Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Azért nyitottam ezt a topicot,mert a koreai autócsodák mára szerintem nagyot lendültek,egyre szerethetőbb a palettájuk és véleményem szerint az utóbbi években már nem egy európai autógyárat leköröztek.Sok ismerőseim és szervizesek egyöntetűen elismerik a koreaiak fejlődését. 10 éve még én is legyintettem. Nem tetszett egy modell se. De egy magyar tervező megváltoztatott minden addigi negativ véleményt.
Mivel közös a motorpalettájuk,ezért igy egybe nyitottam meg a topicot és jöhetnek az infok,tapasztalatok,vélemények,kérdések mindkét márkáról.
Kinek milyen van,mi a vélemény az 5,illetve 7 év garanciáról?
Én elégedetten nyúzok egy Kia Riot tavaly óta :)
Nade lássunk néhány igazán ütős tipust:



(#2) kisza25 válasza Remekelek28 (#1) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nem nagyon pörög a topik, pedig tényleg jó autók, most adtam el egy kia pro ceed-et 5 év után és vettem egy i30 kombit

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3) robita


robita
csendes tag

Sziasztok,

2008-as i30-as bal első futóműnél hallok valami kopogó hangot, de csak földúton.
Márkaszervizben azt mondták, hogy (még) "nem éri meg megjavíttatni" mert ha belemegyek egy nagyobb kátyúba akkor megint kopogni fog.
Olvasgattam külföldi fórumokon, hogy valami típushiba is lehet, ha valami műanyag pöcök leugrik a lengéscsillapítóról és az is kopoghat.
Van valakinek valami ez irányú tapasztalata ?

Ha elűzöd az összes démont, az angyalok is tovaszállnak. _No SMS, No Viber_

(#4) Tuto


Tuto
tag

Üdv! Kia Ceed 1,4 2009es, most járt le a 7 éves gari. Km mondjuk 100e (nem sok), de tökéletes a gép.
Az ülés háttámlájával volt egyedül gondom, de ezt is gariba simán cserélték. Megbízható jószág.
Írnék róla rosszakat, de nincs mit. Megbízható és gazdaságos autó (6,5-7 l városba). Ha minimálisan oda van figyelve (olajcsere, stb), nincsen ütve vágva semmi gond vele. Szóval nem kell félni a koreai autóktól, már Korea az új Japán :-) (csak kedvezőbb áron)

(#5) adatfalo


adatfalo
senior tag

Hello!

Valakinek esetleg nem ismerős ez a Kia Pro Cee'd? Megtetszett, de a mélynyomó és erősítő eléggé visszatart, nem szeretném, ha az előttem lévő tulajról kiderülne, hogy széthajtotta. Igaz van még rá 25k km gari (vagy 2019-ig), de nem tudom, hogy az a garancia mire vonatkozik? Milyen alkatrészek meghibásodása esetén lehet garanciálisan cseréltetni/javítani az adott problémát, és mibe futhatok bele amire ráfizetnék?

www.adatfalodesign.hu

(#6) adatfalo válasza adatfalo (#5) üzenetére


adatfalo
senior tag

Már mind1, mert valaki leelőlegezte előttem a kocsit.

www.adatfalodesign.hu

(#7) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok !
Kinèztem Nèmetországban egy i30-at , de nincs benne könyöktámasz .
Bele lehet rakatni egy gyárit utólag is ?

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#8) Atlantis válasza pècsimunkás (#7) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha gyárit nem is, de szerintem van rá megoldás. Legalábbis a mostani i20-hoz biztosan létezik utólagos rekeszes könyöklő.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9) pècsimunkás válasza Atlantis (#8) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszönöm , közben találtam olyat , ami jól nèz ki , âra is jó . De kèrnèk 1-2 infót , de a telefont fel nem vennèk :F ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#10) deedee


deedee
őstag

Üdv!

De lenne egy kérdésem.

