Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) Geth válasza fer (#69000) üzenetére


Geth
addikt

Ügyes vagy :)
Én meg mondom, hogy lehet különbség, nem az architektúrára gondoltam, például:
deviceform.

Egyébként szerintem általánosan igaz az, hogy image buherálásnál a használt progik (pl. dism) verziója legalább akkora legyen, mint az image-é.
Nálad ez nem teljesült, olyan is lett.

[ Szerkesztve ]

(#69002) Mikiller válasza zseko (#68988) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Gépház->Start->A Start menü alkalmazás listájának megjelenítése be ezután elvileg látszódnia kell mindennek.

(#69003) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok!

Sürgős segítséget kérnék szépen.

A Win10 egyik pillanatról a másikra eldobta a képernyőm felbontását 1280-as ról és 1024x768-ra váltott. Nem is lehet már kiválasztani a Gépház Kijelzőjénél a felbontásnál a régi nagyobbat.

Mi tévő lehetek?
Régi laptopról van szó, 8 éves...
Előző hónapokban jól ment minden, mármint a Win10 telepítés felismerte a dolgokat. Csak mindig azzal az átkozott frissítéssel valamit átállít a Win10-emben. Szeretném valahogy visszakapni a nagyobb felbontását a kijelzőnek és utána valahogy leállítom az állandó Win10 frissítést és kihúzom úgy pár hétig, mert nincs még pénzem új laptopra és ehhez nincs rendes kijelző driver, csak Vista rendszerig.

köszönöm szépen.

(#69004) Fortclay válasza Orionk (#69003) üzenetére


Fortclay
csendes tag

Külső, vagy beépített kijelző? Drivert azért húzd újra, hátha. Nekem is amúgy 1024x768-ban indult a frissítés után, rádugtam a külső monitort, aztán észhez tért a beépített is.

(#69005) pmheros válasza #20221952 (#68949) üzenetére


pmheros
senior tag

"nem tudok csatlakozni a megosztott mappáimhoz a médialejátszóval"

Nálam ez oldotta meg:
Vezérlőpult->Programok->Windows-szolgáltatások be- és kikapcsolása->SMB 1.0/CIFS rendszerű fájlmegosztási támogatás –t telepíts fel újra a pipa jelölőnégyzetbe helyezésével.

Üdv.: pmheros

nem vagyok tökéletes

(#69006) Lala6


Lala6
őstag

Sziasztok!

A Media Creation Tool-al akadt egy kis problémám. Szeretnék készíteni egy telepítő pendrive-ot, de a progi indítás után hibával leáll. Ezt a kódot írja hozzá: 0x80072f76 - 0x20017

Mi lehet a probléma oka? Több gépen is próbáltam és mindig ugyanez a hiba tér vissza.

(#69007) Fortclay válasza Lala6 (#69006) üzenetére


Fortclay
csendes tag

Tegyél fel egy User-Agent Switcher bővítményt a használt böngészőhöz, állítsd át Linuxra, vagy mac-re és akkor le tudod direktbe tölteni az MS oldaláról. :D

(#69008) Orionk válasza Fortclay (#69004) üzenetére


Orionk
senior tag

ATI Mobility Radeon HD 2400 a videokártya.
Win10 azt mutatja, hogy a legfrisebb driver van hozzá.

A Monitor: Általános PnP képernyő.

Win Update-ben látom, hogy ma 12:15-kor frissítette a képernyőt és akkor váltott vissza a kijelző.

Vissza tudnék állni valahogy az előző Win10 verzióra?, amikor még nem frissítette a kijelzőt?

(#69009) Lala6 válasza Fortclay (#69007) üzenetére


Lala6
őstag

Wow, és tényleg. Köszi a segítséget, már csúszik is lefele az iso. :)

(#69010) SP4C3 válasza Fortclay (#69007) üzenetére


SP4C3
veterán

Vagy ha Chrome-ot használ, akkor az F12-vel előhívja a DevTools-t és rákattint a kis tablet icon-ra, majd F5... Ezáltal a microfos oldala azthiszi, hogy tabletről látogat és már tölthető is az ISO, patkány microsoft.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#69011) King Unique válasza Lala6 (#69006) üzenetére


King Unique
titán

Le lehet tölteni az ISO-t akár egyéb forrásokból is, ahogyan a telepítési adathordozó elkészítéséhez sem létszükséglet az MCT. Erről egy korábbi hozzászólásban is volt szó. Egyébként ez az oldal desktopon akkor ajánlja fel az MCT letöltését, ha támogatott Windows van a gépen. Tehát Linux és macOS esetében nyilván nem, de állítólag már pl. az XP-nél sem.

