Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108001) Doky586 válasza Novver (#107999) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A pendrive nyilván maradhat úgy ahogy a boltban megkaptad (azaz MBR).
Itt a HDD/SSD partíció stílusról van szó.
Akár MCT-vel akár az aláírásomban ismertetett módszerrel készíted a pen-t, ugyanúgy tudsz uefi és legaci módban is telepíteni. Ez nem a pendrivetól függ. hanem a leírásom 1.fejezetének 3.pontjától függ a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

(#108002) King Unique válasza Novver (#107999) üzenetére


King Unique
titán

Ha a pendrive GPT séma szerint van particionálva, akkor az csak UEFI-hez jó, azért is írtam, hogy a Rufus azon beállítása UEFI only telepítéshez való. Ha modern UEFI-s gépre akarsz W10-et telepíteni, akkor normál esetben nyilván mehet az (vagy MBR alapon a másik 2 módszer), felesleges a legacy móddal, meg CSM szerinti telepítéssel szórakozni.

(#108000) zolikaDB:
A Shift + újraindítás a speciális rendszerindításhoz visz, de ha megoldotta a problémát, akkor jó. :D Amúgy meg egy restart néha árt a Windowsnak. :))
Dinamikus lemezként meg vsz te állítottad be, ami ha idegen lemezként jelenik a lemezkezelőben, akkor importálni kell.

[ Szerkesztve ]

(#108003) zolikaDB válasza King Unique (#108002) üzenetére


zolikaDB
veterán

Az importalas jarhat adatvesztessel?
Igazabol semmit nem allitottam, csak radugtam az alaplapra...
Na majd reggel!

(#108004) King Unique válasza zolikaDB (#108003) üzenetére


King Unique
titán

Nem, normál esetben nem. Magától meg nem lesz alaplemez helyett dinamikus, vagyis az utóbbihoz felhasználói szinten kellett átállítani.

(#108005) Doky586 válasza zolikaDB (#108003) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a dinamikus lemez hátránya. Legközelebb alaplemezként használd. A dinamikus-al sokat lehet szívni. :(((

(#108006) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Szereztem egy alaplapot (Asus Rampage IV Black Edition) ami úgy tűnik win7-tel hibátlanul működik, nekem is és az előző tulaj is win7-tel használta, de win10 alatt ahogy idle lesz egyből kékhalálozik. Terhelés alatt semmi baja, játék, stresszteszt, benchmark, minden mehet. Kellett némi koszt kiszedni a procifoglalatból, emiatt előszor arra gyanakodtunk, de megtörtént és nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem hardveres a gond. Külföldi fórumon olvastam olyat, hogy a win10 elindít valamilyen folyamatokat amikor idle-be lép, és volt akinél ez okozott ilyet, de azok miért okozhatnak kék halált és hogy lehet letiltani? Mi olyan különleges ebben a lapban, hogy nem bírja?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#108007) rasotamas válasza rasotamas (#108006) üzenetére


rasotamas
veterán

Kis helyreigazítás, nem 7 hanem 8.1-en fut nekem jól, de az előző tulaj 7-tel használta.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#108008) zolikaDB válasza Doky586 (#108005) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem tudom, miert lett dinamikus lemez.
4 even keresztul futott a windows 7, vidaman 1 SSD + 3 HDD komboban.
Olvastam ebben a topikban, hogy masnal is volt ilyen, miszerint win 7 alatt hasznalt HDD-t ugyanis idegen dinamikus lemeznek ismert fel a win 10, de win 7 alatt minden rendben volt.

(#108009) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

A héten frissült az oprendszerem az alábbira.
1903 (build: 18362.449)
Azt vettem észre, hogy ezóta iszonyat lassan nyílik meg a fájlkezelő. 10 másodpercet is kell várni, közel se volt ilyen lassú. SSD-n van a rendszer.

Milyen megoldás van erre?
köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#108010) xy.zsolt válasza Doky586 (#107997) üzenetére


xy.zsolt
őstag

inkább legyen az BMW :)

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök annak aki kéri, pl PM-ben.

