Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135651) Geth válasza Csupingo (#135650) üzenetére


Geth
addikt

Egész stabil? Olyan régen volt kékhalál az itthoni és a melós rendszereken, hogy már nem is tudom milyen évet írtak akkor. Ennél ne legyen stabilabb :DDD
Átlag Pistike vonjon be külső segítséget. Rengeteg dolog van az életben, aminek én se állok/állnék neki egyedül.

(#135652) satee76


satee76
aktív tag

Mégsem

[ Szerkesztve ]

(#135653) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Még tegnap este újraraktam az aláírásomban lévő gépet. Indulási probléma megszűnt mert most már pillanatok alatt ott áll hogy kéri a PIN kódot.
Viszont megakadtam, mert az internetes hálózatban van egy Synology DS418 NAS. Fel akarnám csatolni hálózati meghajtóként, de a listában, úgy mint a laptopon és a képen is van nem találja a PC a NAS-t. Enélkül fel tudom csatolni manuálisan minden bekapcsoláskor a Synology Assistant-al, de ez így nem oké mert eddig a PC-n is úgy ment most a laptopon is, hogy ezen módszerrel az Assistant kikerülhető volt, és elég volt a gyors menüben rábökni a meghajtóra, mert ott volt, csak be kellett ütni a felhasználót és a jelszót és már meg is volt nyitva a megosztott mappa. Viszont most ezen felcsatolás hiányában mindig kell az Assistant is.

Ui:

Aki szerint a másik meghajtóra telepített programok nem mennek az téved. Több programot tudok másik meghajtóról gond nélkül futtatni az új rendszer alól. Nem mindent, mert párat ami nem ment már újra felraktam az új rendszerre, de így nem kell mindent újrarakni, csak amik nem mennek. Amik meg igen annak elég egy parancsikont küldeni az asztalra, és vagy onnan indítani, vagy betenni mondjuk egy programok mappába és onnan.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#135654) Geth válasza Marci112233 (#135653) üzenetére


Geth
addikt

A Computer Browser service az SMBv1 része volt, az meg erősen nem ajánlott kategória.
Ha a a WS-Discovery-t (ami kiváltja a régi service-t) a NAS nem implementálja (úgy tűnik), akkor marad a manuális megadás.
A Mappa mezőben kézzel is megadható a megosztás útvonala, pl.
\\DS418\MegosztottKönyvtár
(Egyébként ez szerepel ott alatta példaként is.)
Ha működő névfeloldás vagy más legacy alternatíva sincs, akkor a DS418 helyére annak belső IPv4 címe is megadható.

[ Szerkesztve ]

(#135655) tordaitibi válasza Marci112233 (#135653) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

"Aki szerint a másik meghajtóra telepített programok nem mennek az téved. "

Nincs ezzel semmi gond, feltaláltad a portable programot :)

Csak az a baj hogy komolyabb szoftverek a telepítési könyvtáron kívül 1000 helyre írják be magukat, pl. registry.
És így a többi szoftvernek fogalma sincs hogy az adott szoftver egyáltalán létezik.
Legegyszerűbb példa,
weboldalon rákkantintasz egy @ tartalmú hivatkozásra és már nyílik is a mailkliens.
Namost ezek nem fognak működni. Meg még 100 más se de ezt nem nagyon veszed észre.

(#135656) Marci112233 válasza tordaitibi (#135655) üzenetére


Marci112233
őstag

Nyilván a komolyabb programokat mint például a vírusirtó vagy a számlázó program amiért minden évben fizetek is, azokat és más fontosabb átfogóbban gépet belakó programokat újraraktam már, de akad amit nem kell. Igaz utóbbi kevesebb, de mégis a kisebb nem több helyre íródó programokat nem teszem újra ha működik minden része.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#135657) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Onedrive kérdést szeretnék feltenni. Konkrétan nem akar szinkronizálni, személyes tárral akar valamit, viszont én nem. Ha belépek a személyes tárba majd bezárom nem történik semmi... Így néz ki:

Mi lehet a baj, illetve a megoldás?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#135658) satee76 válasza VGYke (#135657) üzenetére


satee76
aktív tag

Valamit tettél a személyes tárba? És megváltoztattad? Ha igen a személyes táradat (széf) fel kell oldanod, mert nem fog tudni szinkronizálni. Oda olyasmit érdemes tenni, ami nem változik, de az átlagos Onedrive fióknál nagyobb biztonságba szeretnéd tudni. Elméletileg időzáras és nem tudsz automatikusan rácsatlakozni mint a fiókodra, ez a lényege. Ha megynyitod akkor sem szinkronizál?

