Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#203051) kisza25 válasza stickermajom (#203047) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nem érted mi? Én most akarok autót venni, akkor mennyibe fog kerülni nekem a spring? 4M Ft-ért megérheti, ezzel nem is vitatkozok, de ennyiért 300 kiváltságos embernek sikerült megvenni. Ma bemegyek a szalonba és 6M Ft és ez így is marad a következő támogatásig. Mennyi autó mozog ma Magyarországon? 4 millió? 1500 autót tudtak venni támogatással, már csak ~2500 év és mindenki sorra kerül ;]
Ez megint csak politika, hogy elmondhassák, hogy ilyen támogatás is volt

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#203052) Reggie0 válasza stickermajom (#203047) üzenetére


Reggie0
félisten

Van aki a Dacia Spring-et 4M-ert megveszi?

(#203053) bitpork válasza rasotamas (#203048) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kérlek ne bántódj meg, de nagyon-nagyon sivár életed lehet.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#203054) Reggie0 válasza bitpork (#203053) üzenetére


Reggie0
félisten

Miert?

(#203055) stickermajom válasza kisza25 (#203051) üzenetére


stickermajom
addikt

A pályázat előtt az volt a bajod, hogy á úgyse tudja senki megvenni annyiért. Most, hogy látszólag a megrendelt autók háromnegyedét mégis sikerül megvenni 4-ért, az a baj, hogy a pályázat kifutása után nem tudod megvenni annyiért. Ez utóbbi azért nem túl nagy meglepetés. A Dacia szvsz teljesítette ezzel a célját, megvan a kvóta autója, magánszemély 6-ért úgysem fog venni belőle, max cégek, ahol le tudják írni. Ez a pályázat így win-win, mind a a kereskedéseknek, mind a vásárlóknak.

Nyilvánvalóan politika az egész, az EU-s támogatások lehívásához szükséges. Szerintem amúgy így választások előtt fognak még találni kis alamizsnát augusztusra és októberre. Rengetegen azokra a körökre időzítették volna a vásárlást.

[ Szerkesztve ]

(#203056) MC Pite válasza kisza25 (#203051) üzenetére


MC Pite
veterán

Ez olyan mint amikor fél évig a cikkekben a támogatott árat írták a villanyautókhoz, alapból. Amikor ugye bő egy nap alatt elfogyott, akkor meg minek azt írják ki?
Ugye nem mindegy, hogy bő 6 milláról cikkeznek egy CitigoIV/eUP-nál, vagy bő 9 milla a valóságban.

2020 augusztusi cikk:
"Az autó ára a magasabb felszereltséggel 7 518 400 Ft, ami még kedvezmények nélkül is jó ár lenne, ha lehetne kapni …"
"2020. szept. 3., Cs 15:22
Kedves Péter,

Az alábbiakban küldöm az új e-up ár és felszereltséglistáját. A nagyon gyors kvótakimerülés miatt holnap 14:00-ig van lehetőségünk e-up modell rendelést feladni a gyár felé (azaz levél megkapásától számítva 20 órán belül át kell érjen az utalás és be kell menjek aláírni, hogy juthasson belőle). https://gpt-live.porsche.co.at/hu/brand/V/pricelist/1169_e_up_.pdf
Várom mielőbbi visszajelzését."
Ami 9mFt a 800ezres kedvezménnyel, amit elvileg megadnak, de nem tudta megígérni a kereskedő. (Egy Elektromos autóban az ülésfűtés opció?! Világítás sárga 1100 lumenes 2 izzószálas H4, felárért sincs normális, legalább Citigo szintű világítás? VW-nél az 1.2 tonna alá felárért raknak 15ös 165ös ECO gumis kereket, további felárért sincs normálisabb (mint a Skodánál pl)?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#203057) Tsebacsi válasza mandleee (#203045) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez szép és ügyes. Mondom, a probléma forrása az Asszony és hogy ne gyűrődjön a cucca. Kész, innentől vagy bőrönd vagy semmi :D

Mai balfaszság: Beállok a Lidl-be, bedugom az autót az oszlopba, öröm mert vagy fél órát bent leszek, erre nem elfelejtem megnyomni a gombot, hogy elinduljon a töltést?! :W
Önmagam ellensége vagyok néha. :(((

