Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85101) galaxys80


galaxys80
veterán

Újra akartam telepíteni egy Dell laptopra a win 10-et. Vegigfutott elvileg, de lassan fél órája pörög a felkészülés szöveg.
Mi lehet a gond?

(#85102) zolokas válasza core i7 (#85100) üzenetére


zolokas
aktív tag

ezeket meg csináltam még is el van csúszva a felbontás!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#85103) Cs1csó válasza galaxys80 (#85101) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kezd újra.

(#85104) galaxys80 válasza Cs1csó (#85103) üzenetére


galaxys80
veterán

Elkezdtem. Majd jelzek mi lett.
Nem az enyém a gép egyébként. Van vagy 6 partíció rajta. 2 nagyobb és 4 kisebb.
Az elsődleges os nevűre próbálom telepíteni.

(#85105) galaxys80 válasza Cs1csó (#85103) üzenetére


galaxys80
veterán

Végigfutott, de megint 10 perce felkészülés. :W
Mi a nyűgje ennek?

(#85106) Cs1csó válasza galaxys80 (#85105) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mekkora a partició amire telepítenéd, melyik fázisban hal meg, már a legelején vagy odáig eljutsz hogy pl. törlöd a "c" meghajtóhoz tartozó mappákat hogy egyben lásd az egészet és a továbbra kattintva hagyod a windows-ra hogy particionálja újra az adott területet?

A Windows 10 ISO-t honnan szedted le MS-től van? Legfrissebb build?

[ Szerkesztve ]

(#85107) galaxys80 válasza Cs1csó (#85106) üzenetére


galaxys80
veterán

250 gb a mérete. A legelején formáztam a partíciót, majd továbbra kattintva elindul a telepítés. Végigfut az egész, újraindul, majd eszközök előkészítése is 100%. Aztán felkészülés szöveg a végtelenségig.
Vagy töröljek telepítés előtt minden partíciót és bízzam a telepítőre?
Nem az MS-től van.

(#85108) #56474624


#56474624
törölt tag

Az a gondom, hogy máris frissíteni akar az 1803-as verzióra. Ezt hogy tudnám megakadályozni?

(#85109) Cs1csó válasza galaxys80 (#85107) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha nincs adat a gépen akkor fölösleges annyi partició szerintem elég 2. egy 100GB-os a windowsnak és a többi egyéb adat stb. célra.
DE ha van rajta adat és macerás a lementése akkor nem szükséges.
Lehet valami driver gondja van. Esetleg egy Media Creation Tool-lal leszedett windows-al is megpróbálhatnád.

Ha ez sem válik be akkor ki lehetne próbálni egy régebbi Windows 10 ISO-val talán nCore-on van fent.

Ba cy lus

Telepítés után - az első alkalom ahogy az asztal bejön - húzd le a netről és futtasd a O&O ShutUp10 -et és ott van lehetőség - az upgrade tiltására: ACTIVATE DEFERRING OF UPDATE néven fut. ezután restart és mehet már a net is.

[ Szerkesztve ]

(#85110) galaxys80 válasza galaxys80 (#85107) üzenetére


galaxys80
veterán

Ezek a meghajtók vannak:
1 ESP meghajtó . 500 mb
2 Diags meghajtó . 40 mb
3 meghajtó . 128 mb
4 meghajtó winretools 750 mb
5 meghajtó 260 gb - IDE AKARTAM telepíteni
6 meghajtó Új kötet 195 GB
7 meghajtó 459 mb
8 meghajtó PBR Image 7.9 gb

