Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) TaaT válasza Pukkancs (#5847) üzenetére


TaaT
veterán

Dízelben az első kanyarig tiszta az olaj utána fekete (ahogy előttem is írták), ez teljesen normális. Az olajszint viszont nem jó ha magasabb a maximumnál, ezt a fedélzeti irodalmakban is le szokták írni.

Ha nem vagy biztos az olajcsere tényében "vagy elfelejtették vagy szimplán átcsesztek vele" akkor új olajcsere.

Give them hell Ukraine!

(#5852) Phobion


Phobion
őstag

Tudtok olyan könyvet ajánlani amiben lényegében "régebbi" autókról tudok olvasni? Értem ezalatt az autó felépítését, mi-mivel kapcsolatos, nagyjából hogy működnek az adott alkatrészek és ehhez hasonlóak. Szeretnék tisztában lenni az alapvető dolgokkal. :))

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#5853) neduddki válasza Phobion (#5852) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

elso korben a bibliat ajanlanam: /me enenk toma cimet:- )/

udv

neduddki

p.s. az otogepesz technikusok kezikonyvet keresem mert az ken igaza Nked

mod: ez is egy zsenialsi konyv, mongyuk nekm szabtekbol volt szerencsem Kurucz tanto bacsihoz:

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5854) Phobion válasza neduddki (#5853) üzenetére


Phobion
őstag

köszöntem!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#5855) neduddki válasza Phobion (#5854) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!

sajnos nem tanalom az t akonuvet, de ezzel tennek egy probat

udv

neduddki

mod: v. meginkabb ez:

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5856) neduddki válasza neduddki (#5855) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

igen a ;legutolso az!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5857) Pukkancs


Pukkancs
tag

köszi a válaszokért, még pár dolog érdekelne, néha erőtlen az autó, de ha 1-2-szer meghuzatom olyan 3000-ig (szigoruan miután bemelegedett), akkor utána megy rendesen, másik, hogy egyre jobban rázkódik, főleg alapjáraton, leginkább a kormányon és a pedálokon szoktam érezni de igazából nem vészes, motortartó bakok lehetnek cserések vagy pedig valami komolyabb baja lehet?

(#5858) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

új (használt) autó tulajdonosként érdeklődnék: nem tudtok É-Pesten (Újpest lenne a legjobb) olyan gumis-t, aki korrektül szerel és áraz, valamint vállal autógumi tárolást is?

(#5859) Rivaul


Rivaul
addikt

Bp-n mennyiért lehet egy nagy autón (rover 45) alváz és üregvédelmet csináltatni? 1-2 kisebb felületi rozsda van de minimális, ezt előtte rendbe teszik? tud valaki jó helyet ajánlani? Esetleg bp környéke ha olcsó és megvárható. Thx

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5860) Ace owner válasza Rivaul (#5859) üzenetére


Ace owner
addikt

Auto apolas topicban kerdezd meg szerintem.

Galaxy Fold 4

(#5861) Rivaul válasza Ace owner (#5860) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen mire megírtam itt már eszembe is jutott és bedobtam oda. Bár van aki itt jár de ott nem így azért akt még a kérdés. Főleg hogy ott se nagyon tájékozottak eddig aki meg igen az 80k-t mondott :O

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5862) Ace owner válasza Rivaul (#5861) üzenetére


Ace owner
addikt

Hát olcsóbb mint a lakatolás+fényezés..

