Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169551) molnarpeter válasza kisza25 (#169549) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nem, előző generációban volt, de konszern lego :) 1.4 TSI kompi-turbó még a kezdeti fajta (dugó+lánc érzékeny), T-jet kisebb kockázat lenne talán.

GP nekem 2008-as, első sárvédők alján ledobta a festéket, ahol érik a kavicsok, egyelőre Korantnál tartok, de jó lenne valami hivatalos színű spray, hogy ki is nézzen valahogy... de elsődleges, hogy ne kezdjen rohadni.

[ Szerkesztve ]

(#169552) kisza25 válasza Pttypang (#169550) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nemrég volt 900-950 körül 1,4-el pár foglalkozós darab, vagy sok méterrel
molnarpeter: t-jetet az ibizába? ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#169553) Pttypang válasza kisza25 (#169552) üzenetére


Pttypang
veterán

Par autot megneztem, eddig mindegyiknel eljutott odaig a beszelgetes, hogy soroltam par eszrevetelt felvezetos kerdesek utan, a valasz pedig az volt, hogy hat igen, kicsit foglalkozos, de amugy jo auto.

Ez olyan, mint amikor semmi jot nem tud mondani valakire az ember, ezert azt mondja, hogy de jo ember?

Inditvanyozom, hogy nevezzek at foglalkozosautok.hu-ra a hahut. :Y

1.2-es motoros kisautokra mondta a szerelom, hogy az nem birja a sok metert, mert nem arra van tervezve, hamar elhullik. De az 1.4-es se birja, vegyek 1.6-ost. Varosi kisautotol indultam. :N

Utana egesz racsingosnak ereztem a twingot, csak le kellett huzni az ablakokat es maris megvolt a sebessegerzet ;]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#169554) Magnum_ válasza Doki16 (#169536) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Black a markaja, vagy mi, nem lelem gugliban, holnap nezek valami cikkszamot a termekrol, karacsonykor vettem brutal akcioban 12k-ert, januar vegen szallitottak ki, imadom.
Szerszamkell.hu-nal vettem mindenfele erossegu padot hozza jo aron.
Szerintem nagyon jo cucc. Ha lesz konkret link, atkuldom ES ajanlani is tudom, viccen kivul

I humbly and respectfully decline™

(#169555) kisza25 válasza Pttypang (#169553) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Enyhén sérült autókra gondoltam.
Van 1,4-es 370ekm-t futott autónk bontatlan motorral, szóljál már neki, ne inkább ne szólj :D
Amúgy nem mindegy mennyi súlyt kell cipelni a motornak, hol volt használva és hogyan...
Haverom 1,4 astra-ja 800ekm-nél tart és élete felében oktató autó volt, ja nem bírják a métert :D
Nem lehet így általánosítani.
Az 1,2 12v HTP az nem jó konstrukció, de az 1,4 16V 86ps-ről nem sok rosszat találtam.
Tessék pár 1,4 kevés méterrel :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#169556) parandroid válasza kisza25 (#169555) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“Haverom 1,4 astra-ja 800ekm-nél tart és élete felében oktató autó volt, ja nem bírják a métert.”

De az olajat biztos eszi!

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#169557) #89309696 válasza Pttypang (#169553) üzenetére


#89309696
törölt tag

Mondjuk én azt se tudtam, hogy az a Twingo motor még kézzel állítós, azt hittem az a 16V motor már hidrotőkés, mint a Meganeba is ami van.
Egy kis szelephang még nem jelenti azt, hogy holnap nem fog elindulni, én annyira nem tartanék tőle.

(#169558) kisza25 válasza parandroid (#169556) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nem eszi, használtam Tipo elött 3500km-t (mármint a hondát) és nem hiányzott belőle olaj, amúgy meg az új autók meg eszik, vagy mit akartál ebből kihozni? :DDD
Viszont rohad a Honda, mint az állat, a motort még át lehet rakni valamibe miután az autó elporladt :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#169559) parandroid válasza kisza25 (#169558) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, csak mert ezek ilyen alapvetések. A mazda rohad, a prince kokszosodik, az ecotec eszi az olajat.

Mármint én az astránál leakadtam, te közben már máshol jársz.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#169560) Pttypang válasza #89309696 (#169557) üzenetére


Pttypang
veterán

Helyileg szamitok javulasra a kettes twingotol, mert ha csak az egyik ulest hajtom fel, akkor a biciklinek eleg az egyik kereket kivenni es a vezetoulest nem kell elorebb allitanom.

