Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Integra válasza a_tesz (#1300) üzenetére


Integra
titán

voltam nyáron honda kereskedésekben ótókat nézni.
jön hogy enyhe karc csak etc etc
aztán a fején állt a kocsik az ajtó sincs rendesen lefényezve, rossul nyílik és felvan háborodva hogy azt mondom neki hogy miért néz hülyének...
és még nekem is jönne mert megsértődik, de mondjuk erről azért gyorsan letesz szerencsére.
szomorú, ez van:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1302) Type-R


Type-R
őstag

Jön az új Porsche 911 Carrera Cabrio Bővebben: link

(#1303) rATdrAgOn válasza Type-R (#1302) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag


... BMW M5, Boxster, Ferrari... ezek muanyagautok! Farmotor, leghutes, V8, Tatra! :D (C) Karotta ;]

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#1304) Type-R


Type-R
őstag

Jövő ősszel érkezik az új Octavia RS: Bővebben: link

(#1305) rATdrAgOn válasza Type-R (#1304) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag


Az is csak egy vacak nemet muanyagauto... akkor mar inkabb valami japan, na. :DDD
Apropo, a mostani szombati totalcarban volt egy mitsu sapporo... allitolag abban is valami aktiv futomu volt - tud errol valaki valamit, hogy hogyan is mukodott? :)

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#1306) Integra válasza rATdrAgOn (#1305) üzenetére


Integra
titán

nem láttam
egyes mitsu modellekben szintén volt AWS, ahogy a honda egyes modelljeiben is

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1307) Type-R


Type-R
őstag

A2-H2: üzemanyagcellás hibrid kisautó az Auditól: Bővebben: link
Végre a VW konszern is rájött, hogy nem a dizelé a jövő.

[Szerkesztve]

(#1308) illusiON


illusiON
őstag

vki hallott a toyota tsx-éről? lehet hogy rosszul irtam :D asszem totalcarban irtak róla, a toyota v10-es fenevadja... igéretes, de nem találok róla sokmindent, mert nem tudom a pontos nevét :) vkinek van híre erről a modellről?

ui.: nem cask a lóerő meg ezek meg oldalak, hanem olyan is hogy mekkorasúly, hány ccm motorról kép stb.stb. szóval mindwen róla, közben kinzom a google-t :D

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#1309) B.Kox válasza illusiON (#1308) üzenetére


B.Kox
tag

Sztem te a Toyota Supra utódjáról beszélsz. Nem lehet róla túl sokat tudni, mivel még nem mutatták be, eddig csak kémfotón láttam. Az sem egészen biztos hogy V10-es lesz, mivel az előző Supra sor6+2turbó. A teljesítménye valszinűleg nem lesz több 280(ehhez minek a v10-es motor?) pacinál, mivel japánban nem lehet forgalomba hozni ennél erősebb személyautót.
Sajnos többet én sem tudok...

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1310) Integra válasza B.Kox (#1309) üzenetére


Integra
titán

kétlem hogy ez a V10-es verda lesz a supra utódja
egyrészt őrült drága lenne, másrészt a tuningszcénát is felévegtnék maguk körül egy ilyen autóval. sokkal inkább biturbo V6 lesz vagy továbbra is S6 biturbo motor szerintem.
az még lehet hogy egy kis, limitált szériás V10-es sorozat megjelenhet, pénzük van rá bőven

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1311) Type-R válasza Integra (#1310) üzenetére


Type-R
őstag

Ezt a cikket én is olvastam a totalcaron, és ott tényleg V10 volt írva, és asszem 500LE, de egy másik oldalon meg egy közel 300LE-s V6-osról írtak.

(#1312) Type-R válasza illusiON (#1308) üzenetére


Type-R
őstag

''Lesz új Toyota Supra, jelentette be a japán autógyár. A sportautó kupé és kabrió formájában is kapható lesz, a sportautóra azonban 2006-ig várni kell a nagyközönségnek.''
Itt van még pár infó, amire kiváncsi vagy: Bővebben: link

(#1313) strike-force


strike-force
őstag

esse lenne rossz
Bővebben: link

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#1314) Integra válasza strike-force (#1313) üzenetére


Integra
titán

van pár videóm róla:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1315) strike-force válasza Integra (#1314) üzenetére


strike-force
őstag

neten nincs erről a gépről video?

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#1316) Integra


Integra
titán

Az angol Fleet News 739 ezer autó adatai alapján állította össze idei megbízhatósági rangsorát. Nagy-Britannia ötven legnagyobb cégautó-flottája szolgált a felmérés alapjául, amelyben azt vizsgálták, hogy egy adott típus milyen arányban veszi ki a részét az összes vizsgált jármű meghibásodásaiból.

