Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139151) Dumi86 válasza Cs1csó (#139150) üzenetére


Dumi86
senior tag

Jó rég nem volt ilyen tetű lassú telepítésű frissités... Nem tudom mit csesztek el ennyire. Pedig én simán fel szoktam rakni a választhatóakat is.

Érdekes most külföldi oldalakon nem írnak sehol hibát :U

[ Szerkesztve ]

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#139152) ToBeY válasza King Unique (#139148) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én nyomtam rá mert azt hittem pár perc alatt felrakja és utána tudom tovább használni a gépet.De ahogy kiveszem a szabadból,nem marad más mint a várakozás (már cirka 50perce csinálja)

Dumi86 Most kinyomtam megint power gombal,várok picit hátha jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#139153) King Unique válasza ToBeY (#139152) üzenetére


King Unique
titán

Normál esetben igen, akár pár-néhány perc alatt települ egy havi kumulatív frissítés. Viszont itt pont az a lényeg, hogy választható frissítés lévén eleve nem volt kötelező telepíteni, ha éppen kell a PC mert fontos dolgot kell rajta csinálni, akkor pedig megint nem feltétlen állunk neki frissíteni és újraindítani, stb. :)
Azért irreálisan sokáig sem érdemes várni, ha másoknál megoldotta a full (hosszan nyomva a power gombot) kikapcsolás, akkor saját felelősségre akár az is megérhet egy újbóli próbát.

[ Szerkesztve ]

(#139154) movax válasza ToBeY (#139152) üzenetére


movax
őstag

Nekem gond nélkül felment.

(#139155) Dumi86 válasza ToBeY (#139152) üzenetére


Dumi86
senior tag

Hát lehet,hogy nálam felment,de valami nem kóser most. Laggol rendesen a rendszer mindenhol :F Nem értem más fórumokon hogy hogy nem írja senki? Ennyire egyedi hiba ez?

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#139156) Cs1csó válasza Dumi86 (#139155) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem nem jön be a GÉPHÁZ, még fel sem villan. :DDD

(#139157) Dumi86 válasza Cs1csó (#139156) üzenetére


Dumi86
senior tag

Teljesen megérte ezt a frissitést felrakni :D Ami eddig jó volt azt most elcseszte. Nálam meg jó a gépház,de kissé darabos a reakció idő :DDD Azt hiszem többet nem rakok fel választható frissitést,jó tanulópénz volt.

Amúgy milyen virusírtót használsz most? Bár nem hiszem,hogy ez lenne a ludas.

[ Szerkesztve ]

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#139158) Cs1csó válasza Dumi86 (#139157) üzenetére


Cs1csó
félisten

F-Secure Safe

(#139159) ToBeY válasza Dumi86 (#139155) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szuper...Minek adnak ki olyan frissítést amivel csak a baj van?
Most azon angyalok,hogy reggel hogyan vegyem ki a gépet ebből a "loopból" amibe került?! :F
PS: én NOD32 használok...

[ Szerkesztve ]

(#139160) Dumi86 válasza Cs1csó (#139158) üzenetére


Dumi86
senior tag

Akkor legalább nem vírusírtó függő az egész. Nálam 15ös Eset AV. Valamibe belepiszkáltak amibe nem kellett volna... Na majd jön a frissités frissitése :DDD

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#139161) OldMike válasza Dumi86 (#139157) üzenetére


OldMike
őstag

A telepítés nálam is elég sokáig tartott, közel 15 percig, bár ebben benne van a keretrendszer letöltése és telepítése is. Az újraindítási procedúra időtartama kb. átlagos volt. Feltelepítette a PC-állapotellenőrzés alkalmazást is. Kicsit félve, de elindítottam, tartva hogy esetleg mást ír, mint eddig, de szerencsére most is alkalmasnak találta a gépet a W11 telepítésére.

42LM660S

(#139162) King Unique válasza ToBeY (#139159) üzenetére


King Unique
titán

Ennyi erővel minek kattintasz rá és minek telepíted, ha csak preview és nem kötelező telepíteni? :))
Egyébként írták itt is, hogy másnál gond nélkül települt, a hogyanra meg már említve lett egy módszer.