A problema, hogy nincs ra rendes gumiszett, emlitett motorproblema eleg regota fennall, rozsda is nezelodik rajta, most a valtoval is szorakozhatok es egy fiatalabb autora most egesz jol valthatnek.

317 ezernel jar a motor most benne, azert remelem nem a balaton fele all meg alattam a pusztasagban.

Csak az 1.6 meg a dizelek mentek a kettes twingonal is hidrotokeskent.

(#169555) kisza25
Igen, de melyikkel indulnal el nyugodtan ezer km-es utra? Ezt ki nem hagynam. ;]

(#169561) Integrale
Kesobb felhivott, hogy van a szomszedban egy 1.6-os auto nekem :)
Pedig en tenyleg joindulatu ember vagyok.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#169561) Integrale válasza Pttypang (#169553) üzenetére


Integrale
veterán

Ez a kismotor, rovid elettartam eleg ingatag labakon all. Attetel, hasznalat modja, helye, motorfajta stb, rengeteg tenyezotol fugg.

1.4 TS Alfank sem akar megdogleni, pedig hiresen kenyes konstrukcio, aztan van benne Mar 360e KM.
Volt most hirdetve egy honapig, megneztek sokan, egy alkudott felfele +50e Ft-ot, a masik azonnal viszem egy suhanc volt, el nem tudtam kepzelni, hogy szerencsetlen autoba egy olyan figura uljon es rugja neki az elso sarkon, ugyhogy megmarad, blokit szallitani tokeletes. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#169562) kisza25 válasza Pttypang (#169560) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A hondánkkal simán :)
peterkeT: tudsz mindent, kérdés? ;] ja TSI lánc szakad és legújabb: az 1,4 Kappa lánc ugrik :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#169563) Doki16 válasza Magnum_ (#169554) üzenetére


Doki16
addikt

Ez határozottan jól hangzik. Valami alap cuccot keresek amivel kicsit lehet lehet dolgozni a fényezésen. Állandóan kint áll a kocsi a szabadba és egy idő után már nem szép fényes. Kárpit tisztításra gondoltam még beszerezni ilyen fúrógépbe fogható kerek kefefejet.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#169564) Magnum_ válasza Doki16 (#169563) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Azt rendelje alirol/ebayrol, nem draga, en is szeretem azt smart karpitot is kezeltem vele.
+ kell venni egy garazst.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#169565) Zoli-bácsi válasza Doki16 (#169563) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

11$-ért rendeltem ilyen [csavarozóval] használható keféket. 2 hét alatt ideértek és első ránézésre (még nem próbáltam) baromi jó. Tényleg 4 féle erősségű, a fehér a legpuhább, stb. Elnézve az itthoni árakat ennyiért kb ajándék. Persze ha az első használatkor kihullik az összes sörte, akkor nem biztos :D

[ Szerkesztve ]

(#169566) cappa72


cappa72
nagyúr

Nem igazán nagy hírértékű, de annál érdekesebb: Környe-Tatabánya-Tata háromszög reggeli forgalma teljesen nyugalmas volt. Az általános 2 hülye/út (kb. 24 perc az egész) helyett 0 ilyen volt. Mindenki nyugodtan és odafigyelően közlekedett.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#169567) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Jó ez a ma reggel, besz*ptam egy csatornafedelet, mert előtte kicsit megrogyott az aszfalt (tegnap még nem volt olyan, minden nap arra megyek), amikor hallottam, hogy mélyebb a víz, már fékeztem, húztam oldalra, de késő volt, felütötte a gátlóig a futóművet. Azt megállás után már láttam, hogy az egyik fémszál kapott a gumiban, felnit pont az egyik küllő mellett találta el (mármint afelett lett sérült a szál), napközben beugrom a srácokhoz felemeltetem és megnézik, hogy mi ment még el a futóműben, plusz átpörgetik a kereket.... Imádom a hazai csatornarendszert, úthálózatot, hogy 1 nap esőzés után már gyakorlatilag az a csoda, ha nem törik darabokra az aszfalt mindenhol...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#169568) 6030D válasza cappa72 (#169566) üzenetére


6030D
Ármester

Tegnap be kellett mennem egy boltba a Pozsonyi úton, hát részvétem azoknak, akik ott laknak, és parkolnának... 10 percig keringtem a kis utcákban, hogy találjak erkölcsileg is normális helyet (értsd, tuti nem lóg a kereszteződésbe, járdára, zebrára, ki az útra stb.). Mikor szűnik meg az ingyen parkolás? Vagy az ott mindig olyan? Utoljára decemberben voltam arra, de akkor amíg a kolléga kiugrott vásárolni, addig elvoltam a parkoló kocsik előtt vészvillogóval... (a széles részen).

