Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85651) westlake válasza vond (#85650) üzenetére


westlake
félisten

Ennyire nem lehetsz naiv. :(
MSDN kulcsokról nem hallottál még? Nyilvánvalóan nem, ha szerinted ez legális. Boltban ~140$, de itt 10€-ért a tiéd lehet?! No offense, de most jöttél egy másik galaxisból? Ne beszéljünk már butaságokat. :O

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#85652) fabri07 válasza westlake (#85651) üzenetére


fabri07
aktív tag

[link] Ez felér a boltival?

(#85653) picur10


picur10
aktív tag

Sziasztok!
A feleségem Acer notebookján a Win10-en olyan szinten megszaporodtak az alábbi hibák, hogy az utolsó 24 óra alatt majdnem 4000 bejegyzés készült. Tudja valaki, hogy merre indulhatnék el? Van aki driverhibát írt rá, de nem találtam meg melyik eszközről lenne szó.. :(
[kép]

(#85654) vond válasza westlake (#85651) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Amit brand gépekhez adnak/vehetsz 8-10-ért, az sem legális? Meg az aprós tizenpárezres sem? Nem hiszem, hogy csak 40-50 ezerért lehet jogtiszta, használható Windows-t venni.

Annyira nem vájtam bele magam. Több helyről is legálisnak, megbízhatónak mondták, nem is tűnik dzsunka cégnek, működik is, úgyhogy részemről rendben van. Ha biztosra tudjátok, hogy nem legális, akkor töröljük a hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#85655) westlake válasza vond (#85654) üzenetére


westlake
félisten

Pedig jobb lenne, ha mindenki komolyabban utánajár ennek, aki venne Windows 10-et, vagy éppen csak tanácsot adna a vásárláshoz másnak.
Javítson ki valaki, ha tévedek, de tudomásom szerint az ezekhez hasonló árú és a továbbértékesített Windows 7-ből frissített verziók legálisak. Minden más az átlagos felhasználónak (otthonra) illegálisnak minősül.

#85652: Halott a link. Gondolom nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#85656) picur10 válasza westlake (#85655) üzenetére


picur10
aktív tag

(a linkből hiányzik a kettőspont..
[link]
)

(#85657) westlake válasza picur10 (#85656) üzenetére


westlake
félisten

Csak felületesen olvastam át, de amit ott említenek, abból egyedül a továbbvitt licensz, amit legális. Ezt említettem én is az előző hozzászólásomban. Viszont az MSDN megemlítéses eleve illegális terület, mivel az kizárólag annak a cégnek legális csak, aki az MSDN hozzáférést birtokolja!
Magyarul még mindig csak úgy lehet legális, olcsó Windows 10-hez jutni, hogy egy már nem használt PC, vagy notebook Windows 7-es licenszét megvásárolod a gép jelenlegi tulajdonosától! Fontos, hogy valóban a gép tulajdonosától vásárold meg. Nem attól lesz valami legális, hogy fizettél érte, vagy mert kaptál hozzá egy matricát. Attól lesz legális, hogy te megveszed a gép valódi tulajdonosától, aki már azt nem használja. Más módszerről nem tudok.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#85658) vond válasza westlake (#85655) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Lehet, hogy megint naívnak nevezel, de mi van, ha az említett cég is ezekhez hasonló Windows 10-eket árul, csak mindenféle magyar adó nélkül, esetleg bevállalva némi veszteséget is, hátha veszel náluk mást is? :U

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#85659) westlake válasza vond (#85658) üzenetére


westlake
félisten

Persze, ebben igazad van. De ne abból induljunk már ki, hogy mi van ha olyan... Utánanézett ennek bárki is? Kötve hiszem. Boldogan vásárolják a kulcsokat 3.000 forintért. Egyébként ha olyan kulcsokat árulnának, akkor vennék a fáradtságot és megemlítenék az oldalon, nem? Számtalan ilyen oldallal lehet találkozni, sőt még olyannal is, ahol olcsóbban adják, mint 10€. Ha jobban belegondolsz, akkor szerinted ezek legálisak, vagy éppen illegálisak? Szerintem te is tudod a választ.
De cáfoljon rám valaki és mondja azt, hogy márpedig ez az oldal legális (továbbértékesített) kulcsokat árul. Én ugyanúgy örülök majd neki, mint azok, akik 3.000 forintért vettek kulcsot.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#85660) Zotya84 válasza #86564352 (#85635) üzenetére


Zotya84
őstag

Nálam a még mai előtt olyan 4,5G helyet találna a WU részéről. A mait még vmikor felszórom, aztán ennyi. Nem sokkal ezután majd már jön a 1809, az meg amint jónak tűnik küldöm a levesbe a 1803-t. Ha meg nem küldöm, akkor 10-30 nap után magától is kitakarítja.

