Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7191) -Solt- válasza Snoop-y (#7190) üzenetére


-Solt-
veterán

Ez mind oké, csak ennek semmi köze a cikkhez. :) A lényeg, hogy a megyei matrica nem egy általános újabb lehúzás, sőt. Aki emiatt fizet, az évi 5000.-Ft nem egy nagy érvágás... viszont akinek ennek köszönhetően nem kell megvennie a teljes árú éves matricát 43000.-Forintért, az elég nagyot spórol...

Amit nem értek, és ami a cikkben nincs taglalva, az az M0-s fizetősé tétele... na az hülyeség lesz, ha bevezetik, bár egész évre az 5000.-Ft szerintem elviselhető. Ennyiért én biztos nem kóvályognék...

Ha egy varosban laksz nem hasznalod annak korgyurujet ugye amit elvileg azert terveztek hogy mentesitsek a kis utakat? Akarhogyan is nezem en ebben plusz terhet latok de ha nektek jo igy akkor nem szoltam

Tudtommal, körgyűrű használatért ezután sem kell fizetni, kivéve az M0 esetében, amit még mindig nem értek, viszont ez csak az egyik véglet. A másik véglet azok a hétvégi telekre járók, akik mondjuk az M7-s mentén mennek a hétvégéken a telekre... ők eddig vagy megvették 43000.-Forintért az éves matricát, vagy vették alkalmanként 3000.-forintért, vagy araszoltak falúról falura. Ezután a megyeivel jóval jobban járnak még akkor is, ha mondjuk két megyére kell megvenni... Biztos lesznek olyanok akik ezután az araszolás helyett inkább a pályát választják... Minden nézőpont kérdése, kár egy dolgot kiragadni, és annak a mentén ítélkezni.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.