Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) strike-force válasza Pompi (#1750) üzenetére


strike-force
őstag

esetleg egy durvább Supra? bár a fene se tudja, hogy amik vannak, mennyire vannak széthajtva. azokból is lehet kihozni elég jó lóerőket.
Bővebben: link 1150LE
Bővebben: link 570LE

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#1752) Pompi válasza strike-force (#1751) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem ezt egy ideig nem nagyon fogja lecserélni. Tetszik neki.
Szívás is volt vele, mert több, mint fél évig vámolták.
Biztos, lehetett volna más esetleg jobb, vagy olcsóbb alapra építkezni, de már ez van.

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1753) Type-R


Type-R
őstag

Ferrari SUV készülBővebben: link
Bemutatkozik a második Dodge Viper Coupé Bővebben: link

(#1754) Integra


Integra
titán

regisztrációs adó balhé :)
Bővebben: link

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1755) Integra


Integra
titán

na, toyota lopkodott már megint egy nagyot design ügyben
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1756) DaSilva válasza Integra (#1755) üzenetére


DaSilva
senior tag

hadd tippeljek. hondától.

huss, fohászom száll feléd

(#1757) B.Kox válasza Pompi (#1750) üzenetére


B.Kox
tag

Ez a Viper jóval erősebb mint 750paci!
750 lóval 11 körüli időt menne, de ez legalább 1000 lovas és valószinűleg biturbós, vagy kompresszoros.
Egyébkén impresa is van 10-en belül, Bővebben: linkcsak nem nálunk kell keresni.

[Szerkesztve]

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1758) Pompi válasza B.Kox (#1757) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Melyik Viper?
A videóban szereplő? Mert az 750 LE pontosabban a hátsó keréken mérve 640.
Ha jól tudom ez egy kompresszoros upgrade, turbo nincs Viperhez.
Ennek a tuning packnak a paraméterei (lóerő is), megtalálható ezen az oldalon:
Bővebben: link.
Nem tudom a konkét oldalt linkelni, mert flash.
Menu - Viper - Engine Upgrades - Gen II - RSI750 (még a nevében is benne van).
Ehhez a 750 (640) -hez jön majd még jelen esetben a nitro 100-150 lóereje, pontosabban ez már benne van a kocsiban.

Erről a Imprezás movieból kiderül valahogy, hogy mekkora távot ment? Mert az 1/8 mérföld (kb 200m) is kategóraia, ilyen pl. a Hungaroringes gyorsulás.
Holnap ha lesz egy kis időm rakok fel videót arról a Jeepről, amelyik a 10mp-t vitte.

Feel Good Inc.

(#1759) Stimpy válasza DaSilva (#1756) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Szerintem inkább a 907-es pözsóra hasonlít jobban,pláne hátulról.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#1760) #16741888


#16741888
törölt tag

Találtam egy német tuningcéget, megosztom veletek tapasztalatomat.:D Hogy ne csak Honda and nothing more legyen.:D
Bővebben: link
AUDI/VW mocikat morcosítanak egy picit, szerintem jó áron.:D

(#1761) B.Kox válasza Pompi (#1758) üzenetére


B.Kox
tag

Az nem létezik hogy egy keréken 640 lovas viper 9.5 körüli időt menjen negyedmérföldön. Hidd el nekem, láttam már pár(száz) gyorsulós videót. Az a viper sokkal erősebb.

Már hogyne létezne turbos Viper??!! Mondjuk ez hang alapján inkább kompresszoros.

A subaru természetesen negyedmérföldet megy.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1762) B.Kox válasza Pompi (#1758) üzenetére


B.Kox
tag

Tessék egy biturbo viper, 1000 pacival:Bővebben: link

Videó(9.75@148) a vasról:Bővebben: link

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1763) Pompi válasza B.Kox (#1761) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Éppen egyezkedés folyik a Racingsolution-nal, megpróbálom kideríteni, hogy mi van abban a Viperben ami a videón van. Ráadásul az 1. generációshoz csak 700 LE-s kitjük van a honlapjuk szerint....

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1764) Pompi válasza B.Kox (#1762) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Köszi!!!

Feel Good Inc.

(#1765) B.Kox válasza Pompi (#1764) üzenetére


B.Kox
tag

Sztem viper témában ez a legjobb oldal:Bővebben: link

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1766) Pompi válasza B.Kox (#1765) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen már szétnéztem, köszi :D
Holnapra okosabb leszek, beszélek majd az emberrel, mert elég sokan rázizzentek a témára, itthon JB Motorsport (Bővebben: link) foglalkozott a kocsijával, ők tették bele a nitrót is. Én ott ragadtam le, hogy ők nem tudtak semmi okosat mondani se kompresszor se turbo ügyileg.
Pedig ahogy nézem van párféle megoldás :)

Feel Good Inc.

