Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#203400) MC Pite válasza Qru (#203388) üzenetére


MC Pite
veterán

Az már már gyanúsan jó klímával :). Néha elő szokott fordulni hogy a következő tankolás meg magasabb az átlagnál (legalábbis ha picit is ferde valamerre a benzinkút; pl Bécsi úti Shellnél mindig kevesebb megy bele, eleinte örültem milyen keveset evett az autó :DDD ). De következő se magas, akkor simán egy nagy pacsi a Jazznek is meg Qrunak is :D
Ezért van az, hogy a totalcaros és hasonló fogyasztás tesztek 150 km-en különböző kútoszlopoknál (ferdeség, töltési sebesség) különböző emberek által tankolva pont szart se ér ekkora távokon.

tasiadam: Ahogy érzed. De jellemzően melegben megy az ember normálisan, amikor meg esett egy kis jó, akkor mindenki szüttyög. Így 2:362 arányban én inkább utóbbira súlyozok ha egész évre kell választani. Ellenben nyáron 130al nem lehet ajánlott menni az inkább télies/télies 4 évszakossal autópályán, mert ott a párszázalékos lemaradás már jelentős lesz! Én a 4S2-vel (inkább nyárias) simán elvoltam mindenféle téli elemek mellett: [link]

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.