Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32993) z123456789 válasza Declare (#32982) üzenetére


z123456789
addikt

(#32982) Declare
Aki egy büdös ökör, azzal én is szeretek trollkodni. :K De nekik kell is, igénylik. :D

(#32986) EQMontoya
Nagyon ritkán vezetek BP-n, de ennek meg is van az oka. Oda születni kell, én amúgy is csak egy közepes sofőr vagyok, ráadásul egy olyan faluban nőttem fel, ahol összesen 7 utca van. Simsonnal nem tévedtem el soha. :D Tavaly voltam egy rendezvényen, és a PH-n összeszedett ismerősöket (mindenki fővárosi) én vettem fel, majd vittem a Mariott Hotelbe. És 1 órán keresztül parkolót kerestem, miután kiszálltak. Soha többet! :N (Budapesti közlekedés margójára :) )

Tegnapi veszélyes helyzet viszont a következő volt. 60 év körüli mamika jönne ki a parkolóházból. Sorompónál már 3-4 autó sorakozott mögötte. Sehogy sem érte el azt a rohadt jegyolvasót az ablakból. Próbálta így, úgy, nem megy. Aztán azt találta ki, hogy megtámasztja magát a lábával, és csak kinyújtózik addig a rohadt ablakon. A lábát viszont nem másba, mint a gázpedálba támasztotta, visított is az egy-kettő corsa. A nem vicces az volt a dologban, hogy én pont a bejáratnál álltam, ami azt jelenti, hogy rám merőlegesen állt a corsa. Kicsit féltem, hogy a kuplungot is tapossa, és egyesben van a kordé. Bűvöltem is az én sorompómat, hogy "nyíjjá má, nyíjjá má!" HestegFÉLTEM. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.