Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Gismo


Gismo
addikt

Hoppá 900-ik hozzászólás!

(#902) neduddki válasza Gismo (#900) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MI az a erecsegi???? Ide a boenyuvajuk melle minek a tszcse-be????:- ))))

udv

neduddki

p.s. egy adiknak csak nem kezdem el magyarazni hogy miert, inkabb annyit hogy a nev kotelez...:- ))))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#903) rATdrAgOn válasza Gismo (#899) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Hmmm... XM csak tenyleg akkor, ha nagyon sok penzed van. :) Ui, abbol a fiatalok, jo allapotban levok mar igen huzos osszegbe kerulnek, de az is lutri kategoria. :)
Ujonnan meg mar XM-et sem lehet venni sajnos...


Azokat huznam karoba, akik kitalaltak ezt a rohadt regadot, meg a tobbi baromsagot... 2-300k-ert olyan allapotu Citrokat lehet talalni nemeteknel, hogy lerakom a hajam - de vagy nem lehet oket behozni, mert '96 elotti gyartasu, vagy mert a zajszintet nem teljesiti. Ha meg be akarod hozni, akkor meg fizess meg qrvasok penzt... arrrrrggghhh.
Pl. itt van egy, amit barmikor elviselnek:
Bővebben: link
Dizel, 10 eves, utolso szerias.

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#904) Integra válasza rATdrAgOn (#896) üzenetére


Integra
titán

oda én nem tenném be a lábam:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#905) Digital


Digital
addikt

Integra figyelmébe ajánlomBővebben: link

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#906) Integra válasza Digital (#905) üzenetére


Integra
titán

óóóóóóóó, ezeket én már több hónapja tudom:))
tc amúgy is gagyi, nem igazán jó hírforrás

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#907) Digital válasza Integra (#906) üzenetére


Digital
addikt

Szerintem konkrét oldal!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#908) Integra válasza Digital (#907) üzenetére


Integra
titán

ááááá, az egyetlen jó az amit a winkler meg a gábor ír, de a winkler ugye mancsban írt, szóval ő tud írni, és a bazsó is jó. a többi része a tc-nek erősen felejtős

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#909) a_tesz válasza Integra (#908) üzenetére


a_tesz
Korrektor

az biztos, hogy jókat írnak.de ha gagyi hírforrás,akkor mi nem az?magyarul ha esetleg egykét nem túl titkos linket meg tudna adni (a honda gyári infovonalát megtarthatod:) ) tisztelt doktor Hondabocs :),annak szerintem nem csak én örvendeznék :D mivel én ezen kívül csak az auto-news.de-t ismerem,de az még a fasorban sincs mostanában...szerintem.

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#910) Gismo válasza rATdrAgOn (#903) üzenetére


Gismo
addikt

Hát sajna nem lesz sok pénzem első autóra! De nem is igazán akarok! Arra jó a BX hogy megtanuljak rajta vezetgetni!
Az XM télleg tool drága!
Most a hasznaltauton egész jók vannak 250-400-ig!

(#911) a_tesz válasza Gismo (#910) üzenetére


a_tesz
Korrektor

ehhez én is fűznék kommentárt.szóval véleményem szerint ha nem sok pénzed van,és első autót akarsz,akkor ebből a pénzből akármit vegyél,csak ne hidróscitroent.bár ennyi pénzért nem valószínű,hogy olyan autót kapsz,amire alig kell költeni,azért egy BXet üzemképesen tartani sokkal többe kerülhet.nem mondom,hogy biztosan többe kerül,de nagy rá az esély.egy 14-16 éves német autót talán érdemesebb lehet megvenni,azokhoz alkatrész is van,nem is mérik aranyárban mint a japánokhoz.és ezért most az összes franciaautó-hívő meg fog kövezni,de szerintem jobban autószámba vehető (szigorúan csak az én véleményem!)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#912) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

800-900k környékén milyen verdát nézzek használtba'?