(#139163) Dumi86 válasza King Unique (#139162) üzenetére


Dumi86
senior tag

Ennyi erővel minek van a havi kötelező frissités? :D Hagyjuk már ezt a hablaty dumát... Ilyen alapon akkor is előjöhet bárkinél ilyen hiba. Meg Pistinél felmegy,Karcsinál meg félig meddig? Nem hiszem,hogy ez így oké lenne.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#139164) Cs1csó válasza Dumi86 (#139160) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD
Nálam továbbra sem hajlandó megnyílni a GÉPHÁZ. Mindegy. Attól még megy a gép ez a lényeg.

(#139165) lovi27


lovi27
addikt

Nálam is gond nélkül frissült. A végeredmény: 19043.1320

(#139166) ToBeY válasza King Unique (#139162) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ok én vagyok hibás,amiért feltelepített egy olyan frissítést,amit MS jónak ítélt meg és kiadta. :U

(#139167) King Unique válasza Dumi86 (#139163) üzenetére


King Unique
titán

Mármint mit is, hogy egyesek nem képesek felfogni, hogy a választható "C" / "D" frissítést nem kötelező telepíteni és nem is szükséges, mert annak fejlesztéseit és javításait a következő havi kötelező "B" frissítésnél amúgy is megkapják, meg ha a Windows Update-et felülbírálva önként nyomnak a telepítésre és náluk esetleg gondot okoz, akkor miért is csodálkoznak preview frissítés lévén és ilyenkor kinek is a hibája? + Ha itt is leírják többen, hogy náluk gond nélkül települt és nem tapasztalták az említett jelenséget, + magad is leírod hogy külföldi fórumukon sem panaszkodtak eddig így erre a frissítésre, akkor miért is akarunk általánosítani, hogy minek adják ki mintha mindenkinél gondot okozna ami ilyen formában szimplán nem igaz? Na szóval igen, hagyjuk a hablaty dumát, köszi... :U :B

[ Szerkesztve ]

(#139168) Teasüti válasza ToBeY (#139166) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ez örökös probléma forrása. Én csak automatán hagyom, azt teszi fel, amit telepítéskor beállított default. Minden gépen a családban. Soha nem volt gond.
Rá se nézek az opcionálisakra, mert minek? :)
Driver-ből úgyis gyárit használok, ha van, másról meg nem is tudok a repo-ban. Lehet van egy csomó, csak sose néztem. :D
Ami nincs elromolva, azt nem kell megjavítani alapon jóvan' az úgy. "Just works..."

(#139169) J.C.G.


J.C.G.
aktív tag

Tegnap este néztem a netflix-xen egy sorozatot és egyszer csak kiírja a monitor, hogy nincs jel. Kikapcsolni is csak a power gomb hosszú nyomásával tudtam a gépet, visszakapcsolás után minden rendben van. Mi lehet a hiba, mit és mivel lenne érdemes tesztelni? Ez egy régebbi fm2+ lap és A8 7600 processzor, de minden információ megtalálható az adatlapomon.
Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#139170) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Csak mondom tegnap este óta megy és nem történik semmi.
Lehet újra telepíteni a win-t mert F8 se reagál - gondoltam benyomást a legutolsó működő verzíót (úgy rémlik van ilyen opció)Talán pendriveró előjön ez a lehetőség

(#139171) isti732712 válasza King Unique (#139167) üzenetére


isti732712
aktív tag

Símán felment a tegnapi frissítés! :) kb 3perc alatt

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#139172) Dumi86 válasza ToBeY (#139170) üzenetére


Dumi86
senior tag

Valami biztos nem oké ezzel a frissítéssel. Valamiért a többségnek felmegy, de akinél megakad ott durva anomáliákat okoz. Szerintem nekem is ujratelepités lesz. Igaz nekem elindul a rendszer, de ezt a nagy laggolást nem hiszem hogy sokáig elviselném. Szinte kizárt hogy ezután felrakok a patch kedden kívüli frissítést. Ne szivassa már az embert az MS az elcseszett frissítéssel.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#139173) ToBeY válasza ToBeY (#139170) üzenetére


ToBeY
nagyúr

És egy éjszakán át tartó cumi után meg úgy 10-12db restart után visszavonta a frissítést és megy a gépem! Már tiltom is le az ms frissítéseket! :K

(#139174) ToBeY válasza Dumi86 (#139172) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én egyébként még mindig azon agyalok,hogy kerülhetett ki a userek elé egy olyan frissítés, ami így megfekteti a többség gépét?! (KB5006738)

(#139175) Geth válasza ToBeY (#139174) üzenetére


Geth
addikt

Többség? Erről nem is hallottam. Egyébként opcionális, hiszen preview.
Itt felment mindegyik rendszerre, nem tapasztaltam problémát.

