Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138151) svgyula válasza zolokas (#138150) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Túlmelegszik a rendszer. Nézd meg a pasztázást. Ha volt valamilyen "tuning" azt állítsd vissza és utána próbálkozz újra.
Illetve lehet még meghajtó hiba is de annak kisebb az esélye.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#138152) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Sziasztok!

Milyen hangdrivernél keressem a gondot, ha folyamatosan pattog a hangszóró?
Úgy értem a gyári notebook hangszóró is pattog, de a rákötött erősítő + hangfalak is pattognak..
Viszont a BT kapcsolattal összekötött hangszóró nem pattog.
Az erősítő + hangfalak + PS4 sem pattog.. de nem tudom, hogy mi lehet a gond.
Valami driveres vacak baja lehet. :(
A másik bajom, hogy nem megy ki HDMI-n a bitstream jel, csak a PCM, tehát valamiért a notebook akarja végezni a kódolást, én meg nem azt akarom, mert így nem megy ki csak a frontokra a hang.

(#138153) Jorus válasza Atomgeszi (#138152) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nálam a mintavételezési freki okozott gondot, 192 kbps-nél össze-vissza patogott a hang, illetve néhol hangsávok hiányoztak, 176,4 kbps beállításon rendben műxik.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#138154) Atomgeszi válasza Jorus (#138153) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hol kell ezt állítani?
Nekem is pattog összevissza, zenénél, filmnél, ugyanannál a pillanatnál, szóval biztos valami gondja van

(#138155) dogpatch06


dogpatch06
csendes tag

Sziasztok,

Windows frissítés után ezt és azt tapasztalom. A dolog érdekessége, hogy a bejelentkező oldalon ill. ha nyomok egy Ctrl+Alt +Del kombinációt, a monitorok villogás nélkül jelenítik meg a képet. Amúgy semmilyen programot nem tudok elindítani, még a Windows tálcát sem tudom megnyitni.

Mielőtt újra raknám az OS-t gondoltam megkérdezem, hogy van-e valami ötlet, hogy mi okozhatja ezt (a frissítésen kívül) ill. tudtok-e valami más megoldást telepítés helyett?

[ Szerkesztve ]

(#138156) zolee001 válasza dogpatch06 (#138155) üzenetére


zolee001
őstag

Elinditod az explorer.exe-t a task managerböl,safe mode ,update uninstall stb megoldások lehetnek

(#138157) Jorus válasza Atomgeszi (#138154) üzenetére


Jorus
nagyúr

Alapvetően a hangkártya szoftverében tudod állítani, vagy a Windowsban Vezérlőpult -> Hang -> az adott eszközt kijelölöd, majd Tulajdonságok -> Speciális fülön találod, de ott nem minden esetben tudod felülírni a hangkártya beállításait.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#138158) Atomgeszi válasza Jorus (#138157) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Végig próbáltam mindet. Egyikkel sem lett jobb sajnos. Alul az alapértelmezettre rakattam, akkor sem lett jó sajnos. :(

Ez a program meg ezt írja ki:

(#138159) Jorus válasza Atomgeszi (#138158) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ott más hiba lesz akkor, nálam ugyanez így néz ki, én is ezzel szoktam mérni:

Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy nálam a pattogás 192 kbps-en csak bizonyos játékoknál jelentkezett, tehát nem általánosan és minden szoftver esetében.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#138160) King Unique válasza dogpatch06 (#138155) üzenetére


King Unique
titán

Mégis mit? :D Csak mert rosszul lettek megosztva a képek és külön bejelentkezés + hozzáférés kérése szükséges a megtekintéshez, inkább a PH! saját képtárhelyét kellett volna használni...
Az általános javítási, helyreállítási módszereket illetően lásd egy másik válaszban leírtakat.

(#138161) dogpatch06 válasza King Unique (#138160) üzenetére


dogpatch06
csendes tag

Aha! Bocsi - nem tudtam. Az a baj, hogy ezek videók. Próbáltam feltölteni, de nem sikerült, mert hibaüzenetet kapok. Ha DropBox linket osztok meg azt megtudjátok nyitni?

(#138162) PROTRON válasza dogpatch06 (#138161) üzenetére


PROTRON
addikt

elvileg a drive-ban is megtudod adni a file-ra jobb klikkel kattintva hogy mennyire legyen publikus a megosztás. Véletlenül korlátozottra állítottad a link lekérése dolognál...