Az eredmény nem igazán meglepő, mondhatni igazolja a korábbi felméréseket és az autós társadalom közhelyeit: az élen japán típusok és német prémium-márkák modelljei végeztek. A sor elején a Toyota Avensist találjuk, majd az Audi A4-es, a Nissan Primera, a Mercedes C-osztály, és holtversenyben a 3-as BMW, valamint a VW Golf következik. A legjobb nem német vagy japán modell a Jaguar X-type lett, amely a Toyota Corollával és a Honda Civickel osztozik a tizedik helyezésen. A márkák összevont versenyében is hasonló a kép, bár a sorrend nem pont ugyanaz mint a márkák versenyében: az első a Honda, a második a Toyota, utánuk pedig a BMW, az Audi, a Nissan, a Mercedes, a Mazda, a VW, valamint holtversenyben a Ford és a Volvo következik.

Persze a brit felmérés adatait hiba volna anélkül értékelni, hogy figyelembe vennénk a helyi jellegzetességeket. Számos típus például egyáltalán nem kapható Nagy-Britanniában, és az árak is eltérő arányokat mutatnak a magyarországi viszonyokhoz képest, de az mindenesetre elgondolkodtató, hogy az első tíz típus és márka közt nem találunk egyetlen francia vagy olasz nevet sem, sőt, angol is csak mutatóba akad...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1317) Integra válasza strike-force (#1315) üzenetére


Integra
titán

inkább DC++ hubokon találsz ilyen videókat

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1318) a_tesz válasza Integra (#1316) üzenetére


a_tesz
Korrektor

nincs mit gondolkodni rajta, a német felémérésekben még német autók se nagyon vannak... :D

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1319) Type-R


Type-R
őstag

Shadow RSV-T: hibrid hajtású Hummer-utód: Bővebben: link

(#1320) a_tesz válasza Type-R (#1319) üzenetére


a_tesz
Korrektor

legalább a Hummer nézett ki valahogy :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1321) Viewsonic


Viewsonic
aktív tag

Hamár autók akkor német ha német akkor Porsche,BMW ha BMW akkor only ''M'' osztály :DDD
ezzel kiegyeznék :Bővebben: link
elég impresszív 0-400m re 12sec... :C

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#1322) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Sziasztok kérdezném hogy igaz e az hogy a legnagyobb köbcentivel szériában gyártott autó a Ford Boss volt a maga 10 000-é vel

PSN:BiZzare_0 ️

(#1323) pweisz válasza @rglaaf (#1322) üzenetére


pweisz
senior tag

könnyen lehet, zil-nek volt még 7700-as motorja, de én nem tudok nagyobbról mint 10L

(#1324) neduddki válasza Viewsonic (#1321) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Jajj vigyazz ezzel az M osztallyajj nekm egybol a Mklasse ugrott be az meg nehezen osszeegyeztetheto a bomossel:- ))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1325) @rglaaf válasza pweisz (#1323) üzenetére


@rglaaf
veterán

De ez nem teherautó ha nem ''normál'' utcai verda ezt is a megalomán amcsik csinálták.

PSN:BiZzare_0 ️

(#1326) B.Kox válasza @rglaaf (#1322) üzenetére


B.Kox
tag

A legnagyobb hengerűrtartalmú személyautó tudomásom szerint a Bugatti Royale volt a maga szerény 15000cm3 -jével.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1327) _Volkovy_ válasza B.Kox (#1326) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Az már szinte repülőgépmotor..

(#1328) @rglaaf válasza B.Kox (#1326) üzenetére


@rglaaf
veterán

De ezt szériában is gyártották? És ehhez mennyi henger párosult 12 ?
A Bugattit mikor gyártották mert a Ford Boss-t asszem a 70 v A 80 -as években

[Szerkesztve]

PSN:BiZzare_0 ️

(#1329) pweisz válasza @rglaaf (#1325) üzenetére


pweisz
senior tag

Nem, a Zil személyautóra gondoltam.

(#1330) @rglaaf válasza pweisz (#1329) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ja azt hittem hogy a teherre gondolsz,személy autóba még nem láttam Zil-t de eltudom képzelni

PSN:BiZzare_0 ️

(#1331) B.Kox válasza @rglaaf (#1328) üzenetére


B.Kox
tag

Asszem a 30-as években gyártották, nem egészen széria autó, kézzel gyártották, de gyárilag volt 15000cm3, nem pedig valami utólagos motorcsere után. A motorja V8-as volt.

