Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135601) King Unique válasza Szirtimorc (#135599) üzenetére


King Unique
titán

Nem mutattál screenshotot a problémáról és nem derült ki pontosan mit jelent az a "frissítés" opcióra kattintás, ezért a szokásos esetek jöttek szóba, ami az említett 2. Ahol mint már említve volt a közvetlen in-place upgrade csak a már futó W10 alól, a felhasználói fiókba bejelentkezve és onnan indítva opció MCT-vel, vagy a már letöltött ISO-val és ott a setup.exe futtatásával, stb.
Szvsz már akkor el kellett volna engedni, amikor kiderült, hogy milyen használat és inkább az illetékesre bírni, oldják meg cégen belül, létezik távoli hozzáférés (TeamViewer és társai), telefon, e-mail, stb.

[ Szerkesztve ]

(#135602) PuMbA


PuMbA
titán

[link] 10 évet kihúz a Windows 10. 3 év marad a váltásra, ha nagy valószínűséggel jövőre kijön a Windows 11.

[ Szerkesztve ]

(#135603) King Unique válasza PuMbA (#135602) üzenetére


King Unique
titán

Eddig pont arról volt szó, hogy nem lesz új főverzió (W11, W12 stb.), hanem a Windows 10 lesz folyamatosan fejlesztve, az újabb és újabb verziókkal a támogatás ideje is mindig növekszik kiadástól és tavasz / őszi verziótól is függően, 10 éves életciklus az LTSB / LTSC kiadásoknál van, stb... Az ilyen és ehhez hasonló bulvárcikkek megvannak a Windows 11-ról, de microsoftos forrást még nem nagyon láttam ami megerősítené, eddig 21H2-ről volt szó ami nagy újításokat hoz majd, nem W11-ről. Vagy esetleg lemaradtam valamiről, van W11 megjelenést megerősítő microsoftos forrásod, cikked? :F

[ Szerkesztve ]

(#135604) PuMbA válasza King Unique (#135603) üzenetére


PuMbA
titán

Ja, de az már megjelenéskor is vicces kijelentés volt. Ha belegondol az ember, ez sosem volt hihető. Nem követed a híreket? Június 24-én lesz bejelentés a Windows jövőjéről és már hivatalosan kikerült egy kép, amin ugyan alig, de a 11-es szám látható, illetve pár napja jött ki egy pont 11 perces videó a Microsoft YouTube-on az eddigi Windows hangokat végigzongorázva :) Minden jel a 11-re mutat a marketingjükben, ezek nem bulvár dolgok, hanem célzott marketing. Felépítésnek hívják.

[ Szerkesztve ]

(#135605) poLeH


poLeH
junior tag

Van egy laptop amihez járt jogtiszta Windows 10 operációs rendszer. két kérdésem lenne. hol tudom megnézni hogy mi pontosan a license key száma, és hogy home vagy pro verzió, illetve hogy ezzel (license key)lehet e használni más számítógépet is vagy csak ezen a laptopon lehet?

(#135606) King Unique válasza PuMbA (#135604) üzenetére


King Unique
titán

Ahhoz képest már közel 6 éve működik az a modell, hogy állítólag olyan vicces kijelentés volt. :))
Hát pont ez az, hogy milyen hírek azok, többnyire találgatások, feltételezések, amik a Microsoft által hivatalos közleményben eddig nem lettek megerősítve, 24. meg ugye még odébb van... :D Majd ha másfél hét múlva hivatalosan is kijelentik és megerősítik, akkor lehet fix hírként kezelni, addig felesleges.
Amúgy lehet felőlem W11 is, bár az nem világos hogy mi értelme lesz, ha pl. alapjaiban maradna a fejlesztés a W10 mentén, csak az átdolgozott UI miatt szvsz felesleges új verziót kiadni, az belefért volna 21H2-be is. Meg ugye ha lesz W11, akkor a W10 buildek leállnak, nem lesz 21H2, 22H1 stb., Insider Preview sorsa mi lesz, stb., sok értelme lesz megbolygatni... Bár új verzió, új hírverés, új eladások és bevételek stb., ilyen alapon érthető. ;]