Én egy Honda CRX-re gondoltam..Esetleg egy régebbi Civic:F

(#913) #16741888 válasza _Volkovy_ (#912) üzenetére


#16741888
törölt tag

Szerintem vegyél egy Golf IIest is csináld meg szépre. Nálunk a fősulin van egy gyerek annyira szép kettese van hogy minden nap amikor látom csurog a nyálam.:)

SZERK: Sőtt most nézem ennyiért már IIIas is van. 900ból szvsz egy kettest már olyan szépre meg lehet csinálni hogy mesél.:)

SZERK:Bővebben: link
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#914) a_tesz válasza _Volkovy_ (#912) üzenetére


a_tesz
Korrektor

mennyit akarsz rákölteni? :) mert ha sokat akkor mehet, ha nem akkor meg suzuki swift :D de azt egyébként nem mondtad,hogy mi számít?csomagtér?fogyasztás?menetteljesítmények(már ami elvárható egy használt autótól...)?

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#915) _Volkovy_ válasza a_tesz (#914) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

mi számít?

legyen könnyű,menjen mint a kurvaélet,és férjen bele egy iszonyat méretű szubláda :D

(#916) _Volkovy_ válasza #16741888 (#913) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

a kettes golfot nem találom túl attraktívnak.

(#917) #16741888 válasza _Volkovy_ (#915) üzenetére


#16741888
törölt tag

Nesze vazzeg::D
Bővebben: link

SZERK: ez tényleg kuva szép pedig csak poénból kerestem rá:DD

[Szerkesztve]

(#918) rATdrAgOn válasza a_tesz (#911) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Oooo... az attol fugg, mennyire jok az alapok. :)
Hidroscitrot nagyon meg kell nezni, foleg a BX-eket, mert azokat tenyleg addig hajtjak mig majdnem szethullik.

Amugy alkatresz nem problema francianal sem, arak erdekesek, teny, a hidrajulika fodarabjai nem olcsoak, de pl. gombot mar lehet venni 10k korul, igaz ebbol rossz esetben kell 5 :DDD - de kibirnak lazan ~150e Km-t. :)

Mondjuk 300-400k koruli BX-re igy szep lassan 1 ev alatt ra fog menni meg 400k az tuti... de csak aprankent... igaz, eloszor olajcsere (mindennel ami ezzel jar), aztan vezermuszij _ES_ ekszijcsere _KOTELEZO_ (~100k, ha sima 1.4-es benzines, ha dizel, vagy nagyobb, akkor ~150k - feszitogorgo rulez :DDD). Nekem halistennek vezermuszijam nem szakadt, csak a hidroszivattyu ekszija, az sem volt leanyalom. :)

Nem utalom en a nemeteket, csak nekem nem jonnek be - ennyi... a hajo elott en is nemet fanatikus voltam, de ezt az erzest idaig egyik nemet auto sem tudta visszaadni... ha van ra lehetoseged, es a kozeledben van egy BX4x4 Sport tulaj, ajanlom, hogy ravedd egy probakorre, ugy hogy Te vezetsz (ha belemegy) - az osszhatas olyan, hogy leesik az allad. :DDD Nem veletlenul szeretnek olyat, vagy csak egy sima BX16V-t osszkerek nelkul - csak nehez nem kitaposott belutt, ropiva tortet talalni. :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#919) _Volkovy_ válasza #16741888 (#917) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

váááá
fogjatok le,ölök

(#920) rATdrAgOn válasza _Volkovy_ (#915) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Fast & Furious?!
Ccooo... :)
Vegyel egy leharcolt 1.0 stiftet, rakjal korbe ra neontot, hegesszel a kipuffra kromkemenynyilast, foliaztasd le az uvegeket es ragaszd ra a sztriiiiiitracsing matricat.

B+, friss jogsival, 0 tapasztalattal szvsz kevesebb is boven eleg lesz... majd 2-3 ev mulva gondolkodjal talan ilyenen. :DDD

Ma majdnem egy ilyen tulokba szalltam bele, de ugy, hogy nem is tudta, hogy mi tortenik korulotte... de azert a szublada az uvoltott ugy mint allat, rezgett korulottem a sajat jarganyom, a T betu meg ott viritott a sztriitracsing matrica mellett... ROTFLMAO. Ritkan szoktam dudalni, mert nagyon vicces hangja van a cuccnak - nem dallamduda, de olasz (egy francia kocsiban, eeeeeeeeeeerted?! :DDD), de szerintem nem is hallotta. :DDD

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#921) _Volkovy_ válasza rATdrAgOn (#920) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Vesz a halál diszkószuzukit.Maradjunk ennyiben.:D

Ha érdekel ma majdnem belém is belémszálltak.Hülye balfasz jött ezerrel a szar ezeréves Citrojával.;):D

Az miért baj ha nem akarok szartot venni?