A Gépházban a tárterület-segéd már tudja takarítani, így biztos, hogy hamarosan megy a levesbe a Lemezkarbantartó, a kérdés csak az, hogy mikor fogja a WU-t is automatikusan kipucolni. Szerintem mondjuk soha, a) mert 6-7 hónap alatt nem gyűlik fel annyi, hogy az észlelhető gondot okozzon, b) a DISM folyamat kicsit komolyabb mutatvány, minthogy a háttérben engedjék a futását. (Bár ez utóbbiban nem vagyok biztos.)

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#85661) vond válasza westlake (#85659) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem tudom, mióta fut az akciójuk, én pár hete vettem ott kulcsot. De ha az eredeti, 100 dolláros árat nézed, az már rendben lenne, nem? Még ha egy kicsit kozmetikázzák is, ahogy pl. a boltokban szokták, hogy nem csak az akciós árat viszik lejjebb, hanem az eredetit is feljebb, hogy jobban nézzen ki.

Az utóbbi fél-egy órában próbáltam jobban utánajárni a cégnek, és nem igazán találkoztam aggasztó tényekkel. Bazinagy cég, elsősorban játékok értékesítése, 5+ éves múlt, többszázezer pozitív értékelés, amiből jó sok nyilván az áraknak is szól. Persze ettől még lehet, hogy neked van igazad.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#85662) westlake válasza vond (#85661) üzenetére


westlake
félisten

Nem is fogsz találkozni olyan hírrel, ami aggasztó lenne. Egy számodra nem legális MSDN kulcs nem fog fatális hibát okozni a Windows működésében és a Windows 7-es "Ön valószínűleg szoftverhamisítás áldozata lett" üzenet sem fog megjelenni a tálcán. A Windows nem tudja, hogy te nem egy olyan személy vagy, aki nem jogosul az MSDN kulcs használatára. A Windows csak azt tudja, hogy az a kulcs egy legális kulcs. Legális, de nem neked!
Ha olyan ember lennék, több ezer ilyen kulcsot adhattam volna el az aprón, mivel több MSDN fiókhoz is van hozzáférésem. Több ezer "legális" kulcsom van. Van olyan VL kulcsom, amivel 1500 darab gépet lehet aktiválni. Nade ezek a kulcsok egy adott cégnek legálisak, adott céges környezetben.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#85663) krealon válasza picur10 (#85653) üzenetére


krealon
veterán

"A feleségem Acer notebookján a Win10-en olyan szinten megszaporodtak az alábbi hibák, hogy az utolsó 24 óra alatt majdnem 4000 bejegyzés készült
[...]
Esemenyazonosito: 17
Forras: WHEA-Logger
Javitott hardverhiba tortent
Eszkozazonosito: 0x8086 0x9D1A"

Itt BIOS update volt a megoldas.
Itt pedig a BIOS frissites melle meg az Ethernet es a Wifi driver frissitest kellett feltenni.

(#85664) picur10 válasza krealon (#85663) üzenetére


picur10
aktív tag

Hmm, a BIOS frissítés elkerülte a figyelmemet. wlan, lan, bluetooth drivereket frissítettem, ahogy az egyes helyeken láttam okként.
Este megnézem, köszönöm!

