Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61001) #65675776


#65675776
törölt tag

Csak gratulálni tudok ennek a gyönyörűségnek, hogy 2,5 GiB szabad fizikai RAM-nál a kevés memóriára hivatkozva elkezd programokat bezárni.

[ Szerkesztve ]

(#61002) tibz03


tibz03
őstag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne, amire nem találtam választ az 1. hsz.-ben:

1. Ha veszek egy Win 10 Home-ot, akkor azt legálisan csak egy gépre telepíthetem fel, ugye? Mi van akkor, ha alaplapot cserélek? Akkor bukom a vásárolt Windows-t?

2. Valamint mi a legolcsóbb módja egy a Windows vásárlásának? A lemezes változatok itt 30k-tól indulnak. Van esetleg mód rá, hogy csak a licenszt veszem meg, és így olcsóbban kijövök?

Köszönöm a válaszokat előre is! :R

(#61003) vlevi válasza Zoz (#60993) üzenetére


vlevi
nagyúr

Köszi, már megijedtem, hogy valami nagyobb gubanc van.
Ennél a rendszernél sosem lehet tudni :)

(#61004) TRob1 válasza #65675776 (#61001) üzenetére


TRob1
veterán

Virtuális memóriát a win kezeli vagy te állítottál valamit? Mert ha túl kevés, szokott ilyet csinálni.

¤ R'n'R ¤

(#61005) raidx válasza Tlog (#60951) üzenetére


raidx
őstag

Driver hiba. Szedd le a hálókártya driverét reboot és tedd fel a jót.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#61006) #65675776 válasza TRob1 (#61004) üzenetére


#65675776
törölt tag

Én állítottam be. De továbbra is: ott van szabadon >2 GiB fizikai RAM. Tehát nem igaz, hogy nincs elegendő memória. Ez egy hatalmas nagy hiba a W10 memóriakezelésében.

Az alkalmazás crash logjában 63% virtuális memória kihasználtság és 38% fizikai memória kihasználtság van. Ezek az adott alkalmazásra vonatkoznak. A globális commit charge 53%. Azaz fizikai és virtuális memóriából még 47% szabadon volt, amikor a W10 csak úgy kérdés nélkül be akarta zárni. Csak nem is sikerült neki (UWA-s alkalmazás egyébként), még a Task Manager sem tudott előtérbe kerülni. Így nem is tudtam kilőni sem, resetelni kellett a gépet fizikálisan.

Persze lehet nem lenne hátrány ha a Win nem 4 GiB virtuális memóriát jelentene az alkalmazás felé ha nincs annyi (ebből ráadásul 2 GiB-ot ki is oszt az alkalmazásnak). Főleg, hogy Global commitable memory címén már csak a tényleges 9 GiB-ot tudja használni az alkalmazás, de erről is csak akkor szerez tudomást, amikor a Win jelzi (hibásan), hogy megtelt.

Összefoglalva: a memóriamanagement fedezetlen váltókat ad ki az alkalmazásoknak. Ha ez nem memóriakezelési hiba az OS rrészéről, akkor mi? Olyan erőforrásokat oszt ki, amelyek nem is léteznek!

Virtual memory: 2631024Kb/4194176Kb (63%) (1)
Working set (process physical memory): 1623044Kb/4194176Kb (38%) (2)
Commit charge (working set + process page file usage): 2246376Kb/4194176Kb (53%) (3)
Global physical memory: 6357332Kb/8386004Kb (75%) (4)
Global commitable memory (physical + pagefile): 9429980Kb/9434580Kb (100%) (5)

(1) valójában csak 1 GiB, azaz 1048576Kb
(2) feltételezem ez az alkalmazás számára kiosztott memória
(3) ezt megint rosszul reportolja az alkalmazás felé
(4) ez stimmel, és mutatja, hogy baromság az álítás, miszerint nincs elegendő memória
(5) a mennyiség stimmel, a telítettség a hibásan kiosztott virtuális memória miatt lehet 100%.