(#85111) King Unique válasza galaxys80 (#85107) üzenetére


King Unique
titán

Egy újratelepítésnél alap, hogy legalább a rendszerpartíciót (C) és a rendszer által létrehozott kisebb partíciókat (példa) törlöd a lemez elején. Az, hogy csak a C-t formázod, a korábbi telepítés maradékát pedig nem takarítod el, az úgy szimpla gányolás... Amúgy meg nem derült ki, hogy az ISO, pendrive, célmeghajtó (HDD/SSD) stb. OK-e, mert normál esetben nyilván nem kellene leakadnia a telepítésnek. A másik hozzászólásod alapján ez egy Windowszal előtelepített laptop és azért van annyi partíció, az utolsó pl. a gyári recovery partíció, amivel az előtelepített Windowst lehet visszaállítani. Ha fontos ezek megléte, akkor max. nem törlöd őket. Vagy igen, de előtte lemented az egészet egy lemezképfájlba, amiből szükség esetén utólag visszaállítható lesz minden. Ha nincs szükség semmire, akkor viszont értelemszerűen mehet a teljes dózerolás.

[ Szerkesztve ]

(#85112) #56474624 válasza Cs1csó (#85109) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azt már lekéstem. Illetve azzal nem az van, hogy az összes frissítést tiltja? :F

(#85113) Cs1csó válasza galaxys80 (#85110) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jesszus! Hát töröld az összest ameddig egyben nem látod az egész talán 500GB-os lemezt aztán csinálj mondjuk egy 80-100GB-ost a Windows-nak majd a többit egybehagyva egy adat meghajtót.

(#85114) galaxys80 válasza Cs1csó (#85113) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszönöm. Ezt fogom tenni. Úgyis mindent lementettem előtte már.
Életemben nem láttam még ennyi partíciót. :N

(#85115) Cs1csó válasza #56474624 (#85112) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem. Az alsó három a sima biztonsági frissítések azokat bekapcsolva hagyatam (az a piros azaz maradt alap állapotban tehát bekapcsolva) a többit tiltottam azaz kikapcsoltam az a ZÖLD.

A build upgrade-et mindig tiszta telepítésből csinálom windows-on belül piszok lassú és sokszor lyukra is fut.

galaxys80

Nem jó ötlet ennyi partició mert ha valami céllal van felosztva pl. adat és telepített játékok akkor lehet hogy valamelyiket alul vagy túlméretezzük és akkor megy a fejvakarás, hogy legyen az egyik nagyobb a másik rovására fölösleges. A windows reinstallok miatt a windows rendszer partíció legyen önálló a többi - persze egy lemezen belül legyen egyben.

[ Szerkesztve ]

(#85116) King Unique válasza #56474624 (#85108) üzenetére


King Unique
titán

Milyen Windows 10-kiadást használsz? Ha legalább Pro, akkor felesleges XY külső programmal szórakozni, mivel a gépházban eleve ott van a funkciófrissítéseknél a max. 365 napos halasztási opció. Annak pedig pont az a lényege, hogy csak a build upgrade-et tiltja, ellenben a többi frissítést nem, azokat továbbra is megkapja a rendszer. Az pedig gondolom megvan, hogy az egyes Windows 10-verziók támogatása eleve véges. Tehát előbb-utóbb mindenképpen javasolt majd váltani az újabbra ahhoz, hogy továbbra is megkapja a rendszer az alapvető frissítéseket és támogatott maradjon.

Ha csak Home, akkor viszont marad a külső program, azzal egyszerű tiltani.

[ Szerkesztve ]

(#85117) #56474624 válasza King Unique (#85116) üzenetére


#56474624
törölt tag

Home

csicso82:

Megpróbálom. Előbb szerencsére nem tudta telepíteni valami hiba miatt.

(#85118) galaxys80 válasza Cs1csó (#85115) üzenetére


galaxys80
veterán

Mindent megcsináltam, de most meg a frissítések telepítésénél megáll vagy 20 perce.
Esküszöm nem értem. Nem jártam még így win telepítéssel.

(#85119) Cs1csó válasza galaxys80 (#85118) üzenetére


Cs1csó
félisten

Új telepítőt szedtél le? Csinálj egy újat lehet azzal van a gond.

