Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129001) King Unique válasza Dinter (#128996) üzenetére


King Unique
titán

A hogyan kellene Windows 10-et klónozni téma már többször részletezve volt itt a topikban, legutóbb pl. ennél az esetnél, valamint a rendszermentés képfájlba és a visszaállítás meg ennél volt részletezve, ha nem oldható meg a forrásmeghajtó mellett egyidejűleg a célmeghajtó (másik HDD/SSD) közvetlen csatlakoztatása SATA-n / USB-n.

"amiben SSD-t kéne HDD-re cserélni"

Nem éppen fordítva? :F Csak mert ha rendszermeghajtóról van szó, akkor a gyors SSD-t nem sok értelme van egy lassú HDD-re cserélni... :N :))

[ Szerkesztve ]

(#129002) King Unique válasza Grecky (#128999) üzenetére


King Unique
titán

Itt mondjuk nem ártott volna leírni, hogy milyen céllal vettél Pro termékkulcsot, azaz meglévő Home kiadást akarsz Pro kiadásra upgrade-elni, vagy virágbolti Pro kiadást "kifehéríteni", vagy mégis mit :F

"A kód valid, de aktiválás után visszaáll a régire."

Honnan tudod hogy érvényes, megnézted, megfelelő forrásból lett vásárolva (bővebben)? :))
Aztán mit jelent az, hogy "visszaáll"? :F Ha digitális licenc van, akkor eleve adott hardverazonosító alapján az aktivált állapot, nem feltétlen szükséges újraaktiválni. Meg a termékkulcs kiolvasásánál ha az általános termékkulcsra célzol, akkor az nem egyenlő az aktiváláshoz használt termékkulccsal.

[ Szerkesztve ]

(#129003) atyca válasza Zoz (#128995) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Nem láttam ilyen kitételt, így bios-chipset frissítés volt a sorrend.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#129004) Grecky válasza King Unique (#129002) üzenetére


Grecky
senior tag

Bocs, ha nem sikerült annyira érthetően leírni.
Kifehéríteném a meglévő virágbolti pro példányt, újratelepítés nélkül, Microsoft accountom nincs hozzáadva.
"Honnan tudod hogy érvényes, megnézted, megfelelő forrásból lett vásárolva?"
Gépház-> másik kulcs megadása résznél elfogadja a vásárolt kulcsot.

Visszaállás alatt azt értem, hogy aktiválás után AIDA 64 alatt nézve nem az a kulcs szerepel, amit megadtam, továbbá a slmgr -dli parancs sem a megfelelő utolsó 5 karaktert írja.

Most megnéztem a ShowKeyPlus progival is és ezeket írja:

A vásárolt kulcs adatai pedig ezek:

CMD-s script aktiváláskor viszont érvénytelennek írja a kulcsot :F :

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#129005) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Képeket, hogy kell átnevezni 001-002 sorrendre? Ez a régi módszer nem jó, mert néha az 1 után a 11-et nyitja meg. Még nem jöttem rá, hogy mikor. 001, 002, 003 lenne a legjobb. Tudja ezt a Windows vagy mit ajánlotok rá. Lehet a FastStone is tudja, csak én találom a megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#129006) Sub-ZeRo válasza pinnacle (#129005) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Total commander?!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#129007) Dinter válasza King Unique (#129001) üzenetére


Dinter
addikt

Természetesen HDD helyére rakok SSD-t, csak rosszul írtam. :) Viszont digitális licenccel van aktiválva rajta a Windows.. ilyenkor csere után, ha visszaállítom, akkor megmarad az aktiváció? :F

(#129008) King Unique válasza Grecky (#129004) üzenetére


King Unique
titán

Mármint eltávolítod a régi termékkulcsot és megadod az újat, illetve "okosított" rendszernél először értelemszerűen eltávolítod a gányolást, utána újraindítod stb. Ha elfogadja a Windows 10 az új termékkulcsot és sikeres az aktiválás, akkor az úgy rendben.

