Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129301) DS39 válasza valeno (#129297) üzenetére


DS39
nagyúr

Céges gépre akarsz Windowst venni/telepíteni? Miért? Ezt ott kellene megoldják.
(Oktatásban dolgozóknak amúgy elérhető otthonra is az ingyen windows.)

(#129302) r_zsolt


r_zsolt
tag

Sziasztok!

File megosztással vannak gondjaim, ebben szeretném a segítségeteket kérni. Remélem jó helyen járok.
Egy Win10 Home-os gépen szeretnék megosztást létrehozni (szerverként használni), hogy a meghajtókon (3db HDD) lévő filmeket itthon egy MiBox-szal el tudja érni.
A legjobb az SMB megosztás lenne. De valamiért a hálózaton lévő másik Win10-es gép sem és a box sem látja a megosztást.
A megosztás menete ez volt:
- engedélyeztem a hálózat felderítést mindkét gépen
- ugyan abban a munkacsoportban vannak a gépek és a box is
- felvittem egy Box felhasználót jelszó nélkűl
- jobb klikk a film mappára, majd a megosztás fülön megosztva a Box felhasználóval
- a windows szolgáltatásokban megnéztem az SMB engedélyezést, ami ki van pipálva

Ezek után sem mindig látható a megosztott mappa. Van amikor látható, de a bejelntekést nem fogadja el, helytelen felhasználónév/jelszó miatt. Próbáltam a Box felhasználót jelszavazni, de ez sem segített. Így persze a megosztó gép IP címe, vagy gép nevére sem tudok csatlakozni a Box-szal.

Kipróbáltam a DLNA megosztást is( a Média lejátszóval), ami részben sikerült. Azért részben, mert 1 mappát (1,8TB) sikerült megosztani, de további mappát, ami másik meghajtón van azt csak a megosztó gépen veszi fel, a hálózaton csak üres mappák látszódnak.

Úgy gondolom, hogy valami nagyon alap dolgoz nézek el, de nem tudok rájönni.
Remélem Ti tudtok segíteni... :)

OnePlus Nord

(#129303) Lac122


Lac122
tag

Sziasztok! A beállítások panelt mikor megnyitom villódzik, akadozik, el-eltünik egyszerűen használhatatlan egy frissítés után. Maga a rendszer és bármely más alkalmazás működik kivéve ezt az egy dolgot. Tapasztalt már valaki hasonlót?

(#129304) Zin


Zin
senior tag

2013 es alaplap.HDD ki Uj SSD be.Win 10 telepiteskor nem enged tovabb.Lehet bios frissites kell neki?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#129305) Doky586 válasza Zin (#129304) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

nem

(#129306) BigManus válasza r_zsolt (#129302) üzenetére


BigManus
addikt

Speciális fülön engedélyezted a teljes hozzáférést?

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#129307) Zin válasza Doky586 (#129305) üzenetére


Zin
senior tag

Nem sikerult a Win telepitese a megadott helyre.Ellenorizze az adathordozo meghajtojat.A köv hiba tortent:0x80300024.

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#129308) r_zsolt válasza BigManus (#129306) üzenetére


r_zsolt
tag

Igen, minden ki van pipálva.

OnePlus Nord

(#129309) Fire/SOUL/CD válasza Zin (#129307) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Telepítés idejére csak az SSD legyen csatlakoztatva ill. telepítéskor DISKPART-al legyalulni az SSD-t vagy amikor eljutsz addig, hogy kijelölheted, hogy hova települjön a W10, akkor ott minden létező partíciót letörölsz a Törlés gomb használatával.

UI: Azért alaplap és SSD pontos típusát nem ártott volna megadni...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#129310) funk648


funk648
aktív tag

Sziasztok!

Adott a következő konfig:
Asrock H61M-GS
Intel I5 2500
2x4GB DDR3 RAM
RX560 2GB VGA
500GB HDD + 2db SSD

Jelenleg Windows 7-et használok, azonban az újabb játékok többsége már csak Windows 10-re jelenik meg. Ezen kívül a 7-es támogatása is az idei év elején megszűnt, ezért egyre inkább gondolkodom a Windows 10-re váltáson.
Szerintetek érdemes lenne egy ilyen konfigon Windows 10-re váltani? Fontos lenne, hogy a jelenleg használt játékaim (Rainbow Six, Codemasters F1 sorozat, Battlefiled stb.) ne fussanak rosszabbul mint most. Főként a 8GB RAM miatt aggódom, ha jól tudom a Windows 10 egy kicsit több memóriát igényel. Azoknál a játékoknál lehetne gond, ahol már így is majdnem memória limitbe ütközöm, és tartok tőle, hogy Windows 10 esetében már nem lenne elegendő a 8GB RAM.
Előre is köszi!

