Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) sai válasza I_Am (#647) üzenetére


sai
aktív tag

oki!!
engem érdekelni fog :DDD

(#652) I_Am válasza B.Kox (#650) üzenetére


I_Am
veterán

Mivel nem a véleményeztetés a lényeg ezért oda nem teszem fel.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#653) B.Kox válasza I_Am (#652) üzenetére


B.Kox
tag

Mér szted lefikáznák?

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#654) I_Am válasza B.Kox (#653) üzenetére


I_Am
veterán

Nem tudom, de ez pont nem ezért készült, hanem csak ugy jött. Jöttünk racingről a 7-esen szétszóródva páran, aztán piros lámpa a lágymányosi leágazás után. Bal oldalt 2000-es turbós Alfa jobb oldalt fehér Calibra (szét optikázva), mi meg bepofátlankodtunk haverka Cordoba-jával harmadiknak középre.:D Aztán zöld és csá.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#655) B.Kox válasza I_Am (#654) üzenetére


B.Kox
tag

Sztem azért teccene ott a népnek, úgyis kevés a hazai vodejó.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#656) I_Am válasza B.Kox (#655) üzenetére


I_Am
veterán

Most nézem, hogy az már gépen van kész állapotban és only 10 mega.:Y
Na lehet feldobom holnap, de most megyek megnézek egy filmet párommal.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#657) B.Kox válasza I_Am (#656) üzenetére


B.Kox
tag

De ha azt akarod hogy gyorsan kierüljön az oldalra akkor dobni kell egy levelet a luxi@racing.hu -ra, külömben honapokig is eltarthat míg kikerül.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#658) I_Am válasza B.Kox (#657) üzenetére


I_Am
veterán

Csak azt nem értem minek?:U

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#659) #16741888


#16741888
törölt tag

Csak azt nem értem hogy hogy a francba lehet egy egyébként viszonylag szép autót ilyen randára megcsinálni.:F:F:F külsőleg:) mert ami belsőleg van az nagyon kívánatos:DD
Bővebben: link
Megvenném lemennék Majosra gyártatnék a sráccal első spoilereket meg az I.es kerek lámpáit visszarakatnám, újrafényezném és én lennék a Jani a gyorsulási versenyeken:DD

(#660) B.Kox válasza I_Am (#658) üzenetére


B.Kox
tag

Azért kell szólni Luxi -nak mert sokkal több videjót küld a nép mint amennyit ki lehet rakni az oldalra viszont ha küldesz neki egy mailt hogy rakja ki most akkor kikerül.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#661) I_Am válasza B.Kox (#660) üzenetére


I_Am
veterán

Ezt vágom, de szted hány mailt kap nap mint nap?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#662) B.Kox válasza #16741888 (#659) üzenetére


B.Kox
tag

Sztem simán beteg az ürge. Elég sújos eset. Be kéne zárni.:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#663) #16741888 válasza B.Kox (#662) üzenetére


#16741888
törölt tag

Hát de nem? Ember nem tud egy ilyen szép autóból ennyire rusnyát alkotni.:DDD De azért arra a 800kgra tetszik az a 195paci:C

(#664) B.Kox válasza #16741888 (#663) üzenetére


B.Kox
tag

Súj/lóerő arányban jobb mint az imént kitárgyalt 3000GT.:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#665) I_Am válasza B.Kox (#664) üzenetére


I_Am
veterán

Nyomatékban viszont nem hinném.:D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#666) #16741888


#16741888
törölt tag

Az a baj hogy megtaláltam álmaim autóját és tudom hogy soha az életbe nem lehet az enyém:D
Bővebben: link

Szerk:Közbe találtam egy másikat is:D:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#667) B.Kox válasza I_Am (#661) üzenetére


B.Kox
tag

Pedig működik a dolog, nekem eddíg mindíg kitette a videjómat ha megkértem.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#668) B.Kox válasza #16741888 (#666) üzenetére


B.Kox
tag

Na és ez hogy tetszik?Bővebben: link:Y

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#669) #16741888 válasza B.Kox (#668) üzenetére


#16741888
törölt tag

:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y
ÁÁÁÁÁÁÁ isten egy gép és még a gazdájának is van izlése a színek terén is.:D
Csak az a baj hogy a rühes reg adó miatt nem lehet behozni az ilyen frankó gépeket.

SZERK: Kár hogy előlről nincs kép mert ez egy frankó I.es:C a maga cirka 25évével:).

[Szerkesztve]

(#670) B.Kox válasza #16741888 (#669) üzenetére


B.Kox
tag

Sztem be lehet hozni mivel veterán autó és így asszem regadó sincs rá. Csak elég nehézkes procedura a veteránvizsga.:( De lehet hogy nálunk 30 éges kortol lehet csak veterán.:(

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#671) #16741888


#16741888
törölt tag

Nem akarok annyi linket ide berakni de ezt kénytelen vagyok bocsi abba fejeztem:
Bővebben: link

(#672) #16741888 válasza B.Kox (#670) üzenetére


#16741888
törölt tag

Bazz így van, ''csak'' 240ha múzeális autót hozol be. De hogy bizonyítom be egy Scirocco GTOról hogy múzeális:F:DDD

(#673) B.Kox válasza #16741888 (#672) üzenetére


B.Kox
tag

Van valami birálóbizottság aki eldönti hogy lehet e veterán, megnézik hogy eredeti alkatrészek vannak e benne, meg ellenörzik az állapotát...stb

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#674) #16741888 válasza B.Kox (#673) üzenetére


#16741888
törölt tag

jaa akkor nincs gáz a Pio hifi, a KW futóművek, a NOS nitrorendszer, meg a Enkei felniket biztos hogy eredetinek fogják itélni.:DDD