[ Szerkesztve ]

(#135659) VGYke válasza satee76 (#135658) üzenetére


VGYke
addikt

A személyes tár tök üres. Soha nem tettem bele semmit.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#135660) Doky586 válasza PuMbA (#135614) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Még egy tipp eszembe jutott ami várható: megszüntetik a 32 bites szériát (a Linuxok után) és egyszerűbb új nevet adni mint mindenhol minden leírásba belevenni egy erre vonatkozó kikötést... ;)

(#135661) liszi70 válasza Doky586 (#135660) üzenetére


liszi70
nagyúr

"megszüntetik a 32 bites szériát"

Ez mikorra várható? (Az egyik gépemen 32 bites win10 van, mert egy régi szkenner és régi nyomtató van rákötve, amik csak ezen mennek.)

(#135662) jeni válasza liszi70 (#135661) üzenetére


jeni
félisten

64 bit Win alatt nem lehet egy 32 bites driverrel működtetni a jelzett eszközöket akár kompatibilis üzemmód telepítéssel?
korábban volt ilyen lehetőség.

(#135663) Geth válasza liszi70 (#135661) üzenetére


Geth
addikt

Ez egy tipp volt...

(#135664) pilipi válasza jeni (#135662) üzenetére


pilipi
aktív tag

Nálam a VueScan oldotta meg a problémát.
Olyan régi a Canon Lide (kb 17 éves) scannnerem, hogy már windows 7 64 bites driver sem volt hozzá (csak 32-es), sehogy nem tudtam működésre bírni.
A VueScan beépített hamrick driverével tökéletesen működik azóta is, pedig már majdnem kukában végezte.

(#135665) liszi70 válasza jeni (#135662) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nem, ezek csak 32 bites winen mennek el, természetesen kompatibilitási módban.
#135664pilipi
Nekem nem oldotta meg a VueScan sem, próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#135666) Armagedown válasza jeni (#135662) üzenetére


Armagedown
őstag

Nem, 32 bites drivereket sosem lehetett 64 bites rendszerre telepíteni.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#135667) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Megint problémába ütköztem. Ugye tegnap érdeklődtem, miért nem tudom felcsatolni a DS418-at hálózati meghajtóval. Erről még tegnap leraktam és mondom akkkor marad a manuálisan az Assistantból a felcsatolás. Ma reggel viszont hiába írtam be mindent ahogy kell, nem jelenik meg a gyors elérésbe a meghajtó így sem.
Ilyenkor meg mi a fene baja van? Az oprendszerrel van galiba, vagy az alaplapom szarakodik vissza mégis és ez az oka ennek a hibának is?

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#135668) zolee001 válasza Marci112233 (#135667) üzenetére


zolee001
őstag

User error lesz az
net use N: \\NAS NEVE\MEGOSZTÁS NEVE /PERSISTENT:YES
(Az "N" a betüjelet jelöli amit felcsatol mint NAS,a gépnév helyére ip cime célszerübb már ha fix ip-vel rendelkezik)

(#135669) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Segítségre lenne szükségem.
A win update-et azt hittem kivéreztettem, de csak mindig vissza talál.
Services.msc-ben, registry bejegyzések módosításával, de csak jön.
Aztán leállítottam a win update medic szolgáltatást is.
Már megint ott vár a leállításkor a frissítés.
Van rá mód, hogy onnan eltüntessem?
Jelenleg alvó módban hagyom, hogy ennek a tetűnek ne kelljen a frissítését telepíteni.
Még van bárhol bejegyzés ahol véglegesen ki lehet iktatni.
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy miért szükséges a win update, hanem hogyan lehet véglegesen tiltani.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#135670) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok. Édesanyám sikeresen kizárta magát a saját gépéből :DDD Elrontották háromszor a login pin kódot, és most valami hitelesítő titkos kérdést, vagy vmi ilyesmit szeretne a gép, de azt meg nem tudják. Ilyenkor mit lehet tenni? :B

(#135671) Marci112233 válasza zolee001 (#135668) üzenetére


Marci112233
őstag

Időközben visszahoztam és az Assistant-al megy a felcsatolás. Ezt úgy értem el, hogy visszaállítottam a rendszert tegnap esti időpontra ahol még jó volt. Így kettő programot újra fel kellet raknom, de most így működik egyenlőre.
Viszont nálam az N betűjel foglalt más miatt így Z a NAS felcsatolt hálózati helye, és igen Fix IP van adva neki a routerben.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#135672) zolee001 válasza Marci112233 (#135671) üzenetére


zolee001
őstag

Akkor megoldodott és ez a lényeg
A betü csak példa volt

(#135673) zolee001 válasza RockHaRD (#135670) üzenetére


zolee001
őstag

Ms account vagy local?

