Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169951) CactuS válasza Magnum_ (#169950) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az ilyet lehet Rosenheimig rugdosnám vissza, ha úgy jönne belém a dömperjével, hogy mögöttem ül az egyik gyerekem. Annyira nem tudom megérteni az ilyen embereket. :( Ilyen helyeken olyan autóval jampiskodni, gyorsulni, ami 3-5 sec alatt futja meg a százat felelőtlenség.

Az új x6 segge is bűn ronda élőben, valahogy nem adja ki a lámpa, az 5/7-es szériánál sokkal jobban sikerült.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#169952) Ádám16 válasza CactuS (#169951) üzenetére


Ádám16
addikt

Az tuti, rendesen elrontották a farát.
Bár az alapkoncepciót se tarom szépnek, de az új csíklámpa felhúzva ezekkel az arányokkal bűnszar.

Általában jobban tetszenek az újabb modellek, de az X6-nál az első széria a legszebb mai napig szerintem.
Az új E Merci se adja ki sajnos nekem.

[ Szerkesztve ]

(#169953) Kickass válasza Tsebacsi (#169914) üzenetére


Kickass
őstag

Nagyon off, de.
Van itt egy kis ertelmezesi problema a szolgaltatok meg az emberek fejeben is, nem a maszk hasznalata kotelezo, hanem az arc eltakarasa, a ketto nem ugyanaz, Feher Farkas tok valid volt.
En is csosalat hasznalok, es ahogy latom egyre tobben hasznalnak ilyesmit vagy peldaul bandanat.
Megis csak jobb ha 10 millio utonallo orszagara hasonlitunk :DDD :DDD mint egy 10 millios korhazra....

(#169954) CactuS válasza Zoli-bácsi (#169934) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gondolom ha megvan a merci rendszáma, akkor őt is meg fogják keresni, mert én elsőre nem láttam a félreállt autók között...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#169955) Tsebacsi válasza Kickass (#169953) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szerintem is valid volt, habár kényelmi szempontból egy sál vagy maszk jobb buli, mint a felhúzott póló, és valahogy normálisabban is nézel ki velük :P
Ez a 10 millió mindentjobbantudó országa, tök mind1 milyen hülyék vagyunk, úgyis megmagyarázzuk (vagyis a Gulyásgerike) hogy a másik a hülye mi pedig a helikopter!!! :C

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#169956) zoo8800 válasza Integrale (#169943) üzenetére


zoo8800
veterán

Szerintem az ilyesmi ámokfutókkal nem lehet mit kezdeni. Van egy réteg, akire nem hatnak a szabályok.

rip and tear, until it is done

(#169957) iceQ! válasza CactuS (#169954) üzenetére


iceQ!
addikt

Meglesz az a rendszám. Szerintem se állt meg, minek? :U

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#169958) dj79 válasza MasterMark (#169944) üzenetére


dj79
senior tag

Igen, továbbra is jó az ötlet, a sávozás is.
Csak az a baj vele, hogy randomjózsi kétgyerekes apuka megveszi az összkerekes vitara turbót, ami 140 lóerő, hülyegyerekbéla meg a lefingott 320d 136 le járművét. Télen ki fog nagyobb valószínűséggel beleesni hamarabb az árokba? :D

Lehet, hogy itt több járművezetői kategóriára lenne szükség, mint motorok esetén az A1, A2, életkorhoz és pávhoz kötve.

[ Szerkesztve ]

(#169959) 6030D válasza CactuS (#169954) üzenetére


6030D
Ármester

Lehet, hogy kicsit jobban uralta a kocsit a vizes úton, nem vette el 120-nál sem, így már rég messzebb járt. :U Vagy lekanyarodott előbb. Sok idő eltelt a kettő között.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#169960) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Nah, sracok, fontosabb topik.

Megcsinaltam a lokharito koptato (masok szerint spoiler) cseret.
[link]

I humbly and respectfully decline™

(#169961) máyköl válasza Ádám16 (#169952) üzenetére


máyköl
veterán

Letezik szep X6? :F

(#169962) Ádám16 válasza máyköl (#169961) üzenetére


Ádám16
addikt

Nem :N Szebb, mint a mostani, az igen.

