Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84451) Cr00py válasza Geller72 (#84449) üzenetére


Cr00py
senior tag

Kelleni fog akkor a pendrive, vagy lemez, amiről telepítetted a rendszert, majd a troubleshoot fül alatt már menni fog a csökkentett mód.

bios-bol tudtommal nem megy a safe boot.

(#84452) Doky586 válasza makoss (#84450) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ez pedig az alaplapi..

(#84453) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok,

Tudtok-e ajánlani Win-re valamilyen ingyenes, de tök jól felépített és működő zenelejátszó szoftvert, pl. mp3-ra?
Köszönöm.

Régen a Winamp mp3 lejátszók egész jól felépítettek és ingyenesek voltak, de sajnos lejárt az idejük.

(#84454) Geller72 válasza Cr00py (#84451) üzenetére


Geller72
veterán

:D Ezt is leírtam az első kommentemben:

"Az érdekes az, hogy ha lehúzom az SSD-t és bootolok egy USB-s pennel, amiről telepíteni lehet a W10-et adott esetben, vagy rescuenak használhatom - szóval azzal ugyanez a hiba. "

A dolog megoldódótt. Konkrét okát nem tudnám, vagyis talán igen, de rámutatni nem tudnék. Az volt, hogy feltoltam rá egy másik biost és utána ok lett, az ssd-ről is indult. Valószínűnek tartom, hogy az elmúlt hetek hektikus időjárása miatt valamilyen okból megváltozott a bios beállítás. Tudom, hogy nem lehetne, de valami mégis változott és a default setting az új biossal működött. Ha azt mondom, hogy biztos nem változott, akkor az azért is érdekes, mert ezzel a beállítással megy a gép nagyjából tavaly év vége óta. És soha nem volt vele gondom. Alkalomadtán visszaállítgatom a beállításaim, de ez egy ilyen lapnál, ilyen biossal nagyon nem megy könnyen és gyorsan. Ez nem egy Abit NF7 bios. :D.
(Asus ROG Z370 Gaming, i7-8700, 2x8 gb DD4, etc)

A proci alul volt feszelve, a célom a 3800Mhz a legkisebb stabil feszen, 3200Mh-es ram órajelek mellett. Ezzel a beállítással ment majd egy éve. Nem hinném, hogy egyik napról a másikra ez ne lett volna jó neki. :U
De ezt már soha nem tudom meg.
De köszönöm a segítséget.
:R
Üdv:
Geller

(#84455) kezo0 válasza Geller72 (#84454) üzenetére


kezo0
addikt

Mindenesetre ha legközelebb ilyenbe futsz bele, akkor próbáld meg azt, hogy bootolás közben, még a BSOD bekövetkezése előtt durván lelövöd a gépet a főkapcsolóval. Ha ezt 2-3 alkalommal megismétled, a gép fel fogja ajánlani a csökkentett módú indítást, mondván, hogy úgy érzékelte, nem sikerül normál módban elindítani a Windowst.
Ez nálam már bevált párszor, bár kétségtelenül kissé drasztikus módszer.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#84456) Zoz válasza Geller72 (#84449) üzenetére


Zoz
őstag

"W7-ben nyomtam egy F8-at és ott volt a menü. Itt ilyen nincs"
Vissza lehet kapcsolni, hogy legyen. Én telepítés után egyből vissza is kapcsolom, hátha egyszer szükség lesz rá.

(#84457) Geller72 válasza Zoz (#84456) üzenetére


Geller72
veterán

Az a szomorú, hogy ez nem default. Az miért jobb, ha a gép végtelenszer újraindul(na), mert kijavítani nem tudja magát? Mennyivel egyszerűbb lenne, ha a második ilyen próbálkozásnál észbe kapna és automatikusan feldobna egy listát. :U

(#84458) makoss válasza Doky586 (#84452) üzenetére


makoss
addikt

Ez mi?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#84459) #86564352 válasza makoss (#84450) üzenetére


#86564352
törölt tag

Benne lesz a sötét téma a 1809-ben, viszont nagy elvárásaid ne legyenek. A megszokott Microsoft módon félkészen és majd egyszer befejezik elven kerül bevezetésre: Szerintem sokkal zavaróbb, ha a sötét File Explorer ablaknál feldobja hirtelen a világos másolás, tulajdonság stb. részeket. A sötét téma egyébként is egyénfüggő, én nem szeretem mert zavaró sötét alapon világos betűket olvasni.