(#108011) _Atesz válasza #86564352 (#107982) üzenetére


_Atesz
addikt

Előző hónap elején illett volna kiadni.. :D
Elég vicces, hogy egy ilyen óriáscég, amely hülyére keresi magát, nem tud igazodni egy ütemtervhez, és a brutális késéssel kiadott verziókban is súlyos hibák fordulnak elő. (legalábbis eddig ez volt a gyakorlat)
Nem figyelnek oda kellőképp az insiderek visszajelzéseire sem.
Úgy sejtem MSDN partnereket sem alkalmaznak kellő mennyiséggel, spórolnak, amikor nincs okuk rá.

(#108012) Geth válasza _Atesz (#108011) üzenetére


Geth
addikt

November Update a neve, novemberben kiadják. Remélem ennyi lesz a brutális késés.

(#108013) zolikaDB válasza zolikaDB (#108008) üzenetére


zolikaDB
veterán

Van egy kis gond...
Ilyenkor mit tudok tenni?
Lemez újraaktiválására kattintva kis homokórázás és semmi.

[ Szerkesztve ]

(#108014) _Atesz válasza Geth (#108012) üzenetére


_Atesz
addikt

Aha, és a 1909 akkor mit takar?

(#108015) zolikaDB válasza zolikaDB (#108013) üzenetére


zolikaDB
veterán

Valamint, ha formázom az SSD-met (amin windows 10 van), és megy vissza rá egy windows 7, akkor ez a dinamikus lemez újra látható lesz az oprendszer (windows 7) számára?

Vagy mentsek le 1TB adatot külső házba téve, és utána dugjam újra az alaplapra, majd format win10 lemezkezelő alól?

[ Szerkesztve ]

(#108016) Cs1csó válasza _Atesz (#108014) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egy "fantázianév" a fantáziájukban az álomvilágukban ez úgy néz ki, hogy mondjuk szeptember 1-én elkészül amit tesztelnek 2-3 hétig hiba nincs, tökéletes és szeptember végén ki is adják. Ez az álom, a valóság, hogy a 1903-as is talán végül májusban jött ki.
Több lehetőség is van:
- nem foglalkozik vele az ember és nem is csinál manuális keresést és amikor megjön automatikusan a Windows update-re és jelez a gép, hogy telepítené akkor eldöntöd, hogy mehet e a dolog
- amikor olvasod, hogy már elérhető akkor onnantól kezdve naponta manuális keresést indítasz előbb utóbb meg fog jelenni lehet hamarabb mint a fenti esetben
- amikor megtudod, hogy az MS fő oldaláról letölthető MCT-vel a 1909-es letöltöd és azzal csinálsz egy telepítést
- letiltod ameddig lehet és kihúzod a 20H1-ig

(#108017) Geth válasza _Atesz (#108014) üzenetére


Geth
addikt

Verziószámot egy olyan naming patternnel, amiről kezdenek leszokni (és kimondottan sosem a megjelenési (GA) dátumot kódolta), helyette hívd 19H2-nek és egy gonddal kevesebb :)

[ Szerkesztve ]

(#108018) #86564352 válasza _Atesz (#108014) üzenetére


#86564352
törölt tag

1903, Májusi frissítés, 19H1 stb. a név tök mindegy hiszen a fokozatos terjesztés miatt csak hónapok alatt jut el a többséghez. A májusit csak szeptember végén jelölték széleskörű terjesztésre. Most is kb. 50-60% a 1903/májusi/19H1 elterjedtsége.
Én olvasom a tech blogokat mert érdekel, viszont userként a legegyszerűbb kerülni a híreket és akkor nincs csalódás melyik feature késik, marad ki, mennyivel csúszik a build stb.