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#203058) bitpork válasza Reggie0 (#203054) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Aki az autójának a minden költségét is vezeti , az lélekben már halott. De legalábbis nem autóbuzi. autópedofil. autómániás.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#203059) Tsebacsi válasza bitpork (#203058) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vannak kivételek, én többször megpróbáltam elkezdeni és pontosan vezetni mindent, de az én agyam egy lyukas sajt szita, plusz lusta is vagyok, meg időm sincs mindig mindent beírni, de kifogásgyártásban kiváló vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#203060) Gabesz87 válasza Tsebacsi (#203057) üzenetére


Gabesz87
addikt

Lidl töltő katasztrófa. Mi a XI. kerben a Fehérvári utiba szoktunk menni néha csütörtökön, mert előtte arrafelé van dolgunk. 4-bol 1-2 működik többnyire. Egyik alkalommal meg hiába bedugtam, elinditottam, nem töltött. Közben leállt, vagy a fene tudja.

(#203061) BigBlackDog válasza bitpork (#203058) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nálam is azért hobbi volt az xlsx könyvelés a saját autóimnál. Szerintem inkább ott lehet a határvonal, hogy a megjelenő számok mennyire gyakorolnak hatást az autóval kapcsolatos döntésekre.

(#203062) Qru válasza bitpork (#203058) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor még menthető eset vagyok, mert csak a benzinre költött pénzt írom a többi költséget nem. Bár ez Jappán autó, azt ugye csak tankolni kell. Oh wait... ;]

#nincsbennetarcsi

(#203063) Tsebacsi válasza Gabesz87 (#203060) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Eddig még nem volt bajom vele, nade most :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#203064) mandleee válasza Tsebacsi (#203057) üzenetére


mandleee
tag

Ha megfigyeled a középső bőrönd. :)

Tippek:
- ha gurulós bőrönd, csakis olyat ahol 2 kerék van (kisebb, több hely van pakolni)
- Fapados légitársaságok által elfogadott kézipoggyász méretek között lehet egész olcsón is kifogni (kevés helyet foglal, plusz ha repültök akkor is van kéznél táska) A rynair korlátja azt hiszem a legkisebb, az mindenhova befér.
- Nyilván az ultimate egy sportáska, abba jobban lehet pakolni, most nekem is hátizsák/sportáska egyveleg van, decathlonba vettem, méretre picit kisebb, de jobban lehet pakolni

Most egy nagy kocsiba nem mérőszalaggal vesz táskát az ember, de hidd el, ez szép kör volt, mire ez így kialakult :D (a jobbost direkt repülő utakhoz vettem)

(#203065) kisza25 válasza stickermajom (#203055) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én azt sose írtam, hogy senki nem tudja megvenni, én azt írtam, hogy a támogatás 5 perc alatt el fog fogyni és ezért felesleges a 4M Ft árral számolni, mert annyiért nagyon kevesen fognak tudni venni és a 300 ember szerintem nagyon kevés, de még az 1500 is a jelenlegi magyar autópark méretéhez képest láthatatlan. Ez nem elektromos átállás....
Ennek a támogatásnak ebben a formában semmi értelme, csak lobogtatni lehet, hogy ilyen is volt.
Aminek szerintem értelme lenne, hogy mondjuk a 15 évesnél idősebb autók új autóra való cserélését támogatnák valamilyen formában, mert jelenleg a régi autók a legszennyezőbbek és 1500db elektromos autó nem fogja elhozni a Kánaánt.
Amúgy kb az összes gyártó tudja, hogy az elektromos autó jelenlegi formája zsákutca, nincsen meg rá az infrastruktúra, mindenki csak azért gyártja, hogy a co2 kvóta meglegyen, még a tesla is veszteséggel ad el minden autót, a részvények árfolyama miatt tud nyereséges lenni.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#203066) Tsebacsi válasza mandleee (#203064) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az nem bőrönd, az nálunk gurulós kézitáska :D
Az én nagy utazós bőröndöm az valami 75x54x30-as. Ha megyünk valahova legalább 1 hétre, én ezt viszem, asszony a sajátját, ami szintén ilyen 70x45x25 körüli.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#203067) kisza25 válasza bitpork (#203058) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem sms jön minden kártyás tranzakcióról, kiszámoltam eddig mennyi ment el az autóra, kár volt :D (230eFt 3,5 hónap alatt, de ebben benne van az éves biztosítás+casco+megye matrica is és a köztes szerviz(24eFt) és 4200km, szóval a java üzemanyag és elvileg decemberig csak tankolni kell, ja nem kell vennem téli gumit/4évszakost )

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#203068) Qru válasza kisza25 (#203067) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Már biztos írtad, de milyen 4S gumi van rajta?

