Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30872) brumi1024 válasza j.bravo (#30863) üzenetére


brumi1024
veterán

Én is járok arra sokat (csapatni? nem vagyok én huligán ;] ), nagyon szeretem, emiatt magamnak választanám a parti utat, de ha a biztonság a szempont akkor célszerű lent menni. Fogyasztásban sokkal beljebb leszel a lentivel. Focvis is jár arra az ecoGTI-vel, de ő minimumfogyasztásra hajt ott. ;]

(#30852) Skillet: Én is sok minden mástól is függővé tenném, hogy FWD vagy RWD. Amikor év elején autót néztem végül 3 jelöltre szűkült a listám: A3, Golf és a BMW 1-es. Az 1-est pedig megkaptam egy hétvégére, alapvetően tetszett (az automatája mondjuk annyira nem az F10-es ZF-jéhez képest), de mikor átültem belőle egy rövid időre az A3-ba nem volt kérdés, nem kellett az 1-es, annak ellenére hogy az RWD. Egyszerűen annyival kifinomultabb és jobb autó volt számomra, hogy csak a hajtás nem adott annyi pluszt. Az egyes 3 hengeres motorja 11 literes átlagával arra a 250 km-re meg nem volt túl szimptatikus.

(#30871) Qru: A nedves úton egyenesen megindulásnál tényleg komoly előnyei vannak az AWD-nek. A múltkor nyálkás időben egy hátsókerekes (valszeg trágya gumis) E60 535i-nek, amikor 0-70-ben ott hagytam egy több mint 100 lóval gyengébb, de quattro Q3-mal, mert ő nem tudott elindulni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.