Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89889) proof88


proof88
addikt

Mennyi pénzt elköltenek itt az emberek! ;]

Én 70-ért vettem 21 éves B Corsát, néha lekapcsolt zenével megyek és figyelem hallok-e valami új hangot a kocsiból, néha vannak érdekességek. De a haver akitől megvettem azt mondta hogy ez egy 21 éves autó, ne figyeljek a hangokra, az autó így is úgy is meg fog állni ha meg akar, hallgassam csak a zenét. ;]

Múltkor egyik kollégám vett valami pár éves kocsit pár milláért, és egyik reggel jött be vele dolgozni, mondta hogy az autó jelezte a műszerfalon hogy jeges az út. Mondtam neki hogy hát a kis corsának fogalma sincs hogy milyen az út, csak megy előre és kész. :DDD

36-ért vettem egy szett majdnem teljesen új Fulda nyári gumit és 32-ért egy szett egy szezont használt Hankook téli gumit, mondjuk lehet jobban jártam volna 1 szett 4 évszakossal de mindegy.

Benzinre már elment 170 rongy (~6.2-6.8-as fogyasztás pályán, városban lehet 10 körül de hidegen gondolom még rosszabb, ezért sem értem miért használnak emberek kocsit városon belül ilyen 5-6 km-es távokra de mindegy).

Papírozás, kiegészítők, összes eddigi parkolási költség stb, mindent összeadva, már fél millió felett van cakk-pakk a 70 ezres kocsi, de elmondhatja szegény legalább hogy nyugdíjas korára meglátogatta az Adriát. :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.