(#69010) SP4C3:
Mért is, mert felkínál az oldaluk a windowsos felhasználóknak egy eszközt, ami nemcsak az ISO-t tölti le, hanem akár a telepítési adathordozót is elkészíti? :U

[ Szerkesztve ]

(#69012) Tosee


Tosee
őstag

Sziasztok!

Oprendszer: Windows 10 Pro (1709, 16299.64) eredeti
Felhasználók: 2 (1 rendszergazda, 1 korlátozott) mindkettő jelszó-védett
Vírusirtó: Nod32

Valaki tapasztalt már olyat, hogy a gép bekapcsolásakor mindkét felhasználót bejelentkezteti a gép? Többször megfigyeltem, hogy a gép bekapcsolása után ha bejelentkezek a rendszergazda fiókkal, és megnézem a feladatkezelőben a bejelentkezett felhasználókat, ott van a korlátozott fiók (állapotnál az írja nincs kapcsolat) is, holott azzal még nem lépett be senki, hisz én indítottam a gépet! Ezt kb azóta tapasztalom mióta frissített 1709-re. Az előtöltéstől lehet? Vagy mi okozhatja?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#69013) SP4C3 válasza King Unique (#69011) üzenetére


SP4C3
veterán

Jaaajjj csinál az mct sok mindent, lassan...

Rufus és iso, pikpakk kész, működik. Nem majd letöltögetem a file-okat és rakatom össze a géppel az ISO-t... MCT.... :U :U :U

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#69014) Fortclay válasza Orionk (#69008) üzenetére


Fortclay
csendes tag

Az oké, hogy a legfrissebb, de attól még én megpróbálnám újra rakni. Vagy ha van a közelben külső kijelző, akkor dugd rá, hátha észhez tér neked is.

(#69015) sid87 válasza Orionk (#69003) üzenetére


sid87
senior tag

Hallod, 1 órája nekem is pontosan ezt csinálta! :O

Én még nem jöttem rá mi a gond, már kerestem mindent, google, de semmi megoldás nem lett...

Multimédiás videóvezérlőnél ír hibát nálam eszközkezelő, bár nem tudom hogy az most lett e, vagy már egy ideje hiba van ott..

Mit csináljak? feltettem catalyst control centert, azt találtam driver-nek hozzá.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#69016) #86564352 válasza Tosee (#69012) üzenetére


#86564352
törölt tag

Alapból be van kapcsolva az automatikus bejelentkeztetés. Hogy ne a jelszavas belépés után kezdjen el betölteni folyamatokat, hanem már készen várjon. Gépház, fiókoknál ki lehet kapcsolni a feature-t: [kép]

(#69017) Geth válasza SP4C3 (#69013) üzenetére


Geth
addikt

Jajj, csinál a rufus sok mindent...
iso tartalma rámásol, pikkpakk kész, működik. :DDD

Tudom, hogy csak EFI-hez elég ennyi, régihez kell még aktiválni a partíciót is, érzékeltetésnek szántam.
Miért fáj Neked ez az MCT dolog ennyire? :)

(#69018) mickemoto


mickemoto
őstag

Valaki tudna segíteni?
Laptoppal együtt lett vásárolva windows 10 operációs rendszer ami alapból fennt volt a gépen.Első indításnál felhasználói fiók beállítások megtörténtek, majd olyan gondok vannak hogy tíz indításból ha egyszer beenged, kilencszer pedig érvénytelen fiókra hivatkozva nem enged be.Ez azután történt hogy a win frissített.
Mit lehet tenni?

A tudás hatalom! A nem tudás a hatalom vak és engedelmes kiszolgálója!

(#69019) Bferibörs válasza Lala6 (#69006) üzenetére


Bferibörs
addikt

tegnap előtt még simán letöltöttem vele az .iso-t, tegnap már ezt dobta nekem is ugyan azon a gépen amin előző nap működött még :
[link]

más:
az 1709-re való frissítés, illetve újra telepítés ( egy asztali gép és egy laptop ) kinyírta a wireless egeremet , újra indításnál 1-2 percig műxik utána kifagy, a bluetooth-os egerem pedig akadozik, percekre kifagy , főleg ha netezek , weboldalt nyitok meg. :W ( eddig gond nélkül működtek )

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#69020) King Unique válasza SP4C3 (#69013) üzenetére


King Unique
titán

Vannak az MCT-nek olykor fura dolgai az igaz. Csak azt felejted el, hogy nem mindenki van tisztában azzal sem, hogy épp milyen kiadást töltsön le, meg az ISO-t hogyan varázsolja rá pendrive-ra / optikai lemezre... Ellenben az MCT-vel letöltött ISO (is) eleve több kiadást tartalmaz és a telepítési adathordozó elkészítése is közvetlenül megoldható vele.