#nincsbennetarcsi

(#203069) Reggie0 válasza bitpork (#203058) üzenetére


Reggie0
félisten

Pedig tok normalis, ha szamlat kapnek rola, nekem is meglenne :D En az utolso 100 forintos kisboltos vasarlas blokkjat is szkennelem es jegyzem. Mondjuk nalam az a masik fele, hogy probalok papir/irat mentes haztartast vezetni, igy mindent szkennelek, ami meg nem nagyon fontos irat, azt rogton le is daralom.

[ Szerkesztve ]

(#203070) Doki16 válasza Tsebacsi (#203057) üzenetére


Doki16
addikt

Ha az vigasztal akkor jobb ha tudod, hogy gombbal indítva csak 10 percet megy a töltés :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#203071) mandleee válasza Tsebacsi (#203066) üzenetére


mandleee
tag

Nem mondom, hogy nem tudnám kihasználni, de azért nem pici. :Y
Hátsó üléseket le lehet hajtani a bmwbe? Mi a hátsó ülésre szoktunk még néha pakolni, vagy szatyrokat bedobni a hátsó lábtérbe, sok cucc esetén lehajtani a hátsó üléseket. A profik úgy pakolnak, hogy a csomagtartó a táska, akkor több minden befér. :D

(#203072) Tsebacsi válasza Doki16 (#203070) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem, azt írják fél órát megy.

#203071mandleee: Le lehet, de nem akarom vándorc**ány benyomását kelteni sehol :P
Meg utálom, ha csomag van az üléseken, mert az okot ad pár hülyegyereknek, hogy betörje az üveget és el akarja vinni azt.
Csak akkor pakolok oda, ha tudom, hogy már sehol sem állok meg a célig és nem cseszi szét az ülést sem.

#203073BigBlackDog: Pontosan, a Lidl már kvázi az utolsó, aki ingyen ad fél óra áramot, az Aldi is fizetős, a többiek főleg.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#203073) BigBlackDog válasza Doki16 (#203070) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mi az, hogy csak "10 percet", meg "fél órát"? Elfogy az áram, vagy direkt korlátozzák, hogy ne lehessen csak úgy sok, ingyen áramhoz jutni?

(#203074) Qru válasza Tsebacsi (#203072) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Le lehet, de nem akarom vándorc**ány benyomását kelteni sehol.

+1, én is így nyomom.

#nincsbennetarcsi

(#203075) Qru válasza BigBlackDog (#203073) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gondolom megunták az fél napot ott campelő taxisokat. :D

#nincsbennetarcsi

(#203076) kisza25 válasza Qru (#203068) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Egy vessző kimaradt :B , kell vennem télit/4 évszakost, mert most nyári Goodyear van rajta
Amúgy én meg voltam elégedve a maxxis 4 évszakosal, de az más méret volt, abban nem volt nexen, még nem tudom, az is lehet, hogy veszek egy télit. Eddig 3x kellett vészfékeznem+ manőverezni közben, elgondolkodtam, hogy rendes télit veszek, de még van egy kis időm eldönteni

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#203077) MC Pite válasza bitpork (#203058) üzenetére


MC Pite
veterán

És aki felírja a spritmonitorba, hogy mikor mit csinált az autón (meg tankolás), az is? :D

szerk:
Scannelés, sms-ek a költésekről: Azt is megnéztétek mennyibe kerül a sok sms, meg mennyi energiát/időt kíván a scannelés (ahelyett hogy például Revolutot használnátok? ;) )
https://bankmonitor.hu/cikk/erdekel-hogy-mennyit-koltottel-a-bankszamladra-tavaly-itt-tudod-megnezni/

Qru, ha még nem volt, átviszed a gumitopikba? Nekem nem bírják az idegeim :DDD [link] #quadraxerakirály elharapja megint a torkomat.
Kár hogy kb 1 normális nyárigumi van az egész tesztben, és szirszarokat teszteltek Quatrac helyett :( .