De összességében mutatja, hogy a W10 is előnyben részesíti a virtuális memóriát a fizikaival szemben. Inkább reszeli a vinyót, minthogy a hozzáférhető, és minden szempontból jobb fizikai memóriát osztaná ki. Pedig abból 4 GiB-ot rendelt az alkalmazáshoz, de annak meg alig több, mint a harmadát használja fel. Ez így egy rossz vicc.

[ Szerkesztve ]

(#61007) Viktor77 válasza #65675776 (#61006) üzenetére


Viktor77
titán

"hatalmas nagy hiba a W10 " Van még kérdés?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#61008) UnSkilleD válasza #65675776 (#61006) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

ez a win8-nál is így van szóval nem win10 feature

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#61009) quailstorm válasza #65675776 (#61006) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hirtelen fellépő memóriaigény esetén szörnyű lassúságot okozna a feleslegesen RAM-ban tartott lapok kiírása lemezre, mielőtt nekikezdhetne betölteni amit te szeretnél. Pont ez az egész virtuális memória lényege, hogy csak a futáshoz feltétlen szükséges lapok legyenek a memóriában, a többi nem.

A problémádra annyit tudok mondani, hogy engedd szabadjára a virtuális memóriát. Ilyet én 2,5GB RAM-os virtualboxban futtatott egyetemi W10-en láttam csak, se a tablet se más nem lőtt ki kérdés nélkül semmit.
Ha az UWA UWP akart lenni, akkor viszont ha az "suspended" állapotban van, bármikor kilőheti ha ő úgy érzi, ez a mobilra optimalizáltság miatt ilyen, akár a droidnál. Ez ellen sokat nem tehetsz.

(#61010) #65675776 válasza quailstorm (#61009) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem kellene semmit sem kiirogatnia. Mikor 256 MiB volt a virtuális memória, akkor is mindig szabadon volt legalább 1 GiB fizikai RAM, tehát minden elfért benne kényelmesen.

Igen UWP lett volna (kevertem egy fotós kifejezéssel). De akkor legalább lőné ki ténylegesen. De nem. A párhuzamosan a háttérben futó Win32-es Steam-et, azt kilőtte nyom nélkül. Az UWP-s alkalmazást meg nem tudta, és én sem. Ott volt szépen teljes képernyőn, 0% CPU idővel, de cserébe a géppel semmit sem lehetett csinálni.

Viktor77: Igen, amikor kiragadunk egy részletet, ráadásul nem is teljes részmondatot, akkor nagyon jól félre lehet vele magyarázni dolgokat.

(#61011) Viktor77 válasza #65675776 (#61010) üzenetére


Viktor77
titán

Félre ne érts, a kiragadott részlet az én véleményemet tükrözi, csak pont jól jött ki.
A Win10 minden tekintetben visszalépés a 7-hez (ahogy láttam a 8-at másoknál, annál is) képest.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#61012) Doky586 válasza #65675776 (#61010) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszerű User error... Van aki azt hiszi hogy jobban tudja mint a windows írói és letiltja csakazértis a pagefilet... Szerintem el lehet menni a MS-hez programozónak és ott ezen 'hiba' kijavításáért még fizetni is fognak. A többiek pedig hiba nélkül tudják használni a gépüket manuális min.400 - max.2000 MB beállítással..

[ Szerkesztve ]

(#61013) quailstorm válasza #65675776 (#61010) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem rendesen ki szokta lőni az UWP-t, vagy berakja service-be 0% CPU 4-5MB RAM és az kilőhető feladatkezelőből.

Azt a rendszer nem tudja, hogy garantáltan nyújtózkodhat-e, a lapcserélési algoritmus inkább a szegényesebb konfigokra van optimalizálva.

Ettől függetlenül egyáltalán nem normális és nem általános, amit tapasztalsz.

