Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130351) King Unique válasza csab2 (#130350) üzenetére


King Unique
titán

Ez a "belassult az egész rendszer" így nem sokat mond konkrétumok nélkül... Nem ismert, hogy pl. a feladatkezelőben milyet folyamat terheli ilyenkor, volt-e már víruskeresés és azt talált-e valamit, naprakészre van-e frissítve a rendszer ahol 2004-es verziónál 19041.746 a jelenlegi buildszám, az SSD állapota milyen az egyes diagnosztikai programok szerint, az "utóbbi időben" előzménye pontosan mi volt, stb.

(#130352) King Unique válasza Doky586 (#130349) üzenetére


King Unique
titán

Nem feltétlen, mivel támogatja a Secure Boot funkciót, külön bekapcsolható a program kezelőfelületén, kipróbáltam már többször és nálam simán bootolt bekapcsolt Secure Boot mellett anélkül, hogy bármit is matatnom kellett volna az UEFI-ben. :))

(#130353) Doky586 válasza King Unique (#130352) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt neveztem mókolásnak. :K
Otthon elmegy, de cégnél minimum kényelmetlen, de az is lehet hogy sérti a cég informatikai szabályzatát.

(#130354) King Unique válasza Doky586 (#130353) üzenetére


King Unique
titán

De erre is inkább a korai programverzióknál lehetett szükség, meg egyes hardverek esetén. Ellenben pl. én nem állítottam semmi ilyesmit az UEFI-ben az újabb, illetve az aktuális programverzió használatánál sem. :N

(#130355) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#130348) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Leírom a megoldást hátha segít másnak is.
Memória érintkezés.

Kedd magasságában cseréltem 2x4-et 2x8-ra. Új a betett, amit kivettem is fel éves.
Gond egy szál se mostanáig.
Filmeztem, neteztem, Teams-et használtam, outlook, word, excel stb.
Ma még a bios is meghülyült most este, elfelejtette látni az nvme meghajtót.
Ma mikor kerestem a hibát, még memtest86-ot is futattam igaz csak win alól futtathatót.
Prime95 blend teszt 1 órán át ment hiba nélkül.

A win telepítő mégis belehalt. Tettem be másik ram-ot, jó lett, visszatettem az eredetit települ gond nélkül.

Win telepítésen kívül hogyan lehet még kiszűrni az ilyen RAM hibát?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#130356) Doky586 válasza gordonfreemN (#130355) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

memtest86 régi v4 verziója a DDR4-hez már nem jó [link], használd a 8-as verziót legközelebb. :K

[ Szerkesztve ]

(#130357) gordonfreemN válasza Doky586 (#130356) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Köszi.

Hát igen, kapkodtam kicsit, de nem baj, jó pap holtig tanul :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#130358) csab2 válasza King Unique (#130351) üzenetére


csab2
veterán

A feladatkezelő nem mutat soha olyan terhelést, ami kirívó lenne. Persze nem értek hozzá, de nem látok semmi kiugrót.
A víruskeresés automatikusra van állítva, a gyári Defendert használom.
A frissítés is automatán van, most néztem, hogy telepítésre vár egy verziófrissítés (20H2).
SSD állapotára tudsz ajánlani valami egyszerű, ingyenes progit?
Semmi előzményről nem tudok. Én nem telepítettem semmit, max az automatikus frissítések mentek fel.
Sajnos pontos időponthoz nem tudom kötni a lassulást. Ez úgy érzésre van.

Köszönöm a reagálásodat!

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#130359) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#130357) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Valami még mindig nem oké.

Pl logitech G hub szoftver nem akar feltelepülni.
A gyári levelezöprogival nem tudok bejelentkezni yahoo fiókomba.
Kezdem nagyon unni... holnap visszateszem a másik két ramot hogy azzal mit művel

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#130360) I02S3F válasza gordonfreemN (#130359) üzenetére


I02S3F
őstag

Sajnálom, de olvastam már olyat, hogy memtest órákig futott hiba nélkül, aztán mégis a ram volt a hibás!

(#130361) Winnie The P válasza gordonfreemN (#130342) üzenetére


Winnie The P
őstag

A time string oszlop az a bekövetkezett hiba dátuma? Vagy tévedek?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#130362) gordonfreemN válasza Winnie The P (#130361) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ja már értelek. Hibásak a dátumok is...

