Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85401) Cs1csó válasza Syl (#85400) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hány lemezes, 1? Mert ha NAS vásárlására /építésére adnám a fejem akkor legalább 4 lemezest vennék/építenék.

Geth

Gyere át a Bittorrent topikba, elképesztő dolgok mennek ott! Tele van elhivatott emberrel, akik nagyon sokat feccölnek a témaba.
Megjegyzem nekem a saját gépemen összesen 10 torrent fut.

Amúgy kiváló dolog a NAS torrentezésre mivel nyugodtan tud menni 0-24-ben, ha 4 lemezes akkor valami RAID megoldással adatbiztossá is tudod tenni, és nem kell a PC-det gyilkolnia a torrent miatt és nem is kell hogy emiatt fusson egész nap.

(#85402) kmarci25 válasza Cs1csó (#85401) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem kötekedésképp, de nem értem, hogy torrentre minek RAID? Ha véletlen megsérül, akkor újból le lehet tölteni. :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#85403) kraftxld válasza Syl (#85400) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ja, akkor oké :) Én csóró vagyok újat venni :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#85404) Geth válasza kmarci25 (#85402) üzenetére


Geth
addikt

Lehet mást is tárol rajta?
De elég hozzá 2 lemez is.

[ Szerkesztve ]

(#85405) Cs1csó válasza kmarci25 (#85402) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem csak adatbiztos RAID van hanem olyan is ami gyorsabbá teszi az adatelérést, és nem feltétlen csak torrent lenne azon a HDD-n. Mondjuk 4x2vagy4 TB és mondjuk ebbő 1 TB fontosabb adat, vagy macerásabban pótolható stb.

(#85406) kmarci25 válasza Cs1csó (#85405) üzenetére


kmarci25
veterán

Így már értem. :K Az eredeti hsz-ből eléggé úgy tűnt, hogy csak torrentre lenne.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#85407) Geth válasza Cs1csó (#85401) üzenetére


Geth
addikt

Nekem is van értelmetlen hobbim :)

(#85408) ArthurShelby válasza Geth (#85407) üzenetére


ArthurShelby
addikt

És mi az? ;]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#85409) Cs1csó válasza Geth (#85407) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ami ott a Bittorrent topikban folyik imádom!!
A főkolopmosok (ha olvassátok akkor csak a tisztelet beszél belőlem)
enginev3.0, TeeJay, havri1, woodworm

Csak érdekességként, egyikőjük napi 2,5-3 TB adatot tölt vissza az nCore-ra!

Na ez tényleg hobbi a javából.

(#85410) ArthurShelby válasza Cs1csó (#85409) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ez már az e-pénisz növelés egy formája. Egyébként nem értem, hogy miért tolnak bele ennyi időt, pénzt és energiát, mit nyernek vele? Egymás között lehet méregetni?
Anno láttam egy 400TB-os feltöltést, na ott kiégtem.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#85411) Syl válasza Cs1csó (#85401) üzenetére


Syl
nagyúr

Természetesen egy fiókos.
Nekem nincs szükségem többre. Most egy 2TB WD Red pörög benne jó két éve, de kb félig van. Sorozatok, filmek jönnek, megnézzük (tesóm kamionozik, laptopon viszi magával a filmeket), delete. Ha nagy ritkán van olyan film, amit "félre akarok rakni", arra van usb dokkolóm, lementem arra.
Az asztali gépemben csak egy 250-es ssd van, a laptopban meg 128 giga. És bőven elférek mindegyiken. Szóval az ilyen 2 meg 4, 8 lemezes cuccok számomra értelmetlen dolgok.

(#85408) legelek

És mi az?

Segíti a kezdőket a win10 topikban ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#85412) worxland válasza Geth (#85398) üzenetére


worxland
addikt

Mivel mással lehet? Mesélj!

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#85413) Cs1csó válasza ArthurShelby (#85410) üzenetére


Cs1csó
félisten

S E M M I

Ugyanis:
- a reklámmentességre gyúrni ami a legend ranggal együtt jár FÖLÖSLEGES az UBO teljesen reklámmentessé teszi az nCore-t is.
- a gyorsan növekvő pontokért vagy a ranggal járó lehetőségként meghívót küldeni barátoknak: szinte mindegyikőjük írta már hogy NEM KÜLD SENKINEK meghívót mert nem látja értelmét mivel általában kirúgják a meghívottaikat és akár bajuk is származhat belőle.
Ezt én félig meddig cáfolom: Az elmúlt 8 évben 26 meghívót küldtem és ebből csak 8-at töröltek, ez nem rossz arány, de ha jól tudom ezek nagy része is párkapcsolat miatt egy másik közös profilt használ azért lett törölve azaz nem használták és nem azért lett törölve mert nem seedelt volna.