(#61014) core i7


core i7
addikt

Sziasztok Win10 game mode hoz valami pluszt? Vagy legalább jobban kezeli a több magos procikat?

[ Szerkesztve ]

(#61015) quailstorm válasza core i7 (#61014) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Teljes mértékben felejtsd el. PCGamer-ben volt anno cikk, azzal tesztelték, hogy futott a Blender és közben játszottak, na úgy tényleg csinált valamit.

Átlag helyzetben mérési hiba vagy anomália a kettő eredmény. Szóval mintha ott se lenne kb. Vírusirtóban legyen játékos mód, ne frissítsen közben mert az csúnya tud lenni (ESET-ben van automata felismerő egész jó, többit nem ismerem) aztán ennyi. Aki nem hagy nyitva mindent a háttérben annak garantáltan nem hoz kimutatható előnyt.

Úgyhogy sajnos ez marketingbullshit lett. Olyan irányú mérést nem láttam, hogy az I/O-t, telemetriát visszafogja-e addig amíg be van kapcsolva, de az jobbára a rém gyenge gépeket érinti.

(#61016) core i7 válasza quailstorm (#61015) üzenetére


core i7
addikt

Böngészőm nyitva szokott lenni háttérben és Avastot használok de abba van játékosmód

[ Szerkesztve ]

(#61017) quailstorm válasza core i7 (#61016) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha nem fut semmi JavaScriptes zabagép benne, akkor kb jelentéktelen mennyiséget zavar a böngésző, főleg ha van elég RAM.
Eddig bármilyen mérést néztem ott az jött ki, hogy nem sok értelme van a játékosmódnak. Bár az is igaz, hogy legtöbbször steril körülmények közt mértek, úgy hogy csak a játék futott.

(#61018) core i7 válasza quailstorm (#61017) üzenetére


core i7
addikt

facebook meg gmail szokott hát ha nem árt akkor azért nem kapcsolom ki :R köszönöm a segítséget

(#61019) quailstorm válasza core i7 (#61018) üzenetére


quailstorm
nagyúr

FB szerintem már abszolút mérhető, mert jönnek az értesítések.
De ha nagyon kell az a plusz 3-4%, akkor inkább zárd be a böngészőt mint a gaming mode-hoz nyúlj.
Itt egy teszt kisgépen. Csak úgy tudtak kicsikarni előnyt, hogy megnyitottak a játékhoz teljesen felesleges dolgokat. Aki eddig is úgy játszott, hogy minden mást bezárt, annak nem fog számítani.
Nyilván alapvetően kárt nem okoz, tehát nyugodtan használhatod is, de mint a cikkben is linkelve van, általában alig mérhető a különbség, kivéve amikor valamiért esik a teljesítmény :F

[ Szerkesztve ]

(#61020) #65675776 válasza Doky586 (#61012) üzenetére


#65675776
törölt tag

User error?

Az eset pont ugyan az, mint amikor az ember valaminek utánajár egy könyvtárban. Ha látom, hogy a kihozott könyvek az asztalom kétharmadát sem foglalják el, és még így is kényelmesen tudok dolgozni, akkor nem fogom a könyvek felét visszavinni a szomszédos teremben levő polcra, csak hogy egy kicsivel több szabad hely legyen az asztalon. Ez ugyanis nemhogy hatékonyabbá tenné a "munkát", hanem éppen ellenkezőleg. Annak sem igazán látom értelmét, hogy mindemellett még azt is mondja a könyvtáros, hogy 4000 könyv fér el, ebből 2000 helyet használhatok fel, miközben csak 1000 számára van hely. A többit meg nyugodtam dobjam ki az ablakon? Ja, és még az elején közli, hogy az asztalnak egyszerre csak a harmadát használhatom, még akkor is ha az az asztal csak az enyém.

Nem a kutató hibázik ezen esetben, hanem a könyvtáros. Szimplán félrevezet.