(#922) Gismo válasza a_tesz (#911) üzenetére


Gismo
addikt

Köszönöm a jótanácsot, de a német autók valahogy nem jönnek be! Szép formájú német autót még nem láttam!
francia(Citro) vagy olasz autók érdekelnének oan 350K-ig!
Mifélét nézegessek?

(#923) _Volkovy_ válasza Gismo (#922) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

a lehető legrosszabb választás:használt francia vagy olasz autó.

szeretem őket,szépek,de hogy jók lennének..:F

(#924) rATdrAgOn válasza _Volkovy_ (#921) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Nem azzal van a baj, hogy nem akarsz szart venni...

Ezzel van a baj:
''legyen könnyű,menjen mint a kurvaélet,és férjen bele egy iszonyat méretű szubláda ''
Ez itt a problema. :DDD
Apropo, el tudsz mar indulni kuplungegetes nelkul is benzines autoval? :DDD


[Szerkesztve]

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#925) _Volkovy_ válasza rATdrAgOn (#924) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Értem hogy mi a gondod,bár nem tudom az téged miért zavar ha szól a muzak a kocsimban..Persze ha nem megyek neki semminek,meg úgy általában normálisan közlekedem.:D

El,mint az állat.Egy héten át azt gyakoroltam,mosmán pazar.

(#926) rATdrAgOn válasza _Volkovy_ (#923) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

... marpedig nem rosszak sem.
Vegyel azonos koru francia vagy olasz, es nemet/japan vasakat.
Kb kozel azonos szinten lesznek. :)
Francia meg olasz azert mert amilyen, japan meg nemet detto azert mert amilyen. :)
Semmi kulonbseget nem lehet tapasztalni a ketto kozott.
Aztan utana mar rajtad mulik - hogy megvasarlas utan mennyit koltesz ra.
Egy dolog a lenyeg - magyarhonban vetted, ahol az elso szamu alapszabaly - ne bizz senkiben. Tehat, vasarlas elott kell vagy egy jo szerelo, vagy utana mar sok-sok penz, hogy megcsinald azt, amit meg kell csinalni. :DDD

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#927) rATdrAgOn válasza _Volkovy_ (#925) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Es a kuplungszett mennyibe kerult?! :DDDD
(Ajanlott lesz cserelni ;]). :)

Na, vissza a temahoz. :)

Friss jogsival nem kozlekedsz normalisan. :)
Oktato megtanitott par trukkre, meg kezelni az autot... :)
A kozlekedeshez meg kell par 10e km, meg jopar ora. :)
Szerintem ne akarjal uvolt muzaxxal maszkalni, bar asszem ezt mar irtam.
Ha esetleg valaki segito szandekkal, vagy esetleg baleset elkerulese erdekeben dudal, azt nem fogod hallani... aztan majd lesz csatt es stbstbstb...
Jo, tudom, manapsag a fiatalok magabiztosak, meg minden - de szerintem, a ven fasz szerint azert nem kene egybol izom vasba ulni, megfejelve fejletepo zenevel. :)
En szemelyszerint az osszes friss jogsist Trabant 601-be ultetnem, aztan azzal kene jarniuk ~2 evig... aki nem tanul meg kozlekedni, az meghal... aki megtanul kozlekedni, az mar azt csinal, amit akar. ;]


[Szerkesztve]

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#928) _Volkovy_ válasza rATdrAgOn (#927) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Izé,ablaktörlőlapátot kellett cserélni,az nem bírta a fokozott igénybevételt(=elkezdett nyüszögni) :D
Mos' mévagyol gonosz?:D

(#929) #16741888 válasza rATdrAgOn (#924) üzenetére


#16741888
törölt tag

Na igen:D mielőtt anno az első vezetési órám volt vaterom addíg nem engedett kiszállni a 23éves Passatból amíg minden sebességfokozatban el nem tudtam indulni.
Most legyek nagyképű és mondjam azt hogy nem kellett sokat gyakorolnom:B pedig tényleg nem.

