Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129801) macssessz


macssessz
tag

Üdv Guruk!
A napokban próbáltam újrarakni a W10 x64-et és azzal szembesültem, hogy az új verziót sehogyan nem tudom rávenni, hogy egyetlen partícióra telpüljön. Mindenképpen létrehozott 2 v. 3 partíciót. A régi verzsönöm egyetlen partíción van és én ragaszkodnék ehhez a felálláshoz.
Melyik a leg utolsó olyan amit fel lehet egyetlen partícióra eröltetni?
Köszi előre is a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#129802) Sub-ZeRo válasza macssessz (#129801) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mi a gond ha csinál 2-3 plusz kis partíciót, amit egy, nem fogsz látni a sajátgépben, kettő, a recovery partíciót is megkapod vele, hogy ha gáz van akkor vissza tudd állítani a rendszert.
Kb. 630 megáról beszélünk. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#129803) Cs1csó válasza macssessz (#129801) üzenetére


Cs1csó
félisten

:U

Ez a Windows operációs rendszerek sajátja már régóta (tuti a Vista is így csinálta) tehát hoz létre magának kisebb partíciókat, amik kellenek a működéséhez.

Telepítés során - ha pl. egy SSD-re akarod telepíteni az oprendszert és azon az SSD-n más nem lesz - akkor a telepítés elején törölj minden korábbi partíciót amíg az egész lemezt egyben nem látod és akkor azt kijelölve kattints a továbbra - nem kell formázni - a Windows magának megcsinálja majd telepíti is magát.

(#129804) hotkar válasza macssessz (#129801) üzenetére


hotkar
aktív tag

Én ugyan nem értek hozzá, de az utolsó op. rendszer a Windows XP volt, amelyik egyetlen partícióra települt. Már a Win7-nek is volt egy ~100 MB körüli rendszerindító (?) partíciója.

Egyébként miért fontos?

Már válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

(#129805) Doky586 válasza macssessz (#129801) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

XP-nek hívják.. :B

(#129806) Geth válasza macssessz (#129801) üzenetére


Geth
addikt

Nekem egyetlen partíción van. A Windows 10.

ESP nélkül nem bootol a gép (UEFI-s rendszer), tehát ez kell.
Az MSR végülis kihagyható, elfut anélkül is, de mókolni kell.
Végül ott a recovery. Ha irritál, ez is megszüntethető, de mókolni kell.

(#129807) Sub-ZeRo válasza Cs1csó (#129803) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Telepítés során - ha pl. egy SSD-re akarod telepíteni az oprendszert és azon az SSD-n más nem lesz - akkor a telepítés elején törölj minden korábbi partíciót amíg az egész lemezt egyben nem látod és akkor azt kijelölve kattints a továbbra - nem kell formázni - a Windows magának megcsinálja majd telepíti is magát.

Én úgy tudom, hogy ilyenkor hozza létre a plusz meghajtókat. Ha előreformázott partícióra telepeíted akkor nem hozza létre a a többi kis partíciót. :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#129808) JLaca


JLaca
csendes tag

Helló, remélem jó helyen járok.
A legutóbbi 20H2 frissítés óta tapasztalom, hogy újraindításkor nincs hálózat, nincs hálózati adapter (alaplapit használok, MSI x470, semmiféle driver install stb. nem segít). Ha leállítom a gépet és úgy indítom újra akkor minden rendben, van hálózat.
Ötlet?

(#129809) PerczelZita


PerczelZita
tag

Jó reggelt!

Windows 10 Pro Gépházban, amikor az egyes menük és almenük között váltok, minden alkalommal felugrik egy ablak, amiben a proxy szerverhez szükséges felhasználót és jelszót kérné be. A proxy szerver az inernethez szükséges vállalati tűzfal szerver. Amúgy a gépen van internet, működik, be van állítva.
De nem akarom megadni, működjön anélkül a Gépház. Egyébként működik is, csak mindig Mégsem-et kell nyomnom neki. Hol tudom ezt letiltani? Hogyan lehetne lebeszélni a Gépházat, hogy ne akarjon kimenni a netre?

(#129810) UnSkilleD válasza Sub-ZeRo (#129807) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

igen ez így van, ha törlöd a partíciókat és úgy nyomsz rá akkor hozza létre őket, ha megformázod előtte akkor nem csinálja mert nem tudja hova rakni őket

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#129811) I02S3F válasza PerczelZita (#129809) üzenetére


I02S3F
őstag

Csak egy trükk/ötlet: Windows tűzfallal blokkolni?