Nem tudom mit tegyek, hibás rammal nem talalkozik minden Nap az ember.

Menjek át a RAMos topikba help-ért?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#130363) Winnie The P válasza gordonfreemN (#130362) üzenetére


Winnie The P
őstag

Vírus nem lehet?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#130364) PROTRON válasza csab2 (#130358) üzenetére


PROTRON
addikt

Az egyik alapvető tanács: van legalább 30% szabad kapacitás az SSD-n? Bizonyos típusoknál 20% is elég, de a lényeg hogy ezen ökölszabály szerint alacsony kapacitáson az SSD küzd a munkafolyamatokkal és belassul HDD szintre, sőt bizonyos típusok esetében még az alá. Amúgy a telepítésre váró frissítés is elfoglalhat helyet rajta, ha már letöltötte.

Ezen túlmenően amúgy a "flash ssd" topicban lévő összefoglalóban vannak javaslatok arra hogy milyen programokkal tudod ellenőrizni az SSD állapotát.

A windowson belüli hibafeltáráshoz tényleg kellenének adatok...nekem pl még olyan tippem is van hogy a telepítésre váró frissítés miatt is belassult, de ezt laikusként összeesküvés elmélet hívőként írom. :D

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#130365) gordonfreemN válasza Winnie The P (#130363) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nem tudom, a win defender nem jelzett semmit.
Hopp, jut eszembe, az éjszaka még a biosból bootolás közbe vettem észre, hogy uefi-be eltünt az nvme ssd-m. A sata hdd lászott. Aztán egy két próbalkozás után előkerült, viszont a secure boot be lett kapcsolva. Akkor lehet ez okozza?.
Hazamegyek kikapcsolom, ujratelepítem.
Vagy kicserélem a ramokat a régire. Ha ez sem, akkor bpróbálok egy bios update-et frissiteni majd vissza a régi, hogy hátha oda beette magát valami. Ha ez se akkor passz.
20H2 a win verzió most.
Gigabyte b450i aorus pro az alaplap, athlon 3000G az APU.
Elöző ramok kingston hyperx fury 3200 2x4GB most
crucial ballistix 3200 2x8GB
SSD-m pedig egy kingston A2000 nvme ssd.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#130366) Winnie The P válasza gordonfreemN (#130365) üzenetére


Winnie The P
őstag

Itt egy oldal, ahol a bugcheckcode listát meg lehet nézni [link] .

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#130367) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok.

Adott egy win10 home, több éve változatlan hw-el. Egyik napról a másikra random megakad a rendszer, recseg a hang stb majd helyreáll. YT / asztali videó lejátszás kiszámíthatatlan, vagy gond nélkül fut, vagy akadozik. Task Manager-ben ilyenkor a system interrupt 15-20%-on eszi a cpu-t.

Mivel úgy gondoltam elsőrorban driver vagy esetleg vírus, csináltam egy szűrést több programmal majd net nélkül tiszta telepítés, formatálás stb...

Viszont még mindig előjön a hiba, teljesen kiszámíthatatlanul. Rendszer ill adatok kölün ssd-n, alaplapi hangkártya tiltva, külső hangkártya usb-n.

Mit tudok még esetleg megnézni?

msi z97i-ack, i5-4690, TS120/Kingston 120 SSD, 2x8GB, GTX 970

# ANTAL Tuning #

(#130368) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok. Ebben kértem volna segítséget...

most találtam ezt, jól értem h. be lehet állítani h. mit tegyen frissítés elérhetősége esetén az Edge ?

