Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag
LOGOUT blog

Vajon ezek a típusok jobb alternatívák?
-Lenovo LOQ 15IRX9 2024
-Acer Nitro 16 (AN16-51) 2023
-HP Victus 16
-ASUS TUF A15 FA507NU

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#2) Juhaszatti válasza MikaVejneGI (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az idei LOQ-ban, a TUF-ban, meg a Nitro 16-ban is jobb kijelző van, mint abban amit most teszteltek. Azok 100% sRGB-sek.

(#3) scdlsc


scdlsc
aktív tag

A kijelző közepére nem akarnak rakni egy matricát? Kinézed a megfelelő gépet, kicsengetsz érte 400 ezer forintot, majd "kapargathatod" róla a matricákat. :(

(#4) Patrik.Varga


Patrik.Varga
tag

Ti kaptatok ezért a "tesztért" pénzt?
Egy határozott "nem éri meg" plecsnit kellett volna adni rá.

A 2110-es nokiában jobb kijelző volt, mint ebben 2024-ben.
A hűtés még a botrányos jejzőt sem éri meg
Csatlakozók a 2010-es éveket idézik.

Úgy 180e forintot ér kb ez a szutyok. :-(

(#5) plömplöm


plömplöm
őstag

"numerikus résszel is rendelkező"

hát én erre a numerikus részre nem lennék büszke. darabra megvannak a gombok, de így szanaszéjjeldobálni, hát akkor már inkább hagyták volna le róla.

az akku kábelének 360°-os visszahajtása is egy gyöngyszem.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#6) Gergello


Gergello
addikt

Tragikus kialakítású a hűtés.

(#7) Ryan_Sanchez válasza Gergello (#6) üzenetére


Ryan_Sanchez
tag

Jaja én is azt néztem, a 3. heat pipe miért nem megy el a proci-ig?

[ Szerkesztve ]

(#8) NandoXXL válasza Patrik.Varga (#4) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Olyan ez a lapcsalád, mint a pártok. Belekényelmesedett megélhetési állás/vállalkozás, a valóság nem számít, semmi nem számít, csak legyen pénz. Inkább lenne hobbi blog, és ki lehetne rakni minden fizetett szerkesztőt.

(#9) Deske89 válasza Patrik.Varga (#4) üzenetére


Deske89
csendes tag

Már csak kíváncsiságból, milyen csatlakozókínálat legyen rajta, vagy mi az amit hiányolsz?

(#10) himpike


himpike
aktív tag

Egyáltalán minek ebbe i7...?

(#11) BluGain válasza MikaVejneGI (#1) üzenetére


BluGain
csendes tag

Nemrég vettem egy ASUS TUF Gaming A15 FA507 -ot és nagyon elégedett vagyok vele részletes véleményemet megtaláljátok az árukeresőn, ha rákerestek erre:

ASUS TUF Gaming A15 FA507NU-LP031W

Jelenleg remek áron is kapható, csapjatok le!

Részletes teszt róla:
https://www.notebookcheck.net/Asus-TUF-Gaming-A15-laptop-review-A-budget-gamer-with-an-RTX-4050-and-a-144-Hz-screen.725720.0.html

[ Szerkesztve ]

(#12) cs.zs.


cs.zs.
addikt

250 nit, 60% sRGB?
Úgy gondolják, hogy úgyis rákötsz egy normális monitort, és majd azt nézed?

Jaaaa megvaaaan!
Fullos Excelre/Wordre találták ki ezt a gépet, ahhoz kell majd a jó proci, meg a bővíthető RAM, a kijelző meg szintén ahhoz passzol!
Ez egy irodai munkagép bakker! :))

...itt kérem mindenki!

(#13) eladogeppc válasza BluGain (#11) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szia ! A hűtésre panaszkodnak sok oldalon illetve a hangos ventilátor zajra. Mennyire igaz ?
Mondjuk én ezt néztem ki:
Asus TUF Gaming

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#14) Wima válasza eladogeppc (#13) üzenetére


Wima
újonc

Összes gamer laptop ilyen gyász hangos.... Szó szerint vadászgép 😄 anno egy tuf-OM volt sima gtx el már az is olyan hangos volt hogy nem igaz (teljesítmény módba) Most egy Acer-Nitro-V-ANV15-51-50W6 használok, ez se különb.. Viszont! Az érdekelne engem ha már teszt a dsr,hogy lehet kapcsolni? Ha fel rakom tv egyből lehet mindent de alap 144hz Kijelzőn nem enged semmit, magyarán nincs x fel bontás amit maga az rtx kínálna! Olvadtam itt a Hibrid témáról is viszont próbáltam integráltat le tiltani hogy csak a 3050 menjen semmi változás dsr nuku.... valakinek valami ötlet tapasztalat? (egy játékba sem enged fwlbontast feljebb tolni) Msi néztük videó kártyát terheli megy minden viszont igazából egy normál kártya lenne nem egy rtx aminek lenne előnye dsr dlls stb Előre is köszike, :R :R :R

(#15) eladogeppc válasza Wima (#14) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem is értem mi az a dsr

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.