(#85665) kmarci25 válasza Doky586 (#85634) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen, olvastam. Nem az én gépem lesz. A használója mostani gépen is már tinédzser korú (ram bővítéssel, hdd cserével). Szerintem ez az új gép is elmegy jópár évet. Tehát nem arról lesz szó, hogy cseréljük a teljes konfigot. :N

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#85666) Slavia


Slavia
aktív tag

A szeptemberi foltózókedd

[link]

(#85667) tomba válasza VeryByte (#68440) üzenetére


tomba
tag

Most futottam bele én is ebbe a problémába. A megoldás, ami nekem segített a következő:
Amikor kéri az illesztőprogramot egy "Mégse" vagy "Cancel" gombot nyomsz. Miután visszakerültél az üdvözlőképernyőre áthelyezed a pebndrive-ot egy másik USB slotba (lehetőleg usb 2-be) és újra a telepítésre kattintasz. Ennyi.

(#85668) #07746304 válasza Slavia (#85666) üzenetére


#07746304
törölt tag

(#85669) V60


V60
aktív tag

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok és nem túlságosan láma kérdés lesz. Adott a HDD ami most egy FM2-es gépben működik WIN10 alatt ugyebár. Érkezik egy 1150-es gép amibe ha átrakom ezt a vinyót feltétlenül újra kell telepíteni az oprendszert? ( adatok, játékok stb... miatt nem szeretném újrahúzni ).

Válaszokat előre is köszönöm. :R

Üdv Zola

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#85670) westlake válasza V60 (#85669) üzenetére


westlake
félisten

Van egy Windows 10-em, ami körülbelül az 500-adik gépben "jár". Sosem kellett vele semmit tennem, a legtöbb dolog működött rendesen. Ha kell neki valami driver, intézi a Windows Update.

Play nice!

(#85671) V60 válasza westlake (#85670) üzenetére


V60
aktív tag

Köszönöm :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#85672) Bence942


Bence942
tag

Helló olyan problémával állok szembe amit nem tudom hogy hogy lehetne meg oldani. A probléma a win 10 fókusz móddal van probléma ki kapcsoltam mert játék közben mindig letálcázott és letálcázik a kikapcsolás ellenére is!Regeditben hogy kell kikapcsolni vagy mi lehet a gond hogy kikapcsolt állapotban még mindig letálcázik? Valaki találkozott már ilyen gonddal?Vagy ha azt valaki leírná hogy a rendszert hogy tudom vissza állítani (hát ha az megoldaná a problémát) Ezzel kapcsolatba keresem a megoldást aki tud valamit ne tartsa magába!

(#85673) Cickánykoma


Cickánykoma
tag

Üdv!

Az alábbi furcsa és egyben idegesítő anomália kapcsán kérném a tippeket. Van egy 4 éves mini-ITX rendszer, Intel alapú (i3-4170) és Nvdia kártyás (GT740). Eddig stabilan ment rajta a Win 10 Pro, de mivel cseréltem az SSD-t benne nagyobbra, így újratelepítettem aug elején az egészet. A régi Windows még az első, 1607-es verzió volt, ami folyamatosasn frissült. Az új SSD-re egy másik, már 1803-as verziót raktam fel és aktiváltam be, és az alábbiakat produkálja:

- először random, majd egyre sűrűbb időközönként elkezdi "becsukni" a futó programok ablakait. Valójában nem zárja be, mert futnak a feladatkezelő szerint, de eltűnnek a képről, mintha bezáródtak volna. Sorra "bezárja" őket, majd eltűnik a tálca végül és a háttérkép is, csak egy sötét kép marad ami nem reagál már semmire (start gombra sem). Újra kell indítani a gépet, hogy helyreálljon, de ez a használható állapot csak a következő ilyen jelenségig áll fent.
- betöltődés közben rövid időre felvillan valami böngészős ablak a tálcán, de eltűnik gyorsan.
- betöltődés után, használat közben egy ablak körvonalai villannak fel kb. fél mp-re, ezek ismétlődnek 5-10 percenként, addig, amíg el nem indul az ablakok bezárogatása.Ez nem újraindítás / telepítés után történt, a mostani friss állapotban csinálja.
- megnéztem többféle vírusírtóval is (Avastot használok, de van fent Spybot S&D is), egyik sem talált semmi egyértelműen gyanúsat.
- Tesztből visszatettem a régi SSD-t az egyik telepítéshez, hátha az új nem tetszik neki, de azzal is produkálta.
- próbáltam régebbi Nvidia driverrel is, gondolván arra, hogy lehet az akad össze a Windows-al. Próbáltam a gyári Nvdia driverrel is, amit a Win 10 tesz fel telepítéskor, sikertelenül.
- 4 x volt eddig újratelepítve a Windows, (különböző ISO-kből is próbáltam) addig stabil volt, amíg frissen gyári állapotban volt rövid ideig használva, de aztán mindig előjött ez a probléma, amikor leszedte a frissítéseket.
- A neten nem találtam rákeresve mostanában datált panaszokat ilyen anomáliára.