(#135674) King Unique válasza moongoose (#135669) üzenetére


King Unique
titán

Lásd pl. ebben + ebben és ebben a válaszban leírtakat, az ott linkelt útmutatókat, az automatikus frissítés konfigurálásához konkrétan ezt.
Egyébként igen, nyilván nem javasolt teljesen és véglegesen letiltani a Windows Update-et, ahol nem meglepő, ha ilyenkor a rendszer "tiltakozik", meg létezik mondjuk frissítések manuálisra állítása, szüneteltetése, halasztása, elrejtése stb. is a balga, erőltetett teljes és végleges letiltás helyett. :B

[ Szerkesztve ]

(#135675) RockHaRD válasza zolee001 (#135673) üzenetére


RockHaRD
addikt

Időközben megoldódott.

Annyi volt csak a feladatuk, hogy írják be, hogy A1B2C3, és utána mehetett újra a pin kód, csak távolról én sem tudtam elsőre, hogy mivan, neki meg nem sikerült ez a rész sem az első pár alkalommal ;]

:R

(#135676) King Unique válasza RockHaRD (#135670) üzenetére


King Unique
titán

Az elég érdekes ha nem tudják, mivel a felhasználói fiók létrehozásánál pont a user választotta ki a kérdést, adta meg rá a választ, stb. :))
Itt nem derült ki többek között az sem, hogy milyen típusú felhasználói fiókról van szó, helyi fiók vagy Microsoft-fiók, általános vagy rendszergazda felhasználó, stb. De akkor találgassunk és legyen Microsoft-fiók, aminél a jelszó / PIN-kód helyreállításához lásd az alábbi útmutatókat.

Nem tud bejelentkezni a Microsoft-fiókjába
A Microsoft-fiók elfelejtett jelszavának visszaállítása vagy helyreállítása
Új jelszó létrehozása Microsoft-fiókhoz tartozó elfelejtett jelszó helyett
Segítség a Microsoft-fiókjára vonatkozó helyreállítási űrlaphoz
A PIN-kód alaphelyzetbe állítása, ha nem jelentkezett be a Windows 10-be

[ Szerkesztve ]

(#135677) RockHaRD válasza King Unique (#135676) üzenetére


RockHaRD
addikt

Már megoldódott :R

A lényeg a sztoriban, hogy suliban odaadta a rendszergazdának a gépet, hogy dugja rá a vezetékes netre, mert éppen letöltenének valamit, és ő intézte a 3 pin rontást, aztán tanácstalanul állt, anyukám meg pánikolva hívott, hogy ilyenkor mivan :D MS fiók egyébként, minden jogosultsággal.

(#135678) tordaitibi válasza moongoose (#135669) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem lehet.
Kb. 2018 ota lehetetlen teljesen letiltani vagy gyalulni.
1607 az meg hagyta, a Defendert, tuzfalat stb legyalulni, mindent meg lehet csinalni. Most mar nem. Valahonnan visszatalal es visszakapcsol-visszatelepit mindent.
Ha nem hagyod vagy nem adsz neki netet akkor a winupdate beragad es napokig kepes porgetni a procit, en ezt tapasztaltam tobbszor.

Ezokbol fut egy 1607 teljesen kiherelve egy kis ipari uzemben egyik baratomnal. Feladata 1 darab celszoftver futtatasa, izolalt, netmentes kornyezetbe.
Probaltam ujabb buildokat de azok mar tul onfejuek. Ment vissza a 1607 alapokig lebutitva.

(#135679) zolee001 válasza King Unique (#135674) üzenetére


zolee001
őstag

(#135680) King Unique válasza zolee001 (#135679) üzenetére


King Unique
titán

(#135681) zolee001 válasza King Unique (#135680) üzenetére


zolee001
őstag

Dupla bocsánat ugyanis nem neked szántam volna a be nem illesztett képet

(#135682) szőröscica


szőröscica
addikt

Sziasztok!

Mai napon ketszer is csontta fagyott a gepem a legujabb Windows 10 frissites telepitese kozben. Mindket alkalommal ugyanott, 48 szazaleknal szallt el. Szerencsere vissza tudta allitani magat - jart mas is igy? El tudom kerulni valahogy ezt a frissitest, vagy mikeppen lehetne feltenni anelkul, hogy szetfagyna? Mivel a szamitogepemrol dolgozok, egy harmadik lefagyasztast mar nem kockaztatnek meg.

