Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Tegnap volt kint vki a gyorsualsin?

A TD kispok nem volt kint, de az a piros Integrale az nem volt kimiska amit ment.


hobizoli

több drón kell ;P

(#852) hobizoli válasza a_tesz (#849) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Kanyart meg kiegyenesiti...

Mondjuk egy Saab kivagja a kanyarban fakat is, ha kell, vagy elbont egy parkolo tgk-t is (lasd Horn esete '94-ben).



hobizoli

több drón kell ;P

(#853) a_tesz válasza hobizoli (#852) üzenetére


a_tesz
Korrektor

nyilván nagybátyámnak is ezen tulajdonsága miatt tetszett meg.majd ha nekem is családom lesz,akikre vigyáznom kell az úton is,akkor majd én is erre megyek rá,ha autót veszek(ha megérem :D ).addig is inkább egy 1.3as pörgős japó kisautó mint egy kétlityós dízel akármi.

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#854) Digital


Digital
addikt

Volt valaki a ''szuper autócsodák'' kiállításon? Most lessz Szegeden 10.-én! Debrecenben volt már valami ilyesmi tavasszal:F Beugró,látnivaló???????

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#855) Integra válasza a_tesz (#848) üzenetére


Integra
titán

sport autó a képeken túl mást nem ér:)
az M3 kisebb, könnyebb, kisebb tengelytáv, sokkal élevezhetőbb autó, sokkal gokartosabb
ne értsd félre, én fejet hajtok az M5 előtt mert egyszerűen brutális:) de nekem élményautózáshoz az M3CSL kéne, nem az M5

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#856) Integra válasza a_tesz (#849) üzenetére


Integra
titán

az a honda dízel bitang jó is lett. mentem már vele.
ennek ellenére nem kéne dízel továbbra sem.
de ha rá lennék kényszerítve, akkor legalább már lenne mit választani, ha húzott orral is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#857) Digital válasza hobizoli (#850) üzenetére


Digital
addikt

Persze a benyás is kojtol......ha ki van készítve a motorja!:DD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#858) pweisz válasza Digital (#840) üzenetére


pweisz
senior tag

Ladás volt a hibás?

(#859) Digital válasza pweisz (#858) üzenetére


Digital
addikt

Szerintem igen,de nem láttam! Lehet hogy a BMW sem 50-el ment:F:F:F 2*50:F:F:F:DD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#860) Digital válasza pweisz (#858) üzenetére


Digital
addikt

Kedves vagy!:DD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#861) pweisz válasza Digital (#860) üzenetére


pweisz
senior tag

Probálkozom:DDD

(#862) B.Kox


B.Kox
tag

74' supercharged Chevrolet Corvette 1200 paci:

Video:Bővebben: link-Dúúúrva!!!!! :Y:Y:Y:DDD:DDD:DDD

Képek:Bővebben: link

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#863) Integra válasza B.Kox (#862) üzenetére


Integra
titán

ez brutális:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#864) B.Kox válasza Integra (#863) üzenetére


B.Kox
tag

Azér megnézném mit menne ez egy 1000+ pacis skyline ellen. persze nincs sok értelme a két vasat összehasonlítani de azért kiváncsi lennék...:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#865) zsoltee10 válasza _Volkovy_ (#843) üzenetére


zsoltee10
addikt

nekem iszonyúan tetszik az új M5. vááá, kellene egy. :Y

(#866) Integra válasza B.Kox (#864) üzenetére


Integra
titán

hát nem mert van vagy 25 év diffi a két alap között:)

nekem ez a kedvenc corvette kasztnim:
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#867) Gismo válasza Digital (#842) üzenetére


Gismo
addikt

Mi ebbe az agresszív? A mi Ignisünk agresszívabban néz ki!

(#868) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Szép ez a Lacetti és az ára se vészes :)
Bővebben: link

(#869) #16741888 válasza B.Kox (#862) üzenetére


#16741888
törölt tag

:Y BATMAN autó rulezz:DD
Nagyon szépen meg va csinálva:C

(#870) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Hali!!!

Eredetiségvizsgálat mennyibe kerül? Tudja valaki?
És ki szokta fizetni? Az eladó, vagy a vevő?
Átírási költség mennyi?
Ezek az értékek országosak, vagy az önkormányzat határozza meg?

Mit tankoljak 95t vagy 98t? Jobb valamiben a 98?

üdv

(#871) pweisz válasza joysefke (#870) üzenetére


pweisz
senior tag

Nem tudom.
De tankolni szerintem azt tankold amit a használati utasításban van. Ha 95 akkor 95-öst, persze 98-at, premiumot is lehet(v-power, stb) is lehet csak felesleges. Ha 98-as van írva, akkor 98-ast vagy premiumot. V-power, meg ezeknek csak az adalék anyagok miatt van hasznuk, szerintem teljesítmény többlet nem lessz tőle.