(#129311) mpo válasza r_zsolt (#129308) üzenetére


mpo
veterán

Ezt nézd meg:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#129312) Cs1csó válasza funk648 (#129310) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mi lenne ha kipróbálnád? Csinálsz pl. a Macrium Reflect FREE-vel egy teljes mentést a rendszeredről majd fogod és feltolod a Windows 10-et (Home vagy Pro mindegy ) majd feltolod a játékaidat és teszteled.

(#129313) RoyBatty válasza funk648 (#129310) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

99% hogy nem lesz semmilyen lassulás. A Win10 cachelésre felhasználja a teljes rendelkezésre álló fizikai memóriát, ezért néz ki többnek a fogyasztása, mint a Win7-nek. 8GB RAM bőven elég neki.

(#129314) r_zsolt válasza mpo (#129311) üzenetére


r_zsolt
tag

Köszönöm, ezen már végig mentem és mégsem működik. Írtam a szerzőnek is, de szerinte valami windows beállítási hiba lehet..

OnePlus Nord

(#129315) mpo válasza r_zsolt (#129314) üzenetére


mpo
veterán

A box userével lépj be a PC-n (jelszó kell) és nézd meg, milyen mappákat lát.
Fix IP címeket használok mindenre, később jól jön.

Ha érted, akkor már elavult.

(#129316) Csengődi


Csengődi
csendes tag

Hát ha valaki tud magyarázatot az alábbiakra kérem ne tartsa magában mert én már beleőrülök. Először is itt minden hozzáértő azt hangoztatja, hogy mindegy hogy egy 2,5 SATA3-mas SSD-n van a rendszer vagy egy NVMe meghajtón mert észrevehetetlen a különbség. Nos nálam ez nagyon nem igaz. Akartam egy tartalék rendszert ezért az Force MP500-as NVMe meghajtómon levő rendszert átklónoztam a WD Blue 3D Nanad SATA 500 GB-os SSD-mre. Az SSD-s verzió rendszeresen akad, a CPU használat alap felhasználás közben (TV, Firefox 15 ablakkal, torrent) fel fel ugrik az alap 3-6%-ról 18-24%-ra és el kezd döcögni, akár 1-2 másodpercre is teljesen le fagy aztán a közben kiadott utasítást (betűk beírása, egér kattintás) hirtelen bepótolja utoléri magát. Ha az NVMe-ről fut a rendszer ilyen nincs. Ez mitől lehet és van-e rá orvosság? Azért kérdezem mert az NVMe meghajtóm csak 120GB-os és azon gondolkodtam átköltőztetem a rendszert a nagyobbra DE HA AZON ILYEN SZARUL FUT akkor kénytelen leszek NVMe-ből nagyobbat vennem mert egy ilyen szarul futó SSD-s verziót nem vállalok be. Azért érdekes a dolog mert egy ugyanilyen SSD egy másik LGA775-ös gépben nem produkálja ezeket az akadásokat. Lehet, hogy az NVMe-re telepített W10 nem klónozható SSD-re mert másként fut rajta, csak az azonos meghajtó fajták klónozhatók egymás között, NVMe NVMe-re, az SSD SSD-re keresztbe klónozva akadásokat produkálnak?

(#129317) UnSkilleD válasza Csengődi (#129316) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

itt nyilvánvalóan valamilyen hardveres vagy szoftveres hiba áll a háttérben nem pedig a sata vs nvme különbség

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#129318) Fire/SOUL/CD válasza Csengődi (#129316) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Alaplapod pontos típusa? :U

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#129319) RoyBatty válasza Csengődi (#129316) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Tippek:
1) SATA port vagy kábel hiba
2) Valamilyen háttérben futó szoftver fogja meg nagyon az SSD-t.
3) Esetleg a konkrét SSD vezérlő hibája (legkevésbé valószínű)
Normál használatnál nem lehet ekkora különbség a SATA és az NVMe SSD között.

