Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163590) sutszi válasza Jorus (#163585) üzenetére


sutszi
veterán

Én már semmit sem értek... Kijárási korlátozás...szép eufemizmus. Miért nem mondjuk ki kereken, hogy kijárási tilalom van?! Igazából jelen kormányzati kommunikációban az hangzik el, hogy alapos indok nélkül nem lehet elhagyni a lakást. Nem merik kimondani a nyilvánvalót.
Ehhez képest majális. Én érzem rosszul magam, hogy kimegyünk vásárolni... két hetente. Tegnap voltunk. Tömeg...forgalom, sok hülye...
Ugyanakkor már a tököm tele az egésszel. Nem mehetek el kocsival csak úgy 200-km-re...mert ha pont a végén állít meg a rendőr akkor mit mondok, miért vagyok ott? Kocsikázok?! Mert már 10-12 napja nem jöttem ki a lakásból?! És jó lenne látni valamit nem csak a 4 falat... Aki minden nap jön megy és leszarja ezt a korlátozást az nem igazán van tisztában azzal, hogy ez mennyire rossz... Most tiltottak a környező erdők, meg zöld területek is a hétvégén... ez megint kevés hülye miatt a többség szív példája.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.