Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89951) szőröscica válasza -v- (#89949) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen, az a 28i tetszik nekem is, csak a hangja. :(

528i 4 henger turbó

528i 6-os szívó

(#89952) -v- válasza szőröscica (#89951) üzenetére


-v-
addikt

Jó szarul szól ez a 6 hengeres is, ha már itt tartunk :D azért ez már nem az a 6 hegeres hang, ez az euro 5-6os közvetlen befecskendezéses fos ..

[ Szerkesztve ]

(#89953) tboldi válasza -v- (#89952) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pont ezt akartam írni, hogy kb. ugyanolyan a kettő. :D

szerk.: Ezt a hangot el tudnám viselni. :)

[ Szerkesztve ]

(#89954) szőröscica válasza -v- (#89952) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen, már ennek is vannak fura mellékzöngéi jobban kiforgatva azért, de a négyhengereshez képest sokkal jobb.

Még az M54 szépen szól: [link] Nem megy jól, de a hangja szép. :D

[ Szerkesztve ]

(#89955) -v- válasza szőröscica (#89954) üzenetére


-v-
addikt

Tyű ezen azért elég gyötrelmesen mászik fel az a segességmérő :U
Ezzel valami gáz lesz ez annyira lassú .. ez nem 20i vagy N52 23i?
Itt egy rendes [link]

[ Szerkesztve ]

(#89956) tboldi válasza szőröscica (#89954) üzenetére


tboldi
nagyúr

~11 mp a 0-100? :F
Mint a Jazzem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#89957) szőröscica válasza -v- (#89955) üzenetére


szőröscica
addikt

Jó ég tudja, csak a hangja miatt linkeltem. :)

(#89958) Magnum_


Magnum_
nagyúr

birtoklási vágyat váltott ki

I humbly and respectfully decline™

(#89959) EQMontoya válasza tboldi (#89953) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ettől a hangtól agyérgörcsöt kapnál Gödöllőnél a pályán. :)

Same rules apply!

(#89960) tboldi válasza EQMontoya (#89959) üzenetére


tboldi
nagyúr

Még jó, hogy nem járok arrafelé. :))

(#89961) -v- válasza szőröscica (#89957) üzenetére


-v-
addikt

Loerobol amugy eleg ide a 200, gondolom neked is inkabb nyomatek kene tobb ...

(#89962) EQMontoya válasza -v- (#89961) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nézd, ez egy automata kombi, rohadtul nem mókázni van. Normális közlekedéshez meg szerintem elég, amit tud.

Ha a baszatáskát akarja telerakni, és sok paci meg nyúlmókus kell, akkor venni kell egy 350Z-t, és csak keresztbe.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#89963) tboldi


tboldi
nagyúr

Azt hiszem, az új Swift Sportot sem a hangjáért fogják szeretni. :D

[ Szerkesztve ]

(#89964) -v- válasza EQMontoya (#89962) üzenetére


-v-
addikt

Hat en is azt irtam, hogy szerintem eleg bele a 200 lo, nem? :)

(#89965) EQMontoya válasza -v- (#89964) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szerintem azért egy 2.5-nek a nyomatéka is elég.

Same rules apply!

(#89966) mdani01 válasza tboldi (#89963) üzenetére


mdani01
aktív tag

A kinézete miatt meg főleg😃

iPhone 6S SpaceGray

(#89967) Declare válasza EQMontoya (#89962) üzenetére


Declare
őstag

:K vagy egy M3 at, ha már bmw röl megy a diskurzus :))

(#89968) -v- válasza EQMontoya (#89965) üzenetére


-v-
addikt

1700 kilóhoz? :U szerintem meg folyton kickdown kell, ha haladni akarsz, de majd a tulajdonos kijavít, ha nem így van :) egy hármasban kézi váltóval is elég halovány az a motor.

[ Szerkesztve ]

(#89969) tboy93 válasza tboldi (#89963) üzenetére


tboy93
nagyúr

Vajh mi péz lesz ez?

(#89970) tboldi válasza mdani01 (#89966) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem tetszik nagyon, szerintem ez a valaha volt legszebb Swift. Már ha egyáltalán létezett korábban az a fogalom, hogy szép Swift. :DDD

(#89969) tboy93: [link]
Szívesen beneveznék egyre, csak a csomagtartója lehetne kb. akkora, mint a Jazzé. :K

[ Szerkesztve ]

(#89971) szőröscica válasza -v- (#89968) üzenetére


szőröscica
addikt

Utazni lehet vele, kellemesen, csendben tartja a 150-160-at, igazából a 180-at is pont ugyanúgy tenné, de akkor jönnek a büntik. Viszont bármilyen értékelhető gyorsításhoz minimum kettőt kell visszaváltani.