[Szerkesztve]

(#930) #16741888 válasza rATdrAgOn (#927) üzenetére


#16741888
törölt tag

jó is az a gép:C én is zúztam eggyett igaz csak a kertek alatt meg széjjel.:DDD

(#931) rATdrAgOn válasza #16741888 (#929) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

:DDD
En is el tudtam indulni a kockaladaval (1500 ccm) akar negyesbol is. :DDD
Ezt a sajat autommal mar nem birnam megcsinalni... igaz, 3-asbol meg sikerul....
:DDD

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#932) rATdrAgOn válasza #16741888 (#930) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Jooo?!
Az szenzacios! :)
1. egyszeru mint a faek
2. strapabiro mint az allat
3. totalis gokart filinget ad. :)

Mindezt olcson, hatekonyan. :)

Trazsi rulez ;DDD

- szvsz minden haztartasban elkene egy trazsi, igy a kertek alatt zuzni vele ;DDD -

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#933) #16741888 válasza rATdrAgOn (#932) üzenetére


#16741888
törölt tag

a havertól vettem 5k ért:DD, elvileg le lett volna vágva a teteje csak a másik elvitte 10ért:DDD;]

(#934) #16741888 válasza rATdrAgOn (#931) üzenetére


#16741888
törölt tag

Jó hát monjuk egy 2.0ással könnyebb volt. Emlékszem az 5dik is ment csak nem nagyon eröltettük mert amire elértük volna azt a sebességet hogy ne rángasson leégett volna a kuplungtárcsa.:D De a negyedik még minden gond nélkül ment.:C

(#935) _Volkovy_ válasza rATdrAgOn (#927) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nyugi,nem vagyok közveszélyes.Rileksz.
Azért köszi hogy aggódsz értem.

Észrevettem egy érdekes dolgot egyébként.
Ahogy beülök a kormány mögé,tökre megváltozom..Lehiggadok.Akármilyen ideges is voltam előtte.
És véletlenül se kergetek őrületbe senkit.

Beteg lennék?Egy friss jogsisnak nem így kéne viselkednie?:D

(#936) szucsi válasza rATdrAgOn (#927) üzenetére


szucsi
őstag

Én megtanultam közlekdni, mégis 2 év alatt kis híján 2x döglöttem meg benne önhibámon kívül.

P*nahajszálon múlott mind a kétszer. Nem kell sok a totálhoz neki, kocc és már ott is az arcodban a vas. :(

Vidéken, földúton talán. Ahol max bicajjal koccanhatsz.

(#937) #16741888 válasza _Volkovy_ (#935) üzenetére


#16741888
törölt tag

Na én meg pont fordítva, félre ne érts én is lehiggadok, csak éppen lehiggadva megyek gyorsan.:) Szegény haver a múltkor majdnem letörte a rinyavasat.:C

(#938) B.Kox válasza #16741888 (#913) üzenetére


B.Kox
tag

Nem akarlak kiábrándítani, de ez egy III-as golf.:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#939) #16741888 válasza B.Kox (#938) üzenetére


#16741888
törölt tag

Jóhogy, csak utána találtam meg és linkeltem be.:)
mikor vagy legközelebb a Bécsin vagy a Frangepánba?

(#940) B.Kox válasza #16741888 (#939) üzenetére


B.Kox
tag

A Bécsin legközelebb decembertől leszek, de onnantól a fél év végéig ott vagyok. Most összel még az Etelére járok. A Frangin meg ebben a félévben nem is leszek.
Egyébként hogy izlik a suli?:DDD

[Szerkesztve]

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#941) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Tisztelt tagrarsag egy kerdesem lenne, a 90-as evek eleje fele Gordon Murray csinalt egy kozepmotors yamaha fzr1000-es 1002ccm-es motorja kore egy szep piros joszagot Roket neven /ha jol tevedek/, amit asztan igen gyorasn be is tiltottak mindehol, nem talalom azt az ujsagomat ahol errol volt szo /votl tonn is de foleg az automotorundsport angliai cikkere tamaszkodott mind/ nem tugyatok velletlenul, hogy fellelheto-e a neten????
Ugye jol tevedek gordon murray csibnalta????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#942) #16741888 válasza B.Kox (#940) üzenetére