(#130369) King Unique válasza csab2 (#130358) üzenetére


King Unique
titán

Inkább mutattál volna screenhotot a feladatkezelőről, azon látszana milyen programok, folyamatok futnak a háttérben, amik esetlegesen lassíthatnak.
A víruskeresést úgy értettem, hogy le is futtatni, illetve vannak speciális célprogramok is ilyen célra mint pl. a Malwarebytes, HitmanPro, azok találnak-e valamit.
A verziófrissítésnél nem mindegy, hogy csak felajánlotta a Windows Update, vagy már el is kezdte és befejezésre, illetve újraindításra vár a rendszer. Bár 2004-es verzióra ilyenkor csak a 20H2 Enablement Package települ, ami eleve hamar megvan.
Hát mondjuk értelemszerűen az SSD gyártójának saját diagnosztikai szoftverével (ADATA SSD Toolbox), + akár naprakész (5.70) HDS is használható. + Nem árt ha nincsen fullra telepakolva az SSD, hanem van rajta kellő méretű szabad terület (itt 3. pont), sőt az a C partíción a W10 megfelelő működéséhez is szükséges. + Egyes SSD-knél pl. az ilyen probléma is fennállhat, ami ugyancsak magyarázhatja a belassulást.
Hát pedig nem ártott volna valami konkrétum, hogy most egy Windows-frissítés / illesztőprogram-frissítés / programtelepítés / egyéb változtatás után történt-e.

[ Szerkesztve ]

(#130370) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,
Belefutottam egy ilyenbe, hogy egy gépen Win10 update után 2db Windows Boot Manager jelent meg (az UEFI-ben), amiből persze a másodikkal indul el az az OS, ami addig működött.
Ilyesmik, hogy UEFI defaults, bootcmd /rebuildbcd , nem hatották meg, és a msconfig -ban is csak egy rekord van (Speciális rendszerbeállításokban is csak 1 boot image van), ami a current. A bcdedit /enum firmware - ben is mintha csak egyet láttam volna.
Hogyan lehetne kiirtani onnan az első Windows Boot Managert? Semmi értelmeset nem találok a gúglin sem. A gépen dolgozó kollegák meg jó, ha a power gombot megtalálják. :(
Köszi minden ötlet... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#130371) King Unique válasza hcl (#130370) üzenetére


King Unique
titán

A másik topikban - ahol szintén feltetted nemrég ugyanezt a kérdést - nemrég már kaptál válaszokat, ott kellett volna folytatni is... :U

Egyébként ha laikus userek, akkor még törölni sem feltétlen kell, ők vsz úgysem piszkálják az UEFI boot bejegyzéseit, elég a működő WBM-et beállítani az 1. helyre, aztán ennyi. :))

(#130372) hcl válasza King Unique (#130371) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A másik topicba azért írtam, mert nem találtam ezt, sry. (Törölhető innen.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#130373) mamusz11


mamusz11
tag

Szaisztok!

Láttam már valaki kérdezte de nem találtam megrá a választ itt a fórumon de én is belefutottam ebbe a gyakori problémába.
Szóval töltőn a laptop egy idő után kikapcsol mivel a a töltöttségi szint leesik. Folyamatosan figyelem az akku szintet és azt veszem észre h ide oda ugrál és mikor 5% alá esik akkor rögtön ki is kapcsol. Termszetes a töltöttségi szint 80%< szóval nem értem.
MI a megoldás erre?

Learning never exhausts the mind!

(#130374) I02S3F válasza mamusz11 (#130373) üzenetére


I02S3F
őstag

Hány éves az akksi? Milyenek a kondíciói?

(#130375) mamusz11 válasza I02S3F (#130374) üzenetére


mamusz11
tag

2 éves nagyon jó állapotban van, 3 órát simán elmegy

Learning never exhausts the mind!

(#130376) mamusz11 válasza mamusz11 (#130375) üzenetére


mamusz11
tag

Pendriverol bootolva(linux) tökéletesen működik minden, rendesen tölt stb

Learning never exhausts the mind!

(#130377) I02S3F válasza mamusz11 (#130375) üzenetére


I02S3F
őstag

A windowsban, az energiagazdálkodási beállításoknál szerintem van olyan beállítás, hogy hány százalékos töltöttség esetén menjen el aludni. Ilyet lenne szükséges megkeresned!

Szerk. : Ugyanez vonatkozik a kikapcsolásra is!

[ Szerkesztve ]

(#130378) mamusz11 válasza I02S3F (#130377) üzenetére


mamusz11
tag

De ledroppol az aksi töltöttség 5% alá azért megy alvó módba. Tehát nem azzal lesz a gond . MIért droppol le és fel toltéskor az akku toltöttség ? (több töltövel is ugyan ez a helyzet)

Learning never exhausts the mind!