[ Szerkesztve ]

(#61021) TRob1 válasza #65675776 (#61020) üzenetére


TRob1
veterán

És ha hirtelen az asztal kapacitásának 50%-ra új könyvek kellenek egy új projekthez, de előbb vissza kell vinned egy csomót hogy elférjen, akkor mi a gyorsabb? Ha visszaviszed a felesleges könyveket, vagy eleve a "kisasztalt" használod átmeneti tárolónak? :U :DDD

Én azt mondom/gondolom, hogy nem véletlenül vagy "bénaságból" van így megírva a memóriakezelés, hanem oka van.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#61022) steele80


steele80
senior tag

Sziasztok! A laptopon és az asztali gépen is időnként pillanatra felvillanó ablak van, de olyan rövid ideig, hogy nem látom mi lehet. Teljes képernyőn videózás közben is. Mi lehet ez? Idáig nem volt csak 1703 alatt tapasztalom ezt.

(#61023) #65675776 válasza TRob1 (#61021) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez arra a feltételezésre épül, hogy az átlagembernek szándékában áll egyszerre legalább két nagy erőforrásigényű alkalmazást futtatni. Ez az, ami az esetek 99%-ában nem igaz. Aki meg ilyesmire vetemedik, az tisztában van ennek az igényeivel, és úgy épít gépet. Csak úgy hirtelenjében a semmiből nem fog előkerülni egy újabb ilyen feladat.

Mégis milyen újabb nagy erőforrásigényű feladat vetődhetne a procira csak úgy a semmiből a tudtom nélkül?

A valós erőforrásokat pazarolni a legnagyobb hülyeség. A jelek szerint mégiscsak azért kell a sok RAM a gépbe, hogy az OS el tudja pazarolni.

(#61024) quailstorm válasza #65675776 (#61023) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Elméletileg a 10-ből kivették a mobilos suspended appgyilkolást. Gyakorlatban nálam azért még mindig eldobja az UWP-t ha telik a RAM. Win32 appot nem szokott eldobni a gépem.
Továbbra is azt mondom, nem normális amit tapasztalsz.

(#61025) Truman válasza steele80 (#61022) üzenetére


Truman
senior tag

Épp ezt akartam kérdezni én is, mert nálam is ez a helyzet. :/ Elsőnek azt hittem azért, mert video kártya drivert frissítettem. De tesómnak is csinálja, pedig neki nem AMD hanem Nvidia kártyája van.
Sőt azt is csinálja mind a kettőnknek, hogy amikor játszunk, akkor lerakja a tálcára, ami baromi idegesítő.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#61026) Darkness válasza Armahun (#60950) üzenetére


Darkness
aktív tag

vezérlőpult vissza

ja és felesleges a sima windows a második sorban. helyesen: Users\User name\....

[ Szerkesztve ]

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#61027) quailstorm válasza Truman (#61025) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Focus logger talán elkapja mi az:
[link]
vagy
[link]

(#61028) Truman


Truman
senior tag

Köszi!
Akkor ezt csak futtassam folyamatosan, mikor újra meglátom nézzek rá?
Illetve simán futtassam vagy rendszergazdaként?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#61029) quailstorm válasza Truman (#61028) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem elég simán, de akkor inkább rgazdaként.
Igen futtasd folyamatosan és amikor tapasztalod a problémát nézz rá.

(#61030) steele80 válasza Truman (#61028) üzenetére


steele80
senior tag

Írd már majd meg légyszi, hogy mire jutottál!

(#61031) Truman válasza steele80 (#61030) üzenetére


Truman
senior tag

Természetesen. De egyelőre még nem jelentkezett.
Amúgy az M$ -nek is írtam. Ha már ennyi embernek csinálja, valószínűleg nem mi vagyunk a ludasak.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#61032) MK VII


MK VII
veterán

Srácok..
Az utóbbi pár napban 3x is frissített ez a nyomorék...
Azóta nem megy alvósba a gépem.. Minden ugyan úgy van beállítva, nincs olyan program ami ébren tartaná..
Egyszerűen megszűnt létezni az alvó mód..
Más is tapasztalt esetleg ilyet?