Autóvásárlás előtt állok és a Toyota Versó és a Kis Sportage áll versenyben. A Kia jobb felszereltséggel és 7 év garival, valamint kb 250 k árelőnnyel indul. :U
Szóval a kérdésem: tényleg annyira jók a mai Toyoták, hogy válasszam a kisebb felszereltségű, drágább autót, mert az "Toyota"? Vagy okésak a Kiák? :-)

Fontos a megbízhatóság, induljon el és ne hagyjon az út szélén. Napi rendszeres használatra lenne, évi kb 15 ezer km-t tennénk bele.
Köszönöm előre is a tapasztalatokon, ismereteken alapuló válaszokat!

(#11) xEon1337 válasza deedee (#10) üzenetére


xEon1337
őstag

Újabb konstrukció a Sportage, mint a most futó Verso. Véleményem szerint megbízhatóságban nincs köztük különbség, nyugodtan megveheted a Kiát, főleg, hogy minden, amit felsoroltál mellette szól (7 év garancia, felszereltség, ár). Persze ez erősen szubjektív, de emellett szerintem sokkal jobban is néz ki, mint a Toyota. :)

Egy esetben döntenék a Toyota mellett, ha hibridekről beszélnénk, mert azért abban nekik van a legnagyobb tapasztalatuk, de mivel gondolom benzinesekről van szó, így egyértelműen a Kia Sportage a nyerő választás.

"Less but better" - Dieter Rams

(#12) Atlantis válasza deedee (#10) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem azt vedd, amelyik jobban tetszik és/vagy olcsóbb. Ilyen használat mellett kb. mindegy. Ami fontos lehet még, meddig akarod megtartani az autót, ha hosszabb távra tervezel, akkor a 7 év garancia előnyösebb lehet.

Szerintem egyébként a Toyota ugyan nem rossz autókat gyárt, de nem kis részben a régi hírnevéből is él. Korántsem egyenértékű már a neve a minőséggel, de még mindig jónak számít.

Egyébként érdekes a Verso-t a Sportage ellen küldeni, nem egy a célközönség.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ejj de halott ez a topik. :(( Csodalom, hogy alig van user, mert a Kia mostanaban igen felfejlodott. Jon az uj Stinger nemsokara, es ha nem is szalonbol, de fel evesen biztosan lecsapok egyre, es az sem kizart, hogy azzal a 3.3L -as motorral. Brutal. Az Optima sem rossz, csak a motorvalasztek eleg karcsu, de gondolom ezek utan azok is megkapjak legalabb a 2L-es turbo benzinest es a 2.2L dieselt is.

Don't Tread On Me

(#14) Na_Ta


Na_Ta
csendes tag

Üdv!

Tavaly nyár óta van a családban egy 2009-es i10, 1.1 benzines.
Panasz nincs rá, keveset fogyaszt, pedig inkább rövid, városi utakra van használva.
Télen pollenszűrőt cseréltem, mert nehezen vitte le a párát és 3-4 ventillátor fokozaton csak a hangja nőtt.
Szinte azonnal leszedi a párát és a fűtés hatásfoka is nagymértékben javult.
Kétszer volt Check Engine lámpa, mindkétszer a katalizátor hatásfok romlására panaszkodott, de ez alatt is gond nélkül ment, az ok szerintünk a koszos/rosszabb minőségű benzin.
Akkor jön be ez a jel, ha legalább 3-szor fennáll ez a helyzet. Egyszer nem sokkal azután történt amikor a kereskedőtől elhoztuk, gondoltuk, biztos betankolt valami olcsó benyából, egyszer meg miután nagyon leengedtük esni a benzin szintet a tartályban.
Nyilván nem új már a katalizátor sem, de megszűnt a jelenség /előbb-utóbb cserélni kell majd úgyis/.
A másik hiba a hátsó ablak fűtés egyszercsak nem működött, pont a fagyos időszakokban.
Biztosítékcsere és a reléjét is kicseréltem egyéb zárlat nyomát nem találtam.
Jó kis autó, elégedettek vagyunk vele. :)

NT

(#15) Land


Land
veterán

2012 utáni második generációs i30-ról van valakinek tapasztalata? Főleg az 1.6 GDI motoros érdekelne. Tényleg nagyon megbízható autók, tehát nem igen kell velük szervizbe rohangálni?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#16) kisza25 válasza MPowerPH (#13) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nincsenek gondok ami miatt ide kellene járni:D
nekem kia pro ceed 1.4 MPI volt 2011-től 2016-ig és most i30 cw 1.4 crdi van.
Elöbbível semmi gond nem volt, 1dolgot leszámítva, hogy nem szerette azokat a benzinkutakat, ahol nagy bumszli van a tankoló pisztolyon, ott folyton kioldott tankolás közben.
Az i30-nak csapágyas lett a bal eleje 36eFt volt szereléssel együtt, más még nem volt vele kopkopkop

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17) Napfénysüti

Sziasztok!