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#138163) zolee001 válasza dogpatch06 (#138161) üzenetére


zolee001
őstag

Ez egy fórum,egy hibaesetet ált leirni szokás esetleg képernyöképekkel illusztrálni
Nem kell egész estés imax filmet leforgatni

(#138164) dogpatch06 válasza zolee001 (#138163) üzenetére


dogpatch06
csendes tag

Alapvetően nincs bajom a szarkazmussal, de te azt honnan veszed, hogy "egész estés Imax filmet" akartam megosztani?

Nyilván. Ugyanakkor a képernyő villogást mégis hogyan illusztráljam képernyőképpel?

(#138165) Atomgeszi válasza Jorus (#138159) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nálam ilyen az első 3 mp-ben, majd bedobja ezt a piros üzenetet.
Most lefuttattam a Dell Updatest, frissített biost, meg vagy 4 fajta drivert.. és ugyanúgy, ugyanez a baja. :W

(#138166) zolee001 válasza dogpatch06 (#138164) üzenetére


zolee001
őstag

A mai kor divatja a 3 szavas leirás helyett youtube stb videok használata,nonszensz
Villog a képernyö,szerintem mindenki képes elképzelni milyen az
eseménynapló posztolása hasznosabb mivel ott találhatóak a pontos hibakódok

szarkazmus vagy nem,kaptál tanácsot ,safe mode stb amivel szokás inditani egy windows debuggot

[ Szerkesztve ]

(#138167) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv srácok. Ma proci csere miatt újra kellett raknom a wint. Csinálam új telepítőt micrsoft féle progival ( Mediacreation tool ) feltelepítettem a wint , azóta minden bekapcsolásnál kéri a microsoft fiók jelszavát :W . Eddig ilyen nem volt , mint az sem , hogy mindenképpen szeretne pin kódot csináltatni velem valami Hello -hoz. Mi a mególdás ?
Válaszokat előre is köszi : Imre

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#138168) zolee001 válasza viperabácsi (#138167) üzenetére


zolee001
őstag

"Mi a mególdás ?"
Megadsz egy pin kódot és rendeltetésszerüen használod

Ha okosabb vagy mint az MS security team akkor fórum keresöje,számtalanszor le van irva

(#138169) viperabácsi válasza zolee001 (#138168) üzenetére


viperabácsi
addikt

Nem tudom miért nem lehet egyből segíteni , minek ez a lekicsinylő hozzászólás . Köszi a semmit !

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#138170) Cs1csó válasza viperabácsi (#138167) üzenetére


Cs1csó
félisten

Home vagy Pro, helyi fiókot nem próbáltad? Ha friss telepítés akkor ha megint nekifutsz és helyi fiókot választod és kihagyod a jelszó készítését akkor nem is fog kérni.

(#138171) viperabácsi válasza Cs1csó (#138170) üzenetére


viperabácsi
addikt

Köszi közben megoldottam :R

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#138172) King Unique válasza viperabácsi (#138167) üzenetére


King Unique
titán

Egy szimpla CPU-csere miatt pont felesleges volt újratelepíteni a 0-ról a W10-et, akár a teljes hardvermódosítás is megoldható újratelepítés nélkül (példa), de már mindegy...
Nincs abban semmi meglepő, hogy a felhasználói fiókba történő bejelentkezéshez jelszót vagy PIN-kódot kell megadni, ez a normális működés és nyilván eddig így volt, akinél nem, ott max. azért mert kikapcsolta vagy helyi fióknál egyáltalán nem adott meg jelszót buta módon. :B Ha autologin a cél, akkor nemrég újra el lett magyarázva itt hogyan lehet megoldani, illetve Microsoft-fiók esetén, amihez nyilván megint nem szükséges a reinstall.

(#138173) viperabácsi válasza King Unique (#138172) üzenetére


viperabácsi
addikt

Sajna kellett mert nem lehetett a chipset drivert telepíteni . Reinstall után igen . A win már csak ilyen
Köszi a linket nagyon hasznos . mehetne az összefoglalóba is .

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#138174) King Unique válasza viperabácsi (#138173) üzenetére


King Unique
titán

Nem, nem feltétlen ilyen, nyilván nem kell minden piszlicsáré dolog miatt okvetlenül újratelepíteni a 0-ról, ahogyan pl. egy driver telepítése miatt sem. :N
Ha a téma összefoglalóban nincs is minden leírva, attól még pl. a topik keresője kilistázza.
Szívesen!