Egyébként szerintem is kicsit furcsa, hogy tavasszal már jelezték a 19H2 csak egy havi patch lesz minimális új funkcióval, akkor miért nem sikerült kiadni egyszer a 1909 alapján szeptemberben. Valószínűleg úgy gondolták úgyis kisebb észrevétlen update lesz akkor mindegy mikor adják ki, nagyon nem is reklámozzák hiszen semmilyen különleges feature nincs benne.
Majd az új Edge hivatalos kiadása és a 20H1 lesz inkább csinnadratta MS részéről.

(#108019) Doky586 válasza zolikaDB (#108015) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem tedd vissza abba a gépbe ahonnan kiszedted, ott talán még olvasható. Ha nem akkor adatmentő programok adatmentő topik. (lehet átnyúló kötet volt)

Utána parancssor diskpart clean..

[ Szerkesztve ]

(#108020) _Atesz válasza Cs1csó (#108016) üzenetére


_Atesz
addikt

.. és többiek

Köszi, akkor marad a káosz, majd egyszer jön, és talán működni fog rendben. :D

(#108021) woodyka


woodyka
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy megerősítést kapni, hogy jól tudom-e, ha win10-et telepítek csak azt az egy winchit fogja törölni és particionálni (2 particiót szeretnék azon létrehozni, egy rendszert 150 GB és a maradékot adatra 1850 Gb), amelyiket kijelölöm telepítés során. A másik két winchihez (tele adatokkal) ugye nem nyúl, ha a telepítéskor azokat nem jelölöm ki?
:R

Amit nem látunk, az nem biztos, hogy nem létezik...

(#108022) Geth válasza #86564352 (#108018) üzenetére


Geth
addikt

miért nem sikerült kiadni egyszer a 1909 alapján szeptemberben
Mert a version nem kiadási hónapot jelöl? Példák: 1607 aug, 1703 ápr, 1709 okt, 1803 ápr. vége, 1809 nov, 1903 máj.
Plusz gondolom meló hogy bevezesssék az enablement package-t, illetve hogy a 19H1 és 19H2 "share the same servicing content" és a cu buildszámok párhuzamonsan fognak futni eltérő buildszám alatt. Eddig ilyet nem csináltak, a bevezetést nem kell elsietni :)

(#108023) zolikaDB válasza Doky586 (#108019) üzenetére


zolikaDB
veterán

A gép ugyanaz :)
Csak az SSD-n már nem windows 7 van hanem 10.

(#108024) Doky586 válasza woodyka (#108021) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jól csinálod akkor igen, ha elrontod akkor viszont..

Ezért inkább érdemes lehúzni a fontos adattárakat. :K

(#108025) woodyka válasza Doky586 (#108024) üzenetére


woodyka
csendes tag

Értem, akkor célszerű a másik 2 winchit kihúzni és telepítést követően visszadugni? Simán fel fogja ismerni a rendszer ezeket működő háttértárolónak? Nem kell semmit varázsolni ezekkel, mert hát, mint a kérdéseimből is kiderül enyhén szólva sem vagyok profi a területen... :)

Amit nem látunk, az nem biztos, hogy nem létezik...

(#108026) zolikaDB válasza woodyka (#108025) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha dinamikus, akkor olvass vissza, szívok vele...

(#108027) Doky586 válasza woodyka (#108025) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mutasd a Lemezkezelő alsó grafikus részét.

(#108028) #86564352 válasza Geth (#108022) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem mondtál újat. Egyébként az idei évet leszámítva eddig legalább azt az ütemet tudták hozni 1709 szeptemberben elkészült, lezárták a kódot vagy hogy szoktak fogalmazni és következő hónapban októberben kiadták. Idén nem sikerült kiadni egyiket se következő hónapban.

csicso82: tök mindegy a végén, hiszen most ha 19H1-nek neveznénk a májusit, a terjesztés miatt csak kevesen kapták meg ténylegesen első félévben. Mezei user tesz rá hogyan nevezik, aki segít neki annak kell tudnia miről van szó mind tudjuk 1903/májusi/19H1 alatt mit értünk. Inkább a Chromium Edge új nevén gondolkozzanak, másodszor ne rontsák el a megújítást. Az új ikonnal már szabadulnak a rossz hírű kék E betűtől, a névre is kitalálhatnának valamit. Windows kapcsán pedig ahogy a 7-nek vége lesz, a 8 nem sok vizet zavar, akár el is lehetne hagyni a marketingből a 10-et, csak simán Windows legyen a név. Esetleg Windows 20, aztán tíz év múlva Windows 30. Mindegy, én annak örülök a Creator Update, Fall Creator Update sémát elhagyták a marketingesek az úgy egy rakás szar volt.

