Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5031) #16741888


#16741888
törölt tag

Sziasztok, 4 év cégautózás után úgy néz ki vissza kell térnem a saját autót nyúzók táborába. Érdekes challange. :D

Összeirogattam a felhasználási területeit, meg hogy nekem mire kéne kb az autó, és arra jutottam hogy nekem egy egyterű lenne a megfelelő választás. Persze kacérkodtam nagyon egy 7-8 éves Type-S Accorddal, meg akár egy jóval idősebb WRXel is, de úgy gondolom a céges sedan Avensis után nekem valami több célra használható autó kell... így sok érv felsorolása mellett maradtam egy egyterűnél.

Teljesítmény autót bár nagyon szeretnék, de az igazság az hogy itt áll egy Gixxer a garázsban így nincs sok értelme....

Nekem most egy olyan autó kell ami kényelmesen elvisz Aból B-be, le lehet vele ugrani az Adriára kényelmesen, van azért benne lóerő de viszonylag olcsó fenntartani, akár a bringákat is mindenféle probléma nélkül bele lehet tenni, vagy el lehet vele menni kényelmesen horgászni... 2 milla környékén.

Nézegettem minden félét és kilyukadtam egy 2.0 Zafira B nél, 2 milla környékén egész szép darabok mennek, magánszemélytől, családi használatból... Nyilván nem annyi kilométerrel mint amennyi, de talán nem akkora baklövés.

Van valakinek ezzel tapasztalata? Esetleg van jobb ötlet, ami hasonló árba megy, viszonylag olcsó a fenntartása, és jobb mint a Zafira?

Köszi nagyon.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.