Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#203811) MC Pite válasza Qru (#203775) üzenetére


MC Pite
veterán

Ma egy literrel többet két az oroszlán (5,5) hazafelé végig klímázva (44⁰ról indultam, fél hatkor otthon még 37,7⁰ volt).
Nem nagy csoda ha fix az olajhő, a vízzel együtt temperált. A sok f..nak mond el akik olajat 30 éves (akkor se volt korrekt) hőmérsékletes táblázat alapján választanak :W
Nálam dombvidékes araszolásnál árnyékban 39⁰ mellett (aszfalt kb 55-60⁰ volt) is az A5/B5 vígan helytállt és a víz sem ment a következő pálcára a Picassonál. Igaz, párszáz méterenként voltak autók amik nem bírták, főleg hajóval, lakókkocsival. Síkon ez még sima ügy lenne. :DDD

Nem volt hideg, de azért nem is szaharai meleg. Jakutföldön januárban voltam kint, amikor cikkezték itthon pár éve hogy jön a szibériai hideg, clickbaites címek meg hogy szibériai hideg lesz. Ezen sorok íróit kikívántam magán mellé a reggeli -45⁰ - -48⁰ba. Délben volt akár -38⁰is néha szép időben. És csak 5-15km/h szél volt egész nap...
Meg párszor dolgoztam nagyobb melegben is; szal ok, ma meleg volt, de nem 40-50⁰, nem égette az ember orrlukát a forróság folyamatosan.

kisza: Nyertél :)

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.