[ Szerkesztve ]

(#108029) Cs1csó válasza #86564352 (#108028) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jobb lenne a "nevezéktant" átraknák a xxH1, xxH2-re és kész. Persze a Windows 10-nek is elméletileg Windows 9-nek kellett volna lenni de "jobban" hangzik a 10 = X

[ Szerkesztve ]

(#108030) woodyka válasza Doky586 (#108027) üzenetére


woodyka
csendes tag

Erre gondoltál?

Amit nem látunk, az nem biztos, hogy nem létezik...

(#108031) Doky586 válasza woodyka (#108030) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Igen. Minden rendben lesz.
A lemez 0 és 1-et húzd le, és ha a lemez 2 -re akarsz telepíteni akkor arról a telepítővel törölj minden partíciót (adatmentés után).

Miután feltelepítetted a wint visszadughatod mindkettőt, elvileg automatikusan felismeri, de ha mégsem akkor egyszerűen adsz nekik egy betüjelet ugyanitt a lemezkezelőben.

ui: ha csak a C: -t és a kis rejtett partíciót törlöd akkor nem tudsz legacy-ról uefi-re váltani ha akarnál.

[ Szerkesztve ]

(#108032) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Miért van az hogy helyicsoportházirendben beállítok valamit pl: ne keressen frissítést és kapcsolja ki a windows defendert és még sem teszi? Hány helyen kell kikapcsolni, hogy ne sipákoljon a víruskereső? Nem járkálok vírusos helyeken minden ki van mentve csak annyit akarok, hogy ne tartsa fel a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#108033) hfrankee


hfrankee
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom hogy jó helyen járok e, de majd meg mondjátok!
Legális Win 10 Pro első telepítés. Teljesen up to date a rendszer.
A képernyő illesztő le áll majd újra indul vagy lefagy az egész kupleráj, semmire sem reagál.Random. De ha megnyitom a Chrome-ot kkor egy percen belül!
Felraktam a legújabb és régebbi drivert az Nvidia honlapról. Ugyan az a szitu.
"A(z) nvlddmkm képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt.+

Mi a megoldás segítsetek légyszíves!

(#108034) Cs1csó válasza hfrankee (#108033) üzenetére


Cs1csó
félisten

Volt egy leírás a neten, ott az volt a gond, hogy nem kapott elég áramot a kártya tehát valami kilazult vagy rossz helyre volt dugva nem tudom, áramtalanítsd a gépet és nézd meg a csatlakozásokat.

(#108035) hfrankee válasza Cs1csó (#108034) üzenetére


hfrankee
senior tag

Kösz! Kipróbálom!

(#108036) Geth válasza #86564352 (#108028) üzenetére


Geth
addikt

Sőt, annyira billeg a követő hónapos dolog is, hogy a 1803 április 30-i dátuma is ippeghogy, a 1809 novemberi újrakiadása meg sehogy nem követő :) Aki esetleg sajnálja hogy nem jött ki a 19H2 még októberben, gondoljon vissza nyugodtan a 1809-re milyen jó volt követő hónapban :DDD

(#108037) rasotamas válasza rasotamas (#108006) üzenetére


rasotamas
veterán

Erre valakinek valami ötlet? :F
Win8.1 hibátlan, tuti valami drájver/szoftver /bios probléma.
Az létezik hogy procifoglalat hiba win10en kijön, win8-on nem?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#108038) jokeph válasza rasotamas (#108037) üzenetére


jokeph
nagyúr

Hát, eléggé különlegesnek tűnő hiba... eddig minden cuccomon kifogástalanul ment a W10 s775-től AM4-ig. :U
Gondolom, eszközkezelőben minden a helyén van.
Esetleg, másik gépben felhúzni a W10-et és utána áttenni ebbe ? :F

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#108039) woodyka válasza Doky586 (#108031) üzenetére


woodyka
csendes tag

Nagyon köszönöm a gyors segítségedet! :R

Amit nem látunk, az nem biztos, hogy nem létezik...