(#129812) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Szerintetek érdemes újra rakni a Windows, hogyha procit cseréltem? Minden maradt a régi, csak Ryzen 7 helyett 9 lett. Egyelőre működik gond nélkül, csak gondoltam megkérdem, hátha... :B

(#129813) Pyttawrx válasza RockHaRD (#129812) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Nem szükséges, mivel ahogy írod jól működik

(#129814) vlevi válasza RockHaRD (#129812) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem kell.
Még az Intel i5 Ivy Bridge - Ryzen5 váltásnál sem volt rá szükség.
Pedig ott elhiheted, hogy volt változás... :)

(#129815) King Unique válasza RockHaRD (#129812) üzenetére


King Unique
titán

Lásd egy másik esetnél leírtakat, vagyis ha akár egy alaplapcsere, vagy teljes hardvermódosítás után sem feltétlen kell újratelepíteni a 0-ról a Windows 10-et, akkor adott a válasz, hogy egy processzorcsere után vajon újra kell-e. :))

(#129816) King Unique válasza macssessz (#129801) üzenetére


King Unique
titán

Ajánlott olvasmányok. :))

BIOS/MBR-based hard drive partitions
UEFI/GPT-based hard drive partitions

Vagyis látható, hogy normál esetben mindkét telepítési módnál egyaránt létrejönnek kicsi partíciók (pl. SR, WinRE, ESP, MSR) a rendszer, a Windows 10 számára verziótól függetlenül és nyilván nem kizárólag csak C partíció lesz. Ha nálad eddig csak az utóbbi jött létre pl. BIOS/MBR telepítésnél (nem lett SR és helyette a C lett aktív), akkor nagyon egyszerű a helyzet, nem megfelelően telepítettél eddig, a telepítésnél nem törölted a célmeghajtót / Windows 10-telepítésnek szánt lemezterületet és nem particionálatlan területet adtál meg telepítési célnak, ennyi. :B
Az nem derült ki, hogy miért olyan fontos a kizárólag 1 db rendszerpartíció, de nem mintha akkora gond lenne az a + pár db kicsi partíció, amikor eleve rejtettek, sok vizet nem zavarnak, meg pláne UEFI-s telepítésnél, ahol egy GPT-lemezen alapesetben 128 db elsődleges partíció lehet, de még MBR-lemeznél is 3 db elsődleges + 1 kiterjesztetten belül több logikai. :F
Ha továbbra is 1 db partíciót akarsz, akkor BIOS/MBR szerint telepítésnél az előbbiek helytelen alkalmazásával (előre, fixen particionálni és formázni a célmeghajtót, azt adni meg telepítési célnak) elvileg most is megoldható, bár utólag egy funkciófrissítés után létrejöhet pl. egy WinRE partíció. :))

[ Szerkesztve ]

(#129817) King Unique válasza Puma K (#129800) üzenetére


King Unique
titán

Pont aktuális, mivel ma van patch kedd. :))

Ahol ha valaki xy ok miatt esetleg nem akar ma frissíteni, akkor szépen szünetelteti a gépházban, ennyi. + Az egyéb beállítási, konfigurálási lehetőségek is számtalanszor részletezve voltak már itt: [link], [link], [link]. Szóval azt nem lehet mondani, hogy nincsenek beállítási lehetőségek, nem lehet halasztani a frissítést, utána az újraindítást, stb. :N :B

(#129818) mefistofeles

Urak! Nem rég tértem vissza linuxról és ma felugrott egy értesítés miszerint a win 10 hamarosan kivonásra kerül, ezért azonnali frissítés javasolt. (sajnos bezártam és nem csináltam képernyőképet, szóval a szöveg lehet, hogy nem tökéletesen pontos ) Ilyen létezik? Azt kizártnak tartom, hogy a win 10 tényleg kivonásra kerülne, szóval ez egy fordítási hiba vagy valami vírusféle lesz?
A gépház update menüpontja alatt is az áll, hogy függőben lévő frissítés...
A rendszerem win 10 pro
a verzió :1903
Tudom, hogy van frissebb csak ez az üzenet furcsa nagyon.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#129819) Doky586 válasza mefistofeles (#129818) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igy igaz, csak nem osztogatnak hanem fosztogatnak..

a 1903 már olyan elavult mint az XP, frissítsd a 20H2-re. Ez az üzenet lényege.