(#169963) bulikavagyok válasza MasterMark (#169935) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nagyon jó lenne, de sajnos sokszor az sem lenne elég. Én eléggé nyugis típus vagyok, de sajnos magamon is észreveszem néha (bár egyre ritkábban), h "elgurul a gyógyszerem" és csinálok hülyeségeket - amiket kb azonnal meg is bánok. Fel kell nőni fejben egy nagy teljesítményű autóhoz mert nagyon könnyű vele túlzásokba esni. És a legtöbbször úgy, h igazából észre sem veszed! Például nekiállsz előzni három autót és mire a végére érsz már 180-nel mész (amit lehet, h 120-nak sem érzel egy jobb autóban). A lényeg: néha nagy önuralom és józanság kell egy erős autóhoz, szval szerintem sem lenne hülyeség egy pszichológiai teszthez kötni a használatukat. Plusz az sem lenne hülyeség, h az extrém gyorshajtóktól azonnal vegyék el a jogsit pár hónapra. Most nincs ami visszatartsa őket (a max 300 ezres büntetés nyilván nem fog senkit). A gyorsasági motorokra ez hatványozottan igaz.

Zoli-bácsi: "Nem tudom, de remélem amputálni kell a lábát a kedves úrnak. ;] " - milyen kedves tőled. :U

máyköl: "Letezik szep X6?" - az előző két széria tetszett nekem. :B A mostani hátulról tényleg egy gnóm.

[ Szerkesztve ]

(#169964) tboldi válasza fant0mi (#169921) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem a halogén Cool Blue Intense W5W-kért is pampogtak, “túl fehér”. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#169965) CactuS válasza Ádám16 (#169962) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pontosan, az első a hülye formájához képest arányos volt, széles segge és terpesztő hátsó sárvédője. A másodiknál kezdték ugyanazt a cuccot kapni, mint amit a Toyotások szedtek pl: a mirai vagy a p4 megalkotásakor, de csak a 3. generációra ütött be nekik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#169966) Richard! válasza tboldi (#169964) üzenetére


Richard!
addikt

Meg vagy te áldva azzal az autóval. Nem akarod eladni? :D

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#169967) MasterMark válasza bulikavagyok (#169963) üzenetére


MasterMark
titán

Biztos úr, nézze meg, nem tudom úgy nyomni a pedált, hogy ötvennel menjek. Nézze meg, üljön be, próbálja ki. Nem lehet. :D

Switch Tax

(#169968) tboldi válasza Richard! (#169966) üzenetére


tboldi
nagyúr

Csak kétévente vannak ilyen jellegű anomáliák, kibírható. :D

(#169969) brumi1024 válasza MasterMark (#169935) üzenetére


brumi1024
veterán

Mondjuk (lehet, hogy csalóka a videó, de) itt nem úgy tűnt, mintha két túlmotorizált jármű versenyzett volna (pláne a tömegükhöz képest), hanem inkább volt helyük felgyorsulni. Szóval ezen nem biztos, hogy segített volna.

(#169970) CactuS válasza brumi1024 (#169969) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is így látom, két táltos volt, merci biztosan, mert elég lassan indul meg a sávváltás után, de a BMW se dől nagyon hátra, amikor szabad lesz a belső, előtte meg lendületből ment. Gondolom a csajok elsőre csak a propellert meg a csillagot látják, a motortérbe nem másznak be, hogy vényóc, ugye? :D

bulikavagyok: Mustangot vezetted amúgy? Ha igen, milyen volt? (A belsőt tudom, hogy lehangoló mondjuk egy audihoz képest, bár a repülőgép kapcsolók jópofák belül).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#169971) bulikavagyok válasza MasterMark (#169967) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Valahogy így! :D