Szóval úgy van, ahogy írod: a teljesítmény tökéletesen elég, de szélesebb tartományban kéne. Ráadásul rohadt hosszú is a váltó, 150-nél alig forog 3000 felett, még nyomatékcsúcson sincs ekkor. Ezért van az, hogy a papíron ugyanígy menő E39 530d a hétköznapokban jóval erősebbnek tűnt.

(#89972) -v- válasza szőröscica (#89971) üzenetére


-v-
addikt

Meg szerintem "nagyautósabb", amikor nem kell visszaváltani meg pörgetni, hanem kis fordulaton nyomatékból is olyan bőséges .. kisebb autónak jól áll, hogy forog, meg szép hangja van, de egy ekkorában meg furcsán néznek az utasok, miért van folyton 6e fölött a fordulatszámmérő :D akkor is, ha jó a hangszigetelés, meg szép az a hang ..

[ Szerkesztve ]

(#89973) bandus


bandus
veterán

áprilsi 13-ig van érvényes műszakija a kocsinak, kérdés, hogy ezt azon a napon kell megújítanom, vagy előtte bármelyik napon megtehetem? viszont akkor onnantól datálódik a műszaki kétéves érvényessége?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#89974) tboldi válasza bandus (#89973) üzenetére


tboldi
nagyúr

Bármikor elviheted, akár most is. Ha április 13. előtt 30 nappal viszed, akkor ugyanazt adják meg 2 évvel későbbre, mint ami volt.
Tehát ha mondjuk március 24-én viszed, akkor 2020.04.13. lesz, de ha most azonnal elvinnéd, akkor 2020.01.04. lenne csak.

[ Szerkesztve ]

(#89975) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Nem tudom mi történt mostanában, vagy valami titkos Kressz változás van de valami tuti van (eddig azt hittem csak a karácsonyi őrültet), a szitu tehát: felsőbbrendű úton haladva be akarok kanyarodni balra egy alsóbb rendű útra. Tőlem jobbról is van egy alárendelt út, elsőbbségadás táblával. Ahogy odaérek a kereszteződéshez lassítok mivel zebra is van illetve iskola is, sose tudni alapon. Kanyarodok balra vagyis kanyarodnék, mivel szinte minden esetben jobbról érkező bevág elém. Csak én gondolom úgy, hogy nekem lenne elsőbbségem?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#89976) bandus válasza tboldi (#89974) üzenetére


bandus
veterán

köszönöm, akkor majd valamikor márciusban megoldom :K szerencsére semmi komoly baja nincs, talán első féktrácsákat cserélni kell esetleg, mert egyszer már voltak felszabályozva.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#89977) brumi1024 válasza -v- (#89972) üzenetére


brumi1024
veterán

+1. Az X5-nél is szimpi, hogy comfortban "normális" közlekedés mellett a fordulatot 2k fölé csak 150 felett engedi az automata.

[ Szerkesztve ]

(#89978) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,

Lidl-ben megint lesznek autós cuccok ( aksi töltő, csomagtér táska, stb ) [link]

(#89979) szőröscica válasza -v- (#89972) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen, nekem is ez az érzésem. Nagyon benzinest szerettem volna (és igazából a felhasználási módomhoz ez a legjobb talán, mert napi 2*30km-t járok munkába, aminek a fele a nullás, a többi dugóban araszolás), mert szívtam a Nissannal, de igazából lehet, hogy jobban jártam volna egy 3 literes 25d-vel.

Most ezzel még megjárjuk Nordkappot, az tuti, de lehet, hogy 1-2 éven belül átülök belőle egy kései LCI-s 25d-be. Pedig 5-6 évre vettem, és nagyon szeretem is, jó vele utazni, de olyan lomha. Vicces ezt írni egy 200 lóerős autóról.

[ Szerkesztve ]

(#89980) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Boldog uj evet mindenkinek!

Mi is megszabadultunk a Civictol... (Kicsit sajnalom mert full extras volt de hat ilyen az elet)

Most teljesen gyalogbekak vagyunk mar a berletet is megvettem 80-ert :D

Pacsi Vilike ;)

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#89981) kisza25 válasza tboldi (#89953) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én meg ezt, havernak van egy ilyen, imádom a hangját, csak én csirke vagyok e39 540i-t venni:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#89982) proof88 válasza szabonagyur (#89975) üzenetére


