Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#203358) sutszi válasza Qru (#203353) üzenetére


sutszi
veterán

Nekem 7 éve hozta úgy a szükség hogy oszkároznom kellett, Pécs - BP távon. Szerintem alapvetően szerencsém volt. Volt egy srác...mérsékelten beszélgetős, de normális arc. Volt egy 40-es házaspár. Gyakorlatilag olyan csend volt, hogy elaludtam félúton. Illetve volt még egy sofőröm. Később tudtam meg, hogy ismert színész. Balikó Tamás. Sajnos még abban az évben meghalt. :( De ő is teljesen normális sofőr volt... Szóval tiszta oroszrulett ki mit kap ki...

Viszont szintén ezen a távon meg még azon is túl vonatoztam sokat... és igaz, hogy pár évet már kihagytam...de ami volt az csak elvette a kedvem vonatozástól, miközben amúgy meg nagyon bírom a vonatokat. :D
Szinte mindig volt probléma a klímával...halál ilyen melegbe. Vagy egy utastárssal volt probléma aki 30 fokban akart ülni. De mindenféle bug volt a rendszerben. Mozdonycsere mert menet közben fékhiba lett... :DDD Valakit elcsapott a vonat ezért azon a vonalon 2 órás késés...
Ráadásul én elhiszem, néhányan itt romantikusnak élik meg a vonatot...de amíg 1 bőröndöd van ez igaz is. De amint ketten mentek és több napra... hát ott megjelenik még pár táska és bőrönd. :DDD

--------------------------------------------------------

Ma úgy 2 körül a Lehel - Róbert kereszteződésnél jöttünk...ott rendőr, tűzoltó, mentő találkozó volt. Ketten valahogy összekanyarodtak... Végig állt az M3 felé vezető oldal.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.