"CMD-s script aktiváláskor viszont érvénytelennek írja a kulcsot "

A segítség a Windows aktiválási hibáihoz leírásban szerepel az 0xC004F050 hibakód lehetséges oka, ahol jó esetben csak az aktiválási kiszolgáló nem érhető el átmenetileg vagy telefonos ügyfélszolgálaton keresztül megoldható az aktiválás, rossz esetben érvénytelen a megadott termékkulcs.
Egyébként meg újabb vicc kategória, Windows 10 termékkulcsot hirdettek, de azért csak Windows 7 termékkulcsot küldtek, mint nemrég másnak is, ennyit ezekről az egyes olcsó forrásokról... :B

[ Szerkesztve ]

(#129009) Csupingo válasza pinnacle (#129005) üzenetére


Csupingo
veterán

Az irfanview is tudja csoportosan számozni és ha így állitod be, akkor olyan sorrendben lépteti, ahogy most vázoltad. 1 után 2 jön és nem 10, 11.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#129010) King Unique válasza Dinter (#129007) üzenetére


King Unique
titán

A hardverazonosítónál vajon mi számít, a jelentős hardvermódosítás az szimpla HDD/SSD csere, vagy alaplapcsere / komplett gépcsere? :B Igen, nyilván megmarad, erről is volt már szó itt többször, lásd egy másik esetnél leírtakat.

(#129011) OldMike válasza pinnacle (#129005) üzenetére


OldMike
őstag

Csatlakozom Sub-ZeRo-hoz, a TC-nek van egy kiváló csoportos átnevező modulja:

Itt csak egy példa van, eredeti név+ 3 számjegyes sorszámozás. Az első szám akármennyi lehet, azaz folytatható is a számozás egy adott szám után, vagy ki is hagyható egy tartomány, ha az kellene. A név is elhagyható, vagy bármilyen saját név is beírható. Rengeteg a funkció, érdemes megnézegetni, bár én még a keresés és csere lehetőséget szoktam még időnként használni.
Megjegyzés: a kiterjesztést automatikusan odateszi, itt nem látszik, mert a példában véletlenül egy könyvtár lett kiválasztva.

[ Szerkesztve ]

42LM660S

(#129012) pinnacle válasza Sub-ZeRo (#129006) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszönöm a segítségetek! IrfanView-al neveztem át végül.

(#129013) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Az is jó az IrfanView-ban, hogy a hozzáadott képeket a készítés időpontja alapján is tudja rendezni.

(#129014) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
A gépház értesítések részében jelenleg csak 2 program van nálam, pedig többnek kellene ott lennie.

Tudja valaki, hogy mit kellene állítani, hogy ott több legyen?
Köszi!

(#129015) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...sziasztok...friss telepitésü win10 (most váltottam w7/64-röl)...feltelepittettem ezt-azt(AMD driver-média lejátszó klasszik-android emulátor/memu/) és másnap mintha blokkolná őket valami, klikk és nem csinál semmit...alapvetően az oprendszeren belül müködni látszanak a dolgok megy a böngésző is, megnyilik a driver progija is...viszont az egyéb alkalmazások nem...bár kb 20 éve küszködök felhasználoként a windoz oprendszarokkal de mondhatni hogy kezdő felhasználó vagyok... :F ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#129016) CortezX


CortezX
aktív tag

Üdv! A következő problémám lenne. Új gép, frissített szűz rendszer, gyári driverekkel, eredeti Win10. Minden 2. indításnál 1,5 perc :F mire a bejelentkező képernyő után betölt a win, utána is használhatatlanul lassú a rendszer (fél perc egy jobbklikk menü, 1 perc alatt nyílik meg a fájlkezelő). A feladatkezelőben néztem, de nem fut semmi, 0 hálózati forgalom és lemez használat... Van ötletetek mit nézzekmeg/mit telepítsek újra?

(#129017) Ablakos


Ablakos
őstag

A tárolóhely figyelmeztetése, hogy kevés a szabad hely nem akar megszűnni.

A fájlkezelőben pedig:

Hogy lehetne rávenni a tárolóhely kezelőt, hogy a valódi szabad helyet vegye figyelembe?

(#129018) fanti


fanti
addikt

Windows 10 Professional X64 HUN naprakész frissítések.

Vajon hová tűntek a defender kivételeim???
Tök üres a lista a kivételeknél, és sem mappát, sem állományt nem lehet hozzáadni...pedig hozzáadom a betallózott pl. mappát, de a lista marad üres.
Nem mutatja a listát, pedig jócskán vannak kivételeim, mind mappák, mind fájlok, de mégis üres a lista...

Ez most mitől van? És lehet valahogy orvosolni?

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#129019) eszgé100


eszgé100
őstag

Billentyűzet kiosztást, hogy tudom angol windows 10-ben magyarra átállítani?
Próbáltam a elsődleges beviteli nyelvnek beállítani gépházban, de újraindítás után megint angol a kiosztás.