(#85120) galaxys80 válasza Cs1csó (#85119) üzenetére


galaxys80
veterán

Most szedem. De nem lesz egyszerű művelet. Nincsen itthon üres dvd. MAC-re meg Rufus. Elő kell kotornom a Régi PC-m.

(#85121) Cs1csó válasza galaxys80 (#85120) üzenetére


Cs1csó
félisten

Eddig lemezről próbáltad? Az is hibaforrás pendrive-ról kellene.

(#85122) King Unique válasza galaxys80 (#85118) üzenetére


King Unique
titán

Ez így megint nem sokat mond... De ha egy lassú, 5400-as HDD van abban a laptopban, akkor többet elszöszölhet a frissítések telepítésével. Ha egy nagyobb adagot kell felrakni, akkor meg pláne. Viszont az még nem feltétlen hiba, csak a lassú háttértár miatt döcögősebb.

Ha Macen, illetve macOS-en akarod kiírni a telepítőt pendrive-ra, akkor ott is működik az a módszer, ami Windowson. Vagyis FAT32-re formázod a pendrive-ot, majd felcsatolod a Windows 10 ISO-t és a tartalmát 1:1-ben átmásolod rá. Arról utána már simán lehet bootolni a telepítőt, pláne EFI módban. Max. esetleg legacy BIOS (CSM) módban lehet szükség arra, hogy a pendrive-on lévő partíció még aktív is legyen.

[ Szerkesztve ]

(#85123) zsoltee10 válasza Core2duo6600 (#85002) üzenetére


zsoltee10
addikt

Köszönöm, hát ez az. Az lesz a vége, hogy veszek egy dobozos példányt. Mondjuk dvd meghajtóm nincs vagy 5 éve minimum.

(#85124) galaxys80 válasza Cs1csó (#85121) üzenetére


galaxys80
veterán

Pendrive-ről, másik telepítővel végül sikerült. :)
Pár percet molyolt az előkészítés résznél, de aztán elindult.

(#85125) galaxys80 válasza King Unique (#85122) üzenetére


galaxys80
veterán

Mac-en, hogyan tudom felcsatolni? ( új vagyok)

(#85126) Core2duo6600 válasza Doky586 (#85091) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Az adott kapcsolatnál tudod beállítani, nincs ilyen önálló menüpont, azért nincs találat.

(#85123) zsoltee10
Pont ezért szint kizárólag USB -set forgalmaznak, dvd set is lehet venni, de azt külön rendelésre szerzik be.
Lévén az optikai drive lassan kihal, usb meg mindenütt van, és telepíteni egy 2.0 asból is lehet, sőt talán biztosabb is.

(#85125) galaxys80
Vagy google, vagy a mac os fóruma : [link]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#85127) zsoltee10 válasza Core2duo6600 (#85126) üzenetére


zsoltee10
addikt

Ja ok, tehát pendrive van a dobozban, köszi szépen! :R

(#85128) Core2duo6600 válasza zsoltee10 (#85127) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Igen, ez fel is van tüntetve a webshopban, vagy az üzlet weboldalán, ha nem így van, rá kell kérdezni, vagy olyan helyen vásárólni, ahol egyértelmű.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#85129) margithid


margithid
veterán

Hétvégén frissítettem a win10-et, azóta a virtuális gépeimen visszaesett a teljesítmény, meg úgy mindenhol.
Valamit elszúrtak, vagy csak nálam van ez?

[ Szerkesztve ]

(#85130) eax1650


eax1650
aktív tag

Sziasztok!
Otthonra, másod gépnek vásárolnék használt PC-t.

• Felújított, üzleti kategóriás, prémium számítógépek az eredeti ár töredékéért!
• Akár 3 év jótállás!
• Eredeti, jogtiszta szoftverek harmad áron!

Előtelepített Win 10 Pro lesz a gépen. A kérdésem az, hogy mi a teendő, ha valami történik, akkor hogyan lehet visszaállni az eredeti állapotra? Gondolom (még nem kérdeztem), nem adják hozzá adathordozón a rendszert! Készítsek egy image-t első használatkor? Vagy ha pl. bővíteném a gépet (VGA)?