(#61033) #65675776 válasza MK VII (#61032) üzenetére


#65675776
törölt tag

Valami driver probléma lesz a háttérben.

(#61034) quailstorm válasza quailstorm (#61027) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ehhez annyit fűznék, hogy a két linken két különböző program van ugyanarra a célra.

(#61035) Truman válasza quailstorm (#61029) üzenetére


Truman
senior tag

Épp kint a géptől távol voltam, így nem 100%, de talán ez az:

2404:C:\Windows\SystemApps\ShellExperienceHost_cw5n1h2txyewy\ShellExperienceHost.exe | Mon May 29 15:29:33 2017
5556:C:\Windows\explorer.exe | Mon May 29 15:29:34 2017

A többi exe -t legalábbis felismertem, hiszen én indítottam.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#61036) quailstorm válasza Truman (#61035) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát, nem tudom, ennek elvileg nem kéne parancssort nyitogatni, de majd kiderül. Ez maga az animáció, notifikáció UI kezelő.

(#61037) tibz03 válasza tibz03 (#61002) üzenetére


tibz03
őstag

Valaki erre? :)

[ Szerkesztve ]

(#61038) Zyelor


Zyelor
aktív tag

Sziasztok!

A hétvégén belefutottam egy kisebb gondba. Az egész azzal kezdődött, hogy a Win gondolt egyet és 16GB RAM mellett bezárta a Chrome-omat, amikor elindítottam a World of Warcraftot. Mivel a szóban forgó játék teljesítményében tapasztaltam problémákat, gondoltam, hogy na végre rájöttem, kevés a virtuális memória. Fogtam és allokálltam is a rendszernek még virtuális memóriát. Ennek a következménye az lett, hogy a rendszer túl lassan indult újra, és kapcsolt ki. Ezt a megfelelő registry beállítások segítségével elemináltam.

Viszont két dolog nem hagy nyugodni:

- Scannelni akartam, de a "Windows Fax and Scan" alkalmazás nem nyílt meg. Emiatt többször újraindítottam a gépet, hogy hátha az segít (ekkor detektáltam a lassú újraindítás hibát). Az egyik újraindítás után azonban a program elindítására 10 perccel később (!!!) hirtelen mégis előjött a scannelő program. Ez fura, mert minden más pöccre működik.

- A csatolt képen látható G alkalmazás. Ez mi a nyavalya? Lehet, hogy valami vírus? Találkozott már ezzel valaki?

Ti újra húznátok a Windowst jelen problémák esetén?

Köszi a helpet!

Üdv :R

(#61039) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok, az mitől van, hogy ha kikapcsolom a képernyőt, vagy sleep-be küldüm, majd egy idő után visszakapcsolom, a főképernyő 640 x 480 felbontással jelenik meg (1920 x 1200 helyett) és nem is lehet átállítani sem (inaktív). Párszor ki-be kell kapcsolgatnia monitort és egyszer csak meggyógyul. Mintha álmos lenne, szarul ébredne és kéne neki 5 perc, hogy magához térjen. Nagymamám tévéjénél volt úgy - emlékszem gyerekkoromból - ha elment a kép, egy adott helyen kellet rávágni egyet és akkor visszajött. A win 10-nek is van ilyen? És a gépre vagy a monitorra kell ütni? Csak mert a win 7-en ilyet nem kellett soha, és inkább örüljek neki, hogy ez egy win 10 fícsör (mert azt gondolom, biztosan nem bug).

