Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32756) Declare válasza EQMontoya (#32748) üzenetére


Declare
őstag

Pontosan. Amikor beallitattam a kerekösszetartast, mondta is a manus, hogy ha megnezem akkor picit a belsö ele kopottabb valamelyikeknek....de mondom nem volt veszes a dolog es nem arrol szolt a törtenet, hogy 3 evig ugy közlekedtem, hogy izombol 45° al ellen kellett kormanyoznom :U Az opel logo a kormanyon nem volt tökeletes vizszintes, ennyi...szerintem az auto hasznalok 90% a nem is foglalkozott volna a dologgal...

Szerintem arra gondolhatott az ember, hogy valami futomüproblema esetleg vezethet ilyen dologhoz....na mind1, megprobalom utolag ezt a beallitast beszerezni a manustol, ezekkel itt iratok egy papirt, hogy hibas a gumi, aztan meglatjuk....hat de azert agygörcsöt kapok, hogy a 100 ezeres gumigarnitura 1 ev alatt tönkremenjen......

(#32752) deicide ahogy irtam is, azert itt nem valami brutal hibarol volt szo es ugye a Te nem is tudom 20" os gumijaidat az OPC n ne hasonlitsuk az en 16" os kerekeimhez :D illetve a terheles sem azonos :D mondjuk nalam a folyamatos nagy sebesseggel haladas is terheli azert szepen a gumit, de megsem egy 335d röl beszelünk, amivel 250 tempomattal rovom az utakat :)

rohadtul bosszanto a dolog.......es tökmind1 mi lesz a vege, megint ezzel cseszkelödhetek, papirozhatok, telefonalhatok, futkoshatok..... :U

(#32755) brumi1024 ah ilyenkor ez mar nem erdekes....ugyan az, mint a TSI motor....voltak kedeti hiabk, konstrukcios gondok....aztan azota mindenki ezt fujja, hogy aaaaaa tsi motor az szethullik, meg szetesik....igen? hol mikor mennyi? :) ja ez mar nem erdekes, huhogni, meg pröszkölni lehessen eppen valakire, aki sikeres es akkor az jo :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.