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#169569) Zoli-bácsi válasza CactuS (#169567) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

:(

Fényképet csináltál? Talán behajtható az önkormányzaton vagy közútkezelőn.

(#169570) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok! Tudtok ajánlani esetleg (akár kintről is) olyan 360°-os kamerát ami parkolás közben is rögzít? A környéken az utóbbi időben szokás lett az autók elemeinek lopkodása... Sorra tűnnek el az apróságok, mint tank "ajtó", ködlámpatakaró, stb. Viszont tegnap már addig fajult, hogy a 2 komplett első lámpát kilopták az egyik kocsiból. :o :W

(#169571) Qru válasza 6030D (#169568) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sajnos ott kb mindig olyan, mert a helyben lakóknak ingyenes mindig és mivel nem egy csóró környék kb minden háztartásban van 2 autó...

Viszont megkövetem magam, van rögzítő patent a szőnyegnek a Skodában, csak a gumiszőnyeg van elszabva azért nyomkodtam hiába. :D

#nincsbennetarcsi

(#169572) Tsebacsi válasza CactuS (#169567) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Basszus :( :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#169573) barnam_ válasza CactuS (#169567) üzenetére


barnam_
nagyúr

Sajnálom, tényleg katasztrófa. Nekem az a kedvencem, hogy az újonnan leaszfaltozott úton sem tudják szintbe hozni a csatornafedelet.

A mai nap abszolút pre-covid volt, "hiányzott" már a dugóban állás. Nyár van, természetesen ilyenkor minden fel van túrva a fővárosban, de valahogy mindig siralmas az utak állapota.

(#169570) bucihost: szerintem a legtöbb kamera mozgásérzékelős, tehát akkor rögzít, ha mondjuk beletolatnak, vagy valami sérülés éri parkolás közben.
Törne le a keze az embernek. Hogyan lehet kilopni a lámát? Felnyitotta a motorháztetőt?

(#169574) Qru válasza barnam_ (#169573) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah felpattintják a géptetőt (ajtó kinyitják aztán bentről szabályosan roncsolás nélkül nyitják a géptetőt). Nálunk az egyik cégesből műtötték ki a két első lámpatestet a 13-ban. Majdnem veri az 1 M-t a kár. :(

#nincsbennetarcsi

(#169576) EQMontoya válasza CactuS (#169567) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez sajnos igy van. En is eljutottam oda, hogy a legkisebb es legkonnyebb kerekekkel jarok, ami az adott autora felmegy.
Egyreszt kevesse serulekeny, masreszt ha megis serul, akkor is olcsobb a kisebb gumi.

Same rules apply!

(#169577) bandus válasza 6030D (#169568) üzenetére


bandus
veterán

én a falk miksa utcában próbáltam tegnap reggel parkolni, hogy beengedjük a gázszerelőt. hát neki szerencséje volt mert volt villogója, nekem kevésbé. szóval a csajom kiugrott és beengedte, én még 25 percig keringtem, aztán lazítva az erkölcsökön leparkoltam egy forgalomtól elzárt területen, amíg a kolléga kitisztította a gázkazánt. és egyébként ugyan ezt tette rajtam kívül még vagy 50 autó tippre. itthon a 2. kerületben same shit :/ bár ott az 5. kerületben 1-2 utcában nem lehetett parkolni valamilyen munkálatok miatt.

tegnap a kocsit is visszavittem a szervizbe, háát, az előző szaki aki foglalkozott vele mókolt valamit a féltengely csuklónál/gumiharangnál és ott szórta kifele a zsírt. a srácok meghúzták a bilincset rendesen és tömítettek rajta. így jó lesz egy darabig, de előbbutóbb azt mondták, hogy ebbe rakni kell egy bontottat.

jó hír, hogy kicsit megjött a turbónak is a hangja, hallom a fütyülését távolról, szóval az is cserés előbbutóbb. erről van egy kérdésem. nem egy nagy tétel a szerviz szerint a csere, kb. 200k munkadíjjal, de van-e értelme a felújításon gondolkodni, tekintettel arra, hogy az autó jó esetben ér 1.2-t (1-6 crdi proceed 2008, 200k km)?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#169578) CactuS válasza EQMontoya (#169576) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