[ Szerkesztve ]

(#129820) plömplöm válasza mefistofeles (#129818) üzenetére


plömplöm
őstag

1903

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#129821) mefistofeles válasza Doky586 (#129819) üzenetére

Köszi! :R Tudtam, hogy most sorban jönnek majd a frissítések de ilyen felugró grafikus ablakot még nem láttam. (PC power gombbal stb.) plusz az idióta szöveg megijesztett....

plömplöm: neked is köszönöm. Így érthető de a magyar szöveg akkor is katasztrófa!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#129822) mefistofeles

Frissítettem. Most 1909, szóval lesznek még update-ek .....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#129823) Puma K válasza mefistofeles (#129822) üzenetére


Puma K
veterán

Folyamatosan vannak frissítések.

Most ez rossz vagy jó a te szemszögedből?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#129824) mefistofeles válasza Puma K (#129823) üzenetére

Miért lenne rossz? Azért vagyok így "lemaradva" verzióban mert nem friss telepítőröl dolgoztam. Nem az a típus vagyok aki ódzkodik a frissítésektől. Tudom van akinél ilyen-olyan problémákat okoz, nálam soha nem volt velük semmi probléma. Egyedül a furcsa üzenetet bizonytalanított el...

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#129825) Zoz válasza mefistofeles (#129824) üzenetére


Zoz
őstag

Csinálj egy friss telepítőt, majd onnan a SETUP.EXE-t indítva, a frissítést választva egyből az aktuális verzióra juthatsz, és arra már csak az aktuális havi összegző frissítést fogja letölteni.

(#129826) mefistofeles válasza Zoz (#129825) üzenetére

Az időn kívül mit nyerek vele? persze értem amit írsz de eddig szépen haladok a frissítésekkel

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#129827) Csupingo


Csupingo
veterán

Ilyennel már találkoztatok? Van egy többnyire win 7 alatt használt pendrive-om (de már járt 10-es gépben is). Vittem rajt nyomtatnivalót a papírboltba ahol win10 van és utána itthon már a win7 azt írja, hogy formázni kell, mert nem lehet használni.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#129828) Beni2360


Beni2360
félisten

Érdeklődnék, hogy egy Kínában vásárólt laptop kínai win10 home rendszerrel kapott egy személy . Át lehet magyar nyelvre varázsolni?
Vagy mi lenne a megoldás

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#129829) King Unique válasza Beni2360 (#129828) üzenetére


King Unique
titán

Windows 8.X és Windows 10 rendszereknél tetszőlegesen változtatható a megjelenítési nyelv, hozzáadható nyelvi csomag utólag még a Core/Home kiadásoknál is, nincsen Ultimate és Enterprise kiadásra korlátozva, meg a többinél nem kell tákolni, mint a jó öreg Windows 7-nél.
Másik megoldás egy magyar nyelvű Windows 10 letöltése és telepítése pendrive-ról. Ahol még mielőtt kérdés lenne, nem, nem kell újrakativálva, újra megadni a termékkulcsot Windows 10-zel gyárilag előtelepített laptopon (UEFI OEM Key), valamint újratelepítésnél digitális licenc megléte esetén amúgy sem, amit a telepítő is világosan leír az aktiválásnál.

[ Szerkesztve ]

(#129830) macssessz válasza Sub-ZeRo (#129807) üzenetére


macssessz
tag

Eddig előre NTFS-re formatált aktív partíciót adtam meg telepítéshez, oda ment minden, nem voltak kicsi partíciók. Nem tudtam, hogy ez "nem megfelelő". Eddig megfelelően működött. Telepítés előtt netet és más meghajtókat lehúzom, mert jártam már úgy, hogy a rendszer könyvtárat a C-re rakta a többi motyeszt meg a másik vinyóba barmolta bele. (Másik vinyó el, én meg csak lestem miért nem indul a gép) Nekem egyszerűen bántja a szemem, hogy mindenét szerte szét hagyja a rendszer. Mint egy rendetlen ember, ahogy hazaér, rakja lefelé a cuccait mindenfelé.