#16741888
törölt tag

Nem rossz, azon kívül hogy szerintem behappyvel még egyszer nem voltunk végig egész nap.:B De az első ZH jól sikerült. meg azót amióta idejárok a hírekben tök toppon vagyok mert végre van időm kiolvasni az újságokat.:DDD

(#943) Tacso


Tacso
aktív tag

Sziasztok!
Szeretném megosztani veletek csalódásom a Opel M@xabo-val szemben. 2002-ben vásárolt a családom egy vadiúj Opel Astra-t! 5000 km -nél elvittük az előbb említett márka''szervíz''be a kocsit olajcserére, mivel több helyről hallottuk, hogy a bejáratás miatt ilyenkor érdemes! És most letelt egy év, de úgy gondoltuk, hogy most nem visszük a M@xaboba az autót, hanem elvisszük egy rokonunk szervízébe. De jól is tettük!!! A rokonunk az autó átnázése után közölte, hogy ebben az autóban még nem volt olaj cserélve, erről az olaj, a szűrők állapota + a gyergyák kormosodása is tanúskodott!!! Annak idején 20000 Ft-ot fizettünk ki az ''akciós szervízért''! És most ez az összeg több mint a duplájára növekedett a M@xabo hanyagsága miatt!!! :(((
Azt hittem, hogy Mo. már ''kinőtt'' az ilyen dolgokból!!! :(
Nektek volt már hasonló élményetek ilyen szervízekkel kapcsolatban???

[Szerkesztve]

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#944) Gambit válasza Tacso (#943) üzenetére


Gambit
őstag

Kicsit off, de amikor én vittem a motoromat 1000-es szervízre, akkor végig ott áltam a szerelő gyerek mellett miközben csinálta, sőt még be is szóltam neki, hogy az olajat rendesen törölje le a kipufogóról. Sajnos máshogy nem megy.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#945) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Kéne nekünk egy új verda,a Clio kicsi lett.
Aranyos,szeretjük,de nem lehet bele pakolni,meg nem férünk el benne kettőnél többen.

Olyanon gondolkodunk,hogy Opel Astra(új),Mazda3 kombi,Ford Focus,ilyesmik.
Franciát és olaszt nem akarunk mégegyszer..

(#946) Tacso


Tacso
aktív tag

Szerintem vagy az új Astrát vagy az új Focust vedd!!! Itt már csak a pénztárca szab határt...

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#947) _Volkovy_ válasza Tacso (#946) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

az új Astra tetszik nagyon,milyen árban van?

(#948) Tacso válasza _Volkovy_ (#947) üzenetére


Tacso
aktív tag

3799000 Ft 1.4-es motorral! Nem olcsó, de legalább jó!
ASTRA ESSENTIA: légkondicionáló berendezés, blokkolásgátló fékrendszer (ABS), acél keréktárcsák 15x6.5 méretben, 195/65 R15 - 91 T gumiabroncsok, teljes méretű acél pótkerék, komfort első ülések, három szövet fejtámla hátul, elektromos ablakok elől, rádió-távvezérlésu központi zár, állítható kormányoszlop, szervokormány, dohányos csomag, légzsák a vezető és utasoldalon, oldallégzsákok, rádió CC20 2 hangszóróval, három funkciós kijelző, biztonsági öv figyelmeztető jelzés bal és jobboldalon, elektromos fűthető külső tükrök kézi behajthatósággal, fekete hűtőrács színezett díszcsíkkal, elektronikus indításgátló


[Szerkesztve]

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#949) _Volkovy_ válasza Tacso (#948) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jól hangzik,de az 1.4-es szerintem kevés ennek a vasnak.

(#950) Bazsesz válasza _Volkovy_ (#949) üzenetére


Bazsesz
őstag

1,2-eshez volt szerencsém, de egyel előző szériából. Nem vol olyan ''hűdeleelőzök egy TDI-s autót'', de mennni ment rendesen azért. Szal sztem annak elég az 1,4-es, bár vezetői szempontból nem tudom.

Bár ahogy téged ismerlek nagyon kevés az 1,4.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.