Úgyhogy gyakorlatilag SEMMI haszna nincs ez egy színtiszta hobbi.

[ Szerkesztve ]

(#85414) Geth válasza worxland (#85412) üzenetére


Geth
addikt

A kérdés inkább az, hogy muszáj-e kipörgetni? Én szándékosan maradtam a legkisebb csomagon, és az én felhasználási szokásaim mellett nem vettem észre, hogy hiányozna a több. Ha csak "gigabit" lesz (közeleg), akkor sem fogok beruházni csak emiatt nagyobb gépbe/NASba/SSDbe/HDDbe. Najó routerbe igen, hogy legalább az a kevés burstös felhasználás mehessen kakaón (az aktuális routeremen openwrt 300 körül megy).
Ha nagyon érdekel, a DIGI topikban szerintem már többször elméláztak a kérdésen.

(#85415) Ribi


Ribi
nagyúr

Lenne egy cseles kérdésem.
Van egy távoli gép amihez remote desktoppal csatlakozok.
Azonosítás smart kártyával történne. Azon belül is a kártya minidriverével.
Ezt alapból nem telepíti. Mivel a remote gépbe nem tudom bedugni a kártyát emiatt a kártya nem is látszik a távoli gépen így nem tudom kikényszeríteni sem a driver használatát.
Lokál gépen be tudom neki adni device managerben a drivert, mert ott látszik az eszköz. De remote nem.
Van erre valami mód, hogy az intelligens kártyát azzal a driverre használja amit én adok neki?

(#85416) mpo válasza Cs1csó (#85401) üzenetére


mpo
veterán

Megjegyzem nekem a saját gépemen összesen 10 torrent fut.

Erre írták, hogy léhűtő, pióca.
Biztos olvastad. :)

Ha érted, akkor már elavult.

(#85417) Cs1csó válasza mpo (#85416) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt nem, linekld majd kiverem a balhét! :D

Amúgy korrektül csinálom hallottam van olyan aki miután letöltötte csak az NFO fájlét hagyja seedben és azzal telik le a seed idő stb. én ilyen nem csinálok

(#85418) worxland válasza Geth (#85414) üzenetére


worxland
addikt

"Ha nagyon érdekel," - nem érdekel. DIGI topikot meg folyamatosan olvasom (mivel nekem is az van).
A lényeg: torrenten kívül nem igazán tudod semmivel leterhelni folyamatosan az ezres netet. Azzal is csak az igazi torrenthuszárok.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#85419) mpo válasza Cs1csó (#85417) üzenetére


mpo
veterán

[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#85420) Cs1csó válasza mpo (#85419) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

Az egyikőjüket én is említettem mint a főfő torrenthuszár! Nem szép ilyet írni de tény: ha mindenki csak ímmel ámmal töltene akkor a torrentek 80%-a pikpakk köddé válna. Ezen már gondolkodtam egyszer talán fel is vetettem már valahol, hogy a régi torrentek védelme érdekében kellene valami módszer. Legjobb példa a bitHumen ahol egyre több az elárvult torrent amit egy -két ember ha seedel de passzívként nem lehet hozzájuk csatlakozni stb.

Amúgy nem is mindenki tud többszáz torrentet futtatni nincs:
- tárhelye
- sávszélessége
- elég erős gépe

Valahogy kétoldalú ez a dolog:
Nekik nem kellene lenézni azokat akiknek a torrentezés huszadrangú dolog és a nagy többségnek sem kellene őket hülyének tartani amiért súlyos pénzeket és időt fektetnek abba hogy egy képzeletbeli ranglista elejére kerüljenek.

[ Szerkesztve ]

(#85421) RWD


RWD
tag

Hali!
Két témában szeretnék segítséget kérni.

1.Win10 Pro esetében valóban nem lehet lelőni a frissítéseket?

2.A fent említett oprendszerrel rendelkezem, előretelepített verzió, már rajta csücsült a laposon. Ha esetleg kipróbálnék egy másik oprendszert (back to win7), akkor minden gond nélkül vissza tudom később rakni a 10-est? Matrica van a gép alján, de kulcsot nem látok rajta. Hogyan működik ez ilyenkor? Gugliztam, de nem jutottam sokkal előrébb.