(#872) #16741888 válasza pweisz (#871) üzenetére


#16741888
törölt tag

Hogyne lenne ha huzamosabb ideig tankolsz 98ast, nem szükséges Vpower szerintem sokkal jobban fog menni az autó. A robogóról nem is beszélve mert azzal egyenesen csodát tesz ráadásul sokkal kevesebbet eszik.

(#873) Integra


Integra
titán

én csak ennyit tennék hozzá ehhez a benzin témához:

nekem gyárilag az előírt benya 91-es.
mindig ezt tankolok és ha lehet akkor csak OMV-nél.
sajnos itthon a 91-es megszűnik, alig kapni már, kénytelen vagyok 95-öst tankolni.
próbáltam a nagyon drága benyákat nem dobtam hátast tőlük.

bécsben lehet kapni 91-es benyát a mai napig. mindig tankolok kint, amikor csak tehetem.
91-es bécsi benyával jobban, csöndesebben, simábban és kisebb fogyasztással megy az autó mint az itthoni 300 ft-os vépóverészing meg a többi szarral.

ennyit a parasztvakításról mo-n... :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#874) Roadkill válasza #16741888 (#872) üzenetére


Roadkill
csendes tag

Ha huzamosabb ideig tankolsz....
Ha huzamosabb ideig nézegeted, még a füled is nőni látszik, próbáld ki!:)
Ha egy motornak 95-ös kell, nem fog jobban menni a 120-astól se, csak akkor, ha az ''tisztább'' (ezt én vpowerről nem állítanám :( ).

Az autó nem eszköz, hanem cél...

(#875) pweisz válasza #16741888 (#872) üzenetére


pweisz
senior tag

''azzal egyenesen csodát'':)) Nem akarsz Shell kutóndolgozni? Téged ott nagyon szeretnének:)

(#876) Digital


Digital
addikt

Végre van egy kis linkgyüjtemény LOW RIDER kategóriábanBővebben: link
Íme egy szép járgány:



[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#877) neduddki válasza Integra (#873) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En is az omv-t favorizalom:- )))
Amugy 95 hejjet mindig 98, neha neha vmi extrabb, lehet erezni sokkal konnyebben porog, illetve ha osztrakoknal akko roleg a 95 is:- ))) a fene se erti:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#878) Integra válasza neduddki (#877) üzenetére


Integra
titán

pedig nagyon egyszerű a magyarázat, magyarországon pancsolnak a cégek, szart kapsz minden kútnál.
csak az omv saját adalékos benyája jobb szvsz

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#879) neduddki válasza Integra (#878) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Eze vot kotoi a kerdes sok vigyorral:- ))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#880) Digital


Digital
addikt

Senki nem kattan a low rider-re:F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#881) Integra válasza neduddki (#879) üzenetére


Integra
titán

bocs, nem megy ez ma nekem:))
hasogat a fejem:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#882) pweisz válasza Digital (#880) üzenetére


pweisz
senior tag

Nekem nem jönnek be az ilyen gépek.

(#883) Digital válasza pweisz (#882) üzenetére


Digital
addikt

Pedig zsír verdák ám:DD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#884) Integra válasza Digital (#883) üzenetére


Integra
titán

és a cypress hill - lowrider c. száma nagyon ott van:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#885) lao ce válasza Digital (#883) üzenetére


lao ce
aktív tag

no defense :)
egyszer szeretnem ha valaki elmondana hogy mi a jo bennuk. ugy ertelmesen-osszefoglalva, hogy tudjam az okat.
a klasszikus indok ('csak ugy') azert nem jon be mert mondjuk a kombajnokat vagy funyirokat sem linkel be senki hogy klassz jarganyok, es mivel nekem kb ugyanolyan erthetetlen, ezert kerdezem hogy mi dobogtatja meg a szivedet.

[Szerkesztve]

nicht kompot

(#886) Integra válasza lao ce (#885) üzenetére


Integra
titán

nekem sem kénének, de néha azért szívesen krúzolnék egyet egy ilyen nagy kényelmes dögben:)) és közben szólna a lowrider:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#887) Digital válasza lao ce (#885) üzenetére


Digital
addikt

Csak nézz rá:Y Süt róla a lazaság! Mikor tele van a csóka töke a világgal,belehuppan egy ilyen szekérbe oszt dzsasztázz a belvárosban egy kört!
Izirájder öcsém:DD
Nézd meg az Üvegtigrist:))

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#888) lao ce válasza Digital (#887) üzenetére


lao ce
aktív tag

igen, a ket hozzaszolas egyutt egy kis magyarazat.
kicsit erzem en, talan inkabb azert lehet idegen mert akarhova vetett is a sors soha de soha nem eltem kruzolasra alkalmas helyen. igyhat mikor tele van a tokom a vilaggal mindenhova huppanok de a kocsiba nem :)
szoval ehhez azert egy alkalmas telepulest is tartani kell a kozeledben, amolyan american graffiti stilusban.

nicht kompot

(#889) rATdrAgOn válasza Digital (#887) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