[ Szerkesztve ]

(#138175) májkimiki válasza embe (#138042) üzenetére


májkimiki
őstag

Csak most tévedtem ide, ezért ilyen késői a válasz. Viszont nekem is volt gondom Lenovo Z570 notival (i3 SandyBridge). Win7-ről mentem Win10-re SSD cserével egybekötve. Nekem sem akart leállni úgy mint neked, a venti pörgött a végtelenségig fekete kijelzővel.
Bios frissítés oldotta meg a problémát. Ráadásul úgy, hogy csak Win7 alól lehetett a bios upgrade appot elindítani. Win10 alatt nem működött. Szerencsémre a HDD még nem volt legyalulva, így off line vissza tettem, hogy ne legyen gubanc a Win10 upgrade-el. Felment a friss bios, vissza raktam a Win10-es SSD-t és utána már leállt rendesen.
Annyiban is érdekes volt, hogy Win7+régi bios kombóval nem tudtam 64 bites linuxot telepíteni dualboot-ban. Az új bios-al már működött minden rendesen.
A noti mai napig működik. Azóta sem volt gond vele, 21H1 verzión van.

(#138176) zolokas válasza svgyula (#138151) üzenetére


zolokas
aktív tag

windows update miatt volt, nem emlegszik túl, a meghajtók is 100%-osak

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#138177) Doky586 válasza King Unique (#138172) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"egyáltalán nem adott meg jelszót buta módon"
Ott szerepel a cáfolat is, hogy simán be lehet egy enterrel lépni a recovery consolhoz [link]

(egyedüli hátrány hogy a jelszótlan gép filejait nem lehet megosztani, de más gépek megosztásait el lehet vele érni)

(#138178) King Unique válasza Doky586 (#138177) üzenetére


King Unique
titán

Vagy van amikor nem lehet, meg ugye be lehet futni egyéb problémákba is jelszó nélküli felhasználói fióknál... A buta mivoltára a cáfolat meg az lenne, ha majd olyan hivatalos és hiteles, pl.microsoftos leírást linkelsz ide, ami ajánlja/javasolja a felhasználói fiók jelszó nélküli használatát, de amíg nem javasolják és nem sikerül az ellenkezőjét felmutatni, addig nincs miről beszélni, az otthon a fotelből jobban tudjuk szintű szakértést meg inkább hagyjuk. :B

[ Szerkesztve ]

(#138179) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok!
Ismeretközlőmnek van egy laptopja. Szeretné ha az hddt ssdre cserélném. Legális win 10 va rajta. Hogy tudnám úgy újratelepíteni, hogy az is maradjon? Licenkulcsot külön nem kapott hozzá.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#138180) King Unique válasza zorzy4 (#138179) üzenetére


King Unique
titán

Lásd nemrég egy másik válaszban leírtakat, vagyis HDD —► SSD csere esetén adott a klónozás lehetősége, UEFI OEM Key esetén automatikusan aktiválódik a Windows 10 meg anélkül is ha van digitális licenc, stb.

(#138181) Gargouille válasza King Unique (#138178) üzenetére


Gargouille
őstag

Valóban nem javasolt jelszó nélküli lokális fiókkal használnia gépet (ebben teljesen egyetértek veled), de nem kell túlmisztifikálni sem, mert igazából biztonsági oldalról a hátránya, hogy fizikai jelenlét esetén teljes hozzáférése lehet egy illetéktelennek a géphez.

Technikailag pedig annyit okoz, hogy nem tudsz megosztani SMB-n (ami persze nem teljesen igaz, mert létrehozhatsz egy másik lokális usert a gépen, kifejezetten a megosztáshoz, aminek meg adsz jelszót és akkor a kliensek ezzel a userrel fognak csatlakozni)), de ez egy átlag otthoni gépnél nem is biztos, hogy szempont, mert nagyrészt mindenki NAS-t használ, meg épít otthoni fájlszervert, vagy felhőbe tárol stb.

Vagyis a biztonsági kockázaton túl igazából nem fogja technikai hátrány érni a felhasználót, ha úgy dönt, hogy jelszó nélkül használja a gépet.

Persze még egyszer aláhúzom, hogy ez a gyakorlat egyáltalán nem javasolt.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#138182) Doky586 válasza King Unique (#138178) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Valamit nagyon félreértesz. Én NEM javasoltam a jelszó nélküli használatot. Csak leírtam hogy műszakilag lehetséges, ugyanúgy ahogy az általad javasolt "autologin", csak annak jelszavát még el is lehet felejteni az évek során, ami még rosszabb.. :))

(#138183) King Unique válasza Gargouille (#138181) üzenetére


King Unique
titán

Igen, ezeket eddig is tudtuk. Viszont itt a lényeg az, hogy ha hivatalosan nem javasolt és bizonyos esetekben bele lehet futni problémákba emiatt, akkor nem javasolt és nincs miről beszélni függetlenül attól hogy technikailag megvalósítható. Az hogy a user jobban tudja alapon úgy használja, az már az ő felelőssége, de attól még nem lesz általánosan követendő és helyes, ennyi.