Galaxy Fold 4

(#5863) Rivaul válasza Ace owner (#5862) üzenetére


Rivaul
addikt

Ami tény az tény csak a mai világba :U vidéken megcsinálják fele ennyiért is csak oda meg megy a franc...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5864) VegyesTamás válasza Rivaul (#5863) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Mifelénk is van korrekt srác, de ez is vidék vidék... :U :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#5865) Rivaul válasza VegyesTamás (#5864) üzenetére


Rivaul
addikt

Az én vidékem 130km, a tied mit takar? Mindemellett mennyire korrekt az a korrekt? :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5866) VegyesTamás válasza Rivaul (#5865) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Leányvár,- nemtom holmerre vagy :) elég korrekt :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#5867) Rivaul válasza VegyesTamás (#5866) üzenetére


Rivaul
addikt

Az egy 50-es nekem. Még nem is lenne vészes csak úgy hogy ott is kell hagyni az autót és vissza az elég erős. Bár 30k-s ajánlatért le is tolnám :C ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5868) VegyesTamás válasza Rivaul (#5867) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nemtudom mennyi a teli védelem, de ismerem őket, és jó megcsinálja, ráadásul nem drágán. :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#5869) Rivaul válasza VegyesTamás (#5868) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha arra jársz megkérdeznéd nekem? :U :B

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5870) VegyesTamás válasza Rivaul (#5869) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Megmeg :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#5871) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

friss autó tulajdonosként elgondolkodtam, h mostanság vennék téli gumikat, mivel szinte mindenhol akciós (nem jártak az autóhoz)
mennyire számít a márka? (195/65/R15)

(#5872) neduddki válasza Sanyi.mTs (#5871) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

turlem nem biszto shogy ojajn njot tansz mint az oszi pronok elejen,
jot akarsz? tavajj ts850 vegigarattaa vilagot:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5873) Rivaul válasza Sanyi.mTs (#5871) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez attól függ milyen autó. Egy kadettre nem tennék vredestein gumikat, oda pl a debica is megfelel sztem. Ha ez egy 3 millás vagy nagy teljesítményű autóra kell, akkor már jobbakat érdemes nézni. én a continentalokat szerettem. Most a roveren ilyen méretbe kleber krysalph hp2 van ez 15k körül van darabja akcióba több helyen és meg vagyok vele elégedve.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5874) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

való igaz, lemaradt az autó: 2002 VW Bora
a gondom, h csak a nevesebb márkákról hallottam: good year, hankook, dunloop, bridgestone, continental, toyo, stb.
ilyen, h matador meg hasonlók semmit nem mondanak nekem.

(#5875) Rivaul válasza Sanyi.mTs (#5874) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha nem használod pályán sokat vagy nagyon ütve az autót akkor nincs baj a gazdaságos auchan-tecsó gumikkal (jönnek majd a ledegradálások de sokaknak erre van pénze). A debica pl a gumis szerint is teljesen jó ár érték arányúak. átlag használatra a közép kategóriás gumik megfelelőek hosszabb távra is. Persze ha több idényt és jó minőségbe akarsz utazni akkor komolyabb márkákba is befektethetsz de az komolyabb anyagi vonzatokkal is bír.
Nekem continental, goodyear és firestone gumijaim voltak mind komolyabb darabok de a mostaniakkal is elégedett vagyok. Említett téli, és barum nyárim van, ez se kopik és és bírja a 180 átlagot is, meg a néhai betontépést, és a fékre is jó pedig közel 1700 kiló az autóm terhelve.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5876) DeFranco válasza Rivaul (#5875) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a debica nem azért szar mert szar, (egyébként szar is) hanem mert hajlamos a meglepetésszerű szálszakadásra, amiből komoly durrdefekt lehet, és akkor ennyit az olcsóságról. ha nem is történik baleset, lehet egy új pár gumit venni, akkor meg már michelin árban vagy a végén.

a barum egy nagyságrendekkel jobb, de mégis budget gumi, minimálisan drágább a debicánál.

a többi gazdaságos auchan-tecsó gumi is lehet olcsó, cseszheted, ha vizen nem tapad (2-3 év után biztosan nem, mert úgy felkeményedik, mint egy minőségi gumi 8 év után) és beleállsz az előtted levőbe. nem lesz nagy csatt, csak a lököst bontod le, és akkor tedd a gumi árához a fényezést, meg a malust.

szóval pénztárca ide vagy oda senkit nem beszélnék rá ezekre a gumikra.

barum abból a szempontból jobb, hogy jegyzik, tesztelik, és nem is ér el rossz eredményeket a teszteken, sőt, felső félben végez, mégsem egy ökör ára.