Ha minden jól megy a nyár végéig autót cserélnék és nézegetem a 2008-2009 körüli Kia Ceed-et illetve a Hyundai i30-at. Van a két autó között jelentős különbség?
Milyen hibái vannak ennek a két típusnak, mire érdmes figyelni?
Motorból kizárólag benzinest szeretnék. :R

Més que un club!

(#18) kisza25 válasza Napfénysüti (#17) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szia, nekem mondjuk 2011 kia pro ceed volt 5 évig 1,4 szívó és most i30 van 2014 1,4 crdi.
ezek között a futómű és kormánymű hangolása ami érződik, hogy más.
A KIA feszesebb, az i30 lágyabb, utóbbi kisebb fordulókörrel van, de nagyon túlszervózott.
A szívó 1,4 még MPI ami annyit jelent, hogy 500e km-ig nem kell megbontani a motort csak kapja az olajat/szűrőket időben. Más a külső és a belső, az ülések elég hasonlóak és kényelmesek, a váltó mindegyikben ugyanaz és jó.
Nekem egy hiba volt (előző hsz) ezen kívül nem tudok.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#19) Gergőke88 válasza kisza25 (#18) üzenetére


Gergőke88
addikt

Az 1,4 szívó láncos vagy szíjas?

(#20) Pitu


Pitu
aktív tag

Sziasztok!

Hátha tud valaki segíteni: 2008-as Hyundai Getz pótféklámpa izzóját hogyan tudom cserélni? Csavart nem látok a műanyagon, de feszegetni se nagyon merem.

Köszönöm!

(#21) Pitu válasza Pitu (#20) üzenetére


Pitu
aktív tag

Megoldódott, erősen húzni kellett lefelé, aztán kipattant.

(#22) Luck Dragon

Szuper, itt PH-n tényleg minden topic van. Lehetséges hogy lassan csatlakozok egy Kia C'eed-el. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) kiszi07


kiszi07
senior tag

Lehetséges, hogy én is hamarosan csatlakozom. :) Hyundai i30cw és a Kia cee'd nagyon szimpatikus. 2007-9 közötti évjárat jöhet szóba. A kombi verzióknál a hátsó ülés lehajtható? (fontos nagyon)

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#24) vlevi válasza kiszi07 (#23) üzenetére


vlevi
nagyúr

Persze. Még az 5 ajtósnál is. Az ülőlapot kell előrebillenteni, és akkor vízszintesbe fektethető.
[link]
2007-es Ceed kombinál kicsit érdekes a hátsó ajtó.
[link]
Walamit, valamiért. Könnyebb bepakolni hátulra, mert nagyobb a nyílás, de akinek tetőboxa van, az nem szereti, mert a hosszabb tetőboxtól nem lehet felnyitni a csomagtérajtót.

(#25) kiszi07 válasza vlevi (#24) üzenetére


kiszi07
senior tag

Koszi, melyik az ajanlotabb? Elso kocsi lesz es nemetben fogom megvenni. Tipus hiba? Benzin vagy dizel?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#26) Luck Dragon válasza kiszi07 (#25) üzenetére

Ez a felhasználási feltételeket tudni kellene, mert évi 25,000-30,000-km vagy annál többet mész akkor dízel egyértelműen. Ha ánnál kevesebbet akkor az 1.6-benzinest ajánlanám a figyelmedbe.
Itt gondolok a kopó alkatrészekre, mint jelentős árképzési tényezőre.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) kiszi07 válasza Luck Dragon (#26) üzenetére


kiszi07
senior tag

Igazabol 4x haza evi szinten (4x1200km) + a varosba 4-5km heti 3x + Innsbruckba oda-vissza 40 km heti 1x max.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28) vlevi válasza kiszi07 (#27) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Innsbruckba oda-vissza 40 km "
Na, de szar már neked... :)
A hegyek közé én dízelt vennék.
Szerintem. De, mivel én hegyet, dombot csak windows háttérképen látok, így nem tudom.