[ Szerkesztve ]

(#135607) PuMbA válasza King Unique (#135606) üzenetére


PuMbA
titán

Ok, bár nagyon kétlem, hogy pont véletlenül lett 11:00 perces a hivatalos YouTube videó :) Ennek tudatosnak kell lennie, de pár nap és meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#135608) tordaitibi válasza King Unique (#135595) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Mindent megcsinaltam amiket linkeltel, kiveve a kepernyovedos leirasokat mert az ki van kapcsolva.
A tunet valtozatlan. A beallitott 10 perc utan elkuldi a monitort alvoba, es egermozgatasra vagy bill. leutesre egy jelszokero ablak jon be. Lehetetlen kivenni ebbol a gepbol ezekszerint.

Talan megtalaltam a magyarazatot.
Ez egy Intel Z8300 alapu picike, masfel cigisdoboz meretu mini pc.
Eredetileg szerintem Andriodhoz gyartottak, tele van olyan driverekkel amiket az eletembe nem lattam.sehol mashol.
Gondolom azert hogy kezelje az integralt harvdereket, pl. van egy accu...valami nevu illeszto es a Windows azt irja hogy akkus taplalas van es 70% az akku allapota. Holott halozatrol megy. Es a wifi meg a lan is valami ismeretlen driverrel mukodik, raadasul a lan meg a BT az usb eszkoz, belul csatlakozik usbre, a wifi modul meg valami mas buszon keresztul. Ja es van neki kamera drivere is holott az nincs sehol fizikalisan. Mingha egy mobiltelefon vagy tablet lenne W10-el meghekkelve.
Nem lehet hogy amikor a monitort kikapcsolja, akkor ezt a rendszer ugy erzi mintha egy mobil eszkozt, tabletet lezarnak? Es ezert keri kikapcsolhatatlanul a jelszot?
Mas otletem nincs, mindent elkovettem, es eredmeny nulla.

[ Szerkesztve ]

(#135609) King Unique válasza poLeH (#135605) üzenetére


King Unique
titán

Alapesetben felesleges kiolvasni a termékkulcsot W10 alól, meg pláne ha csak az általánosat sikerül, amiről már többször volt szó itt, lásd egy másik válaszban leírtakat. Ha gyárilag Windows 10-zel előtelepített laptop, akkor UEFI OEM Key van, ott tárolódik a termékkulcs, ami normál esetben nyilván csak azon a laptopon használható. Persze lehet a digitális licencet Microsoft-fiókhoz kapcsolni és hardvermódosítás után újraaktiválni, + telefonos automata ügyfélszolgálaton keresztól - lásd a linkelt válaszban - stb., de egy ilyen laptophoz járó OEM licenc normál esetben nem arra való, hogy eleve másik laptopon / asztali PC-n legyen használva.

[ Szerkesztve ]

(#135610) poLeH válasza King Unique (#135609) üzenetére


poLeH
junior tag

köszii

(#135611) Doky586 válasza PuMbA (#135607) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Bocs, de nem mindegy hogy hívják?
7nek 8nak 10nek vagy 11nek..? :F

(#135612) #86564352


#86564352
törölt tag

Tavaly óta Panos Panay lett a Windows főnök is, meg akarja újítani dolgokat, hogy ne csak kényszerből használják a rendszert az emberek, hanem szeressék is. A Sun Valley kódnév ráncfelújítás a következő lépés. Szerintem csak simán Windows név lenne a jó, ha évek óta azt reklámozzák utolsó Windows. A 2010-es éveknek vége, a 10 már nem kell. A helyükben az új Chromium Edge-nek is más nevet adtam volna a megújulás jegyében, mert UWP Edge leszerepelt. Bár, ha ez a mostani tálcás időjárás hírek spam minősége lesz az új irány, akkor egyelőre nem élem bele magam az ígérgetéseikbe. Koncepciókat (Sets? Fluent design?) eddig is bejelentettek az elmúlt években Build konferencián aztán a megvalósítás nem mindig követte le. (ég és föld Apple bemutatókhoz képest, akik nyáron beszélnek valamiről, ősszel már használhatod) Szerintem a WaaS dologból se az lett amit vártak, az utóbbi időben olyan kevés feature, hogy csak enablement package "nagy" frissítés helyett.
A Windows 10X is visszatáncoltak, pedig abban is lett volna értelem, hogy a cégeknek megmarad a legacy rendszer mindenféle kompatibilitással, az új pedig nulláról egy átgondolt modern rendszer. Nem egy toldozgatott frankeinstein amit most használunk.

