Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177794) kisza25 válasza Biqci (#177786) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Olyan dolgokat kell cseréltetnem, amiket 10 év és 140 ekm már indokolhat, fogyó-kopó alkatrészek. Csak havonta ott hagyok a szerelőnél 15-60eFt-ot, ami nem sok egyben, de ha megszorhom 12-vel már nem olyan jó:P. Utoljára a csomagtartó zár volt, előtte a gyári kipufogó egy picit engedett valahol, nem vártam meg, hogy traktor hangja legyen, mikor megvettem fékeket csináltattam meg...
Szóval nem elektronikai hibák, vagy hasonló dolgok.
Új autónál mindenki az értékvesztésről beszél, hú az milyen sok, a használt autóimra éves szinten azt simán ráköltöttem.
A kia ceedet 3,1M vettem szalonból, 6 évesen 2M Ft adtam el 3 nap alatt, az éves szerviz 30-35eFt volt, a klíma lyukadt ki, azt garanciával cserélték,
tipót 3,75M Ft vettem, 3,3M Ft-ért adtam el 1,5évesen, 1hét alatt. Ott kicsit nagyobb volt a bukó, de az is évi 300e eFz-ra jön ki.
A seatot áprilisban vettem és eddig 200eFt-ot hagytam ott a szervizben apránként, mondanám, hogy lehet most 6hónapig nem kér semmit, de most megint van valami :D
A másik verzió, hogy évente cserélni a használt autókat, de ott meg az adásvételen buksz valamennyit. :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.