[ Szerkesztve ]

(#5877) Rivaul válasza DeFranco (#5876) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen írtam is módosítva hogy most barum van a kocsin nyáriba ami teljesen jó is. A debica a kispénzű városi kocsikázásra megfelelő. Azért azt nézd hogy mennyit adnak el belőle és mennyi darabra értendő ez az arány. Nagyságrendekkel több megy el belőle mint a drágábból. Ez olyan mint az autóbaleset és a repülőbalesetek visszajelzései. Én pl már 2 garnitúra debi-t koptattam el kis autón de soha nem volt velük bajom. az időtállóságával valóban egyetértek. De van hogy 3 évente van csak 4x8 ezred mint 8 évente 4x25. Persze a rábeszéléstől messze állok csak bevállaltam a sötét oldalt :B

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5878) DeFranco válasza Rivaul (#5877) üzenetére


DeFranco
nagyúr

akármennyit adnak el belőle, akkor is szar a vízen futása és akkor is felkeményedik.

és akkor is annak a leggyakoribb a szálszakadása, nem abszolút értékben, hanem arányaiban.

nekem is volt debica, nekem is szálszakadt (pontosabban még csak húzódott), 3 éves, szite nem is kopott, 185/65R14, 10k-ért vihető a szett. ;]

reszerk: mennyi egy debica? mennyi egy barum? akinek nincs pénze legalább egy barumra, az tegye le az autót és ne autózzon, mert ezzel nem csak magát hanem az én és a családom biztonságát is kockáztatja. ennyi. tudta mivel jár az autótulajdonlás.

szerk: debica 12,5k barum 13,5k 195/65/r15-ön. ennyit erről.

[ Szerkesztve ]

(#5879) Rivaul válasza DeFranco (#5878) üzenetére


Rivaul
addikt

Rohadjak meg most már veszek egy szett debicát és körülöttetek fogok kőrözni ;]

Értem én amit mondasz és ismétlem hogy nem bíztatok senkit, sőt. Csak kibeszéljük a témát :K Leginkább csak a szomorú Magyar valósággal vegyítve írom a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5880) DeFranco válasza Rivaul (#5879) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a magyar melléknév, kisbetű, nem azzal fogod kifejezni a magyarság felé a tiszteletedet, hogy nagy betűvel írod a jelzőt, hanem hogy megtartod a nyelv helyesírási szabályait

a szomorú magyar valóság meg az, hogy mindenki többnek akar látszani, ami, senkinek nem a család szájától kell elvenni a falatot, amikor gumit választ, ez demagógia és nettó faszság. belemagyarázás. van pénz lóra, legyen zabra is, vagy tetszik lecserélni a lovat szamárra.

nem téged minősítelek, de ez a helyzet. lehet szarrágónak lenni (megint csak nem rád értem) de ne ideologizáljuk meg, hogy Magyar Zemberek Sorsa Nehéz meg Ezértartittezazország.

[ Szerkesztve ]

(#5881) Rivaul válasza DeFranco (#5880) üzenetére


Rivaul
addikt

Sztem rossz a nyelvtani felépítésünk. Nekem jobban tetszik nagy betűvel :K Nem Magyarságra hivatkozva mert azzal nem vagyok se túl elégedett se büszke. nagy családdal meg igen is sokat számít a gumi ha egyet értesz ha nem. Más dolog hogy én sem értek vele egyet de ez van. Részemről inkább abbahagyom a gumi kérdést :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5882) MunezXBK válasza Rivaul (#5881) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Vesszőket bírod? :DDD

