan sejtésem, hogy az SMB1 windowsos letiltása miatt van ezt kéne neki visszakapcsolni és lehet menne.
Lehet nem fogalmaztam egyértelműen, nem azzal van a gondom, hogy lezár a gép és jelszót kér, hanem hogy lezár, viszont a monitort nem kapcsolja ki és tök feleslegesen megy.

(#86024) Sátán44


Sátán44
addikt

Egy ismerősömnek a 2 éves HP laptopja megadta magát, előtelepített W10 home rendszer volt rajta. A winyó tartalma sértetlen, tehát rajta van a jogtiszta W10. Kérdésem az lenne, ha kiolvasom a serial numbert, és vásárol egy oprendszer nélküli notebookot, majd én feltelepítem a W10 home-ot a korábbi serialt megadom, akkor jogtiszta lesz? Vagy ha tönkrement a Hp notija, akkor bukta a jogtiszta Wint is? Remélem nem kérdeztem nagy butaságot :U

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#86025) bucc


bucc
csendes tag

Sziasztok

Ismeri valaki a veyon nevű hálózat megfigyelésre használt progit?

(#86026) Angel2014 válasza Sátán44 (#86024) üzenetére


Angel2014
addikt

Szerintem bukta...és amit te szeretnél ez képtelenség.

Inkább szerezz egy win7 , win 8, vagy win 8,1 oem licen cet egy régi laptopról leolvasva ami nem volt 10 re frissítve.

Vagy tegyél fel win 7 et aktiváld tegyél fel minden drivert...töltsd le a win 10 média creatort és ne a usb vagy iso képfájra menj hanem ezt az eszközt frissítsd fel és beégeti a win 7 kulcsot. Tegbnap így csináltam.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#86027) Doky586 válasza Sátán44 (#86024) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Az előtelepített jellemzően OEM szokot lenni ami az alaplaphoz van hozzáragasztva, másik géppel (másik alaplappal) jellemzően nem aktiválható. Azaz bukja..

(#86028) bobalazs válasza Sátán44 (#86024) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Próbálkozz, hátha. Esély van rá. Telepités után az emailt megadva is lehet beaktiválja.

[ Szerkesztve ]

(#86029) King Unique válasza Sátán44 (#86024) üzenetére


King Unique
titán

Az nem derült ki, hogy milyen típusú licencről van szó. De az előtelepített laptopoknál jellemzően OEM licenc szokott lenni, vagyis az eleve csak arra a hardverre érvényes és nem vihető át másikra. Az utóbbihoz retail kellene, az hordozható. Vagy esetleg elvileg még azt lehetett volna csinálni, hogy már előtte összekapcsolni a licencet a Microsoft-fiókkal és akkor hardvermódosítás után is újraaktiválható a rendszer. De az is normál esetben úgy értendő, hogy maga a hardver (eszköz) alapvetően marad ugyanaz és csak bizonyos hardverelemek lesznek cserélve.

Egyébként garancia nincsen már arra a laptopra? Ha van, akkor le lehetne adni javításra és az előtelepített Windows 10, illetve az OEM licenc sem veszne kárba.

[ Szerkesztve ]

(#86030) MaxxDamage válasza Sátán44 (#86024) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az adott gépre vonatkozóan az OEM licenc szól. Az is tartósan aktivált, de az géphez kötött. A retailt át lehet vinni másik gépre. /szóval ha tudsz, szerezz be egy retail kulcsot és no problem/ ;)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#86031) svgyula válasza adamssss (#86020) üzenetére


svgyula
addikt

Az amire neked szükséged van az egy dolog. Amire a hardver és a driver képes az pedig egy másik dolog.
Ha a két kívánság nem egyezik akkor kompromisszumot kell kötni vagy beszélsz egy "emberrel" aki megoldja a dolgot. Azért a laptopok VGA vezérlői nem egészen az "acélos" kategória fogalmai közé tartoznak. Tehát amikor két különböző felbontású kijelzőn kell két programot futtatni és folyamatosan számolni a pontokat azért nem mindegyik van a toppon. Vagy állítsd be mindét monitort azonos felbontásra(nyilván a külsőt kell lefele skálázni) akkor talán lesz esélyed arra, hogy megfelelően kezelje "széleket". Gondolom a lapos tud 1366x768 a monitor meg FHD és itt más el is dőlt a kérdés.
A duplicate=klónozás nálam magyarul írja ki.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#86032) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Akkor hálózati megosztási problémával senki nem küzd 10 alatt? 1803-as