Most a 1909-es verzio van fent, mintha tavasszal is egyszer mar belefutottam volna egy ilyen nagy fagyasba, aztan utana nem is eroltette a gep a frissitest. Termeszetesen legalis Win10 Pro, egy Dell Lattitude E6440 laptopon.

(#135683) Cs1csó válasza szőröscica (#135682) üzenetére


Cs1csó
félisten

Windows 10 PRO esetén lehet halasztani. A Gépház - frissítések részen belül kutakodj, és amennyit enged annyit állíts be.
Ha lesz rá energiád, akkor egy friss pendrive-ra kiírt rendszerrel megpróbálhatod frissíteni. Nem sürgős.

(#135684) King Unique válasza szőröscica (#135682) üzenetére


King Unique
titán

Ha mondjuk megnéznéd és elárulnád, hogy mi a sikertelen frissítésnél a hibakód, valamint hogy ezek közül a megfelelő verziónál érint-e valamelyik driveres / egyéb probléma, + hogy telepítve van-e olyan 3rd party szoftver (pl. vírusirtó) ami problémát okozhat, akkor az alapján lehetne javasolni, kipróbálni ezt-azt (általánosan pl. ezek futtatását).
Ha a gépházban a Windows Update-en keresztül nem megy az upgrade, akkor másik lehetőségként adott a frissítési segéd / MCT / ISO in-place upgrade módszer használata az aktuális verzióra (21H1) frissítéshez, ahol ezeknél ha a frissítést akadályozó komoly probléma van, akkor általában kiírja azt a program, lásd mások eseteit: [link], [link].

"El tudom kerulni valahogy ezt a frissitest"

Lásd pl. funkciófrissítés célverziójának beállítása módszert, ahol ha pl. 1909 van megadva, akkor annál újabb funkciófrissítést nem fog felajánlani a Windows Update, + lehet halasztani/késleltetni is a funkciófrissítéseket.
Viszont az gondolom megvan, hogy a 1909-es verzió támogatása a Home és Pro kiadásoknál már véget ért 1 hónapja és ennek okán most már pláne nem ártana mihamarabb upgrade-elni egy újabb verzióra, meg egy EOL/EOS W10-nél az előbbi módszerekkel sem feltétlen halasztható a végtelenségig a funkciófrissítés és normál esetben nyilván nem is javasolt tartósan nem támogatott verziót használni...

[ Szerkesztve ]

(#135685) King Unique válasza King Unique (#135684) üzenetére


King Unique
titán

"Mivel a szamitogepemrol dolgozok"

Akkor pláne lényeges a rendszermentés készítése és megléte, vagy ha még nincsen, akkor legyen.

(#135686) szőröscica


szőröscica
addikt

Koszi sracok, egy pendrive-os frissitest megprobalok valamikor.

(#135687) King Unique válasza szőröscica (#135686) üzenetére


King Unique
titán

A Windows 10 alóli in-place upgrade-hez pont nem kell pendrive - lásd az előző választ - , pendrive és arról bootolni a telepítőt értelemszerűen clean install + speciális javítási műveletek esetén kell.

(#135688) szőröscica válasza King Unique (#135687) üzenetére


szőröscica
addikt

Ertem, koszi. Nem volt meg idom atnezni a linkeket elotte, most megneztem az in-placet, azt hetvegen megprobalom. Elotte backupot csinalok azert.

koszonom a sok segitseget, nagyon hasznos!

(#135689) westlake


westlake
félisten

"Véglegesnek" tűnik. Feltételezhetően ezt engedik szabadjára 24-én. Szokni kell az új külsőt, de nekem már most jobban tetszik, mint a régi.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#135690) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Üdvözlet, erre van valami ötlet, hogy W10 indítás után (kb 1 órát vártam, aztán elegem lett és kikapcsoltam azt a rendszert) folyamatosan 100% CPU használat miért van a két kedves folyamat miatt? Frissítés nem volt a háttérben.
Amúgy szinte minden indítás után van valami titokzatos dolog, ami így pörgeti a CPU-t. Rendszer tisztán telepített, legújabb, frissített W10 pro (jogtiszta). Nincs tiltva semmi, frissítések sem mennek a háttérben.
Próbáltam érthetően lefotózni. 🙂 2 svchost.exe futott folyamatosan, amik az (ugrás a szolgáltatásokra után mutatja, hogy) Installsevice.exe és az Eventlog.exe szolgáltatásokat futtatták, azaz terhelték 100%-ra a CPU-t. 😠