(#135613) Cs1csó válasza PuMbA (#135607) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD nyugi nem lesz "új" névvel ellátott Windows. Pont, hogy a Microsoft-nak volt az a célja, hogy megszüntesse a Windows "töredezettségét" tehát, hogy egy időben támogatást kelljen nyújtani pl. a Windows Xp-nek, Vista-nák, 7-nek, 8-nak, 8.1-nek, hanem egységes Windows 10 apró fejlesztésekkel és egy időben 3db féléves build támogatott tehát egy build kb. másfél évig támogatott.
Persze az LTSB, LTSC megoldások egy külön vonal a maga 10 éves támogatási ciklusával.

Azt se feledd, hogy ez még csak 6 éve tart. Lehetséges, hogy mondjuk 5-10 év múlva változtatnak, de nem most. 2023-ig a 8.1 is ott van még a nyakukon.

(#135614) PuMbA válasza Doky586 (#135611) üzenetére


PuMbA
titán

Igazából mindegy. A lényeg, hogy már eldöntötték a Windows 10 végének a dátumát és kiírták a hivatalos honlapra, ami 2025. Az új rendszer pedig jön, mert nélküle felesleges lenne ennyire előre kiírni :) Értesülések szerint egyébként még ebben az évben, tehát október, november körül, de 24-én a pontos dátum is meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#135615) Doky586 válasza PuMbA (#135614) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ez csak azt jelenti hogy elvetik a kötelező 1,5 éves főverzió cserét és megengedik a ritkább frissítést (aminek hiányára sokan panaszkodtak eddig)
Hiszen pont 11 éve lehet frissíteni a régiről (7) a legfrissebb winre.

[ Szerkesztve ]

(#135616) Szirtimorc válasza King Unique (#135601) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Igazából már "csakazértis" meg szerettem volna csinálni. Nem vagyok egy W10 guru, a saját gépeim közül csak egy ritkán használt notebookon van. Meg valahogy nem értem igazán, hogy a fenébe nem lehet helyreállítani egy sérült rendszert. A régebbieknél nem volt ez az önjavító funkció, de azokat valahogy helyre bírtam hozni valamilyen szinten, ha nem volt wh hiba.

(#135617) poLeH válasza King Unique (#135609) üzenetére


poLeH
junior tag

A Windowst a Microsoft-fiókjához kapcsolt digitális licenccel aktiválták.

ezt írja. ezt használhatom egy frissen telepített új gépen is,ha bejelentkezek rajta a microsoft fiókommal?

(#135618) King Unique válasza PuMbA (#135614) üzenetére


King Unique
titán

Mondjuk az a 2025-ös dátum már a megjelenésnél is aszem meg volt adva a W10-nél, ami később itt is volt téma, meg akkor még szó sem volt esetleges új főverzióról (W11), + pl. a 1809 alapú 2019 LTSC kiterjesztett támogatásának végere 2029 van megadva, szóval érdekes, de majd kiderül 24-én. :))

[ Szerkesztve ]

(#135619) King Unique válasza poLeH (#135617) üzenetére


King Unique
titán

Ha csak magát a Microsoft-fiókhoz kapcsolt digitális licenc működését nézzük, akkor elvileg igen, meg ha szükség esetén a Microsoft-fiókba belépve az új eszköz lesz kiválasztva és aktiválva, lásd a korábbi válaszokban már linkelt útmutatót. Viszont az is le lett írva az előbb, hogy normál esetben egy laptophoz gyárilag mellékelt OEM W10, illetve az eleve fix UEFI OEM Key arra való, hogy azon az adott hardveren használják - pont azért OEM - , nem arra hogy eleve egy másik hardverkonfiguráción futó W10-et aktiváljanak vele, pont ezért lehet kérdéses ez esetben az előbbi módszer működése.

