Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34905) zack válasza Qtya123 (#34900) üzenetére


zack
nagyúr

Hanyagold. :N A legálisak xarok. Legális 20g töltőtömeg alatt.

Ez köll nektek (40g) ;] :

De félreértitek. Én nem nyúlok semmihez feleslegesen. Ha meg akar ütni, kiveszem magam belőle, és lezongorázok rajta. Ha kést ránt, mert menő, lefújom, és leütöm. Ha nagyobbat, és támad, akkor meghúzom a fejét viperával, és az összes nyílt sebét telefújom paprikával.
De minden esetben az ő reakciójára válaszolok csak. Nehogy vipszivel szálljatok ki problémát megoldani.
Én már régóta benne vagyok, 1993 óta thai box, 2000-től box, 8 év kidobóskodás és ezzel együtt az éjszaka...

Viszont rutin nélkül ne kezdjetek bele semmibe. Xar dolog, ha plenyóból leütnek, és a saját vipszidet hajlítják rád, vagy a saját spray-t fújják rád, mert elejtetted.

A legfontosabb. Bármi van, te hívd először a kékeket, vagy legalább te is hívd. Fontos, hogy ki teszi a bejelentést, az ügy kimenetele nagyban függ ettől. Hiába volt jogos önvédelem, ha nehéz bizonyítani, aki a bejelentést tette, az megúszhatja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.