Köszi! :R

(#85422) King Unique válasza RWD (#85421) üzenetére


King Unique
titán

1. A Pro kiadásnál a gépházban lehet a különféle frissítéseket meghatározott ideig szüneteltetni. Aztán konfigurálni, átmenetileg kikapcsolni a csoportházirendben is. De akár külső programmal (példa) is megoldható ez. Viszont a lényeg, hogy teljesen és végérvényesen letiltani nyilván nem javasolt a frissítéseket!

2. Ha Windows 10-zel előtelepített a laptop, akkor az UEFI BIOS eleve tartalmazza a termékkulcsot. Vagyis egy esetleges újratelepítésnél automatikusan aktiválódni fog a Windows 10. Ha régebbi a laptop, amin eredetileg még Windows 7 volt + a termékkulcsot tartalmazó matrica, majd az lett upgrade-elve Windows 10-re, akkor szintén nem kell egy újratelepítésnél az aktiválással vesződni. Az utóbbi esetben is automatikusan aktiválódni fog a Windows, valamint mehet egyből a 10-es telepítése, nem kell újból eljátszani a 7 —► 10 upgrade-et. Maga az újratelepítés pedig értelemszerűen megoldható telepítési adathordozó (pl. pendrive) használatával. Viszont, ha csak kipróbálás céljából akarod használni a 7-est, akkor megoldható az akár virtuális gépen (pl. VirtualBox), ha van hozzá kellő erőforrás. Vagy dual-boot megoldással (bővebben) is, ha van annyi szabad hely a rendszermeghajtón. Vagyis a lényeg, hogy nem feltétlen muszáj ehhez legyalulni a jelenlegi rendszert. Na meg az utóbbi megoldásnál is mondjuk nem ártana előtte mentést készíteni a rendszerről, hogy aztán később ne a 0-ról kelljen újratelepíteni és beállítani mindent.

[ Szerkesztve ]

(#85423) Kiskokó válasza Kiskokó (#83427) üzenetére


Kiskokó
veterán

Helló még azóta is ez a bajom.

vagy 4-5 féle progit kipróbáltam , van ami talál is valamit de akkor is megmaradt hogy random megnyílnak érdekes oldalak a firefoxban.
Próbáltam vagy 3 féle vírusírtót is azok semmit se találnak.

Egy firefox újratelepítés segíthet esetleg?

Segítsetek mert már megőrülök ettől :(

Köszönöm

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#85424) King Unique válasza King Unique (#85422) üzenetére


King Unique
titán

A dual-boot / multiboot megoldás linkje helyesen.

(#85425) MeroM válasza Kiskokó (#85423) üzenetére


MeroM
senior tag

win reinstall megoldja a problémád, vírusirtókkal ne küzdj :D

(#85426) vlevi


vlevi
nagyúr

Nnnna, megvan. Most is beauldt a Windows intéző file másolás közben.
Megvan miért.
Másolást közben az egyik file-ra rákérdezett, hogy felülírja-e, vagy sem. Nem voltam a gép előtt, így természetesen nem láttam a kérdést sem, és persze, azért sem, mert időközben a monitor is lekapcsolt 10 perc után. És, mivel 30 percig állt a gép, elment alvásba. Amikor felélesztettem, akkor itt volt a kérdés, rányomtam az igen-re, erre közölte, hogy sajnos a meghajtó nem elérhető. :( :W

(#85427) Apaxp


Apaxp
senior tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni ennek a problémának a megoldásában?

Először a a chrome böngészőnél tűnt fel. (ritkán használom) Most meg a skype menüje is ilyen lett. hónapok óta semmi font és egyéb "kinézetjavítót" nem telepítettem

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#85428) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Sziasztok
Olyan hibám van, hogy a C meghajtó tartalmát nem akarja rendesen betölteni(képek,videók,fotók), vagy baromi lassan teszi meg. Van mikor hiányosan, és van mikor csak annyit ír ki, hogy "Dolgozunk rajta....."win10 64-es. Az rémlik, hogy a 1803-as(v 1809, már nem emlékszem) frissítés óta csinálja.Van D meghajtó(2 partíció), de ezt nem használom. A gép egy Dell AIO, amin most csináltam teljes újrarakást.

