Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) szatocs


szatocs
őstag

[link]

=== Szatocs ===

(#4802) Viewsonic válasza szatocs (#4800) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

piros

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4803) szatocs válasza Viewsonic (#4802) üzenetére


szatocs
őstag

Ok, akkor az lehetett az, mert volt kinn aegy kék is, de az nem R volt.

=== Szatocs ===

(#4804) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Nezzetek kit tanatam Nketek???:- )))
[link]

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4805) szatocs válasza neduddki (#4804) üzenetére


szatocs
őstag

Nem ismerős:B

=== Szatocs ===

(#4806) Dumb


Dumb
senior tag

Kriván Dezső Funny car-jával Tökölön. 3000 ló, 1000kg, metanol üzemanyag, 8.6 V8. Igazi, tapadós pályán 1 alatt van 100-on, 380 a vége (400m alatt) :) Saját videó. Veszettül fújt a szél, 30-40 km/h :(
[link]
itt 320-at ment, kb 7.5-8 sec alatt :F

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#4807) szatocs válasza Dumb (#4806) üzenetére


szatocs
őstag

Ja, így már ok:)

=== Szatocs ===

(#4808) Oly


Oly
senior tag

Riasztó ügyben van valakinek valami tapasztalata a [link]-elt szettel?
Tetszik, hogy reggel az erkélyről egy gombnyomással beindíthatom... mire leérek a kocsihoz már üzemi hőmérsékleten van a motor.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4809) szatocs válasza Oly (#4808) üzenetére


szatocs
őstag

Ezt még nem láttam, de a Pajzs rendszer sztem jobb, márcsak azért is, mert ha ellopjáők az autót, akkor az aktuális vételárát kifizetik Neked a Pajzsnál. Lehet, hogy drágább, de sztem ez a garancia viszi a prímet.

=== Szatocs ===

(#4810) forceberg válasza Oly (#4808) üzenetére


forceberg
veterán

Te mindig üresben parkolsz, kézifékkel? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#4811) Oly válasza forceberg (#4810) üzenetére


Oly
senior tag

Padka felé lejt a parkoló... ;]

Egyébként mindig egyesben parkolok, kéziféket pedig csak, ha nagyon muszáj akkor húzom be.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4812) Viewsonic


Viewsonic
aktív tag

Az igért Hungaroringes video,WRX (STI 440Le incar,)
sztem elég jó lett (,joképpel,és a hangok mar elég szépen hallatszanak belülről is! igaz igazából kb 3x ilyen hangos minden ) :C
[link]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4813) Viewsonic


Viewsonic
aktív tag

még1 kör :
[link]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4814) dokar


dokar
addikt

Year Driver Vehicle Speed mph Speed km/h
1927 Don Waite The Edelbrock Special 192 309
1935 Malcolm Campbell Blue Bird 301.129 484.620
1963 Craig Breedlove Spirit of America 407.447 655.722
1964 Art Arfons The Green Monster 434.022 664.694
1965 Craig Breedlove Spirit of America - Sonic 1 600.601 966.574
1995 Steve Millen 300zx Twin Turbo 260.34 432.45
1970 Gary Gabelich Blue Flame 622.407 1001.67

extra - SEXRay

(#4815) Viewsonic


Viewsonic
aktív tag

még ez lemaradt:
996 turbo s(450le+tiptronic) vs. STI440 Porsche-val nehez jól rajtolni a váltó miatt..
állóból: [link]
ujra állóból: [link]
kinti felvétel: [link]

Porsche gyárilag is iszonyat keményet ment,ilyen még nemvolt hogy vmi elpicsázta a (hát igen a bajorok :R ) Subarut :DDD :C

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4816) hferka válasza Viewsonic (#4815) üzenetére


hferka
csendes tag

baaz megnéztem a videokat,aztaku.... nagyon állat :Y :C

(#4817) dragonfx válasza Viewsonic (#4815) üzenetére


dragonfx
veterán

fúúú de kemény, ha az a rajt jó lett volna irtót ráver az imprezára. A váltó ennyit lefog a rajtnál a porschén????.....De mintha nem is vette volna komolyana rajtot a porschés mintha csak elindult az sti, azt utána gondolta volna na jó megmutatóm mit tud. :B

Gondolom olyna 2 kiló körül mehettek mikor lehagyta.....Ez az elöző turbo, a mostani már 480 lovas........Hát igen 1 hamann-os vagy egy ac schnitzeres new M3at megnéznék ez a kettő melett.