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#85131) eax1650 válasza eax1650 (#85130) üzenetére


eax1650
aktív tag

Adatok:
Előtelepített szoftver: Microsoft Windows 10 Pro és G Data AntiVirus (64 bit)
Processzor (CPU): Intel Core i5 4570 (6.0 MB L3, Socket 1150)
Processzor sebesség: 4 x 3200 MHz(max órajel: 3600 MHz)
Memória tulajdonságai: 8192 MB DDR3 PC memória (DIMM RAM) (4 slot)
SSD: 240 GB SATA3 SSD
Optikai meghajtó (ODD): SATA DVD író (normál, fekete)
Alaplapi chipset: Intel Q87 Express
Alaplapi video vezérlő: Intel HD Graphics (1 x D-SUB (15 pin), 1 x DisplayPort)
Alaplapi hangvezérlő: High Definition Audio (2 csatornás)
Alaplapi hálózati vezérlő: Intel I217LM Gigabites sebesség
PCIe x16 foglalat: 2 db
PCIe x1 foglalat: 1 db
PCI foglalat: 1 db
D-SUB (15-pin) kimenet: 1 db
DisplayPort kimenet: 1 db
USB 2.0 port: 6 db (4 db hátlapi + 4 db előlapi)
USB 3.0 port: 4 db (2 db hátlapi)
3.5 mm-es Jack csatlakozó: 2 db + 2 előlapon
Alaplapi soros (RS232) port: 1 db
Alaplapi PS/2 csatlakozók: 2 db

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#85132) havri1


havri1
félisten

Hali!

Hol lehet azt kikapcsolni, hogy a Win10 ne értesítsen emailokról, FB bejegyzésekről stb jobb alsó sarokban?
Régen volt szundi vagy valami hasonló mód. Most a fókuszsegédet találtam, de nem egyértelmű számomra. Csak prioritás, vagy csak riasztás. Nekem egyik se kellene :)
Idegesít, amikor jön egy email, azt jelzi az outlook, és ez is. Vagy az FB, duplán jön minden.

Mit kell kapcsolni még ezen kívül? :R

havri

(#85133) havri1 válasza havri1 (#85132) üzenetére


havri1
félisten

Úgy látszik a "csak riasztások" jó lesz egyelőre.

havri

(#85134) Core2duo6600 válasza eax1650 (#85130) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Vagy rajta lesz egy backup partición ahonnan vissza tudod állítani.
Vagy leszeded a ms től a media creation tools, és azzal csinálsz egy telepítőt, feltelepíted és beaktíválja, magától.
Ill. illene a gépen lennie a matricának is.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#85135) krealon válasza eax1650 (#85130) üzenetére


krealon
veterán

"Otthonra, másod gépnek vásárolnék használt PC-t.

• Felújított, üzleti kategóriás, prémium számítógépek az eredeti ár töredékéért!
• Akár 3 év jótállás!
• Eredeti, jogtiszta szoftverek harmad áron!

Előtelepített Win 10 Pro lesz a gépen. A kérdésem az, hogy mi a teendő, ha valami történik, akkor hogyan lehet visszaállni az eredeti állapotra?"

Ezt a kerdest miert nem az eladonak teszed fel? :F
Mi maximum tippelhetunk. (Jo esellyel siman ujratelepitheto a Win 10 Pro es automatikusan aktivalodni fog. Ha jogtisztasag is kell (ceges felhasznalasnal mindenkepp), akkor legyen a szoftver is a szamlan.)