(#29) Luck Dragon válasza kiszi07 (#27) üzenetére

Én az 1.6-benzinest mondanám, de ide már eltudom képzelni az 1.4-es dizelt, úgy rémlik hogy az is van. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) kiszi07 válasza vlevi (#28) üzenetére


kiszi07
senior tag

Van autopalya es szerpentin is, ahol 2 auto alig fer el. :D Hat koltozz ki. :) Viszont nekem mindenkepp kombi kell, mert 194 centi magas vagyok es a bringamat is szeretnem azert, ha elferne a kocsiba. (29-es merek 21"-os vazzal)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#31) ACAB95


ACAB95
tag

Udv
Kia-n kívul még melyik autógyártó használja a d-cvvt motorokat?

"Ami nem öl meg, az megerősít."

(#32) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

sportage tulajoknak nincs valami klubjuk? Esetleg magyar fórum?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#33) Luck Dragon válasza ACAB95 (#31) üzenetére

Tudtommal nincs más.

bajnokpityu
Érdemes inkább FB csoportban keresgélni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Sziasztok!

Most tervezünk kóreai csodát venni. Első körben a 2017es rio lenne a jelölt szalonból, ha sikerül jó árat kialkudni. :)

Második körben viszont szóbajön az i30 vagy ceed ilyen 4-5 évesen. Ezekről mit érdemes tudni? Elvileg még garanciásak. 1.4 szívóbenzinnel vennénk. Azon kívül hogy volt e törve mit érdemes megnézni rajtuk? Tipushibák?

(#35) kisza25 válasza Gombinyó (#34) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hali, 1,4 szívó örök élet +1 nap, a kia 5 évesen még 2 év garis, a hyundai viszont már nem az
a garanciához kell a szervizkönyv, és hogy időben szervizeltették
én most vettem egy 2015 i20-at
elötte 2013-as i30 sw volt, meg az elött kia ceed 2011
kia rio-t tesztvezettem, 7 év gari miatt jobban megéri, de nekem i20 jobban tetszik, azért lett az
Ha kinti az autó, de rendesen szervizelték, itthon is érvényes lesz a gari, de xsak akkor, ha nem tekergették az óráját.
Én magyarországit vettem biztos ami biztos

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#36) theuprising


theuprising
tag

Sziasztok!

Az új Hyundai Tucsonról bármilyen véleményetek/ismeretetek van? Az az automata váltó ami benne van, megbízható szerintetek? (Nincs jó híre a CVT-nek, a Toyotán kívül senki nem tud normális CVT-t csinálni ahogy én tudom). 1.6 turbóbenzinest nézegetem, eléggé jól néz ki, főleg feketében.
Bármi érdekel, nem csak szervizeléssel kapcsolatos infó, akár annyi is hogy "fura az üléspozíció, hülyén viselkedik a kormány, szar helyen van a váltó, béna a hangszórója, túl kicsi / túl nagy az akármije", bármi.

Köszi :R

(#37) wwhy


wwhy
veterán

Hyunday kupája van esetleg valainek? :) Ezt nézegetem, nem tudom, hogy kell-e valamire spéci ifgyelni vásárláskor ennél a típusnál.

Az i30 kék háttérvilágításai esetleg eltüntethetők/változtathatók? Sokat kell éjszaka vezetnem majd, és alapból is utálom ezt a kék vackot :(

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#38) wwhy válasza wwhy (#37) üzenetére


wwhy
veterán

Bocsánat, elírtam
Hyundai i30 3 ajtós, 2012/213.Ahogy olvasom, ugyanaz, mint az 5 ajtós, tehát 5 ajtós tulajok véleménye is érdekel.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#39) kisza25 válasza theuprising (#36) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

5év km korlátozás nélküli garanciát vállalnak rá, szerinted?
egy ismerős vett egy fullosat (11m) bmw-je volt korábban és csak dicséri a vasat