Nézegetem itt közbe a Corradokat, innen is tudnék válogatni:D:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#675) B.Kox válasza #16741888 (#674) üzenetére


B.Kox
tag

Kimonta hogy ezek a cuccok benne lennének amikor vizsgázni megy az autó??!!:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#676) B.Kox válasza B.Kox (#675) üzenetére


B.Kox
tag

Én is találtam egy szépetBővebben: link.:DDD

[Szerkesztve]

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#677) #16741888 válasza B.Kox (#676) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ő nem jár az autó mellé?:U

u.i.: had ne válaszoljak érdemben erre mert akkor elmenne az a topik egy ''kicsit '' más irányba.:D

(#678) B.Kox válasza #16741888 (#677) üzenetére


B.Kox
tag

Nem lehet behozni mert réggebbi mint 96' .:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#679) #16741888 válasza B.Kox (#678) üzenetére


#16741888
törölt tag

Majd azt mondjuk hogy seriafelszereltség.:DDD te egy állat vagy:DDD
na jóvan, eltüntem aludni aztán ezt a pénteki kis ''kirándulásunkat'' fixáljuk. Te meg addig tudd meg hogy hol is van az a frankó new hely, és tudasd velem mailban vagy valahogy.

(#680) B.Kox válasza #16741888 (#679) üzenetére


B.Kox
tag

Oks majd küldök. jóéccakát!

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#681) #16741888


#16741888
törölt tag

Bazz akárhányszor belenézek a Taxiba mindíg eljutok arra a szintre hogy nekem is kell egy ilyen verda.:D

(#682) #16741888 válasza #16741888 (#681) üzenetére


#16741888
törölt tag

És mindíg megfogadom hogy megveszem ezt csak nem tom miből:F nem adtok kölcsön?
Bővebben: link

(#683) B.Kox válasza #16741888 (#682) üzenetére


B.Kox
tag

És ez hogy tetszik?Bővebben: link:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#684) joola


joola
aktív tag

Bővebben: link

Ez volt már? Szerintem isten-i :)

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#685) #16741888 válasza B.Kox (#683) üzenetére


#16741888
törölt tag

hhöm khöm.. őőőő szééép.:D nagy, nagyon nagy:DD mennyit ehet ez a dög? mint egy tank egy gázfröccs egy liter:C

(#686) #16741888 válasza joola (#684) üzenetére


#16741888
törölt tag

:C:C BAtman autó rulez?:C

(#687) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Egy MX5-öt alakítottam át,véleményeket várok..
Eredeti állapot:
Bővebben: link
Ilyen lett:
Bővebben: link

(#688) Fawkes válasza _Volkovy_ (#687) üzenetére


Fawkes
őstag

túl szolíd szvsz....alig lett rajta valami átalaktítva a lökős+meg lett ültetve....

(#689) Yutani


Yutani
nagyúr

Nesztek, csemegézzetek! :) Bővebben: link

#tarcsad

(#690) #16741888 válasza Yutani (#689) üzenetére


#16741888
törölt tag

:C
Nnna takarodj:DDD Ez jó 5let volt.

(#691) Integra


Integra
titán

megvan az új ''kedvencem'':))
CHEVROLET MATIZ... hogy ezt is megértük... :D


...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#692) mityku válasza Integra (#691) üzenetére


mityku
aktív tag

nem tudtam mi hiányzott a mai napból, hát most megkaptam tőled!!!
:DDD
Iszonyú undorító, maradok inkább a ladámnál! :P

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#693) mityku


mityku
aktív tag

UP!

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#694) Integra válasza mityku (#693) üzenetére


Integra
titán

na, szóval:)
az a lényege a nyári rendszámnak, hogy csak adott hónapokon használod a hozzá rendelt autót.
vagyis mondjuk márc elejétől késő októberig.
a rendszámról fel lehet ismerni hogy ezek nyári autók.
így kevesebb a köteleződ, a cascod, az adód rá.
ezt a németek azért használják mert ált2 autójuk van, és a kedvenc szeretett gépüket télen garázsban tartják.
ez az itr pont ilyen volt.
csak nyáron volt használva, télen végig állt a garázsban.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#695) pweisz válasza Integra (#694) üzenetére


pweisz
senior tag

Van már ilyen nálunk is? Vagy hogy jött ide? Egyébbként szerintem ez jó rendszer, de csak a németeknél hallottam hogy van ilyen.

(#696) pweisz válasza Integra (#694) üzenetére


pweisz
senior tag

hopp egy ismétlés

[Szerkesztve]

(#697) Integra válasza pweisz (#695) üzenetére


Integra
titán

nem tudom hogy nálunk van ez ilyen rendszer.
ezt a németeknél főleg roadsterekre és kabriókra kérik és én is absz okos dolognak tartom.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#698) mityku válasza Integra (#697) üzenetére


mityku
aktív tag

ja tényleg nem rossz rendszer! csak ehhez, hogy érdemes legyen alkalmazni sok lóvé kell, meg két király verda vagy legalább egy.

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#699) #16741888 válasza Integra (#697) üzenetére


#16741888
törölt tag

Szóval azt mondod, hogy ha nekem lenne egy Audi 80Cabriom meg a Combim akkor arra elég lenne egy adót fizetni, feltéve hogy az eggyiket nyáron a másikat meg télen használom:F Ez jó lenne:C

(#700) Integra válasza #16741888 (#699) üzenetére


Integra
titán

azt hiszem ez a dolog lényege.
hogy itthon ilyen hogy működne.. na ebben már nem vagyok biztos:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.