(#129320) Cs1csó válasza Csengődi (#129316) üzenetére


Cs1csó
félisten

:U
A rendszer "nyers valójában" legyen az NVMe SSD-n (egy Windows 10 kb. 20GB-ot foglal)
- a torrent letöltések menjenek a másik nagyobb SSD-re
- a játékokat is nagyobb SSD-re telepítsd

(#129321) jokeph válasza Csengődi (#129316) üzenetére


jokeph
nagyúr

Üdv !
Melyik progival és mi módon klónoztad ?
az a gyanúm, hogy hibás a klónozott OS.
Macruim Reflection free-vel eddig bármiről bármire sikeresen klónoztam. :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#129322) lypen99


lypen99
aktív tag

Sziasztok.

Win 10, családi hálózat.

Van 3 PC egy hálózatba és user-pw-t kér mikor megakarom tekinteni a "másik gépet".

Régen otthoni csoporttal ezt beállítottam, de ezt olvastam kivették.

A gépek látják egymást, de nem lehet megnyitni egyiket se.
Nem tudom jó helyen kérdeztem e vagy a hálózat topikba kellene, csak S.O.S kellene a help.

Előre is köszönöm. :))

(#129323) hhgygy válasza lypen99 (#129322) üzenetére


hhgygy
senior tag

Ezzel a problémával rengetegen küzdenek, én azt találtam, hogy ilyenkor a másik gép (Windows) belépési kódját kéri, de ha nem megy, IP címmel is lehet csatlakozni. ipconfiggal lehet megállapítani, mi az IP cím.
Meg az összes gépen úgy kell beállítani a Windows hálózatkezelést, hogy automatikusan mindent felismerjen és ne kérjen jelszót.
Ezenkívül a Vezérlőpult/Windows szolgáltatásoknál is kellett állítani dolgokat, asszem ezek voltak:

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#129324) King Unique válasza Zin (#129304) üzenetére


King Unique
titán

A hogyan kellene Windows 10-et telepíteni pendrive-ról nemrég lett leírva egy másik válaszban, lehetőleg szerint kellene csinálni. +Az adott hibakód specifikus megoldásokat szükség esetén alkalmazni, ellenőrizni a beállításokat, stb.

(#129325) King Unique válasza Csengődi (#129316) üzenetére


King Unique
titán

A hiba értelemszerűen a te hw/sw környezetedben lehet, ugyanis normál esetben nyilván SATA SSD-ről is jól fut a Windows 10, nem kell ahhoz okvetlenül M.2 PCIe NVMe típus. Valamint klónozni sem csak azonos meghajtótípusok között lehet, ami ha megfelelően lett végrehajtva és sikeres volt, akkor utána normál esetben SATA SSD-ról is jól kellene működni a rendszernek.
Nem derült ki, hogy a SATA SSD-re telepített rendszernél ez az "akadás" pontosan miben nyilvánul meg, milyen folyamat, program teker akkor (feladatkezelő), szükséges Windows és egyéb frissítések mind telepítve lettek-e, SATA-n a fizikai csatlakozás (port, kábelek) + az SSD állapota (gyártó diagnosztikai szoftvere / HDS) rendben van-e, clean install esetén is fennáll-e a probléma vagy csak a klónozott rendszernél, szükség esetén BIOS frissítve lett-e, stb.

[ Szerkesztve ]

(#129326) isti732712


isti732712
aktív tag

Egy érdekes windows 10 problémával állok szemben! Adott a zárolási képernyő,ahol a windows szerint lehetőség van megadni egy két dolgot mi jelenjen meg rajta! Megadtam hogy nekem ugyan az időjárást hány fok van stb... Oké minden szuper zárolt a képernyő és mtatta az időjárást! Mondom egy kis extra :) A probléma most jön tegnap óta nem mutatja az időjárást a zárolt képernyőn,de bármit akarok beállítani az adott lehetőségek közül az órán kívül semmi mást nem mutat! Mi lehet a gond? Nem változtattam semmit és semmin még egy új programot sem raktam fel,szerintetek ez mitől bolondult meg hogy tegnapelőtt még mutatta tegnaptól meg már nem?
Előre is köszi

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#129327) DS39 válasza hhgygy (#129323) üzenetére


DS39
nagyúr

én nem javasolnám azt, hogy ne kérjen jelszót. (így bárki aki csak vendégként belép az otthoni hálózatára, turkálhat az összes gépben)
inkább távoli asztallal lépjen be a másik gépre, az adott gépen szükséges autentikációval.