[ Szerkesztve ]

(#135620) PuMbA válasza King Unique (#135618) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, LTSC-re nem vonatkozik ez a dátum, csak a Home és Pro verzióra :) Windows 7 támogatott még ma is, ha külön fizet egy cég érte. XP-nél is így volt. Hírforrások szerint most tették fel a dátumot a Microsoft honlapjára, eddig nem meghatározott volt.

[ Szerkesztve ]

(#135621) Gali199qd


Gali199qd
tag

Sziasztok!
Ezzel mit lehet kezdeni?
Alaplap : Asroc B450 Pro4f
M.2 Apacher ssd-re ment fel a Win10, de összeomlik . Hiába lett frissítve.

Hidakód : SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION

(#135622) kezo0


kezo0
addikt

Én csak azon tűnődöm, hogy vajon 2025-ig sikerül-e a vezérlőpultot teljes egészében migrálni a gépházba, vagy eljutnak vele, amíg eljutnak, és aztán már úgy marad…? Mert az eddigi tempó alapján nem biztos, hogy addig a végére tudnak érni ennek a projektnek. :P
(És ha tényleg lesz Win11, akkor abban vajon mi lesz? Vezerlőpult, gépház vagy egy harmadik, a kiadáskor természetesen még félkész feature – ami aztán nyilván sosem lesz teljesen kész…? De legalábbis a Win12 2032-es megjelenéséig biztosan nem.)

[vigyázat, szarkazmus!]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#135623) jeni válasza Gali199qd (#135621) üzenetére


jeni
félisten

hello
infó

(#135624) King Unique válasza PuMbA (#135620) üzenetére


King Unique
titán

Pont azt írtam az előbb, hogy a 2025-ös dátum már korábban, a megjelenésnél is meg volt adva, de az igaz, hogy többször variáltak vele, volt N/A is, meg gondolom az ilyen cikkekre ment a célzás. Az meg ugye evidens, hogy nyilván nemcsak Home és Pro kiadásokból áll a Windows 10, hanem pl. Education, Enterprise (ezeknél is az van megadva), Enterprise LTSC, stb... Na de majd kiderül másfél hét múlva, hogy pontosan mi is lesz. :))

(#135625) Attila0 válasza King Unique (#135624) üzenetére


Attila0
őstag

Nem lehet hogy azért adnak ki új windowst, mert rájöttek hogy a mostanit finoman szólva is eltolták? :D

(#135626) King Unique válasza Attila0 (#135625) üzenetére


King Unique
titán

Akkor elég sokáig tartott rájönni, meg pláne hogy mostanra eleve már messze a legelterjedtebb desktop OS lett a W10 és nem az volt, mint a 8.x-nél, ami nem terjedt el. :)) Meg ha kiadnak új Windowst, W11-et, akkor nagy kérdés, hogy azt mégis milyen frissítési ütemtervvel és funkciókkal, annál is lesznek gyakori funkciófrissítések, alapbeállításon auto frissítés stb. és az új dizájnon kívül marad minden a régiben, vagy visszatérnek a korábbi működéshez, mert ha az előbbi, akkor pont nem sok értelme lesz az új főverziónak, + hogy mellette fut párhuzamosan a W10 támogatása, fejlesztése (lesz vajon 21H2, 25H2?) is. :N

(#135627) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Rányomtam én retard barom a 21H1 frissítésre majd kiírta, hogy újrainditás kell neki.
Rámegyek újraindul a gép és utána csak ez fogad: :W :W :W

Mivel az AMD chipset drivert megint baszik felrakni "szokásos" 1603-as error amire SEMMI megoldás nincs csak, hogy TALÁN pendingelve van win update és amiatt ezért mondom akor lefrissitem a genyóba ezt a gané rendszert de most csak végtelen töltés semmi a Windows Update :C Multi csillió billió dolláros cég de egy szájbavert update nem megy rendesen. :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#135628) Geth válasza AsakuraDave (#135627) üzenetére


Geth
addikt

Én épp most raktam fel a harmadik rendszerre. Nem volt semmi gond :C

[ Szerkesztve ]

(#135629) neophyte79


neophyte79
tag

Sziasztok, lehet nem ide (vagyis félig) tartozik.

