Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157979) sutszi válasza #89309696 (#157969) üzenetére


sutszi
veterán

És az ilyen hozzászólásokból lesz teljes képzavar. Mi a kapcsolat a két körülmény között, hogy valaki hidegen nem üvegel és, hogy 60-al toszog? Szerintem semmi... Még a "kis" 1.6 benzin is 70 körül elmegy 2000rpm-en 5-ös fokozatban. Igen melegítem kicsit a motort indulás előtt, és 2-2,5k-nál elváltom amíg nincs üzemi hőfok biztosan. Városban nem is fontos alapvetően ennél nagyobb dinamizmus. Csak az a gond, hogy sok a TDI...az meg más nyomtékkal indul. Sokan meg keverik a nyomatékot, az érzést, meg a lóerőt. Aztán mennek mint az ökör... Ha már meleg a motor akkor meg helyzet adja ki, hogyan pörgetem. Megnyugtatlak, hogy aki 60-al toszog az amúgy is annyival megy...nem a melegítés miatt. Múlt héten is volt egy szép kis torlódás 5-6 autóval, mert egy Swift 60-al toszogott a főúton. Napsütés, jó idő, indokolatlanul cammogott... Van rá egy láda söröm, hogy ő sem melegítette a motort.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.