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#40) kisza25 válasza wwhy (#37) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem 2013 i30 sw volt, van 1-2 visszahívásos dolog amit szerviz ingyen megcsinál, pl. az első lökös csavarjainak meghúzása, mert gyártáskor túl alacsonyra állították a gépet.
Nálam hibátlan volt, egy 1.4 crdi motoros 98e km-el adtam el.
kia ceedvől meg volt 2011-2016-ig 1,4 szívóm az is hibátlan volt (68e km) csak azért adtam el mert 3 ajtaja volt
úgy nézzük az i20 visszalépés nekem, de gyerek miatt kellett az 5ajtó
i30-ra visszatérve, sajnos 30e km az előírt szerviz és ezt sokan be is tartják, próbálj olyat keresni ami magyar, szervizkártyával van és 15-20e km-et mentek vele évente

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#41) ACAB95


ACAB95
tag

Üdv

Adott egy 2017es KIA Rio. Van benne guminyomás érzékelő, de ha megnyomom a gombot nem történik semmi. Tudtommal kéne mutatnia mind a négy gumi nyomását, ha nem tévedek. Köszönöm!

"Ami nem öl meg, az megerősít."

(#42) kisza25 válasza ACAB95 (#41) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mármint melyik gombot nyomod meg?
nekem i20 van (külsőt leszámítva elég hasonló a 2 autó) csak gyujtás ráadásánál jelzi, hogy van benne és minden ok akkor elalszik

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#43) Atlantis válasza kisza25 (#42) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez jó kérdés, ámbár i20-hoz is kétféle rendszer van, a prémium jelzi ki a nyomásértéket, a sima csak akkor jelez, ha alacsony a nyomás (egyébként a túlfújt kerékért nem szól).

Az enyémben csak a sima van, múltkor jól is jött, mert a hűvösebb idő beálltával már határon voltak a hátsó pacskerek, bár még szokatlan, hogy van ilyen az autómban és a szívbaj jött rám, hogy mi világít... :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44) kisza25 válasza Atlantis (#43) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én csak onnan tudom, hogy 2hete vettem a gépsárkányt és elkezdtem átnézni a ~200 oldalas manualt, meglepő dolgok vannak benne, pl. index hányszor villanjon 1 lenyomásra (1-3-7), meg hasonlókat is lehet állítani, de még idő hiánya miatt az elején elakadtam:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#45) Atlantis válasza kisza25 (#44) üzenetére


Atlantis
veterán

Azt is csak a prémium rendszernél lehet állítani, a simánál nem. Ott hármat villan.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#46) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

eddigi KIA és Hyundai amiket birtokoltam
KIA PRO ceed:

hyundai i30 sw:

hyundai i20 (jelenlegi)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47) NemTom1988


NemTom1988
csendes tag

Sziasztok!

Autó vásárlás előtt állok, és képbe került a Ceed is, konkrétan az alábbi példány tetszett meg:[link]

Szeretném kikérni a véleményeteket, mennyire lehet jó vétel?

Köszönöm a segítségeteket előre is!

Üdv, Tomi

.. valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá pénzem..

(#48) szállitó válasza NemTom1988 (#47) üzenetére


szállitó
senior tag

Szép de én sokallom az árat bár 9 éves napokban láttam egy szép RIO-t 12 éveset fele ennyi km el fele ennyiért.

Üdv mindenkinek 09.17. Accent 1.5 Benzin tulaj vagyok :B

(#49) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Sziasztok,

Adott egy Kia Ceed 2009-es facelift előtti 1.6 crdi ~183e km-el.
Elmúlt pár napban amikor kétszer hidegen indítottam (váltó üresben kuplung felengedve) melegítést megvárva furcsa "recsegő, zörgő" hangot adott ki kb ~ 5-7 másodpercig. Melegen ha indítom akkor semmi plusz hang nincs, gyorsításnál magas fordulaton sincs semmi megy ahogy kell.

Elsőre én a láncra gondolok, így látatlanban mi más lehet még esetleg?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#50) kisza25 válasza IreN!CuS (#49) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a láncra gondolnék én is, az volt?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.