Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179033) Szada85 válasza zoo8800 (#179020) üzenetére


Szada85
aktív tag

Semmi, két hagyományos felnött, 1 börönd, meg némi csomag.
Külön poén, hogy annak ellenére, hogy elég ügyesen feltalálom magam az életben, ennek nem tudtam kinyitni a csomagtartóját.
Google segítség kellett, mert képesek voltak a jobb oldali hátsó lámpa közepébe rejteni a kilincset, minden jelölés nélkül. :DDD

(#179017)peterkeT:
Városban szerencsére nem kell sokat mozogni, de kimondottan nem esik jól vele a közlekedés. Hagyományos 6 sebességes váltó van, de olyan búgáskoncertet produkál a 3 hengeres motor, mintha CVT lenne. Sose találja az igazit, ide-oda váltogat.
Nem tartom magam finnyásnak autó téren, de eddig ez a legborzasztóbb autó, ami a kezeim között volt. Magas, dülöngél, a beltér is olyan meehh, és mindemellé használtan is 18.000€-tól indul egy ilyen darab, nem is értem...

(#179007) cappa72
Bérautóban én nem nézegetek olajszintet. :D Mindazonáltal képesek voltak úgy odaadni az autót, hogy minden indításnál kiírja, hogy az olajcsere esedékes. (Hertz).

(#179005) BigBlackDog:
Mindjárt 26 ezer km van benne, szóval inkább már a bérautós létének végéhez közeledik, mondjuk látszik is rajta, ömlik a bagószag (nem dohányzó az autó), mind a 4 sarka le van verve, stb.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.