(#138182) Doky586:
Ha a telepítésről szóló irományodra - ahol pont te magad javaslod hogy nem kell megadni a telepítésnél jelszót - utalva megjegyzésként leírják, hogy az a lépés butaság és nem kellene terjeszteni, akkor nem világos hogy mit nem javasoltál és hogyan lehet azt félreérteni... :DDD :B Az autologin kapcsán meg legalább van megadott jelszó, ahol csak a technikai megvalósítás lett leírva, nem az hogy az a javasolt és okvetlenül úgy kell használni a rendszert, sőt az imént felvezetésként meg is lett említve, hogy mi a normális működés.

[ Szerkesztve ]

(#138184) dogpatch06 válasza zolee001 (#138166) üzenetére


dogpatch06
csendes tag

A tanácsot köszönöm.

(#138185) Doky586 válasza King Unique (#138183) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"megjegyzésként leírják, hogy az a lépés butaság és nem kellene terjeszteni"

Mint kiderült az a megjegyzés a butaság és cáfolva lett, magyarán álhír volt. Nem kellene terjesztened.

De mi a helyzet az általad javasolt és népszerűsített "autologin"-al..? Hol javasolja a gépek használatára (nemcsak megoldhatóságra) ezt a MS ?
Akkor ezt sem kellene terjesztened.

(#138186) King Unique válasza Doky586 (#138185) üzenetére


King Unique
titán

Igen, az valóban butaság amit terjesztesz és ha nem tudod cáfolni, illetve olyan hivatalos leírást linkelni, ahol pl. az ebben leírt javaslatnak az ellenkezőjét állítják, akkor az is marad. :B

Az előbb lett leírva világosan és még linkelve is az a válasz amely azt szemlélteti, hogy egyéni igény esetén az autologin hogyan állítható be - ha már neked akkor nem sikerült leírni, csak jellemzően az utólagos okoskodás megy - és még külön le is van írva hogy a normális működés az amikor megad jelszót a user. Ha szerinted ez az autologin népszerűsítése, akkor vagy ennyire nem megy a szövegértelmezés, vagy direkt nem akarod és szokás szerint trollkodsz. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#138187) Ringman


Ringman
nagyúr

sziasztok!

mit kell csinálni, hogy a windows 10 ne állítsa vissza véletlenszerű időpontokban a jnlp kiterjesztésű fájlok fájlhozzárendelését?

abevjavás nyomtatványoknál kb havonta előfordul az, hogy állíthatom be újra kézzel a hozzárendelést.

szerk:
teljesen magától valami leszedte a javát is, érthetetlen. (kézzel biztosan nem volt uninstall)

[ Szerkesztve ]

(#138188) Jorus


Jorus
nagyúr

Szerintetek ezt az adott Xerox frissítést (7.208.0.0) miért telepíti a Win szinte minden nap? A frissítések sikeresek, a Xerox multi is működik rendben, csak érdekel a dolog.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#138189) Gargouille válasza Ringman (#138187) üzenetére


Gargouille
őstag

Parancssorból lehet kezelni. Például írsz rá egy egyszerű parancsfájlt, amit a feladatütemezőben minden login-kor lefuttatsz.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#138190) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Sziasztok! Nektek szokott néha olyat csinálni a windows, hogy a login képernyő előtt még teker fekete képernyő és pörgő loader előtt egy 30 másodpercig kb?

Megyen!

(#138191) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok,
van egy távoli gépem, amire Windows Remote Desktop programmal szoktam csatlakozni, laptoppal. Most laptopot cseréltem, és a méretezési, skálázási beállításokat a Remote programban rosszul állítottam be. A laptopom 150%-os nagyításon van, és ilyenkor ha csatlakozom a távoli gépre, ott is így igazítja a dolgokat. Meg is történt, és ilyenkor a program, amit használok a távoli gépen, eltűnik. Viszont fut, mert a feladatkezelőben ott van, de sehogy sem tudom előhozni. Ha monitort kötök a távoli gépre helyben, akkor is csak a feladatkezelőben látom a programot. Restart megoldja, de mivel fontos lenne megnyitnom a futó programot, ezért ez most nem opció. Van valami tippetek, hogyan tudnám előhozni? A tálcán sem mutatja, és monitoron a teljes képet kapom, az egér felütközik mindenhol a monitor szélén, így nem csúszott ki a program sehova..