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#203078) Qru válasza kisza25 (#203076) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor Vredi Quatrac-ot vegyél, az most a best buy.

#nincsbennetarcsi

(#203079) Doki16 válasza Tsebacsi (#203072) üzenetére


Doki16
addikt

Nálunk az van írva, hogy gombbal indítva 10 perc a töltés. Appból indítva fél óra.

#203073BigBlackDog: Korlátozzák, de nagyon jól is teszik. Mert már kvázi csak az ez egy ingyen töltő maradt. Én meg tényleg szeretem használni, mer nekem visszatölt annyit a bevásárlás alatt amennyi az utam. Az elején még a sok buzi odaszokott és egész nap töltötte a 64-es konákat meg nirokat. Így is a maradék ingyenes helyeken már csak céges kocsik vannak szinte a városban.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#203080) rasotamas válasza bitpork (#203053) üzenetére


rasotamas
veterán

Igazából megvolt minden spritmonitoron, csak bemásoltam a reggeli "megjöttem a melóba de mielőtt nekifognék bárminek le kell nyelnem némi kávét" időmben.
Ja amúgy nem fotózok számlákat mindenről, mikor tankolok lefotózom a blokkot meg a műszerfalat aztán otthon beírom (volt már hogy hetekkel később)
A többit meg csak mikor kifizetem és hazamegyek beírom, nem szkennelgetek.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#203081) stickermajom válasza kisza25 (#203065) üzenetére


stickermajom
addikt

Abban egyetértünk, hogy ez a támogatási rendszer rosszul van megcsinálva, így nem a régi autópark cserélődik. Ez kb. az ÁFA elengedése volt a középső ársávban. Ha valóban tenni akarnának valamit - az EU-s pályázatok lehívásán kívül - akkor alapból az EV és PHEV jöhetne ÁFA nélkül, esetleg az általad is említett roncsprémiummal ösztönözhetnék az embereket a váltásra. No de ebben az országban ki akarná kidobni a 15 éves Audikat, Volkswageneket csak azért, hogy egy szar Suzukira, vagy Daciara cserélje? Mert jellemzően a 15+ éves kategóriában nem lenne pénz másra, támogatás ide vagy oda.

(#203082) kisza25 válasza Qru (#203078) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az inkább télies, vagy nyárias? Ennyire jó az a gumi? 22eFt/db 205/55 r16, nexen 18eFt, mexxis 19eFt, apollo 20eFt ugyanebben a méretben

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#203083) Qru válasza kisza25 (#203082) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elég jól belőtték középre. Nexen csak kis méretekben jó igazán, Maxxis futottak még kategória, az Apollo jó de elég régi fejlesztés (mondjuk a kopásállósága nagyon jó, ha sokat mész akkor azt vedd).

#nincsbennetarcsi

(#203084) kisza25 válasza Qru (#203083) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a mexxis nekem jó volt, de csak 1 éves tapasztalatom volt vele, nem tudom hogyan öregszik, és ugye 215/45 r16 volt egy 1050kg-os autón, sport futóművel, keményített oldalfallal, szóval ebben a formában tapadt rendesen. Most ugye egy 205/55 r16 méret lenne, puhább futómű, mondjuk a súly 1150kg az nem sokkal több :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#203085) Szada85 válasza BigBlackDog (#203073) üzenetére


Szada85
aktív tag

Szerintem meg pont, hogy tök "korrekt" (nyugati szintü) megoldás, hogy mivel egy bevásárlás sem nagyon tart többet, mint fél óra (egy Lidl méretü boltban), így addig adnak ingyen delejt, míg közben "cserébe" pörgeted a forgalmukat...

(#203086) focvis válasza Szada85 (#203085) üzenetére


focvis
veterán

A 30 perc szerintem is OK. (10 perc semmi, ill. a taxisok ne ott töltsenek. Ez a vásárlóknak szól. Aki nem tud otthon tölteni, az IJ.)

(#203087) Qru válasza kisza25 (#203084) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Lassan nekem is esedékes lesz a csere, pont ebben a méretben. Egyelőre a Vredestein van a kalapban meg a Dunlop Sport 4S.