(#130379) csab2 válasza King Unique (#130369) üzenetére


csab2
veterán

Köszönöm szépen a segítséged! :R

Közben kiderült, hogy mi okozza a problémát: beragadt Windows update.
Többször próbálta telepíteni a 2021-01 összesítő frissítést, de valamiért nem sikerült.
A microsoft community segítségével alaphelyzetbe állítottam a Windows update szolgáltatást: ettől rendbe jött a rendszer: nem akadozik, nem tetű lassú.

Azonban a kérdéses frissítést azóta sem bírom telepíteni. Próbálkoztam már a 20H2 verziófrissítéssel is, de az sem sikerült. Most újra a januári összesítő frissítést próbálom, de 20%-nál megint nem megy tovább, szerintem ez sem fog sikerülni. :O

Ilyenkor mit lehet tenni?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#130380) King Unique válasza csab2 (#130379) üzenetére


King Unique
titán

Lásd nemrég egy másik válaszban leírtakat.

(#130381) pilu85


pilu85
őstag

Hello. Azt szeretném kérdezni, hogy bármit is töltök le azt a defender vírusnak jelzi, mindenben taléák trójait vagy hasonlót, ez hogy lehet?
Köszi

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#130382) csab2 válasza King Unique (#130380) üzenetére


csab2
veterán

Köszönöm, nézem is.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#130383) makoss


makoss
addikt

Üdv!
Ezt hogyan lehetne kikapcsolni?
Veszettül idegesít, hogy a helyet, hogy a torrent menne ez fogad mikor indítom a gépet:

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#130384) I02S3F válasza mamusz11 (#130378) üzenetére


I02S3F
őstag

A többi töltő paramétere megegyezett a gyárival? (fesz, amper)

(#130385) I02S3F válasza pilu85 (#130381) üzenetére


I02S3F
őstag

Nézd meg, hogy adott fájlt a virustotal vírusosnak jelzi-e!

makoss link

[ Szerkesztve ]

(#130386) King Unique válasza makoss (#130383) üzenetére


King Unique
titán

(#130387) makoss válasza I02S3F (#130385) üzenetére


makoss
addikt

504 Gateway Time-out

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#130388) pilu85 válasza I02S3F (#130385) üzenetére


pilu85
őstag

https://www.virustotal.com/gui/file/e247223a5430c7ec0f38bf4bde3829f6a4383b66532aeef64bb3647aced33235/detection

ez gáz ugye?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#130389) makoss válasza King Unique (#130386) üzenetére


makoss
addikt

Nálam ennyi van, a fölülről a 4.?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#130390) King Unique válasza pilu85 (#130381) üzenetére


King Unique
titán

Bármit nyilván nem, max. ami ténylegesen is vírus, vagy PUP/PUA, max. ezekre ugrik, ahol az utólag mellékelt infó után a Driver Booster pont az utóbbi kategória.

Enable or Disable Microsoft Defender PUA Protection in Windows 10
Kivétel hozzáadása a Windows biztonság szolgáltatáshoz

[ Szerkesztve ]

(#130391) csab2


csab2
veterán

Az normális, hogy a januári összesítő frissítést már legalább 30 perce (de inkább 1 órája) telepíti és még mindig csak 44%-nál tart? :O :O :O

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#130392) pilu85 válasza King Unique (#130390) üzenetére


pilu85
őstag

pup-pua, azok mik?
az általam linkeltbe ennyi irtó vírusnak észleli? létezik valami szoftver, ami tényleg csak a vírusokért szól? Borzasztó, hogy lassan semmit nem tudok telepíteni.
Köszi a segítséged.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#130393) King Unique válasza pilu85 (#130392) üzenetére


King Unique
titán

Röviden, potenciálisan nemkívánatos programok, amikre sok AV ugrik, ha engedélyezve van a PUP/PUA blokkolás, ennyi. De ez nem feltétlen vírus, illetve ez esetedben az említett program telepítője. A hogyan kell kikapcsolni az előbbit, vagy a kivételekhez adni a fájlt meg lásd a linkelt leírásokat, ennyi. :))

(#130394) King Unique válasza csab2 (#130391) üzenetére


King Unique
titán

Normál esetben egy havi összesítő frissítésnél nem feltétlen az, inkább egy teljes build upgrade-nél reálisabb. De hw/sw környezet függvényében lehetnek +/- eltérések a frissítések telepítési idejénél, eltarthat akár az előbbi is a szokásoknál tovább.
Amúgy meg az előbb már linkelve lett lehetséges opcióként az in-place upgrade lehetősége, ha esetedben nem, vagy ennyire nyögvenyelősen megy a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#130395) mamusz11 válasza I02S3F (#130384) üzenetére


mamusz11
tag

Igen

Learning never exhausts the mind!