(#129831) mefistofeles válasza Zoz (#129825) üzenetére

A creation tool alkalmas erre? Vagy letölt, kiír frissít a menete?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#129832) King Unique válasza mefistofeles (#129818) üzenetére


King Unique
titán

Mivel az egyes Windows 10-verziók támogatási ideje kiadástól függően véges, sőt a 1903-as verzió elvileg már EOL, ezért egyáltalán nem meglepő az üzenet, mármint hogy frissíteni kellene újabb verzióra a további támogatáshoz. :))
A verzióváltáshoz, funkciófrissítés pedig ugye adott a Windows Update, + a frissítési segéd, MCT, valamint az in-place upgrade a letöltött W10 ISO felcsatolása a fájlkezelőben és a setup.exe fájl futtatása a személyes fájlok, telepített alkalmazások megtartása módszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#129833) Beni2360 válasza King Unique (#129829) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi bemásoltam neki amit írtál a facén van , még el sem indította a gépet. Tiszta kínai nyelven lesz az egész neki.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#129834) macssessz válasza King Unique (#129816) üzenetére


macssessz
tag

Most is előre NTFS-re formázott, aktivált meghajtót adtam meg célnak, azt nem fogadta el. Kattintottam, hogy formázza, akkor csinált 3v.4 partíciót. Próbálkoztam még, de nem sikerült egyre felszuszakolni. Máskor is formáztam már w10 telepítővel partíciót (csak formáztam, nem azzal hoztam létre) akkor nem csinált többet. Ez az új verzió tulajdonsága? Már jó rég telepítettem alapból, elmentett rendszereket használok. Csak a verzió frissítések miatt gondoltam, teszek egy mostani újat, azt belövöm és elmentem, el leszek utána egy darabig megint. AOMEI rendszer mentésnél vajon lemásolja és vissza tehetően elteszi a kis partíciókat is az AOMEIPartAssist?

(#129835) King Unique válasza macssessz (#129834) üzenetére


King Unique
titán

Igen, most is helytelenül, meg ezt a C only megoldást max. BIOS/MBR szerinti telepítésnél lehet eljátszani, UEFI/GPT-nél nem, mert ott egy ESP is kell mindenképpen, mint említve volt. Aztán, hogy mégis mi értelme van az előbbiek, az továbbra sem derült ki, de amúgy szvsz kb. semmi... :DDD

Igen, nyilván alap rendszermentésnél és klónozásnál egyaránt, hogy a rendszer számára fenntartott kicsi partíciókat is menteni kell, sőt egy normális program menti is alapértelmezetten, pl. még a W10 beépítettje is.

(#129836) mefistofeles válasza King Unique (#129832) üzenetére

Neked is köszi a segítséget. Még vissza kell rázódnom. Szóval a microsoft oldalán rögtön találtam egy frissítés gombot, ez letöltötte és felrakta az összes frissítést, szóval már naprakész vagyok! Az üzenetben pedig mint írtam is csak a suta megfogalmazás zavart meg. nem azt írta, ugye, hogy az adott verzió lejár, hanem, hogy a win 10 kivonásra kerül.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#129837) King Unique válasza mefistofeles (#129836) üzenetére


King Unique
titán

Akkor az a frissítési segéd lehetett, amivel az aktuális verzióra (20H2) lehet upgrade-elni. Ja, a magyar fordítás esetlegesen itt-ott érdekes tud lenni. :D De ez ugye nyilván csak az adott EOL verzió (1903) kivonására, lejártára vonatkozott, nem arra, hogy azon a gépen már egyáltalán nem használható semmilyen Windows 10, mint említve volt. Szívesen!

(#129838) mefistofeles válasza King Unique (#129837) üzenetére

Igen ez volt az. Egyszerű és nagyszerű!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#129839) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Egy SSD-n GPT-vel lett feltelepítve a Windows, az alaplap feladta a szolgálatot, most egy itthoni régebbi gépen szeretném elindítani ezt a rendszert, ami nem tudja a GPT-t. Nem UEFI az alaplap. Van rá mód, hogy elindítsam mégis a rendszert így?
(ezekkel a fogalmakkal nem teljesen vagyok tisztában, nézzétek el nekem, de szerintem értitek mire gondolok)

[ Szerkesztve ]

(#129840) King Unique válasza RAiN91 (#129839) üzenetére


King Unique
titán

Arra van lehetőség és viszonylag egyszerűen megoldható, hogy a BIOS/MBR mód szerint telepített Windows 10-telepítést UEFi/GPT-re lehessen konvertálni és az utóbbi szerint használni. Viszont az UEFI —► CSM váltás alapesetben nem támogatott, max. esetleg pl. ilyen / ilyen / egyéb (példa) tákolással lehet megoldani. Mármint ha legacy BIOS-os az a régi gép, abban az alaplap és nem pedig UEFI-s.

