Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#213028) Micsurin válasza Qru (#212876) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Még nem volt időm hívni Imit de a héten megejtem mert valamiért az E10-re enyhén de szaggatva jár amint E5 kerül bele teljesen jól érzi magát és a vicc mondom EGR takarítva lett
a gyertyák újak, van 2db új trafó a többi még jó volt, Imi nézett anno tavasszal hézagot is de minden rendben volt utána is, megnézem a héten ha valahol pálya mentén tankolom tele akkor mit muzsikál. Eddig vicc de itt a környékbeli kutak közül csak a Lukoilos 95-össel volt el. :DDD
Igen mindenki Imit ajánlotta anno is.

edit.: lelustítva sem lehet fater az aki néha nyugdíjasan hajtja én azért 3,500-4 közé elforgatom kapcsolás előtt, hogy azért mozogjon is már a kasztni ne csak berregjünk. De őszintén ez mindenhogy is lassú. :DDD

boldi nem tudom már hol írtad megnéztem a szilentet, nem jó de nem is tragikus. A kisujjam már éppen nem fér be alá. Lehet ha megcsörgetem Imit erre is rákérdezek mikor, mennyi na meg akkor már négy tárcsa is kéne műszaki előtt meg egy teljes kipufogó rendszer. :DDD :DDD

tboy93 nekünk is te ajánlottad anno! :D :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.