[ Szerkesztve ]

(#139176) bsh


bsh
őstag

üdv!
lenne egy kérdésem, csak a megerősítés végett: egy windows 7 business x64 hun oem "dobozos" (system builder 1pk) telepített gépet kéne win10-re "frissíteni" (vagyis gyalu és újratelepítés). csak simán telepítek egy win10 professionalt és elfogadja majd a win7 kulcsát? és professional lesz, nem home, ugye? telepítéskor adjam meg a win7 kulcsot, vagy majd utána aktiválásnál?
ha később esetleg a gépet le kell cserélni, akkor az így frissített licensz átvihető lesz az új gépre?
és mindez még mindig ingyenesen és legálisan frissíthető? (cégnek lenne, fontos.)

(#139177) snorbi82 válasza Geth (#139175) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nálam is több gépen hiba nélkül felment.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#139178) classic B válasza King Unique (#139167) üzenetére


classic B
aktív tag

Ezeknek a preview frissítéseknek meg se szabadna jelenni semmilyen formában egy nem insider op. rendszernél, de majd úgyis megmondod, hogy jól van az úgy. :D

(#139179) ToBeY válasza Geth (#139175) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor kisebbség,lényegtelen.
De egy frissítésnek nem szabadnak megakasztani még néhány ember gépét sem ennyire.

(#139180) Geth válasza ToBeY (#139179) üzenetére


Geth
addikt

Ideális világban valóban, de ez a valóság.

(#139181) Zoz válasza bsh (#139176) üzenetére


Zoz
őstag

Ehhez nem muszáj gyalu, fel lehet frissíteni a meglévő 7-es rendszert is.
De új telepítésnél is elfogadja a Win7 kulcsot (sőt még a 11 is :) ).
Viszont biztos, hogy 7-esük van? "windows 7 business x64" ilyen kiadásról nem hallottam, Vista-ból volt Business.

(#139182) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Az Microsoft SQL server az szükséges a win10 részére?
Kettő is van 64 bites és sima. Vagy valami hozta magával, ami esetleg már meg sincs.
Valamitől lelassult boot idő, 7-8 sec ről 15-18 másodpercre nőtt.
Keresem mi települt mostanában és ezt írja október eleji telepítésnek.
(Vagy win frissítés okozhatja a lassulást?)
Vírust két vírusirtó sem talál.
Avast van alapban, NOD online kereséssel lett elindítva, mondjuk érdekes, mert nincs a telepített szoftverek között, sehol nincs nyoma, hogy indulna a géppel, de egy hónap után rákérdezett, hogy akarom e futtatni, mert egy hónapja futott utoljára. Amikor futtattam, először, kérdezte, hogy akarom-e havonta ellenőrizni a gépet, igent választottam, csak akkor mért nincs nyoma, hogy valahol figyel a háttérben?
A rendszer visszaállítást próbáltam korábbi időpontra, (eldugták, nem véletlen, mert kaki.), telepítések előtt beugrik, hogy visszaállítási pont létrehozása, de csak az utolsó marad meg, így nincs több időpont lehetőség. Kértem a visszaállítást, de az írta, nem történt a gépen változás, igaz a Skype az eltűnt, az neki nem változás?? Újra indításnál meg feldobja, hogy nem tudja indítani, mert nincs a megadott helyen. Régebben volt olyan választás, hogy törölje, a kulcsot, most csak ok gomb van és minden újra indításnyál bejön az ablak.
Feltelepítettem a Skypot, újra, el is indul, de a nem találja az indítás helyét is megmaradt.
A feladatkezelő indítás fülön kettő van az egyiket letiltottam, így nem panaszkodik, de hát nem ez lenne megoldás? Telepített programok között is csak az új telepítés látszik.
Azért lehetne még kicsit toldozgatni, bár már itt az újabb dizájn :N (a Win11).
Esetleg hogy találom meg a hibás Skype indító kulcsát. Gondolom a 11-es telepítése, frissítése is átemeli a hibás indító kulcsot, a probléma megmarad??

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#139183) Zoz válasza Sztlaci (#139182) üzenetére


Zoz
őstag

Autoruns segítségével lehet gyomlálni az automatikusan induló dolgok közül.