CactuS: Nem vezettem, csak elvitet egy rövid körre. Felajánlotta haverom, de nem igazán volt hozzá kedvem. Véletlenül futottunk össze tegnap, késő volt, fáradt voltam már, stb... Ő viszont "kikönyörögte", h adjam oda neki az Audit, úgyhogy én is sort fogok keríteni a tesztvezetésre egy alkalmasabb időpontban. Annyi azonban így is átjött nekem, h az az autó nagyon nem nekem való. :)

[ Szerkesztve ]

(#169972) MasterMark válasza brumi1024 (#169969) üzenetére


MasterMark
titán

Én értem, hogy biciklivel is lehet nagyot esni, de jellemzően nem azok szokták túlvállalni magukat akiknek gyenge autójuk van.

bulikavagyok: De amúgy tényleg ilyen. Ha nem nézem az órát, akkor mondjuk 2200-as fordulaton pillanatok alatt már 70-nel megyek, és nem érződik annyinak.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#169973) grizlisandor válasza grizlisandor (#169919) üzenetére


grizlisandor
addikt

Megkapta Piros a 2 év műszakit, de a ledes izzót a tolatólámpába nem került vissza. :DDD

(#169974) Qru válasza kisza25 (#169929) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Váltóbotra tedd onnan nem viszi le a huzat.

#nincsbennetarcsi

(#169975) tboldi válasza Qru (#169974) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én az ajtózsebben tartom, onnan sem mozdul el.

(#169976) CactuS válasza bulikavagyok (#169971) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hozzá lehet szokni rövid idő alatt. Vagyis ott hozzá kell, mert annyit enged az elektronika, hogy fel se gyorsult komolyabb sebességre, máris seggel előre csúszol le az útról. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#169977) MunezXBK válasza bulikavagyok (#169963) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nyugaton miért nincs ilyen? Pedig kicsit több erős autó mászkál, mint otthon.

(#169978) pècsimunkás válasza tboldi (#169975) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Adtál múltkor egy ötletet, a téli- nyári szövet szőnyegre.
Ma megrendeltem a főnix autószőnyegtől egy garnitúrát. Eredetileg a gyári lett volna a nyári garnitúra, de azt hiszem, hogy az új lesz az. Megrendeltem a legvastagabb plüss szőnyeget, felirattal.
Nyugodtan ikszelgettem a rendeléskor bármit, mert ajándékba fogom kapni öcsémtől, és a szüleimtől :D .
3-4 hét múlva jönnek a képek is :D .
Akkor leszek otthon szabin.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#169979) focvis válasza MunezXBK (#169977) üzenetére


focvis
veterán

Azért nem látsz ilyen felvételek Nyugaton, mert oda nem szivárgott át a dashcam a ruszkiktól.

(#169980) Integrale válasza pècsimunkás (#169978) üzenetére


Integrale
veterán

Szônyegrôl jut eszembe. Igertem korabban kepeket a Carcarpit "meretpontos" szunyegeirol.
A vilagosabb szurke a gyari (most vettem), a sotetebb az utangyartott, tavaly gyartattam.

"Bad reklám is reklám too"

(#169981) tboldi válasza pècsimunkás (#169978) üzenetére


tboldi
nagyúr

👍

(#169982) MunezXBK válasza focvis (#169979) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

A hülyékre gondoltam.

(#169983) iceQ! válasza Integrale (#169980) üzenetére


iceQ!
addikt

Honnan érdemes venni szőnyeget, ami TÉNYLEG méretpontos?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#169984) Qru válasza brumi1024 (#169969) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elég ha lefosott Ling-long gumi van rajta, úgy vízen még tarcsi nélkül is könnyű eldobni.

#nincsbennetarcsi

(#169985) kisza25 válasza Qru (#169974) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi az ötletet, már próbáltam, de zavar :R
Na végre eljutottam a szerelőmhöz, lesz egy középső és hátsó dob csere az autón, a hátsó kifúj, a középső meg korrodált, én mondtam, hogy legyen akkor egybe cserélve

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#169986) Szada85 válasza MunezXBK (#169982) üzenetére


Szada85
aktív tag

Szerintem pusztán kevésbé üti meg az itteni média ingerküszöbét, otthon minden "ilyet" felkapnak, mert kell a katt (a TC-nek meg föleg).