(#5883) Rivaul válasza MunezXBK (#5882) üzenetére


Rivaul
addikt

Helyesírási vagy életérzés szinten? :DD Mind kettő megkérdőjelezett lett a közelmúltban. Életérzés szinten hozzá vagyok már szokva, írásos formában meg 10 óra melóból jöttem haza így nem érdekel :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5884) VegyesTamás válasza Rivaul (#5869) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

35 a full alvázvédelem mosással együtt :) írj privit számért :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#5885) Rivaul válasza VegyesTamás (#5884) üzenetére


Rivaul
addikt

Az nagyon jó. Megy pm :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5886) nepszter1


nepszter1
addikt

1.Volna itt egy fiat punto 1.2 16v 2001-es folyik belőle az olaj az autószerelő szét szedte és valami szimering csere volt meg valami szíjat cserélt a víz pumpa stb ilyeneket nem kellet viszont ez kb mennyibe kerül az anyagdíjjal és munka díjjal együtt ?

2. Közbe látt az autószerelő hogy a hengerfejbe csak 4 csavart lehet belecsavarni . A menetek tönkre mentek felfúrni nagyobbal ugye nem lehet ez mekkora probléma ?

3. Az ajtó nyikorog meg kell hegeszteni ez mekkkora költség lehet ?
4. Ugye folyt az autóból az olaj és az aljába áll az olaj azt ki kellene takarítani illetve valami védőkkel levonni hogy ne rozsdásodjon .

Ezek mekkora összegek ? Nagyon fontos lenne nem akarom hogy átvágjon az szerelő eléggé szkeptikus vagyok vele .

(#5887) TaaT válasza nepszter1 (#5886) üzenetére


TaaT
veterán

2. "ez mekkora probléma ?"

Hát elég nagy.

3. "Az ajtó nyikorog meg kell hegeszteni ez mekkkora költség lehet?"

Az enyém is nyikorog, de ez a kenőanyag hiánya miatt van, nem értem mit kell ezen hegeszteni.

4. "hogy ne rozsdásodjon."

Az olaj konzervál, alatta nem rozsdál :D

Give them hell Ukraine!

(#5888) Rivaul válasza nepszter1 (#5886) üzenetére


Rivaul
addikt

A váltó szimering anyaga 50 forint a csere már 200 szorosa... Ha ezek a bajok akkor ne 2 foruntos számlára számíts :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5889) DeFranco válasza nepszter1 (#5886) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vissza kellett volna akkor vetetni a szerelovel amikor mondtak itt a tobbiek nem benyelni a bekat. atvagott benneteket egy szettaposott torkaveres szarral, egy forintot nem szabad kolteni ra. kerjetek egy szakvelemenyt a kocsi allapotarol es vetessetek vele vissza. nem lesz egyszeru.

(#5890) nepszter1 válasza DeFranco (#5889) üzenetére


nepszter1
addikt

Megmondta őszintén a srác hogy neki nem kell az autó így a javítást kifizeti azt mondta de se számla semmi nem lesz róla közös megegyezés mert még drágább lesz . Ezért nem vittük vissza meg nagyon komoly herce hurca lenne meg jogi perre is lehetne menni de az annyiba kerülne mint az autó.

De ha nem fizet mondjuk neki jogi perre visszük az ügyet.

[ Szerkesztve ]

(#5891) Rivaul válasza nepszter1 (#5890) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha nem fizet akkor már semmi nem lesz a kezedbe amivel mehetsz perre. Ahogy hozzányúltok bukó a történet ezt mondtuk is :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5892) DeFranco válasza nepszter1 (#5890) üzenetére


DeFranco
nagyúr

'szt ki a pömpölőmet érdekli, hogy neki mi kell meg mi nem kell?

de jó, akkor gondolkodjunk logikusan:

tudta, hogy mit ad el nektek? nyilván tudta, profi, ő tudja a legjobban hogy mit vesz meg meg mit ad el, ebből él. te nem vagy profi, én nem vagyok az, mi gyakorlatilag csak tippelgetni tudunk azon a piacon, ahol neki teljes rálátása van. pontosan tudta, hogy mit ad el nektek. szart.