Amugy a 640x480as videot mivel csináltad?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4818) Viewsonic válasza dragonfx (#4817) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

akkor sorba válaszok :)

Tiptronic váltóval alapjáraton tud csak elindulni de ígyis 4,2sec 0-100ra
120km/h nál kezd iszonyatosan kapaszkodni és 180km/h nál már 1autóval van elöttünk :Y
997 Turbo az brutál :R Szeretem nagyon az m3-akat a legujabb se rossz de annak semmi esélye nem lenne állóból max 100 felett de még ottse biztos.
Amúgy elvileg a 996Turbo S full gyári,de nemmehet el így a Subarunak mivel németországból van lehet az elözö kinti tulaja megchippelte ami kapásból +40le-t jelent !
Az a másik hogy haverom m6-át is elverte gurulóból végig pedig az m6 is kegyetlenül megy 150km/h felett.. szal érdekes

a Videot digit fényképezővel csinaltam Olympus C750UltraZoom-al video felvevő képessége nem vmi fényes de viszont nagyon szép képeket csinál.

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#4819) dragonfx válasza Viewsonic (#4818) üzenetére


dragonfx
veterán

Azért vedd bele, hogy nemhiába van ott a nevében a turbo......
Az 1 ponton hirtelen fellépő nagy gyorsulás sokat számít.De azért egy porsche csak porsche a subaru meg subaru, nekem nem 1 kategória a kettő, mindnekettő csodás autó de 1 lapon említeni őket szerintme hibás döntés, ahogyan az m6 sem ide tartozik, és m3 sem. De azért kíváncsi lennék, az V8 meg 420 ló nem lehet gyengus. :B ....De pl egy háziverseny, m5, m6, m3 :DDD is érdekesnek ígérkezne. És jól gondoltam hogy az új biturbós 335ci hez ha hozzányúlnak közel m3 szintű autó lesz hát, schnitzerék 380at hoztak ki belőle.....azért hamm hammm...elég közel van a 420hoz sőt nem is lepődnék meg ha elverné tán, mert a biturbó csak biturbó marad.

Ha ilyne style autók, akkor ugy mondanám, m6, continental gt, s600 amg......ez 1 csoport.
A másik meg wrx sti, lancer evo, eclipse, civic.....
Ha meg m3, akkor s4, cl55 amg, és porsche turbo....

Remélem sikerült érzékeltetnem mire gondolok

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4820) Dumb válasza dragonfx (#4819) üzenetére


Dumb
senior tag

Szerintem egy STi meg EVO, irtó messze van egy Civictől :B

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#4821) szatocs válasza Dumb (#4820) üzenetére


szatocs
őstag

Valami hasonlóra gondoltam én is, ha csak a motor teljesítményét, a 4WD - t, meg a turbo - t nézzük. De árban is feljebb van az említett két autó, mint egy civic. Azon a 2 - 3 millás többleten, ami az autók árai között van, ha mind tuningra költjük (jó minőségű), akkor már megközelíti a civic ezeket az autókat. Type-R - t tekintve term.

[Szerkesztve]

=== Szatocs ===

(#4822) dragonfx válasza Dumb (#4820) üzenetére


dragonfx
veterán

igen árban teljesítményben , de ugyanúgy tuner car, csak erre gondoltam. De mondjuk nem ismerem a civicet de mndjuk ha a vti-re rátesznek egy turbót, meg a mociban okoskodnak cserélgetnek pár alkatrészt szerintem pariban van az említett kettővel.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4823) dragonfx


dragonfx
veterán

Mekkorát ütne.... :Y :Y
[link] [link] [link] [link]

u.i.:ez esetben mindig felkapcoslnám a lámpát ha kell ha nem :D

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4824) szatocs válasza dragonfx (#4823) üzenetére


szatocs
őstag

Nem is írok már rájuk semmit:)