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#86033) Tibro5 válasza Graphics (#85969) üzenetére


Tibro5
senior tag

nekem hasonló gondom van kodi-ban, win10-es shared mappákat nem érem el androidon, folyton user/pass-t kér, pedig ez korábban működött

(#86034) Sátán44


Sátán44
addikt

Köszönöm a válaszokat! OEM licenszes gép volt, amit kft-be volt bevéve. Akkor bukta a dolog. Új gép kell, új windowsal.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#86035) adamssss válasza svgyula (#86031) üzenetére


adamssss
veterán

Mindkét monitor FHD ráadásul a HD520 annyira nem is ratyi kártya. De megtaláltam a megoldást: [link]

Mindenesetre köszi.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#86036) Graphics válasza Tibro5 (#86033) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szintén ker jelszót, bármely más Win rendszerről csatlakoznék.

Egyelőre nem találtam megoldást :(

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#86037) fabri07


fabri07
aktív tag

Windows 10 pro vagy home?

(#86038) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez mi lehet?

qBittorrent version: v4.1.3 (32-bit)
Libtorrent version: 1.1.9.0
Qt version: 5.6.3
Boost version: 1.68.0
OS version: Windows 10 10.0.17134 x86_64

Caught signal: SIGABRT
```
# 0 qbittorrent.exe 0x000000000105c03d straceWin::getBacktrace()[ app\stacktrace_win.h : 191 ]
# 1 qbittorrent.exe 0x000000000105ec49 sigAbnormalHandler(signum, signum)[ app\main.cpp : 302 ]
# 2 qbittorrent.exe 0x00000000018a47d3 raise(signum, signum)[ minkernel\crts\ucrt\src\appcrt\misc\signal.cpp : 541 ]
# 3 qbittorrent.exe 0x00000000018a88d8 abort()[ minkernel\crts\ucrt\src\appcrt\startup\abort.cpp : 64 ]
# 4 qbittorrent.exe 0x00000000018a0e36 terminate()[ minkernel\crts\ucrt\src\appcrt\misc\terminate.cpp : 58 ]
# 5 qbittorrent.exe 0x000000000189bac0 __scrt_unhandled_exception_filter(pointers)[ f:\dd\vctools\crt\vcstartup\src\utility\utility_desktop.cpp : 75 ]
# 6 KERNELBASE.dll 0x0000000076685ff0 UnhandledExceptionFilter()
# 7 ntdll.dll 0x000000007749d511 RtlCaptureStackContext()
# 8 ntdll.dll 0x000000007746302a RtlValidSecurityDescriptor()
```

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#86039) JamesHun


JamesHun
addikt

Sziasztok

Adva van egy PCI-E VGA 1 hdmi 2 DVI és egy sima régi ősöreg VGA bemenet
Eddig a monitor az egyik DVI-on volt és a 1 db HDMI ment ki a TV re mert az csak HDMI-t tud fogadni
Most szereztem végre egy full HD-s monitort és naívan azt gondoltam az alaplapi integrált VGA HDMI portjára ha rádugom a TV-t és a VGA ra a monitort akkor hagyja klónozni a képet és tudok filmet nézni a TV-n ha olyan kedvem van, vagy kilőni a Witcher 3-at és a TV-n játszanék
Sajnos valamiért csak kiterjesztést ajánlja fel, de klónozást nem
Van valami javaslat mit tehetnék, vagy vessem el a monitor HDMI kábelezését és dugjam rá sima régi ősöreg VGA kábellel a VGA ra és ne problémázzak?