Eddig lehet tévesen arra jutottam, hogy van valami az augusztusi frissítéscsomagban, ami ezt okozza vagy triggereli és a megjelenítés / VGA irányában csinálja ezt, mert ha visszaállítottam júliusira a frissítéseket akkor ment egy darabig.
- Hiába állítottam le késleltetésre a frissítést, sajnos egy idő után leszedi az új csomagokat is, és ismét előjön ez a probléma.
- A lakótársam hasonló korú-összetételű konfiggal rendelkezik és ő egyáltalán nem tapasztalt ilyet.(meg az új SSD-re való újratelepítés előtt én sem).

Valami tippetek van, hogy miért műveli ezt a Windows? :O :F

[ Szerkesztve ]

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#85674) Cs1csó válasza Bence942 (#85672) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kezdésnek - Gépházban ezt kellene kikapcsolni:

DE a gépházban lévő ösze beállítást végigzongorázhatnád és ami nem kell azt kikapcsolhatnád pl. a játék módot stb.

Cickánykoma

Passz, telepítsd a 1709-es build-et majd - mivel pro rendszered van - fagyaszd be a frissítéseket, legalábbis a build upgrade-et.

(#85675) RWD válasza King Unique (#85502) üzenetére


RWD
tag

Köszi!

(#85676) Cickánykoma válasza Cs1csó (#85674) üzenetére


Cickánykoma
tag

Most is be volt fagyasztva a frissítés, ment is a rendszer vele szeptember kezdete óta, de ma jelentkeztek a problémák megint (ez most egy 1607-es LTSB-s telepítés volt), mivel gondolom letelt a halasztás, és újra lerántotta problémás aug frissítéseket... :(( Meg írtam is, többször újra volt telepítve azóta, és mindig visszajött ez a probléma, amint befrissült az aug pakkal. Esetleg valami más tipp a "telepítsd újrán" kívül?

[ Szerkesztve ]

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#85677) Slavia válasza #07746304 (#85668) üzenetére


Slavia
aktív tag

Nah sikerült, jó van akkó. :D

(#85678) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Megint ezzel az aktiválási problémával küzdök. :W
Teljesen új hardverre cseréltem alaplap,cpu,ram és media creation tool programmal szedtem le az iso fájt.
Újraraktam a windows nem adtam meg a kulcsot,hanem microsoft fiókkal léptem be telepítés során és hiába van hozzácsatolva ha nem engedi aktiválni 0xC004C003 hibakóddal. :W

Hogy lehet megoldani ezt a problémát? :O

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#85679) fabri07 válasza FoLey-v (#85678) üzenetére


fabri07
aktív tag

Ha kicseréled ezeket a komponenseket ajánlott újrarakni?

(#85680) #77646080 válasza fabri07 (#85679) üzenetére


#77646080
törölt tag

Tavaly cseréltem alaplapot, az olvasottak alapján utána újra telepítettem a Windowst és fiókkal belépve gond nélkül aktiválni tudtam. Ezért úgy gondolom, hogy igen, érdemes.

(#85681) Zotya84 válasza FoLey-v (#85678) üzenetére


Zotya84
őstag

Én ezt úgy oldottam meg, hogy a régi SSD-mre felraktam egy tiszta rendszert, amit aktiváltam az új hardveren, majd végül visszaraktam az eredeti új SSD-re korábban klónozott rendszert, és másnap már aktiválta magát az új hardware-n, és nem kellett hozzá semmilyen MS-fiók.