[ Szerkesztve ]

(#129328) DS39 válasza isti732712 (#129326) üzenetére


DS39
nagyúr

talán az időjárás program frissült. a Store-ban meg tudod nézni, hogy mikor.

nekem a legutóbbi frissítése a programnak nem igazán jött be, lecserélődött a design (bár ez szubjektív, hogy jó vagy rossz), viszont az élő csempén hülyén mutatja, az időjárás(adat) változást. eddig csak forgott egyet a csempe ilyenkor, és az aktuálisat mutatta, most meg ezt követően visszakúszik alulról az előző csempe majd később megint az aktuális kúszik fel.
(start menü megnyitásonként ezt csinálja. ezt úgy lehet megszüntetni, ha megnyitom a rendesen a programot, utána jó lesz, a következő automatikus szinkronjáig.)

[ Szerkesztve ]

(#129329) Marci112233 válasza Marci112233 (#129300) üzenetére


Marci112233
őstag

Senki nem tud tanácsot adni? Csak ezért nem szeretném az egész rendszert újrarakni tiszta telepítéssel.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#129330) Cs1csó válasza Marci112233 (#129300) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem nyugodtan mehet fel a legfrissebb Windows 10 build. Azt még kipróbálhatod, hogy az eszközkezelőben eltávolítod a hozzá tartozó driver-t majd gép restart esetleg egy másik USB port-ba is átdughatnád.
Majd mehet fel a friss.
Ha végül SEMMI sem segít akkor szoktam ajánlani a tiszta lapot - legfrissebb MCT- el leszedett ISO-val újratelpíteni - ez macerás de legalább TERVEZHETŐ időveszteség mint az hogy napokig rágod a kefét és nincs megoldás.

Esetleg egy másik helyről is leszedhetnéd az új driver-t.

(#129331) DS39 válasza Marci112233 (#129329) üzenetére


DS39
nagyúr

ha egy másik gépen azonos windowsra felment, akkor az upgrade önmagában nem fogja megoldani a problémát. (ettől függetlenül felteheted)
viszont én az eszközkezelőben próbálnám meg a driver frissítővel hátha lehúzza ezt, ha nem ott van lehetőség manuálisan betallózni az offline driveredet.

[ Szerkesztve ]

(#129332) Marci112233 válasza Cs1csó (#129330) üzenetére


Marci112233
őstag

Mag a kormány működik mert a régi driver fent van csak frissíteni nem akarja valamiért, de ránézek még az eszközkezelőben.

Ettől tartok én is hogy a frissítés nem oldja meg, bár már tervbe vettem hogy engedem neki, de még nem végleges a döntés, így lehet előbb utóbb magától fel fogja tenni. Viszont mint írtam, ránézek az eszközkezelőben.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#129333) Csengődi válasza King Unique (#129325) üzenetére


Csengődi
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, azóta történt egy két dolog.
Előszór a válaszok a kérdésekre:
Macrium-mal lett áttéve de nem klónozással ha nem image készítéssel és kiírással.
Az alaplap tipusa ASUS Prime B350 Plus
Semmi program nem fogta a feladatkezelő szerint.
ÉS az azóta történtek:
Annak ellenére hogy a NVMe verzió a saját helyén hiba nélkül működött a draivereivel amik még 2019-esek elkezdtem frissíteni a draivereket. Sajnos türelmetlen voltam és a LAN és az AUDIO drivert egyszerre frissítettem és nem próbáltam ki külön külön melyiktől, DE MEGSZŰNT a hiba aztán már csak dacból is a chip drivert is frissítettem de innen már nem változott a helyzet. Csak azt nem értem az NVMe meghajtónak miért jó a régi driver az SSD-nek meg miért kell az ujj. Szerintetek frissítsem az NVMe-n is a draivereket?

(#129334) isti732712 válasza DS39 (#129328) üzenetére


isti732712
aktív tag

Megnéztem a probléma ugyan az nem mutatja az időjárást a zárolási képernyőn!

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#129335) DS39 válasza isti732712 (#129334) üzenetére


DS39
nagyúr

Arra gondoltam, hogy ha frissült az elmúlt napokban, akkor lehet az okozta a negatív változást.
Ha így volt, akkor majd javítják.