megjavíttathatta volna, ha a akarja? persze, megjavíttathatta volna, méghozzá sokkal olcsóbban, mint amennyiért ti most megcsináltatjátok, de nem akarta megjavítani, mert így szarul is eladja. öntött bele pici csodaadalékot, amivel a próbakört megbírja, aztán szaladjon a paraszt. mi következik ebből?

ki fogja fizetni nektek a javítást, vagy annak egy értékelhető részét? lócitromot fogja kifizetni, egy fillért nem fog adni, ha erre a kocsira költeni akart volna, megtette volna mielőtt eladja.

miért húzza mégis az időt, és miért mondja mégis, hogy csináltassátok meg? azért, mert nagyon jól tudja, hogy innentől kezdve, ha százezres nagyságrendben belelapátoltok pénzt a kocsiba, onnantól van neki nyert ügye, mert onnantól már nem fogtok elállni a szerződéstől. egyrészt onnantól bizonyíthatatlan, hogy mennyire az ő sara a dolog, és mennyire volt eredendően szar az autó, amikor megvettétek, másrészt meg rálocsoltatok egy csomó pénzt. legrosszabb esetben felajánlja, hogy OK, akkor pénz vissza, és az életben nem láttátok egymást. belementek? nem mentek bele, mert bukjátok az átírást, meg bukjátok azt a rakat lóvét, amit beleöltetek, mert abból egy fillért nem fog visszaadni, nagyon-nagyon maximum csak a vételárat.

inkább meg fogjátok tartani az autót, akkor is ha szar, akkor is, ha még így is véres a torka, mert már túl sokat buknátok rajta. ez pszichológia. játékelmélet.

és ezt ő pontosan tudja. ebből él. ezért küldött benneteket szervízbe. és ezért nem lett volna szabad állapotfelmérésen kívül semmit nem megcsináltatni rajta, hanem az első komoly hibánál látlelet és vissza a feladónak az egész szar úgy ahogy van, kenje a hajára. az sem lett volna egyszerű kör, de lett volna esélyetek.

[ Szerkesztve ]

(#5893) -v- válasza nepszter1 (#5890) üzenetére


-v-
addikt

Megmondta őszintén a srác hogy neki nem kell az autó

Azt nem csodálom :))

(#5894) Tüzi válasza TaaT (#5887) üzenetére

4:
Nem látott még jó kis dízel tipo-t :DDD Az full rozsdamentes alvázzal rendelkező autó, mert orrán-száján dől az olaj :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5895) Rivaul


Rivaul
addikt

Tetszik és jó ötletnek is tartom az indexes tükröt. Drága lenne az enyémet lecserélni mivel elektromos is, és fűthető is. Van valami esztétikusan felrakható kiegészítő ilyen célra?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5896) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

(#5897) Rivaul válasza MunezXBK (#5896) üzenetére


Rivaul
addikt

:D Nem sok esélyt látok rá. Ha tud is valamit az se lehet nagyon pontos csak a lejelentett eseteket nézheti max. Az pedig sokszor elenyésző. 3k-ért nem én tesztelném le :N Jó szem de inkább festékmérő a biztos.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5898) Rivaul


Rivaul
addikt

Rover forumos kolléga röviden. Elment horgászni, 30 perces sárba ragadás, ezalatt váltó megfő a gyilkolástól. 10 perc használhatatlanság után 2-be 60 km haza... Szerelőhöz bevisz, mire hozzájutott addigra váltó kihűl és jó. Másnap öröm és újra horgászat, szintén ragadás és váltófőzés. Haza 60km 2-be :)) Mire szerelőt lát váltó kihűl és jó megint. Van akinek kemény az élete :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#5899) qnadam válasza Rivaul (#5898) üzenetére


qnadam
veterán

vadász, vadász... horgász, horgász...

istálló? gazemberség? hupákolás?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.