(#1767) Pompi válasza B.Kox (#1765) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igazad volt, a Racingsolutions Inc videójában a saját kocsijuk van amiben nem a kereskedelmi forgalomban is levő tuning cucc van, akárcsak a Hennessyék Venomjába, mert ott is ''csak'' a 800 LE-s biturbós kit van forgalomban.

Amiért a Racingsolutions megoldása mellett döntött az ismerős, az az, hogy ők kompresszor és turbo nélkül hozzák ki a kocsiból a 750LE-t. És ez elég nagy fegyvertény, gyorsulási versenyeken külön kategória turbós/kompresszoros autó.

Amúgy Racingsolutions féle 750-es pakk 10.1-es időt igér 1/4 mérföldön, ugyenezt igéri a Hennessey dupla turbos 800-as megoldása is, igaz itt a 0-60mph gyorsulás jobb.

Feel Good Inc.

(#1768) a_tesz


a_tesz
Korrektor

:OBővebben: link:O

:( :( a francnak kellett nekik amerikába menni :( :(

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1769) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all!

Valaki valamelyik autós topikban linkelt be egy oldalt ahol egy faszi saját maga készített el egy Mercedest. Valaki aki tudja hol van ez mert én nem találom segítsen előre is thx :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#1770) illusiON


illusiON
őstag

autók mműszaki szemmel a topic címe, ha jól emléxem oda írták be a linket...

( : no woman no cry : )

(#1771) kíváncsi válasza illusiON (#1770) üzenetére


kíváncsi
senior tag

köszi megtaláltam :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#1772) Type-R válasza a_tesz (#1768) üzenetére


Type-R
őstag

Ritka egy ocsmány Subaru, mehetne vissza a tervező az Alfahoz.;]


[Szerkesztve]

(#1773) B.Kox válasza a_tesz (#1768) üzenetére


B.Kox
tag

Hát ez télleg elég randa. Mijjafasznak kellet az orrára az az izé???:F

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1774) a_tesz válasza B.Kox (#1773) üzenetére


a_tesz
Korrektor

és az még csak az egyik dolog. a hátulja megint olyan, hogy megláttam, és a falba vertem a fejem. ráadásul ha megnézitek, az ajtók sem tűnnek úgy, mintha keret nélküliek lennének. szerintem a tervező mondjon le!:(((

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1775) Type-R


Type-R
őstag

750 lóerős, ikerturbós sportkocsi a Saleentől Bővebben: link Egy ilyennel még az Enzot is lazán le lehet nyomni 0-100-ra gyorsulásban.

(#1776) illusiON


illusiON
őstag

arra is tervezték hogy szupergépeket nyomjon le... nekem megvan 1:18as makettbe, hihetetlen szép autó az s7...

( : no woman no cry : )

(#1777) micro


micro
addikt

Létezik olyan a kreszben, hogy kiemelt útszakasz?
Ha igen, akkor pontosan mit jelent?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#1778) micro válasza micro (#1777) üzenetére


micro
addikt

:U

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#1779) Integra válasza DaSilva (#1756) üzenetére


Integra
titán

nem volt nehéz kitalálni
egy kis s2000 itt, egy csöppnyi dn-x ott és egy adagnyi rl belül

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1780) Type-R válasza illusiON (#1776) üzenetére


Type-R
őstag

Az a Saleen S7-es se semmi, de ez a 840 lóerős Porsche GT3-as:
''Az eddigi rekordot a McLaren F1 tartotta 386,7 km/h-val, Jan Fatthauer, a 9ff tulajdonosa ezt kereken 388-ra javította átépített Porschéjával. A rekordkísérletre a dél-olaszországi Nardo oválpályáján került sor, a mindössze 1300 kilós autóban egy 3,8 literes, 840 lóerős biturbó boxermotor dolgozott.

A 9ff nem akar leragadni 388-nál, Fatthauer már a következő világcsúcsra készül: további fejlesztésekkel szerinte áttörhető a 400-as álomhatár is.''

[kép]

(#1781) illusiON


illusiON
őstag

a lemans-onh a porsche f119-el avyg mivel 420 körül döngettek bizt. öv nélkül :DD

( : no woman no cry : )

(#1782) Type-R válasza illusiON (#1781) üzenetére


Type-R
őstag

De az nem utcai autó, ez meg igen.:))

(#1783) _Volkovy_ válasza Type-R (#1775) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Vaaa de gyönyörű!

(#1784) Norbertpower válasza Type-R (#1782) üzenetére


Norbertpower
tag

OFF: És egy agyon tuningolt 911 a maga kis mondhatni ''gyári'' 840LE -vel még utcainak mondható vagy mi??? !!!!???!!!!??!?!?!?!?!!??!? :C

BMW + a ménes :DDD

(#1785) Type-R


Type-R
őstag

Végre itt a felújitott 7-es BMW Bővebben: link

(#1786) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Hali mindenkibe.