#nincsbennetarcsi

(#203088) tboy93 válasza Qru (#203087) üzenetére


tboy93
nagyúr

A Vredi nekem télen szuper volt, most viszont a nagy melegekben tempósabb vezetés mellett meg-meg nyikkan.

(#203089) MC Pite válasza kisza25 (#203082) üzenetére


MC Pite
veterán

Inkább nyárias a Quatrac. A nexen ami még értelmes 4 évszakos (ezekből), az inkább télies szvsz. 4 évszakos / nyári / téli, melyiket mire hangolták?

tboy, a sima Quatrac?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#203090) Qru válasza tboy93 (#203088) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Dunlop tetszik de még nem láttam tesztet róla és a 25k-s db ár miatt közel van a lélektani határomhoz, ezért csak akkor venném ha nagyot villant a teszteken. Egyelőre alapvetően nyárias gumi kéne, emiatt és a jó ár miatt a sima Quatrac a legesélyesebb jelenleg. Michelin CC2 ami még szóba jöhetne de félek árban az már inkább 30k/db áron fog menni.

#nincsbennetarcsi

(#203091) tboy93 válasza MC Pite (#203089) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen az új fejlesztésű sima Quatrac.

(#203092) Snoop-y válasza MC Pite (#203077) üzenetére


Snoop-y
veterán

Spritmonitort csak kivancsisagbol kezdtem el. Semmit nem befolyasol. Mikor tankolok beutom mennyit szipkazott fel. Forumtarsakat lehet vele max ijesztgetni a felhasznalasi szokasaimon nem valtoztat semmit.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#203093) Peter.70


Peter.70
őstag

(#203094) Qru válasza Peter.70 (#203093) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Barum a legrosszabb nyári a száraz fékteszten mégis ajánlott? Lol.

#nincsbennetarcsi

(#203095) MC Pite válasza Peter.70 (#203093) üzenetére


MC Pite
veterán

Inkább kitöröltem, azokat a pontokat amiket írtam az AN-os tesztről (inkább onnan linkeld, ahogy fentebb is tettem :R ).
Meglátásaim (pl a Primacy és Proxes viszonylatában) helyett álljon inkább itt ez:
AutoBild 2021 16", SportAuto 16".

Qru: Van ahol egy lakotton belüli 60ról való fékezést tényleg komolyan eladnak száraz féktesztnek?! Jó jó, el kell adni még ezeket az abroncsokat is, nem lehet nagyokat fékezni, hisz 60nál soha senki nem megy gyorsabban, ugye?!
És mi bajod az (ajánlott) Barum előkelő száraz helyezésével? Ezt raknád a család alá, nem?[link]

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#203096) Qru válasza MC Pite (#203095) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Van látod. Így tudták kihozni nyertesnek azt aki a legtöbbet tejelt nekik. :D

Barum: "Örömmel" látom, van kínai gumi ami még ettől is szarabb. Nálunk le is cserélték a Barumokat Semperitre a cégeseken.

#nincsbennetarcsi

(#203097) MC Pite válasza Qru (#203096) üzenetére


MC Pite
veterán

De pl ahogy elporolta a Kleber Quadraxer a Cinturato P7-et a nyárigumitesztben... :DD
Úgy, hogy még az ő méréseik szerint is nyilván a Quadreaxer állt meg később, és minden másban is elverte (kigurulásban fél métert kapott a Klebertől 30 méteren). A kopási képet azzal tudják megetetni, aki nem vezetett még ilyet; de speciel (a korábbi) P7el is mentem egy keveset (többek között transzfogarasin át), meg a Quadraxerrel is. Utóbbi borzasztóan kenődik (ha nem is morzsolódik, de 2 évesen már szép darabok hiányoztak belőle pár fékezés után). Na mindegy...

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#203098) Peter.70 válasza Qru (#203094) üzenetére


Peter.70
őstag

De a Falken jól teljesített

(#203099) Qru válasza Peter.70 (#203098) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen és a nagyobb testvére jól szerepelt ennél sokkal hitelesebb tesztekben is.

#nincsbennetarcsi

(#203100) Qru


Qru
MODERÁTOR

Péntektől 5-5 Ft-al emeli a MOL a benzin és a GO árát. [link]

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.