(#69017) Geth:
A 8.1/10 ISO-knál még aktív partíció sem feltétlen szükséges a pendrive-on a Legacy BIOS módban történő telepítésnél. Az a 7-esnél kell inkább, illetve annál UEFI-s telepítésnél akár erre is szükség lehet. De mondjuk utóbbinál az UEFI-s bootolás és telepítés támogatása amúgy sem teljes körű és ezért nem mindig kivitelezhető (példa).

[ Szerkesztve ]

(#69021) Geth válasza King Unique (#69020) üzenetére


Geth
addikt

Csak 10-essel foglalkozom :)
Úgy emlékeztem a BIOSos gépemnél kellett W10-nél is az aktív partíció, régen volt már.
Hálózatról telepítek :B

(#69022) Orionk válasza sid87 (#69015) üzenetére


Orionk
senior tag

Nagy valószínűséggel ugyanaz a problémánk.

Valakinek lenne megoldása az alábbiakra? köszi

Neked is átírta a már felismert video kártya driverjét? Próbáltam új frissítést keresni, de nyilván nem talál most, mert a legfrissebb van fennt, amire update-elt 12:00 óra körül.

Neked is PnP monitort, azaz kijelző volt alapból felismerve?

(#69023) pc360 válasza sid87 (#69015) üzenetére


pc360
addikt

A Control Center nem driver.

Mindkettőtök esetében a frissítés okozott gondot, ergó újra kéne telepíteni a rendszert eleve friss verzióból, és úgy nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#69024) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Hali!

Ha veszek Xbox ajándékkártyát akkor be tudom váltani Windowson? (játékra vagy akármire)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#69025) Attila2003


Attila2003
tag

Az most pech hogy nekem az őszi frissítés 4 gépből 3 - ban kilőtte a windows update szolgáltatást, tehát nem frissít, egyben a Store-t, egyben a hálókártya vacakol, mindig hibaelhárítással kell kezdjem mikor elindítom a gépet. Ezenkívül minden rendben.

[ Szerkesztve ]

(#69026) Fejlesztő13 válasza Sub-ZeRo (#68914) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Mivel egyelőre nincs rá megoldás, ezt az utat választottam. Visszaolvastam és ki is kapcsoltam a frissítéseket, remélem nem fog sunyiba tétlenkedni. Kérdés, hogy honnan tudom meg ha biztosan kijavítják egyszer egy frissítéssel...

(#68909) azka79: Ilyen feature-t inkább kihagynék, jól meglennénk szerintem nélküle. :D

(#69027) TRob1 válasza Luissimo (#68992) üzenetére


TRob1
veterán

Ha elolvasod a hsz-eket, már láthatod is hogy senki nem az aktuális win verzióra volt kíváncsi, hanem hogy a MediaCreationTool mit tölt le. ;)

¤ R'n'R ¤

(#69028) tomama válasza Sub-ZeRo (#68914) üzenetére


tomama
aktív tag

Hogy álítod vissza?nekem még a gépház se jön be

(#69029) blu79


blu79
addikt

Sziasztok! Nem tudom jó helyre írok e vagy a win 10 e a gond. Szoval ma bekapcsoltam a gépet és nincs internetem . Legújabb frissítes win 10 pro . A laptopon is ugyanez a helyzet de ott win10 home van. Az érdekesség az hogy mobilon van netem. Szoval most is mobilrol írok wifi. Ha a gépebe bedugom a kábelt akkor sincs net. De kiírja hogy internetelérés... szóval nem értem gépen miért nincs . Kihúztam a modemet a konektorbol stb próbálgattam de semmi... gépen továbbra sincs... de mobilon van.... Valakinek van ötlete mi lehet a gond. Tegnap még volt net ...

Megvan szoval megtalaltam a gebaszt :D Proxy , itt a beállítások automatikus észlelése be volt kapcsolva. Kikapcsoltam es újra jó a net :D . Viszont nem értem miért kapcsolódott be :((( mikor nem szoktam ide nyúlni...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#69030) pc360 válasza blu79 (#69029) üzenetére


pc360
addikt

Tehát a mobilodon jó a wifi, a gépeden nem. Ezért fölösleges volt azt a bekezdést megírnod, hogy ezt közöld.