(#85429) Sub-ZeRo válasza Apaxp (#85427) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem raktál fel 10-hez start menü buzerátort?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#85430) svgyula válasza Apaxp (#85427) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Tedd vissza az alaplaphoz/kártyához kapott video drivert és nézd meg azzal mit csinál. Valószínűleg a rendszer önhatalmúlag lecserélte egy frissebb dátumú "univerzális" sz@rra.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#85431) malnabokor


malnabokor
senior tag

Sziasztok,

Szeretnék Windows 10-et vásárolni, és felfigyeltem arra, hogy itt hardverapro.hu-n vannak 4000-6000 Ft körül OEM és Retail kulcsok. Tudom, hogy mi a különbség közöttük, illetve a cégek és az EU hozzáállását ismerem, a kérdésem csak az, hogy megüthetem-e a bokámat később egy ilyen kulccsal, egyáltalán ezek legálisak (nem a korábban aktiváltakra gondolok, hanem az újakra), vagy pedig valószínűleg szürkezónás online boltokból származhatnak?

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#85432) #86564352 válasza malnabokor (#85431) üzenetére


#86564352
törölt tag

Legrosszabb esetben a Microsoft egyszer lelövi az ilyen okosba' szerzett kulcsot, más kockázat szerintem nincs.

(#85433) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok.

Ha parancssorból be akarnék lépni a D meghajtón bármelyik mappába, nem történik semmi, rendszergazdaként sem. Miért lehet?

[ Szerkesztve ]

(#85434) cattus válasza Dinter (#85433) üzenetére


cattus
őstag

Csak simán írd be, hogy 'D:' a 'cd D:\' nem fog működni (DOS-os örökség).

Do the thing!

(#85435) Geth válasza Dinter (#85433) üzenetére


Geth
addikt

Vagy használd a /d kapcsolóját a cd parancsnak.

(#85436) mpo válasza Kiskokó (#85423) üzenetére


mpo
veterán

Elsőre kiegészítőre gyanakszom.
A Súgó-ban Újraindítás letiltott kiegészítőkkel.
Ha így is előjön, akkor nem kiegészítő okozza, hanem fertőzés. Malwarebytes futtatása.
Ha nem jön elő, akkor a nem szükséges gagyi kiegészítőt távolítsd el.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#85437) bobalazs válasza Kiskokó (#85423) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Jó nagy genyóság részedről direktbe belinkelni ezt a szemetet.
Spyware. Adguard blokkolta is egyből.

(#85438) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Van egy sárga mappa amit ha letörlök, kis idő múlva visszajön.
Honnan lehetne megtudni mi használja? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#85439) Kékes525 válasza makoss (#85438) üzenetére


Kékes525
félisten

Mi a neve?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#85440) Kiskokó válasza bobalazs (#85437) üzenetére


Kiskokó
veterán

Sorry, csak nem össze vissza dobál be hanem nagyrészt azt az 1 odalt. Ezért akartam megmutatni, hogy 10ből 5 ször ez jelenik meg.

Amúgy meg blokkolta mindened amit írtál akkor mi a baj ? :D

Sajnos a friefoxomban nincs plusz bővítmény meg semmi az nem lehet a hiba okozója.

Még a böngészőt újra teszem valamikor de hogy a 2 hónapos windowst most ezért újra nem rakom az is biztos!

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#85441) Cs1csó válasza Kiskokó (#85440) üzenetére


Cs1csó
félisten

AZ, hogy veszélyes, káros tartalmat nem osztunk meg vagy külön figyelmeztetéssel jelezzük!!

Nem olvastam vissza de :
-csökkentett módban a következők: adwcleaner, MBAM free, Emsisoft EK , HItman pro, DrWebCureIt

Ha ezeket nem engedi lefuttatni akkor egy MÁSIK TISZTA GÉPEN egy pendrive-ra létrehozol egy RESCUE DISK-et - Kaspersky, Avira stb. - ez egyfajta Linux alapú rendszer ami kikerüli a windows-t és annak bootolása nélkül tud írtást végezni rajta ha az lefutott és már engedi a csökkentett vagy normál módban történő fentebb említett kiegészítő védelmeket akkor még azokat is lefuttathatod ami biztos az biztos.

A böngészőt is érdemes esetleg újratelepíteni nem nagy dolog és fő a biztonság, a BÖNGÉSZŐ - firefox- törlése után menj be a users mappába és tedd láthatóvá a rejtett tartalmakat és az APPDATA mappában a LOCAL, LOCALOW, ROAMING mappákban lévő firefox és mozilla mappákat töröld manuálisan gép restart majd mehet visssza böngésző.