Másik lehetőség a régi PC-n újratelepíteni a Windows 10-et BIOS/MBR, illetve legacy/CSM mód szerint, vagy egy új, UEFI-s alaplap vásárlása és az utóbbinál ugyanúgy használni tovább UEFI módban.

[ Szerkesztve ]

(#129841) King Unique válasza Csupingo (#129827) üzenetére


King Unique
titán

Mert lehet használat után nem választották le rendesen, vagy ki tudja mit csináltak ott a pendrive-val... :B Jobbik esetben egyébként a javítást (CHKDSK) dobja fel a Windows, ha már formázni akarja, akkor RAW lett a kötet és lehet adatot menteni, vagy parancssorban törölni, újraparticionálni és újraformázni így, ennyi.

(#129842) Csupingo válasza King Unique (#129841) üzenetére


Csupingo
veterán

Vagy a vírusirtójuk csócsálta meg, az nem lehet? Szerencsére csak az volt rajt amit nyomtatni akartam, így nem volt gond a formázása.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#129843) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok,

Egy egyszerű, de fontos kérdéssel fordulok hozzátok. Megvásárolt (céges) Win10 Prof termék esetén meddig vagyok jogosult a használatra? Azt láttam, hogy viszonylag gyorsan kivezetik az egyes buildeket, viszont jól sejtem, hogy meglévő licensz esetén szabadon frissíthetek az új buildekre, ezáltal mindig kitolódik a terméktámogatási ciklus?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#129844) King Unique válasza Csupingo (#129842) üzenetére


King Unique
titán

Passz, nem derült ki pontosan mi történt ott, de amúgy normál esetben nem kellene.

Egyébként az ilyen helyeken, ahol kb. a fél város be/ki dugdossa a pendrive-okat érdemes nyomtatás (csak olvasás) esetén akár írásvédettként beállítani átmenetileg, hogy esetlegesen ne másszon rá semmi "szemét". ;]

(#129845) jencsikdani


jencsikdani
tag

Megvettük a Xbox Game Pass-t és elvileg 2 hónapig él az előfizetés. Hol tudom megnézni hogy ez meddig aktív? vagy esetleg hol lehet azt beállitani hogy ne ismétlődjön meg az előfizetés ?

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#129846) Cs1csó válasza Sub-ZeRo (#129807) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, azt hittem erre már válaszoltam, valamit benéztem :DDD

Ezt nem is figyeltem, nem szoktam belemélyedni a Windows lelkivilágába, ahogy jónak látja felőlem úgy csinálja. UnSkilleD is azt írja, hogy ha formázod akkor már nem hoz létre, majd kipróbálom.

(#129847) King Unique válasza A_ScHuLcZ (#129843) üzenetére


King Unique
titán

Nem derült ki, hogy esetedben pontosan mit jelent ez "Megvásárolt (céges) Win10 Prof termék", esetleg mennyiségi licences konstrukcióban kaptál ilyet, vagy OEM-et hardverrel együtt, netán Retail. :F
Ha egyszer megvásároltad a Windows 10-et, van érvényes licenced, termékkulcsot, akkor igen, szabadon és ingyen lehet upgrade-elni az újabb és újabb verziókra és ezáltal mindig kitolódik a támogatási idő.

(#129848) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Egy Canon multifunkciós nyomtatóval összefüggésben szeretnék segítséget kérni. Az mitől lehet, hogy egy alapértelmezett telepített nyomtatóra nem lehet nyomtatni, mert pl. word-ből nyomtatásra küldött dokumentum nem jelenik meg a nyomtatási sorban? A windows és a canon diagnosztikai programok szerint a nyomtatóval minden rendben.

[ Szerkesztve ]

(#129849) I02S3F válasza ssgt1981 (#129848) üzenetére


I02S3F
őstag

Más programból néztétek?

(#129850) N@idia


N@idia
őstag

Sziasztok!
Segitseg kellene!
Egy olyan hibába ütköztem amibe még soha újra telepítés befejezése után amikor jönne a windows beállítás a boot logo alatt a kis karika befagy majd megjelenik az eger és innentől kezdve nem történik semmi nem tolt be a windows esetleg valakinek valami ötlet mi lehet :F

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.