Display language: English (United Kingdom)
Advenced keyboard settings: Override for default input method Hungarian

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#129020) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Most tértek át céges w7-ről w10-re. Laptop hdmi-dvi kábelen van monitorra kötve.
Miért van az, hogy ha lock-olom a windowst (win +L), akkor 1 percen belül kikapcsol a monitor (standby)? Hol lehet ezt az időt növelni?

(#129021) Zoz válasza Sanyi.mTs (#129020) üzenetére


Zoz
őstag

Csak egy kis registry hack kell hozzá, és utána lesz rá opció az energiagazdálkodásban.

(#129022) Sanyi.mTs válasza Zoz (#129021) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

köszi. ez esélytelen. enterprise verzió és nincs jogosultságom.

(#129023) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.
Hogyan tudom eltüntetni a Rendszer számára fenntartott F meghajtót, hogy ne legyen látható.

Köszönöm.

(#129024) Csupingo válasza baboss (#129023) üzenetére


Csupingo
veterán

A lemezkezelésnél eltávolítod a meghajtó betűjelét. Pl. itt.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#129025) Dinter


Dinter
addikt

Most telepítettem még egy windowst. Az előzőt simán végig lehetett frissíteni 2020H2-ig, ez itt elakadt, miért?

[link]

(#129026) Pyttawrx válasza Dinter (#129025) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Miért nem a legújabb telepítővel csinálod??

(#129027) baboss válasza Csupingo (#129024) üzenetére


baboss
őstag

:R

(#129028) #86564352 válasza eszgé100 (#129019) üzenetére


#86564352
törölt tag

Így van nekem beállítva: magyar nyelvi csomag felrakva [kép] + keyboard részen az Override for default input method Hungarian

(#129029) eszgé100 válasza #86564352 (#129028) üzenetére


eszgé100
őstag

Köszönöm, siker. :)
Csak keyboard settings volt telepítve, a magyar nyelvi csomag hiányzott. Ezt telepítve újraindíráskor már magyar a kiosztás alapból.

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#129030) Huvi00


Huvi00
tag

Kedves Tagok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek ha lehetséges.
Van SSD-m, 3 db további HDD
SSD található a rendszer
Van egy merevlemezem amit nem használ a PC sőt nem is látja, ki szereltem és nem indul el a rendszer. windows 0xc00000e hibát írki.
Próbáltam vidók alapján meg csinálni amit mutatnak azt csináltam.
De nem jó.
Hogyan tudnám minél egyszerűbben meg csinálni ?
Esetleg egy rendszer mentés ? vagy valami hasonló ? Gondolom a nem használt HDD-én valami windows fáj lehet ?
Valahogyan egy új boot csinálni ?
Köszönöm előre is a segítséget! :R :R

.

(#129031) King Unique válasza Huvi00 (#129030) üzenetére


King Unique
titán

"Van egy merevlemezem amit nem használ a PC sőt nem is látja, ki szereltem és nem indul el a rendszer. windows 0xc00000e hibát írki."

Vagy lehet mégis, ha ilyet sikerült összehozni és a HDD-re került a rendszer számára fenntartott partíció... :))

A honnan, hogyan kell letölteni a Windows 10 ISO-fájlt, pendrive-ra írni, majd pendrive-ról telepíteni a Windows 10-et témáról már volt szó itt többször, lásd egy másik válaszban leírtakat, valamint nemrég egy másik topikban szintén részletezve lett, illetve a hogyan kell UEFI szerint telepíteni. + A helyreállítási, javítási lehetőségekről szintén, lásd ugyancsak egy másik válaszban leírtakat. :))

(#129032) Doky586 válasza Huvi00 (#129030) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Inkább mutasd a lemezkezelőt!
ha már lemezekről beszélsz.. :K

(#129033) King Unique válasza Dinter (#129025) üzenetére


King Unique
titán

Hol akadt el, a Windows Update nem ajánlja fel az újabb funkciófrissítést, vagy hibára fut, vagy egyéb módon próbálva, mert ezen a screenshoton nincsen semmilyen hibaüzenet? :F De amúgy nem meglepő módon már erről is volt itt kismilliószor (kereső), hogy mi lehet az oka, hogy nem ajánlja fel a Windows Update az új funkciófrissítést, hogyan lehet egyéb módon upgrade-elni újabb verzióra stb., lásd egy másik válaszban leírtakat. :))

Egyébként nem teljesen értelek, nemrég már kaptál választ, ahol világosan le lett írva, hogy ha újabb verzió kell, akkor adott a 20H2 letöltési lehetősége pl. MCT-vel, ott is választható Education kiadás, maga az Education kiadás hosszabban támogatott és tovább használható újabb verzióra váltás nélkül, stb. Erre fel továbbra is ugyanazt a régi, 1909-es ISO-t, vagy ki tudja milyen verziót használsz és az a gond, hogy miért nem frissít 20H2-e, amikor egyből telepíthettél volna 20H2 Education kiadást is... :B

(#129034) King Unique válasza baboss (#129023) üzenetére


King Unique
titán

Ha tartós az állapot, a Windows 10 újraindítása után is fennáll, akkor lásd az alább leírtakat.