Ami tuti használd az éjszakai fény funkciót, ütemezni is lehet időre vagy a Naphoz igazítani. Ha több funkció kell akkor ott a Sunsetscreen vagy a Flux. Ez a funkció fontosabb a szemnek a sötét témánál mivel csökkenti a káros kék fényt.

(#84460) makoss válasza #86564352 (#84459) üzenetére


makoss
addikt

Ki kéne próbáljam, hogy tudjam milyen.
15 éve használom világosan.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#84461) pendre54 válasza Orionk (#84453) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Egyértelműen a legjobb ingyenes zenelejátszó, a Foobar2000.[link] Tény, hogy a beállítása nem egyszerű annak, aki még nem találkozott vele, de a neten azért vannak elérhető leírások e tárgyban, mint pl. ez:[link]
Azután itt a PH-n is van külön fórumja, szóval onnan is sok okosságot ki lehet szedni.[link]
Ennél már csak a JRiver Media Center a jobb, de az meg fizetős. Mivel nálam mind kettő telepítve van, plusz még elő vagyok fizetve a Spotify Premiumra, így van viszonyítási alapom, azt tudom mondani, hogy a Foobar, és a JRiver közötti minőségi különbség, csak komolyabb cuccok esetén vehető észre, egy alaplapi hangkeltő, vagy pár tízezer forintos diszkrét hangkártya esetében nem lesz érzékelhető.
Egyébként a Foobar jól van optimalizálva a Win 10-re, ilyen tekintetben nem lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#84462) vlevi válasza Orionk (#84453) üzenetére


vlevi
nagyúr

Aimp.
Tud magyarul, van hozzá jónéhány skin, internetes rádiókat lejátssza, winamp playlistet kezeli.
Én kb ennyit tudok elmondani róla.

(#84463) Core2duo6600 válasza Orionk (#84453) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Pl.: Aimp

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#84464) cigam válasza Orionk (#84453) üzenetére


cigam
félisten

Lejárt az idejük? Mi a francot kellene hogy tudjon egy mezei mp3 lejátszó?

Amúgy ez inkább a milyen program ami topikba való.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#84465) Core2duo6600 válasza cigam (#84464) üzenetére


Core2duo6600
veterán

A winamp konkrétam megszünt.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#84466) moma


moma
őstag

ja semmi rájöttem :DDD

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#84467) cigam válasza Core2duo6600 (#84465) üzenetére


cigam
félisten

És? Az, hogy nem fejlesztik tovább, mit von le a mindennapi használati értékéből?
Azt még megérteném, hogy ha valami konkrét problémája lenne az utolsó verzióval, de így ...

Nem mellesleg az avidemux-ból kell tartsak egy régi verziót amiben még nem ffmpeg-et használnak, mert az aktuális kiadások kiborulnak az MPEG2 videók "mentésétől". Szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy a legutolsó kiadás a legjobb. Nézőpont, használat kérdése.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#84468) Doky586 válasza makoss (#84458) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Te beszéltél valami éjszakai fényekről..
Nekem nem az UFO-k jutottak először eszembe hanem ez: [kép]
Én nem használom, de gondoltam ha téged érdekelnek az éjszakai fények.. ki-be kapcsolhatod.

(#84469) XplayR


XplayR
csendes tag

Sziasztok

A kérdésem az lenne hogy vásároltam egy win 10 termék kulcsot ami meg is kaptam emailbe, de az emailt véletlek kitöröltem az aktiválás után pár hónappal szóval ha újra rakom a gépet akkor elveszeik az eredeti kulcsom. Szóval valahogy nem tudom megnézni hogy milyen termék kóddal van most aktiválva a Windows 10 em hogy letudjam menteni ?

A válaszotokat előre is köszi!!!

Üdv Sanyi

(#84470) Zoz válasza XplayR (#84469) üzenetére


Zoz
őstag

Soha többet nem lesz szükséged a kulcsra, írja is a telepítő, hogy újratelepítéskor NE írd be. A hardver azonosító alapján automatikusan aktiválja.
Amúgy pl. Produkey.