OOooo... ezt elo tudnam adni also szervizfokozatban a sajat ''jatekautommal'', igaz ugralni nem tud, de ez ilyen. :)
Viszont, latni kellett volna az emberek arcat, amikor illegalisan parkolohellye nyilvanitottam egy olyan szakaszt a 8 kerben, amin meg a Bobcat sem birt atkelni... ;)))) Hidroscitro rulez. :)
Meg sem buntettek, mert szerintem nem hittek el, hogy onnan ki tudok allni.... nos, sikerult, hibatlanul - szervizallasban :DDD


Felolem lehet akarmilyen laza lowrider. :)
Nem erdekel. :)
Az en hajom autentikus dizajnt tartalmaz, mondhatni az os... amikor a lowrider feladja, en meg mindig gurulok. :DDD
Elnezest, ha valakit megsertettem :DDD



[Szerkesztve]

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#890) Gismo válasza rATdrAgOn (#889) üzenetére


Gismo
addikt

Régi Citrók rulz!
Még mindig nincs kép róla?
Mien idős árú....BX-et ajánlanál első autónak?

(#891) rATdrAgOn válasza Gismo (#890) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

BX-bol csak S2 ('86 utani). Sajnos urhajomuszerfal mar nincs benne, de cserebe nem rohad.
Es 1.6 alatti benzinest nem (1.4-es hatareset, keveset eszik, viszonylag jol is megy, de sajnos ha cserelni akarod, akkor nagyobb motor nem fer a helyere - dizel sem)... de inkabb dizelt, abbol is inkabb az 1.9-et, esetleg turboval sulyosbitva. :)
Igy roviden ezeket tudnam ajanlani, allapottol fuggoen egy BX16 ara mostansag ilyen 300-500e korul van, ennyiert megeri, foleg ha jo allapotban is van.
(Altalaban ez a lutri, pl. egy doglodo fekszelept csak ugy lehet kiszurni, ha 3-4 oraig allni hagyod a vasat - ha dobja a feneket, akkor fekszelep, vagy gyengek a hatso gombok, vagy akarmi baja is lehet :DDD).
Arra viszont keszulni kell, hogy ~1 even belul a vetelar ra fog menni a jarganyra (megvetel utan ~60k koltseg garantalt: motorolajcsere, vezermuszijcsere, ekszijak csereje, LHM csere ajanlott).
De, ha elfogadsz egy jo tanacsot - ha nem vagy fanatikus, es raadasul nem is tudsz evente 1-200k-t radobni az autora, ne vegyel oreg hidros citrot. :)
Qrva jo, nagyon kenyelmes, bele lehet szerelmesedni, de sajnos igenyli a folyamatos TMK-zast (igaz, meg is halalja - az enyem idaig meg nem nagyon hagyott cserben :DDD)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#892) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Na ugy tunik elobb a Ford koszern jon ki a PSA dizelekekl majd utanna a franciak!!!:- )))
Bővebben: link

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#893) rATdrAgOn válasza neduddki (#892) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Hehe... :)
Most mondjam azt, hogy ovatosak a csigazabalok? :)
Biztosan nem lesznek annyira jok az uj dizelek, ezert kicsit rombolni kell a konkurencia imidzsen.... :)
Tudod, Minoseg, Megbizhatosag, Fjord. :)

Szamomra az is csak egy szaros Szeat, de ez most lenyegtelen. :DDD

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#894) neduddki válasza rATdrAgOn (#893) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Pont most rombolni mikor vegre a mazdatol megtanultaka minoseget???:- ))) /Ford/
Inkabb egy kis megallapodas...
De hog ygyun ide a seat???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#895) Integra válasza neduddki (#892) üzenetére


Integra
titán

ki volt az a pihent agyú barom állat fasz, aki kitalálta ezt a nevet: Mondeo Titanium X????
bravo.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#896) rATdrAgOn válasza neduddki (#894) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag


Ize, nezzel be indexen a PSA forumba. :)
Ez az ottani szleng. :)
Ami nem hidroscitro, az szeat. :)
De csak ovatosan nezzel ott szet, ott kerem beteg emberek vannak. :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#897) neduddki válasza rATdrAgOn (#896) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Esmerek nehany fanatikus szemejejsen, de azok szeritnem nem jarnak a forumab, inkabb olajos cuccoka:- ))) na ott sincs elvakulcssag:- )))) na meg az ellenpontjaik:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#898) neduddki válasza Integra (#895) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Csak azert mert a fontos hejejkre titan-bol keszultek bele a cuccok:- ))))

udv

neduddki

p.s.KERJUK mindeni vegye eszre a vigyorolat!!!!!!!!:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#899) Gismo válasza rATdrAgOn (#891) üzenetére


Gismo
addikt

Hát lehet hogy akkor a BX kilőve! XM-ek is ennyire pénzes játékok?
Abból mi lenne jó első autónak? Évjárat? Állapot? Felszereltség? Motor? Fogyasztás? Szervízigény?

(#900) Gismo válasza neduddki (#898) üzenetére


Gismo
addikt

Nem kötözködés céljából mondom! De miért írsz ennyire érthetetlenül? Megbuktál a magyar érettségin? :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.