A böngészőbe telepítsd a UBLOCK ORIGIN nevű kiegészítőt ha semmi más kiegészítőt nincs is ez legyen.

[ Szerkesztve ]

(#85442) Kiskokó válasza Cs1csó (#85441) üzenetére


Kiskokó
veterán

Rendben, köszi. Hitmanel már próbálkoztam, de én hülye mindig elfelejtem hogy ezeket csökkentett módban kellene csinálni.

Köszi mindenkinek, Sorry a linkért

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#85443) makoss válasza Kékes525 (#85439) üzenetére


makoss
addikt

2
csak ennyi, meg van számozva
és mindig ennyi.
Nem emlékszem, hogy minek a mappája lenne :(
[link]

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#85444) xors


xors
senior tag

Sziasztok! Windows 10 telepítéseel szenvedek. Laptopba régi hdd lett lecserélve ssd -re, és erre szeretnék teljesen új rendszert felhúzni. Rufussal írtam ki pendrive -ra a telepítőt szépen el is indul a telepítés, viszont a partícionálás résznél megakad.
Ezt a hibaüzenetet kapom, bármit csinálok (törlöm, formázom az ssd -t....)

A Windows nem telepíthető erre a lemezre. Előfordulhat, hogy a hardver nem támogatja a rendszerindítást erről a lemezről. Győződjön meg arról, hogy a lemezvezérlő engedélyezve van a BIOS menüjében.

Bios -ban nagyon kevés a beállítási lehetőség, kb csak bootsorrend állítás meg ki lehet kapcsolni a Legacy rendszerindítást (hogy csak UEFI legyen), de ezek közül egyik sem segít a problémán. Bárkinek nármi tippje, hogy mi okozhatja a gondot? Már nem egy windowst húztam fel különböző eszközökre, de ilyen hibát még nem láttam. Bios reset is volt már...

[ Szerkesztve ]

(#85445) makoss válasza makoss (#85438) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#85446) King Unique válasza xors (#85444) üzenetére


King Unique
titán

A leírtakból nem derült ki, hogy hogyan írtad ki a telepítőt a programmal (Rufus), maga az ISO és a pendrive OK-e, BIOS-MBR / UEFI-GPT alapon akarsz-e telepíteni, BIOS-ban a SATA-vezérlő milyen (RAID / IDE / AHCI) módban van + az egyéb beállítások rendben vannak-e, hogyan (teljesen?) törölted a lemezt, maga a célmeghajtó (SSD) állapota rendben van-e stb. Az utóbbi azért is lehet fontos, mert egy korábbi esetnél a telepítésnél ilyen hibaüzenet állítólag a HDD hibája miatt volt. De, ha nem a meghajtóval van gond, akkor pl. SATA-n a fizikai csatlakozást is érdemes ellenőrizni.

(#85447) szallasi007:
Telepítésnél az USB 3.0 port rendszerint a Windows 7-nél szokott gondot okozni (példa), mivel azt nem támogatja natívan a szabványt, ellenben a Windows 8.1 és 10 igen. De ettől függetlenül akár kipróbálhatja ezt is, mert van amikor pont az ilyen egyszerű megoldások vezetnek célra, mint a másik port, másik pendrive, újraindítás utáni újrapróbálás stb.

[ Szerkesztve ]

(#85447) szallasi007 válasza xors (#85444) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia,

ha USB 3.0 a dugó a gépbe akkor keress USB 2.0-at arról fog menni a telepítés vagy tegyél USB 3.0 drivert magára a pendrive és tallózd ki mikor a hibaüzenetet kapod.

(#85448) Kékes525 válasza makoss (#85445) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezzel próbáld meg: LockHunter is a foolproof file unlocker

Amúgy ez nekem úgy tűnik olyan, amit te magad kézzel hoztad létre. Én is gyakran hozok létre ilyen nevű ideglenes könyvtárat. Valamelyik program, valamilyen mappáját erre irányítottad és ami után letörlöd, az adott program újra létrehozza. Vizsgáld át a gyakran futó programjaid beállításait, ott lesz a ludas köztük.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#85449) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Linus és a windows aktiválás [link]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#85450) makoss válasza Kékes525 (#85448) üzenetére


makoss
addikt

:R Ennél csak ennyit ír:[link]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.