[Szerkesztve]

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1332) B.Kox válasza B.Kox (#1331) üzenetére


B.Kox
tag

Nah találtam is róla egy oldalt csak sajnos nem angol nyelvű: Bővebben: link

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1333) @rglaaf válasza B.Kox (#1332) üzenetére


@rglaaf
veterán

B@zz mekkora meg milyen hosszú az eleje.Ha 8hengeres volt akkor egy hengerbe belefért egy ember feje simán akkora.
A Ford Boss Mustangról egy linkBővebben: link ja és a 70-es évek

[Szerkesztve]

PSN:BiZzare_0 ️

(#1334) _Volkovy_ válasza @rglaaf (#1333) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Mmmmm American Muscle :C

(#1335) B.Kox válasza @rglaaf (#1333) üzenetére


B.Kox
tag

Milyen kis cuki...:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1336) @rglaaf válasza B.Kox (#1335) üzenetére


@rglaaf
veterán

Rendesen televan pakolva a motortér az egyszer biztos,amugy nekem is bejönnek ezek a 70-80-as évekbeli amcsi aszfaltszaggató és benzinzabáló szörnyek.Képzeld el itthon mennyi volna az átiratás és egyebek:Y

PSN:BiZzare_0 ️

(#1337) _Volkovy_ válasza @rglaaf (#1336) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Meg a benzin.

(#1338) strike-force válasza @rglaaf (#1333) üzenetére


strike-force
őstag

a Bővebben: link
linken átható autó az 1970 FORD BOSS 429 MUSTANG. namost a nevében a 429-es szám a motor hengerűratartalmára vonatkzik, köbinch-ben.Bővebben: link (429 c.i.) 1 köbinch ugye 2.54^3 cm3 = 16.38cm3. Innen 429x16.38= 7030 cm3. az meg még messze van 10 litertől... :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#1339) @rglaaf válasza strike-force (#1338) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ezzel tisztában vagyok csak régebben volt egy műsor asszem a discoveryn ott mutattak muscle autókat Corvette,Dodge,Mustang na ott hangzott el a Ford Mustang Boss-al kapcsolatban pár adat: lóerő, cm3 stb na ott mondták hogy 10 literes a henger űrtartalma és hogy szériában gyártották,persze lehet hogy ez már egy módositott motor volt nem tudom.Mindegy a lényeg hogy még a 7 liter is kurv@ sok mennyit zabálhatott ez 100 km-en ha padlózták 30-40 litert?

PSN:BiZzare_0 ️

(#1340) pweisz válasza @rglaaf (#1339) üzenetére


pweisz
senior tag

Na nem is olyan rossz akkor a ZIL a 7700-as motorral. Egyébbként szerintem 30-40liter simán ha tólját neki:)

(#1341) Integra


Integra
titán

hehe:)
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1342) Type-R


Type-R
őstag

BMW M6-előzetes: Bővebben: link

(#1343) Integra válasza Type-R (#1342) üzenetére


Integra
titán

továbbra sem tetszik, chris bangle suxx
és ez az új két részre osztott belső kifejezetten hányás:(
vissza a régi bömös designt!!!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1344) a_tesz válasza Integra (#1343) üzenetére


a_tesz
Korrektor

8as BMW... jó is lenne megint

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1345) Integra válasza a_tesz (#1344) üzenetére


Integra
titán

kétlem hogy lenne, erre lett a hatos
de egy 1600kg-os autó már ladik nem sportautó, akármilyen erős legyen.
biztos szuper gt autó, de hogy nem egy 1600kg-os autótól jön a freude am fahren, az is biztos, CSL rulz, na ez már inkább:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1346) Integra


Integra
titán

kurvul a bmw is:(
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1347) Type-R válasza Integra (#1343) üzenetére


Type-R
őstag

Egytértek, a 7-es széria amit, tényleg nagyon elb*szott chris bangle, és utána meg jött a folytatás az a Z4 meg az 5-ös szériával .:(

(#1348) Integra válasza Type-R (#1347) üzenetére


Integra
titán

egyik barátom akinek rapityára törte egy szőke nő a H2-esét, most egy V12-es legfullosabb 760i-t vett. pont pénteken láttam, hatalmas nagy monstrum, 2 tonna és valami iszonyatosan ronda:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1349) a_tesz válasza Integra (#1345) üzenetére


a_tesz
Korrektor

úgyértettem hogy dizájnban, amire te is gondoltál. persze hogy nem fog jönni :(:(:(
chris bácsit meg el lehetne küldeni egy kis jóízlést tanulni (bár ez nehezen tanulható)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1350) Type-R válasza Integra (#1346) üzenetére


Type-R
őstag

De szeréncsére csak a Minibe fog kerülni a ''francia motor'', ha jól tudom a jelenlegit azért cserélik le mert ezeket még valamikor a ''krájszlerrel'' fejlesztették, amit közben a merci megvásárolt.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.