Adott egy HP notebook, a Viber a következő hibát produkálja. A webkamera nem működik, a hardware nem található, ez van a beállításokban. Messenger, Hangouts, Zoom, Sykpe mind működik. A gyártói driver fenn van, Windows-ban a kamera alkalmazás nem nyitható meg, Windows 10 N-t használok, media pack telepítve van. Ötlet?

(#135630) Attila0 válasza King Unique (#135626) üzenetére


Attila0
őstag

Erről azt gondolom hogy a W10 azért (is) a legelterjedtebb oprendszer, mert nincs más. A 8, 8.1 ugye megbukott, a W7 pedig már egy nem támogatott rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#135631) seger


seger
addikt

Arra van lehetőség, hogy egy aktivált windows ne legyen aktivált?

(#135632) jeni válasza seger (#135631) üzenetére


jeni
félisten

akinek a nevén van azt a Microsoft oldalon lehet törölni az adott gép nevével.
más megoldásról nem tudok.

(#135633) Geth válasza Attila0 (#135630) üzenetére


Geth
addikt

Hát meg messze jobb, mint a korábbiak.
Egyetlen dolgot nem tudok hirtelen, amiből ha nem 3rd party megoldást használok, jobb lett volna korábban.

(#135634) Doky586 válasza Attila0 (#135630) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

[link] az emberek 3/4-e a Windowst választotta, 16%az OSX-et (más hardwer), kb 6% Linuxot, a többi említésre se méltó...

(#135635) Attila0 válasza Geth (#135633) üzenetére


Attila0
őstag

Ebben van valami, viszont nekem a W7 dizájnja jobban tetszett. (Tudom, nem nézegetni kell, hanem használni :DD)

[ Szerkesztve ]

(#135636) Dinter


Dinter
addikt

Adott egy Lenovo t440p. A probléma az, hogy random kikapcsolgat, terhelés nélkül is, teljesen változó időközzel (eddig 5 és 30p között volt). Eseménynaplóban csak egy volsnap.sys hiba volt előtte, ami talán hozzáköthető. Most akksi nélkül próbálom, hogy így is rossz-e. Van még valami ötletetek, hogy mi okozhatja? sfc /scannow jelenleg is fut.

[ Szerkesztve ]

(#135637) Kbali válasza Dinter (#135636) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem melegszik?

(#135638) Pyttawrx válasza Dinter (#135636) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. De kikapcsol, vagy leáll normálisan, vagy hibernálásba megy?
Kékhalál van? Picit pontosíts. Venti megy? Esetleg, ahogy írtk, ilyenkor nem meleg nagyon?

(#135639) Dinter válasza Pyttawrx (#135638) üzenetére


Dinter
addikt

Semmi kékhalál, kép kikapcs egyből. Nem meleg rendkívül, még nagy terhelés alatt sem. Az sfc /scannow talált egy hibát, javította elvileg, most akksi nélkül load tesztelem. Az a tippem, hogy vagy az szoftveres hiba volt, vagy az akksi rossz.

(#135640) King Unique válasza Attila0 (#135630) üzenetére


King Unique
titán

Igen, részben azért is, ami nem meglepő, mert a régi Windowsokat sem támogatják a végtelenségig, de már a W7 konzumer támogatásának megszűnése előtt megelőzte azt elterjedtségben. Meg azért is, mert ugye tömegesen jobban bevált mint a 8.x és jobb rendszer, meg szvsz a muzeális 7-esnél is, utóbbinál a Vistából átemelt idejétmúlt dizájn meg nekem abszolút nem hiányzik.

(#135641) King Unique válasza seger (#135631) üzenetére


King Unique
titán

How to Uninstall Product Key to Deactivate Windows 10

Viszont ha digitális licenccel van aktiválva a rendszer, akkor arról már volt szó itt bővebben, hogy a Windows 10-ben a termékkulcs szimpla eltávolításával a meglévő digitális licencet nem lehet csak úgy eltávolítani, megszüntetni az adott hardvernél.