SeriesX: JamesSHun

(#86040) Csupingo válasza JamesHun (#86039) üzenetére


Csupingo
veterán

Másik bemenet nincs a monitoron, csak hdmi? Talán eltérő a monitor és a tv felbontása (frissítése), azért nem engedi a másolást. A kiterjesztett módot lehet ilyenkor használni, az eltérő beállításokat is enged. Ha a TV-t az alaplapra kötötted, az max. filmet nézni jó, mert ha játékot indítasz arról a kijelzőről, akkor a prociban lévő igp-t használja, ami nem túl acélos.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#86041) temporello válasza JamesHun (#86039) üzenetére


temporello
tag

DVI-HDMI átalakító?

(#86042) Sequadon


Sequadon
tag

Sziasztok,

Erre van valami megoldás/workaround?

Ha jól értem lényegében ez a "feature" a gond.

Több NAS-on megosztott mappát szeretnék hálózati helyként csatlakoztatni és nem megy.

Egyik szemem sír, a másik üveg...

(#86043) mpo válasza enginev3.0 (#86038) üzenetére


mpo
veterán

A Windows 10 Home x64 verzió 1803, build: 17134.286
qBittorrent v1.4.2 (64 bit)

Nálad miért 32 bites, amikor ott van a 64 bit installer?

Ha érted, akkor már elavult.

(#86044) JamesHun válasza Csupingo (#86040) üzenetére


JamesHun
addikt

HDMI és sima régi kék VGA csati van
sajnos ahogy nézem az idei nagy frissítés vágta haza ezt az opciót és azóta szívnak nagyon sokan akiknek addig ment így a klónozás, most meg nem megy az integrált inteles megoldás és az nvidia duó
lehet holnap veszek egy vga kábelt és nem vacakolok, csak gondoltam ha már HDMI-s a monitor jobb lenne azzal használni, de MS másképp gondolja :S

SeriesX: JamesSHun

(#86045) Csupingo válasza JamesHun (#86044) üzenetére


Csupingo
veterán

Ha fhd közelében használnád, akkor elvileg elég lehet egy dvi-hdmi kábel is, amit temporello javasolt. Akkor azt is rá tudod kötni a vga-ra, így a tv-n is tudnál játszani.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#86046) Geth válasza JamesHun (#86039) üzenetére


Geth
addikt

Ha jól értem be van kapcsolva az IGP is a diszkrét mellett, és külon van kötve a két megjelenítő.
Klónozni csak ugyanarra a GPU-ra kötött kijelzőt lehet, és csak olyan felbontáson/frissítési rátán amit mindkettő tud. Az alapelv, hogy nem tudják "megosztani" a kimeneteket klónozáskor.
A D-sub-ot (ősöreg VGA csati) felejtsd el ha lehet, mert az analóg, és minden tekintetben rosszabb.
A legegyszerűbb, ha beszerzel egy DVI-HDMI átalakítót, mert az csak egy olcsó, passzív eszköz.
Ha nem használod valami speciális célra, én le is tiltanám az IGP-t diszkrét GPU mellett, csak bekavarhat, de segíteni nem segít (ha amúgy elég kijelzőt meg tud hajtani a diszkrét kártya a digitális kimenetein).

(#86042) Sequadon: Tehát 1 db. NAS, több megosztás van? Nincs egy NAS user, aki minden csatolni kívánt megosztáshoz hozzáfér? Amúgy milyen márkájú NAS?

[ Szerkesztve ]

(#86047) enginev3.0 válasza mpo (#86043) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kipróbáltam, és ez végre kiírta ezt hibauzit, a 64bit nem írt semmit

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#86048) mpo válasza enginev3.0 (#86047) üzenetére


mpo
veterán

Mert az nem okozott ilyen hibát.
Mi lenne, ha a másik hasonló programot nem indítanád el, ebből meg a 64 bitest használnád pár napig?

Ha érted, akkor már elavult.

(#86049) enginev3.0 válasza mpo (#86048) üzenetére


enginev3.0
félisten

Bezáródna kedve szerint, szó szerint csak úgy eltűnik

Stachash hibával

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#86050) mpo válasza enginev3.0 (#86049) üzenetére


mpo
veterán

Mivel?
Úgy gondoltam, csak a qbit 64 bites menne, a másik nem.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.