(#84471) Alf65 válasza Sub-ZeRo (#84435) üzenetére


Alf65
csendes tag

Fastboot és minden fellelhető energiagazdálkodás, hibernálás és altatási funkció kikapcsolva.
Most egy pár perce bezártam a krómot és rebút.
Visszajött a króm egy olyan oldallal, amit tegnap (!) nyitottam meg, tette ezt úgy, hogy a rebút előtt már megnéztem itt a fórumot is.
Vagyis nem az utolsó, hanem egy valamikori korábbi állapotot hoz vissza.
A játék amit említette, tisztán netes, nincs mentése (max kukik) a gépen.
A fentebb leírt marhaságot amúgy egy másik gépem is csinálja, amit nemrégiben újratelepítette, más forrásból származó telepítővel.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#84472) Alf65 válasza XplayR (#84469) üzenetére


Alf65
csendes tag

Annyira nem kell többet a kulcs, hogy bizonyos hardver elemek cseréjekor is automatikusan újraaktivál (tegnap pl egy laptopban az egyetlen, indító HDD cseréje és win telepítés után újra aktiválódott)

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#84473) x_o_n


x_o_n
veterán

Nem tudom melyik frissites kavarhatott be de ha pld ha letre szeretnék hozni asztalon vagy hdd,ssd teljesen mindegy jobb klikk,menubol Uj mappa már az uj felirathoz erve lehal minden a karika korozz majd noszogatasra elsotetul a win10 es megy minden tovabb de mappat nem tudok letrehoznimert ott ugye kifagy...es hozza ez a rejtélyes dolog hogy valtogatni kell az internetkapcsolatot allandoan biztonsagosrol-nyilvanosra hogy ne legyen tetu lassu.

idézem:
Ha sorban áll 4 fájl steam alatt
File1 500kbitsec sebesseg
-atallitom a kapcsolatot biztonsagosrol-nyilvanosra
File1 10mbit sebesség, elkészült indul a
File2 újra 500kbits!! Hogy miii?
Atallitom a kapcsolatot nyilvánosrol-biztonsagosra
Es újra 10mbit a sebesség..

elnezest de katasztrof ez a nemet billenytyuzet,ezert az ekezetek hianya

(#84474) Alf65 válasza x_o_n (#84473) üzenetére


Alf65
csendes tag

Hasonló dolgot tapasztaltam pár olyan gépen, ahol agyatlanul sok (értsd: több száz) letöltési szálat engedtek meg a torrentnek.
Sajna a vindóz hálózat optimalizálása még mindig hagy kívánni valót maga után, a QOS meg még tud rontani is a dolgokon.
Sok kis, minimális adattartalmú packet és azok kiírása meg tudja enni a LAN-t is, a HDD-t is (feladatkezelő -> teljesítmény)

U.i.: próbáld a repülő ékezetet. Német kiosztáson is ugyan ott van.

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#84475) Cs1csó válasza Orionk (#84453) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 Foobar2000 Integrálni lehet dalszöveg megjelenítő modult is a felületbe.

(#84476) eventus


eventus
veterán

Kiderult, hogy a tarhely vinyom a rossz. Lehuztam és minden oké lett. Kérdés: nem rendszer van rajta, akkor miért lassítja a gepet?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#84477) #86564352 válasza eventus (#84476) üzenetére


#86564352
törölt tag

Attól még foglalkozik vele a rendszer, karbantartás, víruskeresés, akár indexelés ha be volt állítva arra a meghajtóra is, a Windows Update és áruház frissítési folyamatok is felélesztik.

(#84478) tordaitibi válasza Orionk (#84453) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Csak MP3, en kb. 10 eve hasznalom: 1By1
Igen, oreg, nem fejlesztik, elavult, fuuj... De valaki mondja mar meg nekem, pl. .txt, .mp3 stb. vonalon mit lehet fejleszteni...?
A program portable, nincs 250kB. es elofordul hogy akar 2-3mega ramot is megeszik. Persze ez ma lehet problema, ami nem fel giga telepitve es nem zabal legalabb 400mega ramot, az mar sajnos felejtos.
Hatterzenere tokeletes mivel vegigdaralja az adott mappabol az osszes zeneszamot, azaz ha megmutatod neki a zenemappad gyokeret akkor tobb napig muzsikal.
Billentyuzetparancsokkal tokeletesen iranyithato, a guiba latszik az egesz gep mappaszerkezet, a mappan beluli zenek, konnyu a navigalas.
En szeretem, hatterzener a legjobb amit ismerek.
Ha esetleg tul nagynak :) talalod, probalj szerencset az STP playerral, az tenyleg fapados de mukodik es 65kB meretu. :)