(#85136) #56474624 válasza Cs1csó (#85115) üzenetére


#56474624
törölt tag

Köszönöm a segítséget, sikerült. Bár először nem úsztam már meg, feltelepítette a nagy frissítést (a kártyaolvasó kapásból nem is működött), aztán visszaállítottam, ebben a programban meg beállítottam, amit kellett. :)

Már csak az nem jó, hogy a magyar nyelvű windows ellenére a Posta és Naptár teljesen angol, az Áruház meg félig angol, félig magyar. :U

(#85137) #86564352 válasza havri1 (#85132) üzenetére


#86564352
törölt tag

Gépház - rendszer - értesítések

Ba cy lus: ott ellenőrizd a nyelvi dolgokat, rendesen telepítve a csomag, mert rendesen kell mennie

csicso82: ez régi vesszőparipám, azt értem a magyar kicsi és nehéz nyelv és akkor a teljes Cortana asszisztens élményt nem tudnák adni, de akkor legalább ne kötnék az egyszerű start/Cortana/Edge keresőt angol régiókhoz. Ahhoz nem kell tudnia magyarul, hogy start menüben gyorsan tudjak számolni, keresni weben, pénzt váltani, ezekhez mind régiót kell állítani, Edge-ben magyar régióval jobb klikk keresés sincs se Bing, 1709 alatt pár hónapig angol régióval volt már search with Google/Bing ja és a Bing international oldala semmit nem ér, csak ha UK vagy US az is. És ami még halálra idegesít a Store és Feedback is országonként van, magyar régióból el se tudom olvasni egy app angol nyelvű értékeléseit hiába beszéli a fél világ az angolt. Teljesen idióták.

[ Szerkesztve ]

(#85138) Cs1csó válasza #56474624 (#85136) üzenetére


Cs1csó
félisten

A nyelvi kavarás szerintem csak simán az MS igénytelensége (spórolás) szarik a fejünkre. Ha az MS foglalkozna a magyarokkal azt egyetlen dologgal bizonyíthatná:

Magyar nyelvű CORTANA

Vagy legalább - erre panaszkodtak nem tudom pontosan hogy működik - hogy csak angol nyelvű oprendszer esetén érhető el a Cortana angol nyelvi megoldással. Magyar nyelven telepíted akkor inaktív.

[ Szerkesztve ]

(#85139) Geth válasza Cs1csó (#85138) üzenetére


Geth
addikt

Szvsz ennek zéró köze van ahhoz, amire válaszoltál.

(#85140) Cs1csó válasza Geth (#85139) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az áruházat nem használom utálom az összes UWP-s dolgot de az feltűnt hogy nem teljes a lokalizáció. Ebből vezettem át azt hogy az MS-t nem is érdekli a teljes igényes lokalizáció, erre a legjobb példa a Cortana ami valószínű soha nem is lesz magyar.

Hangsúlyzom, nem tudom miért kevert a nyelv de egy lehetséges okot vázoltam fel.

(#85141) #86564352 válasza Cs1csó (#85140) üzenetére


#86564352
törölt tag

Normál esetben azonos a rendszer és UWP appok nyelve, magyar rendszeren Posta, Naptár stb. Angolon Mail, Calendar. Cortana az sajnos tényleg nincs magyarul, de ez nem indokolja magyarul a kereső olyan buta legyen amilyen.

(#85142) Syl válasza #86564352 (#85141) üzenetére


Syl
nagyúr

A Siri sem tud magyarul, mégis magyar nyelvű rendszeren simán lehet tőle angolul kérdezni (OSX-en is). Nem kell zsonglőrködni a nyelvi/területi beállításokkal.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#85143) #86564352 válasza Syl (#85142) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az a normális hozzáállás szerintem. Nem is beszélgetni akarok vele azt értem nehéz megcsinálni magyarul, azért egy gyors start menüs webes keresés, átváltás stb. lehetne magyar régión is. Jó nem halok bele, átlököm a régiót UK-re és máris van rendes Cortana és rendes Store. Cortana mutatja YouTube dalszöveget, szó definíciókat, keresés... Egyébként is angol nyelven használok gépet, tévét, telefont. Csak mivel kereső = Cortana akkor magyar régión egyáltalán nincs jobb klikk keresés és semmi más.