Ezt el kell mondanom:

Araszolunk ma hazafelé a Róna utcában,piros lámpa...megállunk.Mellénk állt egy piros punto:spoiler,alufelni,totál optikai tuning...........meg elől-hátul ferrari embléma..............ultra lol.......:))

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#1787) popey37


popey37
addikt

hali feltennék egy pár képet ide csak nem tudom hogyan kell. segítene valaki??
a képek a vinyómon vannak.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#1788) a_tesz válasza Type-R (#1785) üzenetére


a_tesz
Korrektor

csak én érzem úgy, hogy ideje volt?

más: egyébként meg subarunál valamit vagy nagyon elnéztek, vagy én vagyok a hülye... de nekem az a felvarrt forester sem igazán tetszik (bár kétségkívül jobb, mint a B9 Tribeca, de...):(

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1789) Type-R válasza a_tesz (#1788) üzenetére


Type-R
őstag

Kivárták a ciklus felét, de szerintem is elöbb kellett volna már az a frissités, a 6l-es motorhoz is hozzányúlhattak volna.
A Forester nekem sosem tetszett.

(#1790) a_tesz válasza Type-R (#1789) üzenetére


a_tesz
Korrektor

az eredeti ötlet pedig jó volt. csak amikor elkezdték azt is amerikanizálni, és kivették a felezőt, azzal legalább annyit értek el mintha levágták volna az egyik kezüket...
tényleg, a bömbi nem tervezi az S8 mintájára a M7 változat bemutatását? bár mondjuk szenvednének vele a tervezők rendesen

popey37:regisztrálj valami ingyenes szolgáltatóhoz, töltsd fel hozzá a képeket, onnan az [ IMG ] taggal, ahogy a hozzászólás ablakban van, be tudod szúrni.
szerk: ez nem is annyira off...

[Szerkesztve]

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1791) illusiON


illusiON
őstag

ide is beirom, hátha tudtok segiteni :D naszóval az abflug supra-ról szeretnék _jó minőségű, 1024x768 méretű_ háttereket... kék kocsi, an ygon vad, nincs hátsó spoilere, csak légterelőlemeze.. és eszméletlen vad!:D

( : no woman no cry : )

(#1792) Type-R válasza a_tesz (#1790) üzenetére


Type-R
őstag

Voltak pletykák a neten egy 7l-es 700LE es M7-ről, de hogy igazak, azt nem tudom, de ha igen , akkor ez lenne a legeősebb német luxus limuzin.

(#1793) Type-R válasza illusiON (#1791) üzenetére


Type-R
őstag

Próbáltad már a google- val?

(#1794) a_tesz válasza Type-R (#1792) üzenetére


a_tesz
Korrektor

...és lassan pilótavizsgát lenne kötelző tenni mindenkinek, aki vezetni szeretné. betyár sok az a 700LE, mégha egy akkora büdösnagy dögbe is teszik bele.
amúgy az előbb arra gondoltam, hogy a formájával szenvednének sokat a tervezők, de aztán közben eszembe jutott, hogy az M6-ost is milyen lazán megoldották. gondolom azért, mert azzal is lett volna pár álmatlan éjszakájuk

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#1795) B.Kox válasza a_tesz (#1790) üzenetére


B.Kox
tag

Nem hiszem hogy a BMW tervezné hogy M változatot készítsen a 7-es ből. Egy 2 tonnás monstrumot elég nehéz sportossá tenni és a BMW sztem nem fog 600lovas tankokat gyártani, csak azért mert a többiek(Audi S8, Mercedes S65AMG) ezzel probálokznak...:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#1796) Type-R válasza a_tesz (#1794) üzenetére


Type-R
őstag

Az M6-os nem annyira különbözik a sima 645Ci-től, ami már szerintem egy elég jó formájú autó, csak a fara egy kicsit nem tetszik, de meg lehet szokni:). De viszont egy 3t-ás autóba 700LE nem feltétlen kell, abban igazad van, meg akkor mekkor fékek kénének, ha meg kéne állitani.

(#1797) popey37


popey37
addikt



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#1798) illusiON


illusiON
őstag

igen próbáltam.-.. és cask kicsi képeket ad be, vagy 500000x600000 avyg mennyit, de 1024x768at sehol:(

( : no woman no cry : )

(#1799) Type-R válasza illusiON (#1791) üzenetére


Type-R
őstag

Ilynenek találtam:
1280x960:
Bővebben: link
Bővebben: link


(#1800) a_tesz válasza Type-R (#1796) üzenetére


a_tesz
Korrektor

hát pont ezaz. nem is igazán lehet olyan spoilert faragni, ami illene arra az autóra, ezért (gondolom én) nem is erőlködtek vele feleslegesen.
fékek??? ha meg akarsz állni, a kocsi felhúz gyorsan eléd egy betonfalat, az majd megfog

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.