(#130396) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#130365) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Azóta sem megy a dolog.

Pontosabban a win10 már felmegy hiba nélkül, de utána vannak bajok.
Például:

A display driverrel bohóckodik, aztán végül felteszi.
A win alap mail appjában nem tudok a Yahoo mail-el bejelentkezni, mert hibakóddal kidob minden telepítésnél.
Próbáltam a 20H2 telepítőt, próbáltam egy régebbi, kb 2 éves verziót is mindig ugyanaz.
Nem engedi feltelepíteni a logi g hub szoftvert sem, csak teker és teker sosem lesz vége.
Mivel iskolai win-em van ami PRO N verziót jelent, ebben nincs media feature pack.
Ezt korábban gond nélkül telepítettem, most ez van:

Próbáltam nem az nvme meghajtóra telepíteni, hanem egy másik sata SSD-re, ugyanaz a jelenség.
CMOS reset volt, bios update még nem.
Próbáltam egy korábbi SSD-t amin még ehhez a PC-hez való rendszer is volt. Rádugtam és megy, a logi szoftver gond nélkül feltelepült, media feature pack azon már fent volt, azt nem tudtam tesztelni. Az email is be volt állítva korábban, most is szépen kezelte.
Cseréltem memóriát vissza az előzőre, ami hibátlan volt, ugyanaz a jelenség, mint az ujjal. azóta a régit használom.

Kérlek ha van ötlet, ne tartsd magadba.
Gyanítom, a memória jó és a háttértár is, mert azokból volt keresztcsere és a hiba megmaradt.
Bár már azt se tudom, ezek egyáltalán hibák-e...
Most ránk-onként próbálom, hátha az alaplappal van valami.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#130397) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#130396) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Bocs lemaradt, 1803-mas build van most és 17134.1304 :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#130398) I02S3F válasza pilu85 (#130388) üzenetére


I02S3F
őstag

Nos, én csinálnék a comodo rescue disk-et. (Válassz virusírtót tetszésed szerint) És futtatnék egy teljes scan-t. Nálam beidegződés, hogy a defender nem elég erős. Ez egyéni preferencia, hogy mit használsz. Tehát full scan+tisztísd ki azokat a fájlokat!

makoss 130387 - Nekem működik a link. Annyi szerepel benne, hogy a netről lehúzod a gépet és a folytatás gombra mész, de King Unique is írt megoldást az imént
130395 - Akkor én a lapos topikjában próbálkoznék még, mert nekem több ötletem nincs!

[ Szerkesztve ]

(#130399) olisadebe


olisadebe
tag

Sziasztok lehet ,hogy sokan megkérdezték már ,de jelenleg nem találom és nem is értek nagyon hozzá,hogy valaki kérdezte -e volna már ilyen alap dolgot itt a fórumon ..3 éve egy régi gépemre vettem egy win10/64 1pk DSP OEI DVD oprendszert.29eft -ért.Ott úgy kértem ,ha lecserélném a gépem és feltehessem egy másik gépre ha netán tönkremenne ..Fel is tudtam tenni tegnap az újra,de eddig mindenki azt mondta ,hogy csak egyszerhasználatos a: hom verzió (baráti körök) ..."arra a gépre amire elsőnek tettem fel"..Most jelenleg már fent van az új gépen ,de bizonytalan vagyok ,hogy azt adták anno a boltban amit kértem,vagy most mi van! Nem tudok kiigazodni ...Reg kulcsot megadtam semmi különös ,működőképes a gép ..Bocs az amatőr kérdésért ,de csak így tanulok a nagyoktól ..Az apró betüs részeken meg nem tudok kiigazodni ..Most ezt többször használhatom 1db gépen, vagy csak egy gépre szabadna..

(#130400) I02S3F válasza olisadebe (#130399) üzenetére


I02S3F
őstag

link ( köszönet King Unique -nak)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.