(#108040) King Unique válasza zolikaDB (#108008) üzenetére


King Unique
titán

Pedig azt neked kellene tudni, mert normál esetben magától nyilván nem lesz alaplemezből dinamikus. Ha tükrözés stb. lett beállítva, vagy particionálásnál dinamikusra konvertálva, akkor viszont igen. Az pedig nem meglepő, ha utána átkerül másik gépbe, másik Windows alá, akkor ott először importálni kell. Ha esetedben nem megy, meg az újraaktiválás sem, akkor a hiba nálad van.
USB-s külső házba meg hiába rakod, ott a dinamikus lemez érvénytelen lesz, az eredeti környezetbe kellett volna visszahelyezni és ott lementeni róla az adatokat. Ha nem cél az adatok lementése, akkor meg ott van a konvertálás alaplemezzé lehetőség.

(#108021) woodyka:
Jól, azt a meghajtót, azon lévő partíciót törli a telepítő, ami törölsz vele. Amit megadsz telepítési célnak, azt a lemezt particionálja a telepítés során, ha szabad terület van kijelölve, nem már meglévő partíció. De ha nem vagy biztos magadban, akkor lehet jobb ha a telepítés idejére letiltod, leválasztod a többi fizikai meghajtót.

[ Szerkesztve ]

(#108041) King Unique válasza _Atesz (#107978) üzenetére


King Unique
titán

Mivel végül November 2019 Update lett a marketingneve hivatalosan, ezért nem meglepő módon most valamikor novemberben... :D Lehet az e havi patch kedden (12.), de az is, hogy nem, hanem előbb/utóbb. Egyébként már elkészült, MSDN-en kint vannak az ISO-k, max. a Windows Update-en még nem kezdték el teríteni a nagyközönség számára. Az meg talán nem akkora gond, ha nem kapkodják el. Ha számodra igen, annyira nem bírod kivárni azt a max. pár hetet, akkor eddig is volt lehetőség letölteni (pl. innen, UUP stb.) a 1909-es ISO-t, majd azzal in-place upgrade-et, vagy esetleg tiszta telepítést csinálni. Ahogyan a korábbi verzióknál szintén, azoknál is általában hetekkel, némelyiknél akár hónapokkal előtte elérhető volt az "RTM".

[ Szerkesztve ]

(#108042) zolikaDB válasza King Unique (#108040) üzenetére


zolikaDB
veterán

Na ez a gond...
Nem tudtam, h masik win alatt nem fog latszodni.
Most mi a jo eg lesz vele?
Hogy latom a tartalmat? Feltettem nagy nehezen egy Win7-est, az is Dinamikusnak latja es nem jelenik meg a Sajatgepben, csak a lemezkezeloben.

Egyik nap meg mukodott a par eves Win7, masik nap be sem bootolt.
Muszaj voltam ujratenni, es nyilvan, mindent lehuzok az SSD-n kivul.
Hat, ez lett belole.

[ Szerkesztve ]

(#108043) Deer76


Deer76
aktív tag

Ma új gépet raktam össze. Anno még a LGA 1155 alaplaphoz vettem dobozos Win 8.1-et, ami az ingyenes update keretében Win 10-re lett áttéve. Az aktiválásnál azt írta, hogy a "A digitális licenszet a MS fiókjával aktiválták". Az új gépen szó nélkül elfogadta a termékkulcsot és aktiválta a Win 10-et gond nélkül. Azt hittem problémázni fog.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#108044) King Unique válasza zolikaDB (#108042) üzenetére


King Unique
titán

Nyilván dinamikusnak mutatja a lemezkezelő, ha egyszer úgy lett beállítva a korábbi W7 alatt. A fájlkezelőben meg csak akkor fog megjelenni, ha van a rajta lévő kötetnek meghajtóbetűjele. Ha az új telepítésnél sem megy az importálás, újraaktiválás, akkor az problémás, vsz korábban csesződött el valami, ha a Windows sem bootolt be.