Nem lehetséges, hogy a gépeken a wifi kártyák kaptak speckó beállításokat? De.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#69031) esikl012


esikl012
tag

Sziasztok!
Segítséget kérek!
Valamelyik billentyű kombinációt megnyomhattam, mert a gép indulása után feljön a chromban a windows súgó. :Y

[ Szerkesztve ]

Sok munka van abba' ám, hogy ennyire félősek, Halottak vezetnek itt riadt kis élőket.

(#69032) pc360 válasza esikl012 (#69031) üzenetére


pc360
addikt

Ne nyomkodd az F1 gombot!

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#69033) #18193920 válasza pc360 (#69032) üzenetére


#18193920
törölt tag

Volt itt egy srác régebben (nem jut eszembe a nick neve, egy papagáj volt az avatar képe), őt juttatod eszembe a hozzászólásaiddal.
Tipikusan a "Sokat beszél, de keveset mond".
Ennyi energiával amennyi hozzászólást írsz, akár már segíthetnél is valakinek. SRY :R

(#69034) pc360 válasza #18193920 (#69033) üzenetére


pc360
addikt

Mintha nem azt tettem volna, úgy beszélsz.
Amúgy a jelen hsz-ednek van bármi értelme?

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#69035) kezo0 válasza Orionk (#69008) üzenetére


kezo0
addikt

Nálam ATI Radeon HD 2400 PRO a kártya, és ma du. nekem is kérés nélkül elbaltázta a Win10 a drivert.
Megoldás: az eszközkezelőben a videokártya tulajdonságainál az illesztőprogram fülön van lehetőség visszaállni az előző driverre, ha az új nem működik megfelelően.

Itt (nálam most inaktív a lehetőség, mert én már visszaálltam):

5 mp volt az egész, most újra a monitoromnak megfelelő, 1920 x 1080-as a felbontás.
(De hogy a Windows mikor dönt úgy önhatalmúlag, hogy távollétemben megint lefrissíti a drivert erre a szarra, azt persze nem tudhatom...)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#69036) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok!

Amint a képernyőképen látszik most zajlik a frissítés. Nagyon lassan halad, kb. 1,5 óra alatt ért el a 49%-ra.

Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudom megakadályozni, hogy ne menjen végbe, ne hajtódjon végre a frissítés? Meg szeretném szakítani és kikapcsolni, hogy ne is frissítsen a későbbiekben. köszönöm

Többen írtátok, hogy gondok voltak ezzel az 1709-el.

(#69037) King Unique válasza Orionk (#69036) üzenetére


King Unique
titán

Ez nem egy szimpla havi összesítő frissítés, hanem funkciófrissítés (build upgrade), vagyis először letölti az X GB-os lemezképet. Ha nem túl gyors nálad az internet, akkor értelemszerűen már a letöltés is el fog tartani egy ideig. Ha nem akarsz frissíteni, akkor korábban említve volt a halasztási opció a megfelelő Windows 10-kiadásokban. De azt mondjuk célszerűbb lett volna már előtte beállítani. A frissítéseket véglegesen kikapcsolni viszont normál módon nem lehet és nem is ajánlott. Aki végleg le akarja tiltani, ennyi erővel nem támogatott Windowst is használhatna... Az meg másik, hogy attól mert egyeseknél gond volt a 1709-cel, még nem jelenti azt, hogy mindenkinél. Illetve nem parázni kell itt előre, hanem pl. mentést készíteni a rendszerről, ami amúgy is ajánlott. Ilyen célra a sokat emlegetett Macrium Reflect tökéletes, de akár a Windows 10-ben lévő mentési opció és helyreállítási meghajtó is megfelelhet. De amúgy a gépházban is vissza lehet állni elvileg 10 napon belül (korábban 30 volt) a korábbi buildre, ha esetleg az újnál gond lenne.

[ Szerkesztve ]

(#69038) mzeperx válasza Orionk (#69036) üzenetére


mzeperx
tag

na ez engem is érdekelne, nekem is elcseszte a drivert, sőt az illesztő visszaállitása sem működött.

:W

Rendszer visszaállítást kellett csinálnom.

Most újra kezdte a frissítést.

:W :W :W :W :W :W :W

Hogy lehet letiltani ezt a szar 1709-et? Jogtiszta windows és ezennel működésképtelen lett.
Még 1709 frissitést sem tudom eltávolítani, mert miután elcseszte a videodrivert belefagy, akárhányszor ujrainditom, azt irja ujrainditás szükséges a befejezéshez.

Tudom használjak linuxot.... de azon vagy 100 általan használt melós szoftver nem fut.