De ha OEM-es a kulcsod, akkor nehogy aszongyák, hogy ellőtted az újraaktiválási lehetőségeid számát más hardware-n...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#85682) FoLey-v válasza fabri07 (#85679) üzenetére


FoLey-v
addikt

Javasolták nekem,mert jobb az új hardver alá a friss windows.

Zotya84

Ez lenne a 4. alkalom hogy újraraktam alaplapcsere miatt. Mellesleg digitális licencem van amit legelsők között kaptam meg.

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#85683) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Tegnap vettem egy MS Wireless Desktop 900-at a laptophoz. Tegnap és ma is előjött egy olyan hiba, hogy a copy-paste nem működik. Próbáltam úgyis, hogy egérrel kijelölés, másolás-beillesztés, de a beillesztésre nem lehet kattintani, tehát mintha nem másolt volna ki semmit. Ez mi a fene lehet? Délelőtt töröltem az egér, és billentyűzet drivereket, és toltam egy restartot, így megjavult, de most megint elkezdte.

(#85684) FoLey-v válasza FoLey-v (#85682) üzenetére


FoLey-v
addikt

Update: Megoldottam vettem kulcsot amit vond linkelt pár hsz-el ezelőtt. :U

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#85685) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Acer Aspire V15 laptopom van, win10-el.
10 percre van állítva a screen off (sleep kikapcsolva). Néha csinál olyat, hogy ebből a fekete képernyőből nem tér magához. Világít a billentyűzet, de a gép halott. Csak a powerOFF-al tudom lelőni, majd újraindítani.
Mi történhet ilyenkor vele?
Mivel lehetne monitorozni, hogy mi "akasztja" ki ilyenkor?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#85686) Cs1csó válasza Andie (#85685) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha van dedikált VGA akkor annak a driver-e is bezavarhat, telepíts újabbat vagy egy régebbit -amennyiben a legújabbal jön ez elő.

Ronam

Ilyenkor vezetékes cuccoknál is használ ha kihúzod az USB-t és újra bedugod ugyanoda vagy egy másik USB-be ennek a vevő egységével is megteheted ezt hogy másik USB-be dugod.

[ Szerkesztve ]

(#85687) Zoz válasza FoLey-v (#85682) üzenetére


Zoz
őstag

"jobb az új hardver alá a friss windows"
Értelmetlen népi babona, valóságtartalma utoljára Win9x idején volt.

"Ez lenne a 4. alkalom hogy újraraktam alaplapcsere miatt"
Persze ha valakinek ez a hobbija, akkor rajta... :)

(#85688) Andie válasza Cs1csó (#85686) üzenetére


Andie
őstag

Köszi a válaszod!
Nem változott a driver semmit. A windows updateli magát hetente.
Van alaplapi (intel), meg egy Geforce 950M.
Az eseménynapló nem írja ezt valahol esetleg?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#85689) Ronam válasza Cs1csó (#85686) üzenetére


Ronam
addikt

Ez sajnos nem segített, ugyanúgy nem megy a másolás-beillesztés.

(#85690) Cs1csó válasza Andie (#85688) üzenetére


Cs1csó
félisten

lehet, bal oldalt windows logo-n jobb klikk eseménynapló.

(#85691) Zotya84 válasza FoLey-v (#85682) üzenetére


Zotya84
őstag

Felesleges állandóan újratenni. Én a 8.1 megjelenése után nem sokkal átkötöztem 7-ről (upgrade kulccsal frissítve), aztán a 10-ig azt használtam, majd azóta is csak az upg-k futottak még, tisztát nem csináltam. A licenced milyensége meglétének fajtája mindegy. A lényeg, hogy az még számít, hogy milyen a licenced fajtája: OEM, vagy Reatil-e. Mert az előbbi esetén bele lehet futni, hogy közli a MS, hogy elérte a kulcs az újraaktiválási limitét, és csak az utoljára használt hadware-n tudod vele aktiválni, tehát ahhoz rögzült.

Retail kulcsnál nincs ilyen gond, bár az upgrade során keletkezett digitális licenc sem hordozható (nálam is ez volt - ezért kellett egy új rendszert aktiválnom a korábbi rendszer (8.1) kulcsával, hogy ahhoz átkerüljön az UPG-licenc, meg azért, mert az eredeti upgrade-elt nem akarta sehogy sem elfogadni azt.)