(#138192) Gargouille válasza RAiN91 (#138191) üzenetére


Gargouille
őstag

Nem lehet, hogy egy másik (nem létező) képernyőre került a program? A Windows+SHIFT+jobbra nyíl vagy a Windows+SHIFT+balra nyíl gyorsbillentyűkkel tudod mozgatni az ablakot a képernyők közt, esetleg próbáld ki, hátha.

Ha a tálcán sem látod, csak a feladatkezelőben, akkor onnan lődd ki esetleg és indítsd el újra.

[ Szerkesztve ]

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#138193) Guitar14


Guitar14
senior tag

Sziasztok!
Alábbi próblémával fordult felém egyik haverom:
198 Gigás C partícióján (SSD) nincs helye, és nem tudja mi foglalja, mert ő úgy gondolja rendet tart a gépen. Ezt átvizsgáltam és egy C-re telepített játékot (42Gb amit majd a következő napokban áttelepít majd másik meghajtóra, tehát most még a C-n van a program files x86-ban) leszámítva igaza van, alig alig van extra dolog a C-n.

Pucolgattam kicsit amit feleslegesnek tartottam így jött ki a 17 Gb szabad hely és nem értettem, hogy miért még mindig ilyen kevés. (lomtár természetesen üres)
Ezután megnéztem a rendszervisszaállítást ami 1.3 gigát mutatott.
Total commanderben az összes mappát leinfoztam, hogy mekkora és kijött 108 GB.
Kérdezném én, hogy akkor miért 181 Gb foglalt? (lsd. kép: [kép] rejtett mappák amiknek a méretét nem írta ki a TC azok összesen 1 Gb-ot foglalnak)
Kb minden tőlem telhetőt megtettem de nem sikerült rájönnöm hol rejtegetőzik az a maradék 73 Gb... Ezzel fordulok most hozzátok hátha van valami ötletetek. :U

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#138194) Pyttawrx válasza Guitar14 (#138193) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Futtasd már rendszergazdi módba a totalcommandert. A rejtett fileokat is jelenítsd mg

(#138195) Jorus válasza Guitar14 (#138193) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nézz rá TreeSize-zal.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#138196) Guitar14 válasza Pyttawrx (#138194) üzenetére


Guitar14
senior tag

Szupeeer így megkerült az elveszett 70 giga:
Program Files\WindowsApps (SeaofThieves játék)
Úgy tudtam, hogy ezt jelzi a TC alap esetben. :(
Már ki is adtam a parancsot, hogy kezdjen valamit vele. :DDD
Köszönjük szépen! :)

Jorus: Neked is köszi, a programot eltettem a pendrive-omra hátha lenne valami hasonló probléma - elég egyszerűnek tűnik vele megtalálni mi hol és mennyi van ebben a "tree" nézetben.

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#138197) Pyttawrx válasza Guitar14 (#138196) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

:C Szupi.

(#138198) King Unique válasza Guitar14 (#138193) üzenetére


King Unique
titán

Lásd egy másik válaszban leírtakat, hogyan lehet megnézni mi és mennyi lemezterületet foglal, szükség esetén lemezterületet felszabadítani stb, többször volt már erről szó itt.
Ahol ha egy Store-os játék foglal sok lemezterületet, akkor az szükség esetén áthelyezhető a D meghajtóra, ott van bőven szabad hely (679 GB). + Adott a Tárterületsegéd használata is, amivel automatizálható a felesleges fájlok törlése és ezzel lemezterület felszabadítása.
Következő lehetőség esetleg nagyobb tárolókapacitású SSD-t venni és arra átklónozni a mostani Windows 10-et, ha az egyéni igényekhez (játékok) mérten alul lett méretezve a jelenlegi rendszermeghajtó tárolókapacitása. :))

(#138199) Graphics válasza Graphics (#138095) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Végül egyik megoldás sem működött.

- Se pendrive-ról
- Se ISO-ról
- Registry-t direkt megnéztem, de nem volt mókolva.
- Update szolgáltatás futott, nem volt blokkolva semmivel sem.
- Frissítési segéd folyamatosan USB flash meghajtónak látta a saját tárhelyét, pedig más nem volt csatlakoztatva.

Igazából az bosszant, hogy nem találtam meg a megoldását ,de elengedtem, klónoztam egy másik kész rendszert, ahol ment a frissítés rendesen.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#138200) Ringman válasza Gargouille (#138189) üzenetére


Ringman
nagyúr

Köszi, megnézem, de a workaround helyett igazából a rendes működés lenne jó, nem értem miért van ez így.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.