(#139184) bsh válasza Zoz (#139181) üzenetére


bsh
őstag

jó, akkor professional :B
inkább egy friss telepítést csinálnék, nem akarok sok szemetet meg vagy-működő-vagy-nem-működő programot. meg esetleg átállítani akkor uefi bootra meg gpt-re.

(#139185) King Unique válasza bsh (#139176) üzenetére


King Unique
titán

How to Upgrade to Windows 10 from Windows 7 for Free
How to Clean Install Windows 10

Igen, nyilván lehet, ahol a közvetlen W7 —► W10 upgrade a frissítési alapnak megfelelő kiadásra és a W10 clean install is egyaránt opció, utóbbinál elfogadja a W10 telepítője a W7 termékkulcsot, ami nem újdonság és már többször volt szó itt erről (példa). Ahogyan arról is, hogy a korábbi hátáridő lejárta után technikailag még mindig működik ingyenesen az ugrade, viszont az így szerzett digitális licenc már nem feltétlen lesz jogtiszta ezen cikk végén említve a Microsoft álláspontja szerint, aztán hardvermódosítás esetén hogyan oldható meg az újraaktiválás, stb.
Amúgy Business kiadás a Windows Vista esetében volt, ellenben a Windows 7-nél nem...

"meg esetleg átállítani akkor uefi bootra meg gpt-re."

Ehhez megint nem feltétlen kell clean install, lásd ebben és egy másik topikban leírtakat, meg gondlom az utóbbi miatt is merült fel :))

[ Szerkesztve ]

(#139186) King Unique válasza classic B (#139178) üzenetére


King Unique
titán

Mivel eleve csak opcionális frissítésként jelennek meg és nem kötelező ezeket telepíteni és a W10 sem telepíti automatán, valamint itt is többeknél gond nélkül települt a mostani akik mégis rányomtak, ezért nem nagyon van miről beszélni. Másrészről viszont igen, lehet jobb lenne, pláne hogy egyesek láthatón ennyire nem képesek felfogni az opcionális jelentését, meg szükség esetére se visszaállítási pont, se rendszermentés, semmi nincsen náluk... :DDD :))

(#139187) King Unique válasza isti732712 (#139171) üzenetére


King Unique
titán

Igen, nálam is, direkt rápróbáltam több W10 2004 - 21H2 rendszeren és mindenhol gond nélkül települt, újraindítás után sehol nem volt bootloop, nem laggolt utána a rendszer, stb., szóval megint kérdés vajon milyen csillagállás mellett jöhet össze az ellenkezője. De még ha esetleg az utóbbi történt is volna, akkor sem téma, mivel nálam ugye mindig van visszaállítási pont és naprakész rendszermentés. :))

[ Szerkesztve ]

(#139188) isti732712 válasza King Unique (#139187) üzenetére


isti732712
aktív tag

Most van a legközelebb a földhöz a Jupiter, no meg aztán volt napkitörés is :DD
Egyébként nálam is adott a friss rendszermentés, így nem téma,ha valami gebasz van 3 perc alatt visszaállítok mindent oda ahol volt,ezt szerintem így kell csinálni,nálam ez a rendszermentés már alap dologgá vált! Nem túlzottan akartam felrakni ezt a frissítést mert ugye választható, tehát nem olyan besorolású, hogy okvetlen kellene, de fúrdalt a kíváncsiság, ahogy itt olvasgattam hogy másoknak gondjai vannak vele!
Ezért felraktam! Ha mondom valami geba van nincs gond visszaállítom a rendszert, de szerencsére szépen fel ment pillanatok alatt!
Attól még persze előfordulhat, mint ahogy elő is fordul, hogy más felhasználóknál, egyéb okok miatt ez gondot okozott vagy okoz,de én itt nem hinném hogy ez tömeges probléma lenne! De ha tévednék akkor majd kijavítanak!
Csak holdfogyatkozás ne legyen mert akkor meg a Vénusz fog bezavarni a fényével, a kisgöncölről nem is beszélve! :D

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#139189) Geth válasza isti732712 (#139188) üzenetére


Geth
addikt

Egy dolgot mégs elronthatott a frissítés: pont helyett mindenhol felkiáltójelet írtál :DDD

(#139190) isti732712 válasza Geth (#139189) üzenetére


isti732712
aktív tag

Igen!!!!!!!! :DD Összezavarhatta a klaviatúrámat!!!!!..........!!!...... :DD :D Vagy engem :D :) :)) :W

[ Szerkesztve ]

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#139191) Geth válasza isti732712 (#139190) üzenetére


Geth
addikt

Semmi gond, állítsd vissza a mentést, hátha.