How to Remove a Drive Letter in Windows 10

Egyébként ez sem újdonság, erről is már többször volt szó itt, lásd korábbi eseteknél leírtakat: [link], [link].

(#129035) re_mod


re_mod
tag

Sziasztok!

Chrome windows 10 YouTube értesítéseknél az a gondom hogy a felugró szalagon ha nem kattintok a bezárás gombra akkor az értesítés nem tűnik el magától. Ez csak chrome és youtube együttes használatánál jelentkezik. Be lehet-e valamit állítani ezzel kapcsolatban vagy mit lehet ezzel kezdeni. Edge vagy Firefox használata esetén eltűnik a szalag magától ott nem rak rá egy bezárás gombot.

(#129036) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Lenne nekem egy kis problemam.Ugy 3 hete jött egy win update, azota a gepemnek minden baja is van.
tobbek között ez.
A hibát okozó alkalmazás neve: bad_module_info, verzió: 0.0.0.0, időbélyeg: 0x00000000
A hibát okozó modul neve: unknown, verzió: 0.0.0.0, időbélyeg: 0x00000000
Kivételkód: 0x00000000
Hiba pozíciója: 0x0000000000000000
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x1cec
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01d6d882f4224db7
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: bad_module_info
A hibát okozó modul elérési útja: unknown
Jelentés azonosítója: 381d64d5-1649-42d3-89c5-bed52a667e5a
A hibát okozó csomag teljes neve:
A hibát okozó csomag relatív alkalmazásazonosítója:
Meg van meg par hasonlo..
Jatek bezarja magat 1 es par ora elteltevel..barmennyiszer..
De volt memory_management error..is.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#129037) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Van 1 olyan problémám, ha megnyitok vmi alap windowsos progit, vagy 1 képet, vagy nyomtatni szeretnék, mindig automatikusan görget a lap aljára az adott oldal.
Ha kihúzom az egeret és/vagy a billentyűzetet, akkor is csinálja, így kizárnám a "beragadó billentyűt"
Mi okozhatja a problémát?

(#129038) Huvi00 válasza King Unique (#129033) üzenetére


Huvi00
tag

Hivalatos Microsoft weboldalról töltöttem le a Windows instalálot.
Elinditás után automatán fel telepítette az üres pendrive.
Innen telepítettem ujra a gépet nem is olyan régen, ez a probláma már régebbi, nem foglalkoztam vele. Nem UFI telepítettem, inditás F8 sima pendrive telepítés.
Videók alapján több mindent is próbáltam, Pendrive telepítés helyett most javításra mentem, próbálta az automata inditás javítást, de nem sikerült. Legfrisebb Windos fájlal (hivatalossal) volt, van fel telepítve és erről mentek a javítási kisérletek is.

.

(#129039) Huvi00 válasza Doky586 (#129032) üzenetére


Huvi00
tag

.

(#129040) Huvi00 válasza King Unique (#129031) üzenetére


Huvi00
tag

[link] Ezt a videót és [link] ezeket próbáltam ki. Utobbi videóban látható résznél a " bootrec /fixboot" parancsra a válasz :. nincsen hozzáférés ...
Második :. Ennél a résznél :. "chkdsk c: /r /f" csupán chkdsk c: irtam be.

.

(#129041) King Unique válasza Huvi00 (#129038) üzenetére


King Unique
titán

Az előző válaszban linkelve van a helyreállítási, javítási lehetőségekkel kapcsolatos hozzászólás is, ott szemléltetve a rendszerindítás javítása, stb. Tessék elolvasni és szükség esetén helyesen alkalmazni, ennyi!
A mellékelt screenshot alapján az látszik, hogy BIOS/MBR séma szerinti telepítés, meg az is, hogy nem sikerült megfelelően kivitelezni... A lemez 0-n az a 99 MB-os partíció nem világos minek a "maradéka", de az világosan látszik, hogy helyette a lemez 1-re került a rendszerindítás és az lett aktív, nem a lemez 0-n a C előtt lévő System Reserved (esetedben nincsen), vagy maga a C partíció. Viszont ez esetben ha a lemez 1 nincsen eltávolítva/törölve stb., akkor működik, bootol gond nélkül a Windows 10. Vagyis nem világos, hogy ehhez, illetve a bootolási problémához mi köze van egy másik HDD eltávolításának? :F

"Másik HDD ami szinte üres kivettem mert nem kell bele. Ki vettem el inditottam és ugyan az a baj ott is."