=== Szatocs ===

(#4825) dragonfx válasza szatocs (#4824) üzenetére


dragonfx
veterán

szavakkal nem leírható mi :B ;)

Amugy a 2. és a 4. félgyári ugyanis a coupén ilyne ledes van


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4826) Azazello-


Azazello-
senior tag

udv!

meg tudna nekem valaki mondani, hogy 2006-os ford fiestara milyen felni megy ra, es mekkora a maximum atalakitgatas, rugocsere stb nelkul? mind felni mind gumi teren.

teljesen hulye vagyok a dologhoz, keretik nem kirohogni :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#4827) dokar válasza Azazello- (#4826) üzenetére


dokar
addikt

R15-ösben: 195/50
R16-osban: 185/45

[Szerkesztve]

extra - SEXRay

(#4828) Azazello- válasza dokar (#4827) üzenetére


Azazello-
senior tag

koszi!

es mekkora az atmeroje? 108? mintha ilyen szamra emlekeznek... :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#4829) dokar válasza Azazello- (#4828) üzenetére


dokar
addikt

195/50/R15: 195mm-es széles gumi, melynek magassága 50%-a a szélességének és 15 colos felnire szerelhető.

kerék átmérő: 576.00
futófelület: 1809.56


[Szerkesztve]

extra - SEXRay

(#4830) Azazello- válasza dokar (#4829) üzenetére


Azazello-
senior tag

asszem ezt ertettem, de van valami ami alapjan nem mindegy a felni tipusa. kerekagy atmere talan. asszem ez volt 108

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#4831) KrAt


KrAt
veterán

[link] Autós tali - akinek lenne kedve :)

(#4832) dragonfx


dragonfx
veterán

[link]

no comment.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4833) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Esetleg valaki tudna adni nekem linket,vagy teloszamot esetleg elerhetoseget,olyan cegrol ahol:Az autora egyedileg gyartanak sport hatso/kozepdobot,es olyanra hangoljak be amijenre en szeretnem.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4834) dokar válasza DeadMeat (#4833) üzenetére


dokar
addikt

Te tudod milyen paraméterekkel rendelkező dobok kellenek a verdádra?
Esetleg azt is tudod, hogy milyenre szeretnéd hangolni?

Sok helyen vannak különböző dobok, melyekről lehet tudni, hogy milyen kocsi- és motortípusokhoz alkalmazható és hogy ezeknél milyen hatást lehet elérni.

extra - SEXRay

(#4835) DeadMeat válasza dokar (#4834) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mar nezegettem,igen folvannak irva a meretparameterek.Hanolasara van elkepzelesem,de azt hallani kell,h megfelelo legyen.
Neztem ezeket az univerzalis dobokat,auto fajta/motor szerint is leteznek variaciok,de tob okbol is inkabb az egyedi:
Az univ. az esetek 90%-ban amit neztem 3 hang szerint kaphatoak.Ez azert nem jo nekem mert a leghalkabb nagyon halk,a kozepes nekem mar hangos...
Nem akarom szetbarmolni a lokharitot,mert faszul van megoldva gyarilag lefele hajlik takarva a kipufogot,igy oval veg is kilove,a folfele kanyarodos,meg szvsz csunya.
Igy marad nekem az egyedi gyartasu.

Amugy van otthon 1 powerfull sportdob oval veggel ha esetleg valakinek kellene. cca 1000km van benne

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4836) dokar válasza DeadMeat (#4835) üzenetére


dokar
addikt

Az univ. az esetek 90%-ban amit neztem 3 hang szerint kaphatoak

és a hangolható dobokkal mi a helyzet? ;)

Nem akarom szetbarmolni a lokharitot,mert faszul van megoldva gyarilag lefele hajlik takarva a kipufogot,igy oval veg is kilove,a folfele kanyarodos,meg szvsz csunya.

a hátsódob és a vég két különböző dolog. olyan véget raksz rá amilyet akarsz.
az esőgyűjtős nekem sem tetszik. :DDD

extra - SEXRay

(#4837) DeadMeat válasza dokar (#4836) üzenetére


DeadMeat
veterán

Amiket en eddig neztem,(lehet csak rosz helyen)ezt jelentette a hangolhato :U
Es mind veggel van szerelve... az is ami otthon porosodik a garazsban :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4838) dokar válasza DeadMeat (#4837) üzenetére


dokar
addikt

hát nálam olyan volt, hogy választhattam dobot és külön véget is

egy kis idézet:

''A három-utas dugattyúrendszer lehetővé teszi a SOUNDTECHNIC sport hátsó dob tulajdonosa részére, hogy járműve kipufogó hangját manuálisan egy külső állítófogantyú 0-360 fokos elforgatásával típustól függően 30-100 dB-ig igénye szerint beállítsa. A fogantyú a dobpalást jobb oldalán hátul helyezkedik el, mellyel az autó hátsó része felol benyúlva - akár az utcán is változtatható a kipufogódob hangzása. Célszerűazonban a beállítás előt 10-15 perc várakozás - amennyiben a járműet előzőleg folyamatosan használtuk -, biztosítván így a kipufogódob lehűlését. A dob belső szerkezete úgy lett megtervezve, hogy a dugattyúrendszer tetszőleges állásában az autó maximális teljesítménye és nyomatéka azonosan - a gyárihoz képest - megnövekedett legyen, különbség mindössze a jelleggörbék felfutásában, tehát az egyes fordulatszám tartományokhoz tartozó értékekben jelentkezik.''

extra - SEXRay

(#4839) DeadMeat válasza dokar (#4838) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ey korrekt lehet.Hol vasaroltad ha szabad kerdezni?
Amugy talaltam nehany imondottan a traktorra keszitett sportdobot,horribilis osszegekert... de az tuti passzentos legalabb ra.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4840) Dashes


Dashes
őstag

R8 teszt Fifth Gear-ben, nemrég vágtam ki.
[link]

(#4841) dokar válasza DeadMeat (#4839) üzenetére


dokar
addikt

enyém nem a hangolható, nekem kipufogós srác csinálta, de korrekt arc.

extra - SEXRay

(#4842) szatocs válasza Dashes (#4840) üzenetére


szatocs
őstag

Kipróbálnám:D

=== Szatocs ===

(#4843) stangli válasza Dashes (#4840) üzenetére


stangli
senior tag

Erre mondanám azt, hogy ''ha egy ilyenbe be ülnék, semmi perc alatt el is élveznék maga a vezetés érzésétől'' :R

amúgy az Audi nagyon odapörökölt, nagyon de nagyon...

(#4844) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

[link]

Ehhez azért kell tudni.

(#4845) bambano válasza Dashes (#4840) üzenetére


bambano
titán

Volt, hogy egyenesen ment vele a figura :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4846) bobsys válasza Dashes (#4840) üzenetére


bobsys
addikt

deszar, 8000nél piros, egy jobb honda 9000-10000ig pörög :)
perszehogykéne :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#4847) Dashes válasza bobsys (#4846) üzenetére


Dashes
őstag

Igaz, de ez egy szar V8-as , ami nem nagyon szokott 10e-t pörögni ;) Amúgy azt tervezik hogy belerakják a Lambo 5.0-es motorját ;] ;) És ''csak'' 30 millió a ''fapados''.

(#4848) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Integra, nézz erre!

Olvastam egy cikket az új Honda Legendről, ami meglehetősen lehúzza a gépet. Neked mi a véleményed erről az autóról? Kissé morcos lettem a ''teszt'' írójának megállapításaitól...

https://www.coreinfinity.tech

(#4849) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok!

Ehhez ért valaki? [link]
Állítólag egy kapszula, amit ha bedobunk a tankba, akkor csökken a fogyasztás, dinamikusabb lesz a kocsi stb.
Nekem eléggé átverésszagúnak tűnik, pláne hogy jutalékos rendszerben kell rátukmálni az emberre.

(#4850) sh4d0w válasza lesaux (#4849) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Érteni nem értek hozzá, de nagyon kamuszagúnak tűnik a dolog. Nincs az a 99-es Ford, aminek a kibocsátása 0, legfeljebb, ha nincs benne motor. Egyébként meg milyen kibocsátása volt 0?

Egyébként ha lenne ilyen cucc, hol vannak a nagyágyúk ajánlásai?

[Szerkesztve]

https://www.coreinfinity.tech

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.