De google azért pikk-pakk dobál dojcsból is a soroksárinál "komolyabb" akciókat:
[most április kaland], [ez mondjuk elég felkapott sztori tavalyról], mindkettöben 20-as éveik elején járók (voltak) a soförök.

(#169987) barnam_ válasza Qru (#169984) üzenetére


barnam_
nagyúr

Pár éve fotóztam Parkoló parádén, gyönyörű S500 bálna Merci 18-as kerekekkel, Linglong gumikkal...
Előbb tennék rá 16-os kereket + minőségi gumit, ha már nem telik rá 18-as méretben.

(#169988) Qru válasza kisza25 (#169985) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jogos, neked manuális, dsg-nél nem zavar csak annyiban, hogy pont a parkradar gombra lóg rá. A sajátomban meg a rádió alatti polcra rakom be.

#nincsbennetarcsi

(#169989) Qru válasza barnam_ (#169987) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tipikusan majomra telik de banánra nem... :(

#nincsbennetarcsi

(#169990) MunezXBK válasza Qru (#169989) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Telik rá, csak fillérfuckerkednek.

(#169991) MasterMark válasza MunezXBK (#169990) üzenetére


MasterMark
titán

fillérfuckerkednek

Általában ez az oka annak, hogy telik rá. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#169992) Pttypang


Pttypang
veterán

Ezt mar beszamithatjuk funyironak, vagy kell a motorhang is?

Everybody lies.

(#169993) iceQ! válasza barnam_ (#169987) üzenetére


iceQ!
addikt

Most cseréltem le a LingLong gumikat, felraktam az "apróra", hát még a színesfém orientált buckalakóknak sem kell :D

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#169994) bulikavagyok válasza CactuS (#169976) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze simán megszoknám, de annyira nem szeretném... :B Nekem jobban bejönnek a kiszámítható dolgok. Mondjuk az is furcsa volt, h egy nagyobb fékezésnél simám megúszott az autó. Ilyet még egyik német (izom)autónál sem tapasztaltam eddig. Meg is beszéltük haverommal, h az ő autója egy vadállat (musztáng - nyilván ;] ), az enyém meg egy "precíziós műszer" (vagy svájci óra, ahogy ő mondta).

MunezXBK: Van azért ott is, csak sokkal ritkább. Teljesen más az emberek mentalitása, de ezt nyilván Te is tudod. Nem véletlenül mondják azt, h minél keletebbre mész, annál alacsonyabb a közlekedési kultúra színvonala.

[ Szerkesztve ]

(#169995) tboldi válasza Pttypang (#169992) üzenetére


tboldi
nagyúr

Amúgy én viccen kívül abból szoktam megállapítani, hogy ideje füvet nyírni, hogy kopognak-e a kákicsok a Honda alján. :D

(#169996) Richard! válasza tboldi (#169995) üzenetére


Richard!
addikt

aka pitypang. Rá kellett gugliznom, hogy wtf is kákics :F:DDD:DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#169997) hacki87 válasza iceQ! (#169993) üzenetére


hacki87
senior tag

Akkor valamit rosszul csinálsz! Feleségem egy hónapja adott el 4db 2010es hankook téli gumit. :DDD jó mondjuk nem nagy pénzért, de akkor is kivesz ilyenkor télit pláne 10evest.

(#169998) Tsebacsi válasza tboldi (#169995) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Annyira vékony a lemez, már megette a rozsda? ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#169999) Pttypang válasza hacki87 (#169997) üzenetére


Pttypang
veterán

En azt biztos nem adnam tovabb. Le lehet adni gumisnal vagy valahol?

Everybody lies.

(#170000) F_Zolee válasza Pttypang (#169999) üzenetére


F_Zolee
veterán

Párszáz forintért én anno leadtam az elöregedett nyárikat. Már hogy fizetni kell érte sok helyen.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.