Ha ott is ilyet sikerült összehozni a nem megfelelő telepítés miatt, majd a HDD eltávolításra került, akkor nem meglepő... De jó esetben akár ilyenkor is megoldható a javítás, amiről BIOS/MBR, vagy más néven legacy/CSM szerinti telepítésnél már volt szó itt.

[ Szerkesztve ]

(#129042) Huvi00


Huvi00
tag

Közben van egy másik számítógépem is.
Ma telepítettem ujra, friss eredeti windows ahogyan mindig is.
2 db HDD található benne, egyiket amire telepítettem teljes formatálást kapott és telepítés.
Másik HDD ami szinte üres kivettem mert nem kell bele. Ki vettem el inditottam és ugyan az a baj ott is. :U

.

(#129043) Huvi00 válasza King Unique (#129041) üzenetére


Huvi00
tag

Friss telepítés nálam annyit takar, hogy az SSD Amin a rendszer van teljesen formatálva lett. Standard telepítés volt alkalmazva, úgy gondolom, itt nincsen mit el rontani szinte mindent automatán telepít s állít be a windows. Elindul a gépem nincsen vele gond, gond akkor van ha ki venném azt a merevlemezt amit egyébként nem is lát. Ki veszem windows 0xc00000e hiba. Vissza teszem nincsen gond.

helyreállítási, javítási lehetőségek pedig nem müködtek.

.

(#129044) King Unique válasza Huvi00 (#129043) üzenetére


King Unique
titán

Ha megfelelően telepít a user - lásd a linkelt leírásokat - akkor valóban nincs mit elrontani, de te nem megfelelően csináltad, mert akkor nem ilyen lenne a partícióeltrendezés, ennyi. :B

Mármint ha amelyik szükséges mind ki lett próbálva és megfelelően alkalmazva, mert ellenkező esetben nincs miről beszélni. :))

(#129045) Doky586 válasza Huvi00 (#129042) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Ma telepítettem ujra ...
2 db HDD található benne, egyiket amire telepítettem teljes formatálást kapott és telepítés."

Tehát újra rosszul csináltad.. :(((
[link]

[ Szerkesztve ]

(#129046) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Bocs, de off!

Van itt olyan aki megvásárolta a Windows 10-et hivatalos viszonteladótól? ~50k

Csak kíváncsi vagyok. ;]

(#129047) Pyttawrx válasza tothjozsi96 (#129046) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Van több megoldás is. pl Olyan gépet venni amihez van.
De igen rendeltek ügyfeleim már de az kb 38-43környéke volt

[ Szerkesztve ]

(#129048) cut


cut
aktív tag

Sziasztok!
Volna egy érdekes problémám. Van egy asus z390 es lapom egy i9 procival, volt benne egy 1080 as vga, ami 2 monitorral használtam.
Eladtam a 1080 at, és pár napig nem volt vg a gépben. Ettől függetlenül rádugtam az alaplapon lévő hmdi és displayportba a két monitort, de csak az egyiken jelent meg kép, probáltam biosban beállítani, de nem sikerült... Így feladtam. Ma megjött az új kicsike (3070 en) berakom, rágdugom a 2 monitor, és csak egyet észlel ugyanúgy a windows.
Ami csavar és én infó lehet, az egyik moncsi 32 col 4k, hdmi-displayport átalakítóval a másik 32 col FHD hdmivel. (igaz 1080 nál ez nem jelentett problémát.) Lehet a biosban állítottam el valamit? (azóta nyomtam egy deafult biost is és akkor sem jó)
Mi lehet a probléma? Lehet win 10 probléma? Kérlek segítsetek.
Előre is köszi. :R :R
Cut

134 piros pötty :)

(#129049) bon válasza tothjozsi96 (#129046) üzenetére


bon
őstag

Munkahelyen éppen múlt héten számláztak ki 21db Windows 10 Home-ot. (csak frissítési alapnak lesz, iskolai környezetben.)

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#129050) Kolbi_30 válasza tothjozsi96 (#129046) üzenetére


Kolbi_30
őstag

En vettem de 8k volt.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.