a rendszer win 10 pro (két szét-szopott hét óta, tehát új a rendszer, minden driver a legfrissebb), HD7700, gigabyte GA-990x,

az alt + tab -ra megjelenő feladat-váltó ablakon ki lehet kipocsolni, h dinamikusan méretezze a képernyőképeket? hogy mindegyik egyforma méretű legyen és egyforma méretarányú. mert ennek így pont semmi értelme

arra esetleg van valami felfedezése a tudományban, hogy a képmetsző alkalmazás miért csak a főképernyőn hajlandó dolgozni? a másik beszürkül ha aktiválom és ott csak egy fekete négyszöget metsz ki

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#61040) gduck válasza Apucy01 (#60977) üzenetére


gduck
addikt

Sajnos a Win10 nagyon elmegy a hülyebiztos felhasználói felület felé. Ezt is egyszerűen kihagyták. Ha registryben átírod (pl. külsős progival) akkor működik, mert természetesen nem vették ki a rendszerből, csak a felhasználók számára tették elérhetetlenné! Ugyanis az ezek után használja a %-os csúszkácskát... :U

[ Szerkesztve ]

(#61041) Apucy01 válasza gduck (#61040) üzenetére


Apucy01
őstag

de a csúszkás dolog nrm ugyan az mint amit én kerestem attól hogy pl 125 től nagyobra álitom attól még azt nem tudodm neálitani hogy pl félkövérek legyenek a betük..

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#61042) miresz válasza MK VII (#61032) üzenetére


miresz
veterán

Nálam még az alvás "gomb" is eltűnt! :F Hogy lehet ezt visszavarázsolni?

(#61043) MK VII válasza miresz (#61042) üzenetére


MK VII
veterán

Hm...
Érdekes...
Nekem az alvó mód megvan viszont mindig ott van a frissítés a kikapcsoló menüben.

Állandóan valamit frissít, de már ezt játssza 5 napja.. Minden egyes leállításnál ott van a frissítés...

(#61044) gduck válasza Apucy01 (#61041) üzenetére


gduck
addikt

Pontosan ezt mondom én is ;) Ráadásul a nagyítás még az MS legdrágább szoftverét is megbolondítja. Nem tudom kinek a fejéből jönnek ezek az ötletek, de nem díjazom :(

(#61045) core i7 válasza miresz (#61042) üzenetére


core i7
addikt

Én Windows shell-t használok szerintem sokkal jobb

[ Szerkesztve ]

(#61046) r92king


r92king
tag

Üdv!
Creators Update óta ha 10 percig idle a gép akkor a lock screen jön be és nem kapcsol ki a monitor. Energiagazdálkodási lehetőségeknél 10 percre van állítva monitor alvás ideje. Lock screen-t viszont nem tudom kikapcsolni, mert egyes beállításokat a szervezet kezel szöveg jelenik meg, és olvasom ha diavetítésre van állítva, akkor tojik az alvó módra. Gpedit/Registry beállítások nélkül megtudom oldani?

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#61047) top3 válasza TRob1 (#60954) üzenetére


top3
tag

Ha másik particion van a telepitője simán mehet pen nélkül ,

(#61048) plejik


plejik
addikt

Hy all!

Ezt a "kreátors updétet" valahogy el lehet tüntetni? MErt teljesen haza vágta a szinkronizálási központot és nem tudok normálisan offline módba fájlokat szinkronizálni...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#61049) csgabee


csgabee
tag

Sziasztok.Lehet nem jó fórumon kérdezem,de gondoltam hátha tudtok segíteni.

A régi merevlemezen volt 3 partíció:1 az op rendszernek, azt volt 1 helyreállítási terület,és a D partíció.
Töröltem az első kettőt,majd a D partícióról eltűnt majdnem minden adat.Lehetséges,hogy a szektorok átrendeződtek?

Szeretném visszaszerezni őket,és várom a segítséget,hátha tudtok valamit.Köszi előre is.

(#61050) MK VII válasza r92king (#61046) üzenetére


MK VII
veterán

Szia.. Erről beszéltem én is kicsit feljebb.. Totálisan eltűnt az alvó mód.. Nem megy aludni... Bárhogy állítom baszik rá..

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.