(#85144) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Winfos frissítés után újraindítás, se egér sem billentyűzet nem reagál??

Ötlet?
Linuxon kívül?
Így mi sz@rt lehet vele kezdeni?

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#85145) #56474624


#56474624
törölt tag

Némi google-s kereséssegítségével leszedtem a Posta és Naptár alkalmazást, majd az Áruházból újratelepítettem, most már magyar.

Az áruház újratelepítésére is rákerestem, találtam egy powershellbe írandó parancsot:

Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

Az is teljesen magyar nyelvű lett. :C

Bár normál esetben erre nem is lett volna szükség.

(#85146) Cs1csó válasza Sztlaci (#85144) üzenetére


Cs1csó
félisten

Először is húzd ki majd dugd vissza az egeret és a bill-t akár meg is cserélhetnéd őket, vagy dugd olyan USB aljzatba ahol még nem is voltak.

Ha ez sem segít esetleg gép kikapcsolása áramtalanítása majd megint bekapcsolása ha ez sem akkor az eszközkezelőben kellene az USB port-okat tiltani engedélyezni hátha lesz valami.

(#85147) Sztlaci válasza Cs1csó (#85146) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Ezeken természetesen túl vagyok.
A win8-as boot után sincs semmi usb-s eszköz.!!!
Ez a szar hardveresen tönkre vágta az alaplapomat.
A win frissítést egérrel kértem, hogy frissítse és induljon újra. Pont akkor hardveresen minden usb port beszart.
A lottó ötösnek kisebb az esélye mint annak, hogy a portok maguktól szálltak el, és nem a win frissítés nyírta ki az alaplapomat. :O
Valaki fentebb írta, hogy a Winfos = Windows, hát nem a fos még egy gyenge jelző is rá.
Most baxakodhatok új alaplappal, és talán át tudom vinni, ha szerencsém van a megvásárolt wint.
Az asztali gépet nyírta ki, most laptopról írok.

A frissítésig nem volt semmi baja a gépnek.
Ötlet, mit lehet ilyenkor tenni a hajtépésen kívül? :W

PS2-esegér működik, viszont ilyen billentyűzetem nincs.
A boot lemez gondolom, nem veszi figyelembe a telepített win drivereit.
Akkor hardveresen vágta tönkre a gépemet.
KÖSZÖNÖM MIKROFOS!

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#85148) Kékes525 válasza Sztlaci (#85147) üzenetére


Kékes525
félisten

"Akkor hardveresen vágta tönkre a gépemet."

Ezt szinte kizártnak tartom. Próbáld ki az eszközödet egy másik géppel. Rendszer visszaállítás volt?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#85149) AlyrArkhon válasza Sztlaci (#85147) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Ne add fel ilyen könnyen! Én azért megpróbálnám egy kicsit még nyúzni.
egy pendrive-os rendszerrel (akármilyen linux is, ha már emlegetted) azonnal kiderülhet, mennek-e a portok.
ha igen, adatmentés, tiszta install egy korábbi iso-ból (netán net nélkül, hogy véletlen se húzza rá a vélhetően hibás drivert)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#85150) King Unique válasza Sztlaci (#85147) üzenetére


King Unique
titán

Hardveresen tönkrevágta...jaj, ekkora ökörséget már rég olvastam...:DDD

Az meg talán inkább a hardver (alaplap) és az eszköz (egér) gyártójának is a hibája, ha nincsenek hozzá Windows 10-hez megfelelő driverek. Meg ez a "A win frissítést egérrel kértem" megint érdekes...

Ja, és az meg a másik, hogy az ilyen xy fos jelzők használata elég röhejes és gáz az OS szakmai topikjában. Ha ennyire nem sikerül normálisan, illetve ezektől mentesen megnyilvánulni, akkor lehet nem kellene erőltetni... :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.