proof88
addikt

Ha van kedved beszéld meg az illetővel. Bunyóra készülj fel.
Amúgy meg kb minden nap találkozok idiótával. Összességében nagyon sok előzékeny és figyelmes emberrel találkozok Pesten is, de mikor kocsiba ülök tudom hogy valaki megint fel fog húzni. Türelmes tipus vagyok, de azt nem bírom ha velem szemben szabálytalankodnak meg türelmetlenkednek, pedig szerintem egyáltalán nem totojázok.
Múltkor perceken keresztül követett egy retardált. Wesselényiről fordultam be a Vörösmarty utcába és mentem az Andrássy irányába. Ahogy végigmész a Vörösmarty-n, hol jobbkezes kereszteződésbe, hol stoptáblába akadsz, így nyilván mindegyiknél megbizonyosodtam arról hogy továbbmehetek-e. Ez az idióta meg állandóan utolért és villogott hogy miért nem megyek már. Nissan Juke-kal volt, gondolom abból jobban átlátja a parkoló autók felett hogy nem jön semmi, én viszont a kis corsából alig látok be hogy jön-e valami. A célhoz érve gyorsan beugrottam egy parkolóhelyre, lezártam a kocsit és futottam oda ahol számonkérhettem volna a sofőrt, de nem tudtam elkapni, csak annyit hallottam hogy akkor már egy másik utolért autósra kiabálta rá hogy "kurva any*d" és elhajtott. :))

[ Szerkesztve ]

(#89983) Zizmand válasza szőröscica (#89979) üzenetére


Zizmand
aktív tag

Neked 525i-d van?

(#89984) focvis


focvis
veterán

Az imént láttam egy matt fekete Tesla Model X-et: NEM kéne, nagyon rút. nincs meg a hányós szmájlim :/

(#89985) Magnum_ válasza focvis (#89984) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A matt fekete prosztó.

I humbly and respectfully decline™

(#89986) -v- válasza szőröscica (#89979) üzenetére


-v-
addikt

Mondjuk az majd jó vétel lesz, ha eladod. Addig még csináltasd meg a difit meg mindent aztán szólj, ha eladó :D

(#89987) EQMontoya válasza Magnum_ (#89985) üzenetére


EQMontoya
veterán

+1

Same rules apply!

(#89988) tboldi válasza focvis (#89984) üzenetére


tboldi
nagyúr

Tessék, előtúrtam neked. ;)

(#89989) Declare válasza focvis (#89984) üzenetére


Declare
őstag

Kevesen veszik a szepsege miatt :))

Lattam Youtube on egy tesztet (valami, "meritsük le a Teslakat fullra" cimmel). 1-2 Eves verdak voltak ha jol emlekszem, de pl a biztonsagi öv sz@rra volt rojtosodva, meg volt meg egy ket dolog, amin igy :Y elkepedtem...

(#89990) brumi1024 válasza Declare (#89989) üzenetére


brumi1024
veterán

Mondottam vót, hogy kriminális a beltér minősége (sok helyen), tartóssága.

(#89991) szabonagyur válasza proof88 (#89982) üzenetére


szabonagyur
félisten

Napi 2-3 alkalommal álljak le ilyenekkel beszélni? Ez a fura, hogy egy ideig nem volt ilyen gond ezekben a kereszteződésekben, de mostanában egyre több a keleti régióban...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#89992) focvis válasza tboldi (#89988) üzenetére


focvis
veterán

Köszi! :R

teszt: <- matt fekete Model X

[ Szerkesztve ]

(#89993) brumi1024 válasza focvis (#89992) üzenetére


brumi1024
veterán

(#89994) mdani01 válasza Declare (#89989) üzenetére


mdani01
aktív tag

HAndrás-ék voltak.
Itt sokan nem kedvelik őt ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#89995) Richard! válasza focvis (#89984) üzenetére


Richard!
addikt

Mentsd le :DDD :

Szerk: Fuck, nem görgettem még le... :(((

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#89996) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#89997) aero. válasza szőröscica (#89954) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hm, mintha E39-ben szebben szólna, bár lehet csak a videó szar. [link] Kéne az enyém alá is valami dob, vagy kivenni a középdobot.

BMW összefoglaló :D
Amúgy mióta megvan, azóta több dudát hallottam, mint mióta vezetek összesen. Nem tartom magam köcsögnek az utakon, sőt eléggé visszafogott vagyok inkább, ez már belekódolódott az emberek DNS-ébe, plusz tényleg erős érvek hozhatóak fel néhány videóban.

Nálam joa motorja kézi váltóval 100-nál már 2600-at forog, de 3k alatt így is döglött, fent viszont szépen lineárisan húz. 130-nál már 3,3-3,4 körül van, sokallom, nem ehhez vagyok szokva, de a fogyasztása így is parádés.

Vili +1 #89972

[ Szerkesztve ]

(#89998) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!
Octavia mk1 1.8t 150LE AUM.
Olakcsere előtt állok. Milyen motormosó adalékot érdemes használni (olajjárat tisztítót) ?
Eddig még sose használtam...
Köszi!

[ Szerkesztve ]

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#89999) tboldi válasza Csaby25 (#89998) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem semmilyet, nem hiszek az ilyesmikben. Célszerűbb szétszedni az egész blokkot, de legalább az olajkádat levenni és kitakarítani kézzel.

[ Szerkesztve ]

(#90000) tboldi


tboldi
nagyúr

90k!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.