(#129336) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok, a következőben szeretnék segítséget kérni:
Van egy win10 home ultrabookom és szeretném eltüntetni a Windows biztonságon belül a Fiókvédelmet. A Helyicsoportházirend-szerkesztőt felélesztettem, de hiába tiltom le a Fiókvédelmet benne, továbbra is ott marad a Windows biztonságban reboot után. Igazából bármelyik részét tiltom le, semelyik nem tűnik el (Vírusvédelem, Tűzfal és hálózatvédelem, Alkalmazás- és böngészővezérlés...)Van egy másik PC-m win10 proval és ott ugyanezzel a módszerrel sikerült e módosítás. Mit tudnék még tenni? :F

(#129337) isti732712 válasza tibike8 (#129336) üzenetére


isti732712
aktív tag

oké, köszi

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#129338) tibike8 válasza isti732712 (#129337) üzenetére


tibike8
őstag

Szívesen! :D

(#129339) nullpoint válasza tibike8 (#129338) üzenetére


nullpoint
senior tag

Egy igazi úr vagy. ;]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#129340) tibike8 válasza nullpoint (#129339) üzenetére


tibike8
őstag

Igyekszem. Hátha akkor valaki tudja az én nyűgömre is a megoldást :B :U

(#129341) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek /urak!

Fater vett magának egy W10 Home telepítő DVD-t nem figyelt viszont hogy most W10 Pro van nála, lehet ezt aktiválni valahogy újra telepítés nélkül? A Pro plusz funkciói nem szükségesek.

Let the Zone take me if I am.

(#129342) King Unique válasza kutga (#129341) üzenetére


King Unique
titán

Windows 10-nél a Home —►Pro upgrade viszonylag egyszerűen megoldható, a közvetlen Pro —► Home downgrade viszont alapesetben nem támogatott (+), max. ezzel (+) a módszerrel lehet megoldani. Vagy másik lehetőség az újratelepítés a 0-ról Home kiadással.

(#129343) kutga válasza King Unique (#129342) üzenetére


kutga
nagyúr

Én is újra telepítést javasoltam. Nekem van egy használaton kívüli pro kulcsom de meg nem mondom hol, talán az MS fiókomhoz van csatolva, azt nem lehet használni?

Let the Zone take me if I am.

(#129344) King Unique válasza kutga (#129343) üzenetére


King Unique
titán

Én az újratelepítést másik opcióként említettem, nem kizárólagosan csak azt javasoltam, ha figyelmesen olvastál.
De, lehet akkor, ha érvényes az a Pro termékkulcs, előző rendszeren deaktiválva lesz, illetve Microsoft-fiókban deaktiválva és eltávolítva arról a gépről stb., lásd egy másik válaszban leírtakat, ez sem újdonság. Viszont ha szükség esetén megoldható akár a Pro —► Home downgrade is és van érvényes Home termékkulcs, akkor nem világos miért van az előbbire okvetlenül szükség, újratelepítésnél (Home) meg pláne, de mindegy. :))

[ Szerkesztve ]

(#129345) kutga válasza King Unique (#129344) üzenetére


kutga
nagyúr

Én inkább újra telepíteném, tisztán, nagyobb ssdre. Ő ragaszkodik a belakott rendszerhez, igaz nem lenne nagy munka újra belakni. Alszunk rá egyet. :)

Let the Zone take me if I am.

(#129346) droti25


droti25
őstag

Sziasztok,

Nem tudjátok mi lehet az oka annak, hogy időközönként a számítógép kikapcsolása után újra indul a rendszer?
Nagyon idegesítő..

(#129347) I02S3F válasza droti25 (#129346) üzenetére


I02S3F
őstag

Eseménynapló mit ír?

(#129348) Pyttawrx válasza droti25 (#129346) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Kékhalál is van? Vagy normálisan indul újra? És igen az eseménynaplóba nézelődj. Meg milyen időközönként? Random?

(#129349) nullpoint válasza tibike8 (#129340) üzenetére


nullpoint
senior tag

Tuti hamarosan jön rá valami segítség. :K

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#129350) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

GTP/UEFI módban telepítettem a windows-t, aztán egy linux-ot is usb3-on keresztül csatlakozott ssd-re.
A probléma annyi, hogy bekapcsolás után egy hibás grub jön be, és csak a bios boot menüből tudok bármit is betölteni.
Nem lehetne valahogy visszacsinálni, hogy a windows egyből betöltődjön?
(a linux-ot úgyis ritkán használom, azt elég ha biosból tudom csak bootolni)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.