(#135691) King Unique válasza westlake (#135689) üzenetére


King Unique
titán

Mármint a hírt véglegesítik, vagy magát ezt az új verziót kezdik el teríteni, az nem teljesen világos.
Egyébként ha már van ilyen ISO-d és telepítetted, akkor van ennél az új Windowsnál valami érdemleges módosítás, fejlesztés (pl. új funkciók, WU működése, gépházas beállítások, classic vezérlőpult van-e még, Start menü, stb.), vagy csak szimplán húztak rá egy új skint vagy még azt sem feltétlen csak kozmetikázták picit + új ikonok, középre tették a menüt, aztán ilyen alapon hót feleslegesen kiadták/kiadják új néven? :))

(#135692) westlake válasza King Unique (#135691) üzenetére


westlake
félisten

Ezt a verziót publikálják majd. Meg nyilván ezt is jelentik be.
Szerintem csak összedolgozták a Windows X-et és a 10-et. Bár ez nem feltétlenül baj.
Vezérlőpult eddig is volt, csak máshogy kellett elérni. Sajátgép -> Tulajdonságok az, ami már sosem lesz a régi. :(

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#135693) King Unique válasza westlake (#135692) üzenetére


King Unique
titán

Értem, tehát akkor az utóbbi kategória és akkora extra nincsen, meg belefért volna bőven W10 21H2-be is, csak ugye W11 néven menyivel menőbb és nagyobb lesz a hírverés. :))
A vezérlőpultnál az megvan, hogy W10-nél eddig is volt, 1909-ig a tulajdonságokat megnyitva is + ugyanúgy az aktuális 21H1-ben is van. Viszont amire a kérdés vonatkozott az az, hogy pont azon ment a téma egyeseknél, hogy ne legyen és minden kerüljön egységesen a gépházba, de akkor ezek szerint ilyen téren sem történt semmilyen módosítás...
Ha van ISO-hoz linked, akkor jöhet, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#135694) Krystal_s válasza Krystal_s (#135690) üzenetére


Krystal_s
addikt

Közben azt hiszem rájöttem az egyikre. Engedélyezve volt az MS store-ban, hogy automatikusan frissítsen. Látszólag nem frissített, de biztos az kérdezett le valamit ilyen gyorsan és jól, hogy ennyire leterhelte közben a procit. tipik w10. 🥴

(#135695) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Mar csak a menu bar hianyzik. :DDD


Semmit sem írok alá!

(#135696) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Egy haver egy másik helyen, időben lekepta és elkezdte telepíteni. Ma reggel figyeltem fel rá, de már nem volt elérhető a letöltés, pedig én is szívesen meglesném. Majd elkérem az iso fájlt, hacsak újra elnem lesz érhető...

Win11 beta

(#135697) Zoz válasza szőröscica (#135682) üzenetére


Zoz
őstag

Milyen VGA van a gépedben? Netes leírások szerint létezik ebből olyan változat is, amiben van egy AMD Radeon HD 8690M is az Inteles mellett.
Már többször is leírtam, hogy ilyen régebbi Radeonokkal, főleg átkapcsolható két VGA-s rendszerben szívás lehet újabb Win10 kiadásokkal.
Teendők:
-csinálj egy Win10 telepítő pendriveot MCT-vel, amiről majd futtatod a frissítést
-töltsd le a VGA-khoz legfrissebb* Win10 drivereket
-szüntesd meg a gép netkapcsolatát
-DDU-val gyalulj le minden VGA drivert, csak szabványos VGA-nak lássa a rendszer
-pendrive-ról SETUP.EXE-vel indítsd el a frissítést, továbbra se legyen neten a gép
-frissítés végeztével telepítsd az előzőleg letöltött VGA drivereket
-most lehet engedni a netet, és Windows Update-t

* előfordulhat, hogy nem a legfrissebb Radeon driver lesz a jó, lehet, hogy pár verzióval régebbi. Találkoztam olyan géppel, aminél az utolsó Win 8.1-es driver volt az amivel hibátlanul működött.

(#135698) wwhy


wwhy
veterán

W10 alatt le lehet tiltani, hogy wifi kapcsolat esetén semmiképpen ne frissítsen?
Roamingban vagyok, és már elb@szott nekem ~2GB-ot :(((

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#135699) westlake válasza _DiEGO_ (#135696) üzenetére


westlake
félisten

21996.1

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#135700) ElektrikusDE válasza westlake (#135699) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Köszönöm a megosztást!

És már meg is van a lényege hogy miért hozták ki a Windows 11-et!

Lehet új gépet venni hozzá! (persze van más oka is, de azt nem fogom leírni)

Én nem fogok! :)

Inkább maradok a régin!

Esetleg a másik gépemen azért még rálesek! :)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.