195/40/R17, eleve nem sokan gyártanak ilyen méretben és nyilván párban cserés, még meglátom, hogy milyen márka legyen. Nankang akciós, már ~10k-ért az enyém lehetne, de annyira nem vonz, hogy műanyag gumikor guruljak. Bár lehet érzésre adna még +100 lóerőt, úgy csúsznak. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#169579) EQMontoya válasza CactuS (#169578) üzenetére


EQMontoya
veterán

Egek, mire kell ilyen kreten meret? :D

Same rules apply!

(#169580) CactuS válasza Zoli-bácsi (#169569) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Dashcam aktív mindig, az ordításomat felvettem, bár szerintem az nem számít. :D Általában arra hivatkoznak, hogy elfogyott a keret, amit erre tudnak fordítani, perrel elvileg ki lehetne verni belőlük, de a helyszínen úgy szakadt az eső, hogy nem volt kedvem fényképezni DOQdrive-val.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#169581) CactuS válasza EQMontoya (#169579) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Twingo RS, CUP változat, gyári méret.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#169582) Qru válasza bandus (#169577) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, fel kell újíttatni ha leadod a régit olyan 100k körül megáll a történet (mármint maga a hw). Arra számoljunk 50k munkadíjat még mindig spóroltál 50k-t. De ha eladásra megy én nem piszkálnám. Majd az új tulaj...

#nincsbennetarcsi

(#169583) bucihost válasza barnam_ (#169573) üzenetére


bucihost
senior tag

Hogy hogyan nyitotta ki az passz, de össze lett b@szva a géptető is, lehet kifeszegette.
Viszont van itt helyben egy kis csicska gyerek. Jogsi nélkül jampizik. Nemrég vett egy e36 cupet, amiről hiányzott pl a ködlámpa takaró, a tanknyílás ajtó. Rokonnak van egy e36 sedán, Neki meg pont ezek az elemek tűntek el a kocsijról egyik este. De mivel jogsi nélkül járkál így csak este merészkedik ki, a rendőrség meg nem igazán foglalkozik a dologgal.

Napokban a gyerek eladta a cupet pont az egyik ismerősünknek aki megkeresett minket és kiderült valóban azok az alkatrészek kerültek a kocsira, amik rokonéról eltűntek.... csakhát hogyan bizonytod rá, hogy ő volt.... Erre tessék, tegnap este egy e46-ot rongáltak meg.

A gyereknek üzentem ( mivel pont a hétvégén lettem gazdája egy e36 compactnak), hogy ha az én kocsimról bármi eltűnne tudom hol lakik....

(#169584) EQMontoya válasza CactuS (#169581) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hat igen, az ilyen sportosabb autok sajnos nem igazan BP-kompatibilisek. :(

Same rules apply!

(#169585) Qru válasza EQMontoya (#169576) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pont ezért van 16" lemezfelni a Bubin is. :DDD

mod:

bucihost: Rá kell hívni a rendőröket. Anno az utcánkban volt egy csávó rendszeresen vezetett ittasan. Féltek a szomszédok, hogy egyszer nekimegy a parkoló autóknak. Kihívták a rendőröket le is kapcsolták és el is vették a jogsiját.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#169586) CactuS válasza EQMontoya (#169584) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

~1 év alatt eddig mindig megoldottam, nem volt gond, csak a reggel egyéb okok miatt sem volt éppen jó, eleve máshol jártam picit fejben és tényleg nem számítottam arra, hogy 1 éjszaka alatt tereprendezés lesz a megszokott útvonalon.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#169587) kisza25 válasza Qru (#169585) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az Ibiza sporton még ez a 16" 215/45-el is már elég kemény a cucc, nem is tudom, hogy a 17-20" milyen lehet Bp-en.
Holnap az enyémet letesztelem Bp-en, de jó lesz :D
Ez lesz az első hosszabb autópályás etap, meg egy nap 300km, kíváncsi leszek, hogy mit mond a végén a derekam :)
Váci út -Rozsnyay utca környékén hol tudok parkolni? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#169588) CactuS válasza kisza25 (#169587) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A 195/40/R17nél gyakorlatban kb. 2 ujjnyi a gumi magassága az aszfalt és a felni között. Vigyázni kell rá az tény, de azért élhető a legtöbb út (macskaköves és hasonló utakon nyilván 0 és a semmi között tudsz gurulni vagy elkerülöd), csak hát benne van, hogy ilyenek történnek. Mondjuk hogy várhatnánk el, hogy rendes utak legyenek, amikor megvárják, hogy leomoljon egy híd, csak azért, hogy folytathassák a politikai cicaharcot. Pedig állítólag felnőtt emberek...