#85683 Ronam:
Ezt sajnos egyre több vezetéknélküli cuccnál tapasztalom, hogy nem hajlandó a billentyűkombinációk továbbítására – bár általában a 2-nél több billentyűs kombók okoznak gondot, vannak eszközök, amikkel már a kétgombosak is problémásak, függetlenül, hogy egymáshoz közel vagy -tól távol található az adóvevő és a klaviatúra.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#85692) Sinesol válasza vond (#85650) üzenetére


Sinesol
veterán

Na és miert csak ennyi a 30k-s árhoz képest, hol az átverés?

(#85693) bobalazs válasza bobalazs (#85620) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

1607-et upgradelve, 1803-on is sikeresen működik a Creative X-fi Titanium driverja.
Upgrade nélkül nem vagyok biztos benne hogy működne. Azt hiszem csinálok is egy mentést most Macriummal.

(#85694) Ronam válasza Zotya84 (#85691) üzenetére


Ronam
addikt

Tehát akkor erre nincs is megoldás? Az a fura, hogy ha egérrel próbálom, akkor sem történik semmi. A kijelölés és másolás még ok, de beilleszteni már nem lehet. Elég sokat használom ezt a munkámhoz, azaz jelenleg csak használnám :).

(#85695) #77646080 válasza Sinesol (#85692) üzenetére


#77646080
törölt tag

(#85696) MrCsiT válasza bobalazs (#85693) üzenetére


MrCsiT
addikt

Belinkelnéd légyszi, melyik drivert használod?

Azért kérdezem, mert én kb. minden windows update után azt tapasztalom a Creative X-fi Titanium általam telepített - most nem tudom, melyik verziójú - driverével, hogy elmegy a hang: a windowsban a hangpanelnél ha teszt célból rákattintok mondjuk egy sztereo beállítás mellett a bal hangszóró formára, azt mutatja a rendszer, hogy szól, de valójában a fülhallgatón sem, és 5.1-nél a hangrendszerre sem ad ki a Win 10 hangot.
A driver újratelepítése oldja csak meg ezt a hibát, de roppant idegesítő havonta szórakozni ezzel.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#85697) bobalazs válasza MrCsiT (#85696) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

XFTI_PCDRV_L11_2_40_0015.exe van lementve a gépemre, ez ment fel a 1607-re hibátlanul. Telepitenem semmit nem kellett szerencsére windows frissités után.

(#85698) Jazz


Jazz
veterán

Üdv,

a telefon minden egyes usb megosztásnál (internet megosztás) új hálózat jön létre a win 10-ben, most már a 45.-nél járok (hálózati kapcsolatok 45), holott a telefont mindig ugyanabba az usb portba dugom. (android 6)

Van erre valami megoldás? (wifi hotspot "megoldás" de feleződik a sávszélesség, usb megosztás kell, 13MB/sec miatt)
Köszi

free your mind

(#85699) Zotya84 válasza Ronam (#85694) üzenetére


Zotya84
őstag

Írj a gyártónak. Majd válaszol, ha akar. A kombók helyettesítése elég kényelmetlen egérrel, pont azért vannak... (De próbáld meg másik gépen, ha ott is ugyanezt csinálja, akkor tudod, hogy az eszköz erre képes és pont.)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#85700) schumi


schumi
aktív tag

sziasztok !
kis segítségre lenne szükségem, nem tudom frissíteni a win10 x64-em (eredeti!), Kb., július vége óta nem ment fel rá frissítés; "0x80070008" a hibakód, neten több megoldást találtam erre a problémára de nem működnek -elméletileg ez egy memóriatúlcsordulási hiba okozza - .

valaki találkozott már ilyennel ? (rendszer ssd meghajtón van 25gb hely; a jelenség az az hogy feldobja win hogy van frissítés, rányomok letölti, újraindul majd kiírja hogy nem sikerült telepíteni.
Próbáltam manuálisan leszedtem 900mb os frissítést, végigfut a telepítő majd újraindítás után szintén közli hogy nem sikerült a frissítés

esetleg ötlet rá ? (comodo tűzfalam van, próbáltam uninstallálva is ugyanez a helyzet)

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.