Mikroszoft bekaphatja.... :W

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#69039) mzeperx válasza King Unique (#69037) üzenetére


mzeperx
tag

Az én win 10- en nincs halasztási opcio, akkor mi lehetne a megoldás?

köszi

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#69040) pc360 válasza mzeperx (#69039) üzenetére


pc360
addikt

1709-et kell eleve telepíteni. Sajna csak ez a jó megoldás.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#69041) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok

HP laptophoz van gyári Windows 8 telepítő kód, hátul a matricán.

Ha Win 10 MSDN-t rakok fel, elfogadja ezt a kódot? (csak mert korábban kérdezte mindig a Win, hogy frissítünk-e Win10-re, gondoltam akkor jó a kód hozzá).

Ha nem, akkor Windows 8-ból MSDN verzió jó lesz ezzel a kóddal?

Köszönöm.

(#69042) King Unique válasza mzeperx (#69039) üzenetére


King Unique
titán

Ha Home kiadás, akkor abban elvileg nincsen ilyen lehetőség. De annál már a megjelenéskor is téma volt, hogy az automatikus frissítést normál módon nem lehet halasztani stb. Esetleg a szolgáltatások (services.msc) között a WU átmeneti letiltását, illetve valami külső programot lehetne megpróbálni. Itt topikban is szóba került pl. a WUMT és vannak akik azt használják (példa). Vagy előtte menteni és aztán frissíteni, esetleg tiszta telepítést csinálni stb.

[ Szerkesztve ]

(#69043) King Unique válasza RAiN91 (#69041) üzenetére


King Unique
titán

Le lehet tölteni az MCT-t és azzal az ISO-t, vagy akár csak magát az ISO-t a Microsoft weboldaláról is. Ahogyan vannak az ISO-fájl letöltéséhez és a telepítési adathordozó elkészítéséhez egyéb opciók is. Valamint a Windows 8-nál is alkalmazhatók ezek, illetve ahhoz külön MCT tölthető le innen. Tehát már rég nem kell ilyen-olyan oldalakról levadászni a telepítőt...

A Windows 7/8.1 kulcsokkal pedig hivatalosan csak a korábbi 1 éves ingyenes időszakban lehetett Windows 10-re frissíteni, vagy akár tiszta telepítést csinálni egyből a 10-essel. Aztán, hogy most mi a helyzet, az már más dolog. De itt van erről egy cikk, ami leírja a lényeget.

[ Szerkesztve ]

(#69044) mzeperx válasza King Unique (#69042) üzenetére


mzeperx
tag

sikerült a a WU letiltása, nagyon szépen köszönöm a segítséget. :R

Letiltás után 15 perccel újra leoffolta a videokártyámat, nyilván a folyamatban lévő frissitést nem hatotta meg a letiltás, igy ujra rendszervisszaállítást kell csinálnom....

Persze belátható időn belül megpróbálom újratelepíteni a gépem, hátha szűzen felmegy rá, bár azt írják, hogy a 1709 nem támogatja már az én videokártyámat....

Eskü, hogy a májroszoft fő bevételi forrása a gyártóktól van, hogy némi aprópénzért avultassák használhatatlanra szoftverileg az amúgy hibátlan gépeket..... :W

Sony Vaio FW31ZJ bevált... de nyugger már, most Asus G731GU

(#69045) jozsikka


jozsikka
tag

Szép estét! Nem tudom jó helyre írok -e de....lementettem egy vinyóról egy másik gépen amin szintén win 10 van adatokat. Új SSD-re 256 Gb-osra telepítettem win 10-et. SSD-t átraktam a másik gépre amin a mentés volt. Felmásoltam az adatokat, SSD vissza a helyére és nem látszik... pedig ott van...3. gépen nézem ott legalább kiírja hogy 80GB -ot foglal valami rajta de a mappát azon se látom csak azon a gépen amin felmásoltam...
Mit kellene állítani? Nem értem mi a baj... :F :F :F

(#69046) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Media creation tool-al akarom letölteni majd és telepíteni a Windows 10-et!A pendrive-nál mindegy ,hogy előtte Fat32-re,vagy NTFS-re formázom?

Köszi! :R

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#69047) Orionk


Orionk
senior tag

Mi tévő legyek? köszönöm.

-

(#69048) azka79 válasza Orionk (#69047) üzenetére


azka79
aktív tag

Örülj neki! a 1709 egy élő bug halmaz

(#69049) Orionk válasza azka79 (#69048) üzenetére


Orionk
senior tag

Annak a résznek örülök is. :K

De mit tegyek, hogy NE és NE akarja megpróbálni újra feltenni? :) Vagy legalább annyira későn próbálkozzon vele, amennyire csak lehet?

(#69050) GAbre


GAbre
veterán

azka79:Mi a baj a 1709-el?

[ Szerkesztve ]

Avatar

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.