(#139192) isti732712 válasza Geth (#139191) üzenetére


isti732712
aktív tag

:D :D :D :D :D :D :D

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#139193) Doky586 válasza bsh (#139176) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen kiadás nem létezik. [link] rosszul olvastad le a matricát. Újratelepítés után csak akkor fogadja el a kódot ha ugyanazt a kiadást telepítetted.

(#139194) tjsz


tjsz
senior tag

Sziasztok!

Volt egyszer 1 Win10Pro-s pc és egy Win10Pro-s notebook. A pc-re volt 2 nyomtató kötve USB-vel, egy Epson M100 és egy Canon MF3010. A notiról a pc-n keresztül tudtak nyomtatni (szimpla Windows-os megosztással).
A notebook múlt héten bedöglött végleg, lett helyette egy másik. Szintén Win10Pro-s Dell noti. Az új notebook és a "régi" pc szépen látja egymást hálózaton keresztül, a nyomtatókat is sikerült felrakni, de a notiról csak az Epson M100-ra lehet nyomtatni.
Sokat próbálkoztunk, leszedtük-felraktuk a drivert, stb., aminek az lett a végeredménye, hogy
- az "Eszközök és nyomtatók"-n belül a Canon tulajdonságaira hiába kattintunk rá, nem történik semmi,
- ha újra telepítjük a nyomtatót, akkor a tesztoldal nyomtatásakor rommá fagy a tesztoldalas ablak,
- már azt is próbáltuk, hogy a pc-n átnevezzük a Canon nyomtató megosztási nevét, de semmi nem történt
- kikapcsoltuk a pc-n a Canon nyomtató megosztását, de ha a notebook-ot újraindítjuk, akkor megjelenik a Canon nyomtató a nyomtatói listában, de továbbra sem történik semmi a tulajdonságok kiválasztásánál.

Egyszerűen agyrém. Mi lehet a gond?

Már arra is gondoltunk, hogy a Hamachi kavarhat be, de akkor az Epson-ra miért megy a nyomtatás?

(#139195) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Innen el lehet tüntetni érvénytelen sor?
A felső letiltott Skype az hibás helyre hivatkozik.

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#139196) rasotamas


rasotamas
veterán

Segítség! Kicseréltem a 10700F proci at egy integrált grafikát tartalmazó 11700K-ra. Azóta driver overrun stack buffer bsod-kat kapok. Mi lehet a baj?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#139197) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi all,

Frissítenék 11-re de azt irja nem jó hozzá a gépem. Leszedtem ezt a PC-állapot ellenőrző programot és azt írja engedélyeznem kell a TPM 2.0-át , eljutok oda , ahol engedélyezni kellene de azt írja nem található kompatibilis TPM, ilyenkor mit lehet tenni ?
köszi

3njoy the Lif3

(#139198) King Unique válasza Sn00k (#139197) üzenetére


King Unique
titán

Van Windows 11 topik, ahol már számtalanszor ki lett tárgyalva ez a téma (példa), MSI specifikus TPM bekapcsolási útmutatót a gúgli is mutat, a téma topikjában tessék szükség esetén folytatni...

[ Szerkesztve ]

(#139199) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Lenne pár kérdésem a ClearTypeot érdemes bekapcsolni a windowsban?Olvastam valamit lehet hülyeség de,hogy játék alatt kis plusz terhelést tud adni,vagy csak az asztal és egyéb szövegekre vonatkozik az élesítés?Akkor olyat esetleg lehet e csinálni,hogy mondjuk programok méretét vagy szöveg méretét növelni mondjuk registryn keresztül valamit átírni ilyesmi?Illetve megtaláltam a betűtípusokat de mi is van alap betűtípusnak megadva a windowsban,meg hol látom mi van beállítva,meg a betű típusától függően a mérete is változhat?Például az alap betűtípust lecserélem és az új betűtípus növelhet kicsit vagy csökkenthet az eredeti méreten?És ha át állítom másik betűtípusra a rendszert,hogy tudom vissza állítani?

#Cs1csó

Ez akkor azt mutatja be van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#139200) Cs1csó válasza Pityu. (#139199) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Windows 10-ben ez már nem automatikus? Mármint hogy aktív, ha csak a teljesítménybeállításoknál nem kapcsolsz ki pár dolgot, hogy nőjön a teljesítmény régi konfigok esetén .

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.