Parkolás: ahol találsz helyet, Rozsnyaiban az utcán vannak felfestések vagy kialakított szigetek, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#169589) Qru válasza kisza25 (#169587) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Most nézem az enyémre felmegy még a 15" is (195/65R15), akkor mégis csak nagyzolok a 16"-al. :D A legnagyobb meg a 18" (225/40R18).

#nincsbennetarcsi

(#169590) bandus válasza kisza25 (#169587) üzenetére


bandus
veterán

ott szerintem bárhol :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#169591) MunezXBK válasza bucihost (#169583) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

2 perc alatt bevallja, hidd el. :D

(#169592) kisza25 válasza CactuS (#169588) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem peremvédős a gumi és csak a minta rajta 9 mm, az egész gumi meg vagy 4 ujjnyi, akkor nem panaszkodok :DDD

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#169593) hacki87 válasza kisza25 (#169592) üzenetére


hacki87
senior tag

Az már szinte ballonos! :DDD

(#169594) szabonagyur válasza barnam_ (#169573) üzenetére


szabonagyur
félisten

Felenk a csatornafedelet alapbol kihagyjak aszfaltozas soran es csak kesobb korbe rakjak, igy aztan vegkepp nem egynesen es konnyen sullyed. Ez valami direkt marhasag amugy?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#169595) kisza25 válasza hacki87 (#169593) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Azért ezen már nem billeg a gumi a felnin :DDD
a 205/55 r16-on még igen.
Nem tudom mennyire adja vissza, mert a telefon torzít a méretén:

A parkolással kapcsolatban köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#169596) EQMontoya válasza kisza25 (#169595) üzenetére


EQMontoya
veterán

205/55 R16 van a Lexuson nekem is.
Szerintem ez itthon egy elheto meret.

Same rules apply!

(#169597) Qtya123


Qtya123
őstag

Na még egy sedan, amit nem hoznak Európába... [link]

Lassan ott tartunk, hogy csak és kizárólag európai gyártótól tud majd szedánt venni az ember. Azt is majd nagyítóval kell keresni.

"A legnagyobb változás az IS karrierjében azonban az, hogy többé nem lesz globális modell. Az Egyesült Államokban, és további 39 országban forgalmazzák majd ősztől, de úgy tudjuk, Európába már nem hozzák el. Erre több oka is van a Lexusnak – többek közt a meglevő motorokkal a közelébe sem lehet jutni az EU-ban megcélzott 95 g/km-es szén-dioxid-kibocsátási átlagnak – de ezek közül a leglényegesebb, hogy a szedánok iránti kereslet drámai visszaesése az IS-t is érintette."

(#169598) tboldi válasza Qtya123 (#169597) üzenetére


tboldi
nagyúr

Na, már az AdGuardra is ugrik az oldal iOS-en. :D

(#169599) kisza25 válasza EQMontoya (#169596) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Igen, az már komfortos, a golfon az van, meg a tipon az volt, a kia carensen is az van, de kanyarokban, ha kicsit forszírozod én érzek egy kis billenést a gumin, amíg a 215/45 r16-nál már nem. :)
Amúgy majdnem 205/55 r16-on raktam rá, de lebeszéltek, vagy 35 eFt-al olcsóbb lett volna ugyanez a gumi :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#169600) EQMontoya válasza Qtya123 (#169597) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nekem inkabb az a fura, hogy ha mar az osszes Toyotabol-Lexusbol van lassan plugin, akkor ebbe miert nem raktak be? Mert ugy siman 95g alatt maradna.
Valoszinuleg arrol van szo, hogy ez nem egy uj auto, es az alvaz nincs felkeszitve nagyobb akkura. Szoval ez inkabb csak egy facelift, viszont igy tenyleg nem gazdasagos idehozni.

kisza25: igen, szerintem is billegosebb kicsit, en is erzem, de oszinten nincs kedvem par evente megvenni az amugy is dragabb es szelesebb gumikat, mert szetutik oket a katyuk.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.