(#84479) Geller72 válasza tordaitibi (#84478) üzenetére


Geller72
veterán

A winamp oldala a mai napig megy. Van ott winamp lite is, az nincs 200k. :D Van a classic, az 8 mega, de ott vannak ugye a skinek, a pluginek, etc is. :)

(#84480) mobilizmo válasza Geller72 (#84479) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ez nem a winamp oldala. A Softonic egy gyűjtőoldal, 1000 éves programokat megtalálni rajta.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#84481) Cs1csó válasza tordaitibi (#84478) üzenetére


Cs1csó
félisten

" mit lehet fejleszteni...?"

Lehet a Winamp teljesen lefedi az igényedet és az MP3 szabvány sem változik DE a futtató környezet az változik. A Winamp-ból utoljára talán a Windows 7-hez adtak ki hivatalosan kompatibilis verziót az, hogy a windows 10 1803-as build-jével együtt tud működni az csak a szerencsének köszönhető ami előbb utóbb lehet elfogy ezért érdemes váltani.

A 2.2.1-es utorrent-el is le lehet tölteni egy torrentet és vissza is lehet tölteni de azt is Windows 7-re írták és a Windows 10 esetén már vannak bizonyos anomáliák: nem áll le rendesen a rendszer leállításakor, esetleg nem indul megfelelően stb. EZ a sors vár az elavult szoftverekre.

(#84482) abdulka1


abdulka1
őstag

Sziasztok!

Egy gyári telepítésű, Lenovo win10-et futtató noteszgép problémájával kerestek meg telefonon.
Mai nap jelentkezett a hiba. A fedél lezárásakor hibernálódott, de felnyitáskor nem töltődött be az oprendszer ("csak forgott a karika" közel egy órán keresztül).
Teljes leállítás, és hideg indítás után sem töltődik be a rendszer azóta.

Van valami ötletetek, amivel telefonon tudnék segíteni a tulajnak.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#84483) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!

win10 1709 ee próbaverzió x64, desktop pc integrált hd 630 igp-vel. (igen van újabb, de most nem tudom letölteni és ez van beállítva egyenlőre, és nem hiszem hogy az 1709-ből pont ez hiányozna, de ki tudja...)
Nem értem, hol van a display settingsből az advanced display settings vagy maga az, hogy csak a betű méretet lehessen változtatni. Ami választható lehetőség az csak a skálázás, de az mindent egyszerre csinál, nekem meg csak a szöveg méret kéne. Akinek deskltop pc-je van, neketek sincs ilyen, hogy csak text méret állítás?
a 32bites laptopon lévőn van ilyen, ott lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#84484) Kékes525 válasza Ice&Lime (#84483) üzenetére


Kékes525
félisten

Nincs. Ezzel tudod állítani: Advanced System Font Changer

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#84485) Ice&Lime válasza Kékes525 (#84484) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Köszi!
Soha nem gondoltam volna, hogy 3rd. programot kell használni egy ilyen alap, alap, alap dologhoz, ami eddig az összes windows része volt, ez..........

(#84486) Kékes525 válasza Ice&Lime (#84485) üzenetére


Kékes525
félisten

Sajnos a színeket sem engedi úgy állítgatni, mint például a Windows 7.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#84487) Ice&Lime válasza Kékes525 (#84486) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Nem tudod véletleül, hogy az ugly cleartype okozta maszlagot hogyan lehetne megcsiálni, hogy a betűk normálisak is legyenek, nem szétmosottak, arra nincs valami 3rd. app még? Mert a cleartype text pont nem cleartype text, inkább vízfestékezett betűk.

[ Szerkesztve ]

(#84488) Kékes525 válasza Ice&Lime (#84487) üzenetére


Kékes525
félisten

Nálam jó a cleartype text. Ezt találtam rá: Fix ClearType Issues on Windows 10

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#84489) #86564352 válasza Ice&Lime (#84483) üzenetére


#86564352
törölt tag

1809-ben jön majd vissza a csak betű méret változtatás.