(#135642) Attila0 válasza King Unique (#135640) üzenetére


Attila0
őstag

Ezen az idejét múlt dizájn dolgon megint napokig el lehetne vitatkozni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#135643) King Unique válasza Attila0 (#135642) üzenetére


King Unique
titán

Ha azt nézzük, hogy eredetileg 2006-ban debütált és azóta eltelt 15 év, akkor szvsz nagyon is reális az idejétmúlt. :D Meg ugye az újabb Windowsoknál szerencsére volt újítás és nem azt vitték tovább, ahogyan ha lesz W11/egyéb néven új Windows, akkor vélhetően és nem véletlenül az sem azt fogja. :))

(#135644) Attila0 válasza King Unique (#135643) üzenetére


Attila0
őstag

Mondom én hogy vita lesz a vége! :DD Szóval, lehet hogy több mint 15 éves, de én tökéletesen elégedett voltam a klasszikus Windows stílussal. Ami ugye a W7-nél búcsúzott el a felhasználóktól. :((

[ Szerkesztve ]

(#135645) Csupingo válasza King Unique (#135643) üzenetére


Csupingo
veterán

Jahh, talán a 10-ről is belátják, hogy zsákutca, mint a vista és a 8. A "11" meg remélhetőleg levetkőzi ennek a betegségeit és kiforrottabb lesz, mint ez. Ennyi kékhalált a 98 és az xp óta nem láttam már 15 éve, mint amikről itt olvasok a 10-zel kapcsolatban. :)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#135646) King Unique válasza Attila0 (#135644) üzenetére


King Unique
titán

Az, hogy te elégedett voltál vele, az nem jelenti azt, hogy mindenki, meg ennyi erővel pl. én nem és nem is hiányzik. :N + Ugye ami már az előbb le lett írva, hogy ha lezárták azt a vonalat és az újabb Windowsoknál sem folytatták, nem folytatják ugyanazt, akkor nincs miről beszélni. :))

(#135647) Geth válasza Csupingo (#135645) üzenetére


Geth
addikt

Ennyire kevés kékhalált soha nem tapasztaltam 98 óta.
Mondjuk itt a hangsúly a tapasztaláson van, nem a fórumok olvasásával ahova jellemzően nem írják be 10 percenként, hogy még mindig nem fagyott le ez a sz*r :)

(#135648) seger válasza King Unique (#135641) üzenetére


seger
addikt

Köszi! Ez pont az volt...

(#135649) King Unique válasza Csupingo (#135645) üzenetére


King Unique
titán

Azt akkor látnák be, ha teljesen változtatnának az eddigi működésen, teljesen visszaállnának pl. a korábbira és ezzel a céllal adnák ki, amiről viszont egyelőre semmilyen hír, információ nincsen. Ellenkező esetben viszont nem nagyon miről beszélni, meg ha csak azért teszik, hogy ne maradjanak le hírverésben és módszerben (lásd 11 helyett akár földrajzi nevek mint Sun Valley) pl. az Apple mellett és egy-egy új OS verzióval pluszt bevételt tudjanak generálni. :N A BSOD meg ugye nagyban hardvertől és szoftverkörnyezettől (lásd pl. driverek) függ, nem rémlik, hogy a korábbi Windowsoknál annyival kevesebb lett volna, pl. nálam anno több volt XP és 7 alatt mint a 10-esnél, csak ugye egyeseknek az idő megszépíti az emlékeket. :))

[ Szerkesztve ]

(#135650) Csupingo válasza Geth (#135647) üzenetére


Csupingo
veterán

Abban igazad lehet, hogy aki kicsit ért hozzá és ésszel használja, akkor egész stabil is tud lenni, de az átlag Pistiknél szerintem több a gond mint az előző win-ek esetén. Persze a 7-ig bezárólag, mert az xp-t is illett évente újratelepíteni. Hajlamos volt a hízasra és a belassulásra.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.