(#108045) zolikaDB válasza King Unique (#108044) üzenetére


zolikaDB
veterán

A windows egy SSD-n volt/van a progikkal egyutt.
Ennyi.
A 3db HDD-n csak adatok voltak.
Ezen a dinamikus cuccon is.
Hogyan nyerhetem vissza az adataim a legbiztonsagosabb modon?

(#108046) energomatt válasza zolikaDB (#108045) üzenetére


energomatt
senior tag

Csak a jövőre nézve: ha rendszeres komlett rendszermentéseket készítesz a C meghajtódról (nálam a programok éppen ezért praktikusan nem a C-re vannak telepítve) és a fontos adataidat legalább két fizikailag külön tárolón rendszeresen mented.

(#108047) kaszcstdata


kaszcstdata
csendes tag

Sziasztok!

Jogtiszta és naprakész Windows 10 Prót használok és valamiért nem működik sem a képernyőkímélő, sem az időzített képernyő-kikapcsolás.

Hiába állítom be a helyéről a párbeszédablakban, Group policyban vagy Registryben, nem működik.

Egészen pontosan a rendszer betöltése után nem, a jelszó beírása előtt, a bejelentkező képernyőn működik a képernyő kikapcsolása.

Az Alvás gombhoz képernyő kikapcsolását rendelve 1-2 másodperc után visszakapcsol a kijelző!

BENQ GW2765 monitorom van, monitormenüben nem találok állítási lehetőséget.

Rendszert újratelepítettem (visszaállítással), semmi felesleges progi nincs rajta, Energiagazdálkodási lehetőségeket alapértékre állítottam vissza, de semmi. :W

Van ötletetek? :(

Köszönöm :R

(#108048) rasotamas válasza jokeph (#108038) üzenetére


rasotamas
veterán

Közben rájöttem hogy ncore-ról töltöttem le annak idején az installert és olvastam, hogy sokaknak van vele problémája (másik gépen a vga nekem se akart megfelelően működni) de én azt hittem az ncore-os az full gyári.
Leszedtem a microsofttol a toolt ami megcsinálja a nyers pendriveot, azzal csináltam mindent, minden partícióttöröltem, reményledtem hogy ez a gond, de úgy tűnik nem. Install végefele már kékhalálozott aztán után első második harmafik indításra ks kicsivel boot után különböző üzenetekkel. Komolyan vissza kell cserélnem a lapot a p9x79-re pedig úgy örültem ennek a különleges és ritka lapnak. Vagy használjam 8.1-gyel? :D mi az úr isten okozhat ilyet? Ami még a win10 sajátja és a 8-nál más volt az ah ssd, lehet valami ritka rejtett olvasáshibája? Próbáljam még egy másik háttértárra felnyomni?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#108049) Novver


Novver
senior tag

Amit linkeltek https://mega.nz/#F!yhgUFCrA!SiiieX8pAm0TNmKc2IVVoA!nwh0AAbR linken, eredeti MSDN-es, nemmókolt változat van fent ugye?

Mert akkor RUFUS-al csinálnék abból egy GPT UEFI kombót.
Közben csináltam MCT-vel is egyet hogy ne legyne gáz és mindenképp legyen egy jó installer.

Life is a game... The game is my life!

(#108050) Zafir78


Zafir78
tag

Pár napja "letöltés függőben"-t ír a Windows update a KB4522741-es frissítésre. Még friss win 10-es vagyok, nem automatikusan tölti a frissítéseket? Letöltést válasszam? Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.