(#84490) Core2duo6600 válasza abdulka1 (#84482) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Hw hibára utal, talán a háttértár.
Sokat nem tudsz tenni, ha garis a gép, akkor szervíz.
Esetleg még totál kikapcsolást érdemes megcsinálni, hogy kinyomod a szemét akksi ki, vár pár perc majd bekapcsólni újra, talán....

De egy laptop esetében az elalvás, és felébredés még a korábbi windows oknál is rendesen ment, ellenben az akkori asztali gépekkel.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#84491) undercover


undercover
senior tag

Üdv! A Windows 10 záróképernyőn megjelenő véletlenszerű tájképek stb képek tetszenek. Lehet tudni valamit a forrásukról? Tehát, hogy hol készültek a képek?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#84492) #86564352 válasza undercover (#84491) üzenetére


#86564352
törölt tag

Azt hiszem pontos info nem szerepel rajtuk. Én egy ideje ezt az appot használom inkább, magától cserélgeti és automatikusan lementi.

Még a bing.com képnél van info, le is lehet tölteni. Persze előbb érdemes a Binget US vagy UK régióra tenni, mert a magyaroknak bedobott international elég fapados.

(#84493) havri1


havri1
félisten

Vista kódot a 10 nem fogad el úgy, mint a 7-est?

havri

(#84494) Core2duo6600 válasza havri1 (#84493) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nem,
A win 10 a Windows 7 nek, ill. a 8.1 nek elfogadja a kódját, jó esetben.
De csak akkor, ha az adott gépen volt már aktív valamelyik, ilyet már csináltam.

Újratettem egy gépet a cégnél, és a matricán windows 7 pro kód volt.
Win 10 pro - t tettem fel, és a 7 es kódját adtam meg neki, az aktiválásnál, a telepítést kód nélkül végeztem.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#84495) havri1 válasza Core2duo6600 (#84494) üzenetére


havri1
félisten

Win7 -et tudom, nekem a notin is így ment, elfogadta a pro-pro-t. Csak most találtam egy régebbi gépet, amin Vista matrica figyel, gondoltam rápróbálok :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#84496) tordaitibi válasza Cs1csó (#84481) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Bocsanat, a Winamprol arva szot sem irtam, en speciel eletembe nem hasznaltam, sose tetszett. Ettol meg lehet jo.
1By1 amit en hasznalok.

Nezzunk pl. Nero burning. A hoskorban mindent tudott ami irassal kapcsolatos, volt vagy 7mega meretu de ebbe egy mediaplayer es egy cd borito tervezo is benne volt. Aztan mivel kovetni kellett a divatot, lett 700 mega. Minek? Mar majdnem wordot is olvas, kavet foz, vibribe elemet cserel stb. Minek? Irjon lemezt es ne legyen atlathatalan bughalmaz. Ugyanez mindenre igaz, Skype volt 6 mega, most telepitve fel giga. Akkor cset, eloszo, fajlkuldes, most ugyanerre hasznalnam de kukaztam mert undorito lett. Viber detto, az elejen kicsi gyors hasznalhato, jelenleg mammutra hizlalt, majdnem 300mega telepitve. Minek, mit tud, minek 3 hetente updatelni, mi a rosseb valtozik 3 hetente benne?
Menjenek a francba.

(#84497) jokeph válasza tordaitibi (#84496) üzenetére


jokeph
nagyúr

Szívemből szóltál. :K :R

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#84498) SP4C3


SP4C3
veterán

Dől a sz@r a céges hálózaton... Nem lehet szebben fogalmazni, de mi a retkes !@#$% ez?

Frissítések off, jobban már nem akarok belenyúlni a rendszerbe, alapból hulladék kategóriás PC jutott, önerőből lassú....

Miért nem büntették még meg ezeket?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#84499) Kékes525


Kékes525
félisten

Most töltöm a frissítést (KB4343909), (KB4343902), (KB890830). :)

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#84500) Core2duo6600 válasza SP4C3 (#84498) üzenetére


Core2duo6600
veterán

A frissítések nem ártanak.
Ez nem más, mint egy előtelepített játék, nálam is fent van.

(#84495) havri1
Azt megpróbálhatod, hogy a win 7 megeszi -e és beaktiválódik, ha igen, akkor tehetsz egy próbát, hogy ezt a már frissített 7 est tovább frissíted 10 esre.
Egy próbát megér, max az idődet veszted el.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.